ExpressVPN adlı geliştiriciden

اینترنت همواره کمی از یک مکان خطرناک بوده و زمان گذراندن آن به طور فزاینده ای بیشتر شده است. بعضی از شما ممکن است نیاز به یک سرویس خصوصی مجازی (VPN) را بپرسید, اما از کسب و کارها اطلاعات خصوصی ما را به مجرمان اینترنتی و دولت ها جاسوسی می کند, فعالیت های آنلاین خود را فریب می دهد.

Daha fazla bilgi VPN sürümü VPN sürümü VPN açıklaması ExpressVPN Express یکی از بهترین ارائه دهندگان در جهان را معرفی کنم.

ExpressVPN Daha fazla bilgi için tıklayınız. VPN VPN 94 adet ekran görüntüsü. اتن تجربه در صنعت و اعتبار جامع که در طول زمان ساخته شده است ، بی تردید است.

ا VPNسپورت VPN اجمالی

درباره شرکت

 • شرکت – ExpressVPN با مسئولیت محدود
 • تاسیس شده – 2009
 • –شور – جزایر ویرجین بریتانیا
 • سایت اینترنتی – https://www.expressvpn.com

قابلیت استفاده و مشخصات

 • برنامه های موجود برای – Windows ، Linux ، iOS ، Android ، Mac
 • پلاگین مرورگر – کروم ، فایرفاکس ، سافاری
 • دستگاه – روتر ، تلویزیون اپل ، ایستگاه پخش ، xbox ، جعبه تلویزیون Android ve Android.
 • رمزگذاری – OpenVPN ، IPSec ، IKEv2
 • Torrenting / P2P sitesinden است
 • انفصال Netflix
 • Açıklama VPN 160

Şirket Bilgisi ExpressVPN

 • قراردادهای ماهانه گران قیمت ؛ جایگزین ارزان تر – NordVPN (3,49 دلار در ماه)

قیمت ماهانه

 • 12,95 $ / aylık برای اشتراک 1 ماه
 • 8,32 $ / aylık برای اشتراک 12 ماه
 • 30-روز ضمانت برگشت پول

حکم

Daha fazla bilgi ExpressVPN داده یا یا یا یا کا کا ک VPN ، VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN ExpressVPN بسیار بیشتر از بسیاری از دیگر است Şirketinin İş İlanları.

Vرفدار ExpressVPN

1- ExpressVPN نام ناشناسی واقعی را ارائه می دهد

جزایر ویرجین بریتانیا (BVI) قوانین رسمی برای تنظیم حفاظت از داده ها را اجرا نکرده است (منبع).

(İngilizce) (BVI) şarkı sözleri اگر چه به لحاظ فنی وابسته به انگلستان است ، قوانین محلی مستقل است.

Şirket Bilgisi BVI وسوی در مورد حفاظت از اطلاعات در BVI وجود ندارد. شرکت های VPN که تصمیم می گیرند که منافع خود را در اینجا مطرح کنند, قوانین نگهداری داده ها و ExpressVPN را تحت پوشش قرار نمی دهند واضح است که آنها فعالیت های کاربر را وارد نمی کنند, بنابراین باید دقیق باشد.

برای اضافه کردن سطح ناشناس بودن دیگر, باید تصمیم بگیرید که برای اشتراک با آنها هزینه کنید, به غیر از کانال های معمول مانند کارت های اعتباری (Visa, Master, American Express, JCB, و غیره) و دیوار پرداخت آنلاین (PayPal, UnionPay ، Alipay ، Ninte ، OneCard ، Klarna ، YandexMoney ، و غیره) ، ExpressVPN نیز برخی از فرم های cryptocurrency مانند BitCoin را قبول می کند.

رمزگذاری 2- ارتشی درجه حفاظت از اطلاعات شما

اتصالات VPN Şirket Bilgisi اد دو قسمت اصلی تشکیل شده است ؛ پروتکل اتصال و پروتکل رمزگذاری. پروتکل اتصال مشخص می کند که چگونه داده ها روت می شوند, در حالی که پروتکل رمزنگاری بخشی است که اطلاعات شما را محکم می کند تا اطمینان حاصل شود که اگر هر کسی بتواند دست به دستش دهد, آن را خوانده نمی شود.

ExpressVPN از بالاترین سطح تجاری در دسترس امروز ، AES-256 پشتیبانی می کند. این استاندارد در این نقطه از زمان نابود می شود و حتی توسط بسیاری از دولت ها و نظامیان در سراسر جهان مورر.

اگر چه پروتکل های متعدد اتصال مانند IPSec و PPTP را پشتیبانی می کند, به شدت توصیه می کنم که تنظیمات پیش فرض را در سرویس گیرنده بگذارید تا به صورت اتوماتیک برای اولین بار یکی از شما را انتخاب کنید, قبل از تلاش برای جایگزینی.

Şirket Bilgisi ExpressVPN Vار می کند گه وودیو را تماشا تن دا یاد بایرید که چگونه تونل سازی و رمزنگاری

3- امنیت اضافی شامل

کلید کشتار – ExpressVPN همراه با یک گزینه سوئیچ کشتن برای کسانی که واقعا ارزش امنیت خود را. سوئیچ کشتن یک ویژگی امنیتی نرم افزاری است ده دستگاه را از اتصال اینترنت خود متوقف می دست،اه را ار اتو سو سو سو سوو.

DNS مدیریت شده – Daha fazla bilgi DNS Express Express Express Express Express Express Express Express Express ExpressV ExpresVPN همراه با DNS Özel mesaj gönder – Google Çevirisi.

در راه اندازی اتصال – بسیاری از دستگاه های ما به طور خودکار به لحظه ای ته تبدیل می شوند به اینترنت متصل می شوند. ExpressVPN sitesinden ExpressVPN برای شروع زمانی که دستگاه شما بدان معنی است که محافظت شما نیز لمظه ای روشن شوه.

4 – سریع و پایدار

Daha fazla bilgi VPN sürümü VPN VPN ExpressVPN به مشخصات سریع و پایدار مناسبی برسد و در بعضی موارد واقعا من را شگفت زده کرد کوشبختانه.

قبل از اینکه درباره سرعت با شما صحبت ک مم خواهم بعضی چیزهایی را درباره سرعت در VPN ها روشن کنم. من برخی از تصورات غلط را متوجه شده ام که در آن کاربران سعی می کنند و از یک VPN استفاده می کنند و ارائه دهنده خدمات را سرزنش می کنند, زمانی که سرعت به انتظاراتشان نیست.

سرعت VPN بستگی به عوامل بسیاری دارد, از جمله (اما نه محدود به); سرعت خط اینترنت خود, قابلیت های دستگاهی که شما استفاده می کنید, پروتکل های رمزنگاری که انتخاب می کنید, فاصله از سرور VPN انتخاب شده و آنچه که شما در VPN açıklaması.

برای اهداف آزمایشاتی که قبلا انجام دادم ، آزمایشات را از مکان فعلی من در مالزی در خط با سرعت واقعی تاسی 230 150 150 230 230 230.

Bize Ulaşın VPN US سرور

نتیجه آزمایش ExpressVPN از سرور ABD (نتیجه واقعی را اینجا ببینید) پینگ = 190 ms ، د لاد = 83.40.

Bu sayfa 82 Mbps ekran görüntüsü Express Mb. Daha fazla bilgi VPN های مختلف سعی کردم و این همیشه مورد نیست. Uplink ekran alıntısı 17 Mbps ekran görüntüsü küçük resmi دارم یه بسیاری از ما در مورد سرعت آپلود بیش از حد ناراحت هستی.

ا VPNسپرس VPN اروپا سرور (آلمان)

نتیجه آزمایش ExpressVPN tamamını görüntüle: 228 ms.

اگرچه انتخاب معمولی تست سرعت برای اروپا به طور معمول در لندن یا آمستردام قرار دارد ، امروز تنمنا ب ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت در هر صورت ، دوباره به سرعت از سرعت هایی که من توانستم در اینجا بدست آورم خوشحال شوم.

ا VPNسپرس VPN آفریقا سرور

ExpressVPN tamamını görüntüle: 261ms ، دتلود = 74.69.

آفریقا معمولاً یکی از سخت ترین بخش ها برای این کشور است خدمات VPN nasıl okunur. Daha fazla bilgi VPN sürümü VPN sürümü Telefon açıklaması.

ExpressVPN adlı geliştiriciden SpeedVPN ile iletişime geç Bu Hız Testi ayrıca şu kullanıcılar için: Speed ​​Test با سرورهای آلمانی فراتر!

ا VPNسپرس VPN Asya Sunucusu (سنگاپور)

ExpressVPN tamamını görüntüle: 11 ms ، دانلود = 95.05.

سنگاپور یکی از کشورهایی است که بیشترین توسعه یافته در آسیا را به خود جلب کرده است و نه تساا سر ، ا ا ک ک ک ک ک ع ع ع کیفیت امتیاز پینگ احتمالا منجر به نزدیکی من به مکان بیش از هر چیز هر چند.

ا VPNسپرس VPN استرالیا سرور

نتیجه آزمایش ExpressVPN از سرور استرالیا (نتیجه واقعی را اینجا ببینید) پینگ = 105 ms.

زمین پایین نیز سریع بود ، با سرعت بالا نزدیک به 90 Mbps. نرخ پینگ در مقایسه با سایر نقاط مورد آزمایش مناسبی بود.

ExpressVPN Con

1- قیمت: دقیقا ارزان ترین در اطراف

ExpressVPN tamamını görüntüle: ExpressVPN İngilizce Daha fazla bilgi VPN sürümü VPN açıklaması.

ی 6 ماه یک طرح 12.95 daha fazla bilgi 6 ay önce 12 ay önce 12 ay önce .9 تب .9نید ، قیمت آن کاهش می یابد. در حقیقت ، برای ماه 12 امضا کنید و سه ماه رایگان دریافت می کنید – اساسا نصف هزینه ماهیانه را پرداخت کنید. در حالی که ارزان ترین نرخ نیست ، قطعا رقابتی است.

ExpressVPN Şirketinin VPN Erişimi açıklaması قیمت ExpressVPN را با سایر VPN

VPNدمات VPN *1-mo12-mo24-mo
ExpressVPN12,95 ABD doları$ 8.32 / ماه8.32 $ / MP
Surfshark11,95 ABD doları$ 5.99 / ماه$ 1.99 / ماه
FastestVPN10,00 ABD doları$ 2.49 / ماه$ 2.49 / ماه
NordVPN11,95 ABD doları$ 6.99 / ماه$ 3.99 / ماه
PureVPN در10,95 ABD doları$ 5.81 / ماه$ 3.33 / ماه
TorGuard9,99 ABD doları4,99 ABD doları / ماه4,99 ABD doları / ماه
VyprVPN9,95 ABD doları$ 5.00 / ماه$ 5.00 / ماه
آی پی ناپدید شدن5,00 ABD doları$ 3.25 / ماه$ 3.25 / ماه

Realاربرد واقعی Gerçek: Expressیا ExpressVPN برای شما مناسب است؟

ExpressVPN adlı geliştiriciden

اگر شما یک بازیگر هستید و قصد استفاده از ExpressVPn daha fazla bilgi edinin. Daha fazla bilgi Daha fazla bilgi VPN sürümü VPN sürümü. این به هیچ وجه بی اهمیت نیست ، بنابراین توجه داشته باشید.

* یادداشت ها در آزمون

ExpressVPN Şirketinin İş İlanları ExpressVPN Şirketinin İşe Alım Satışı Yapan Firmanın İçeriği ExpressVPN ورنکو تیت فرض و تنظیمات در سرور ExpressVPN ویندوز اجرا شد. Daha fazla bilgi ExpressVPN را از روتر من اجرا ک اما از آنجایی که من یک روتر بودجه خانگی دارم ، ساع هاوو Top-of-the-line of Top of the-line çevrimiçi Netgear Nighthawk X10 ve diğerlerini bul.

دستگاه تست من لپ تاپ جدیدی بود که در حال اجرا Intel 8 بود inci تراشه ژنرال من متاسفم که در بعضی موارد این تنگنای من بود و اگر سرویس VPN را از یک رایانه رومیزی جدید با قدرت پردازش بیشتر استفاده کنید, ممکن است سرعت بیشتری داشته باشید.

P2P با ExpressVPN paketi için ekran görüntüsü

4K ve daha fazla من می دانم برخی از خدمات جریان جایی محدود هستند و بله ، ExpressVPN نیز به آن کمک می کند.

İPlayer adlı geliştiriciden ExpressVPN.ExpressVPN iPlayer paketi için ekran görüntüsü.

با اتصال به بریتانیا ، IPlayer بی بی سی را آزمایش کردم (حتی برای یک حساب کاربری رایگان با یک کد پستی بریتانیوی ر م ث ث ث ث.

Torrenting P2P ücretsiz çizgi filmini indir ExpressVPN به خوبی با فخالیت های P2P P2Pار می کند. Daha fazla bilgi ExpressVPN ،من ،ند ،ه فعالیتهای P2P را به سرورهای خاص محدود می کنند ،ند.

همه چیزهایی که لازم دارید انجام دهید این است که به اتصال مکان هوشمند بروید و برنامه P2P خود را اجرا کناد ر. Rلام مشاوره – وقت آن رسیده است که بنادر به طور صحیح نقشه بندی شوند و پس از آن Torrents Şirketinin İş İlanları نگران نباشید و فقط کمی وقت بگذارید – کار خواهد کرد!

Daha fazla bilgi Bir Yorum Yazın عجیب و غریب اما درست است

Geliştirici: ExpressVPN یک انتخاب خوب است

Daha fazla bilgi ExpressVPN داده یا یا یا یا کا کا ک VPN ، VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN VPN ExpressVPN بسیار بیشتر از بسیاری از دیگر است Şirketinin İş İlanları.

من احساس می کنم که در مورد این سرویس بسیار کم است. اتن تعداد سرورها در گستره ی جغرافیایی خوب ، سرعت اتصال سریع و شهرت عالی در این زمینه است. این دقیقا همان چیزی است که برای آن ایجاد شده است – حریم خصوصی و امنیت.

برای özet –

Şirket Bilgisi ExpressVPN

 • قراردادهای ماهانه گران قیمت

جایگزین

ExpressVPN: Surfshark, NordVPN paketi için ekran görüntüsü.

VPN VPN VPN VPN VPN için 10 ürün mevcut, ücretsiz veya en güncel içeriklere sahip olmak için lütfen 10 oy topluluğuna katılacaksınız. 10،مم 10 VPN 10 VPN 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10.

افشای درآمد – ما از این لینک ها در این مقاله استفاده می کنیم. WHSR اش شرکت های ذکر شده در این مقاله هزینه ارجاع دریافت می کند. نظرات ما بر اساس تجربه واقعی و داده های آزمایش واقعی است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me