Огляд HostUpon

HostUpon, що базується в Торонто, Онтаріо, пропонує рішення для веб-хостингу як для приватних осіб, так і для підприємств усіх розмірів. HostUpon виділяється своєю прихильністю до обслуговування клієнтів. Компанія пропонує цілодобову підтримку клієнтів, а також 30-денну гарантію повернення грошей.

Плани хостингу HostUpon

Послуги HostUpon можна розділити на чотири категорії:

Спільний хостинг

HostUpon пропонує два різні спільні плани хостингу:

 • Стартовий необмежений план за $ 3,95 / місяць
 • Бізнес безлімітний план за $ 7,95 / місяць

Обидва плани включають

 • Необмежена пропускна здатність веб-сайту
 • Бази даних MySQL
 • акаунти електронної пошти та FTP
 • виділений IP
 • подання пошукової системи

Єдина відмінність двох планів полягає в тому, що бізнес-необмежений план пропонує відеомодулі FFmpeg для соціальних мереж (див. Зображення нижче).

Пакети спільного хостингу HostUponПакети спільного хостингу HostUpon

VPS хостинг

Усі плани хостингу VPS HostUpon пропонують необмежену передачу пропускної здатності, необмежену базу даних MySQL, необмежену кількість рахунків електронної пошти та FTP та 30-денну гарантію повернення грошей. Що стосується місця на диску, пам’яті та IP-адресах, компанія пропонує п’ять ярусних пропозицій, починаючи від 49,95 дол. / Міс. До 149,95 дол. / М., Щоб найкращим чином задовольнити ваші потреби.

VPS хостинг
VPS 20
VPS 50
VPS 75
VPS 100
VPS 150
Місце на диску RAID20 ГБ50 Гб75 ГБ100 ГБ150 Гб
ОЗП512 Мб1 Гб1,5 Гб2 Гб3 Гб
IP адреси22233
Щомісячна ціна$ 49,9569,95 дол89,95 дол110,95 дол149,95 дол

Однією з найважливіших мов VPS-послуг HostUpon є його WHM & cPanel, які є одними з найкращих в галузі. Ці панелі управління дозволяють клієнтам створювати індивідуальні акаунти cPanel для клієнтів; керувати квотами, пропускною здатністю та функціями пакета; створювати необмежені облікові записи електронної пошти та додаткові домени; і переглядати аналітичну інформацію.

Хостинг для торговельних посередників

HostUpon також пропонує комплексні послуги хостингу для торговельних посередників, щоб ви могли розпочати власний бізнес-хостинг, використовуючи послуги HostUpon. Всі пропонують необмежену пропускну спроможність, необмежену базу даних MySQL, необмежену кількість електронних та FTP-акаунтів та 30-денну гарантію повернення грошей.

Хостинг для торговельних посередників
RS 100
RS 200
RS 300
RS 400
RS 500
Місце на диску15 Гб30 ГБ50 Гб75 ГБ100 ГБ
Перепроданий рахунок103050100Необмежений
Щомісячна ціна19,95 дол29,95 дол$ 49,9569,95 дол99,95 дол

Хмарний хостинг

Найбільша перевага хмарних хостингових сервісів HostUpon полягає в тому, що вони мають значно більшу потужність процесора та пам’яті, ніж параметри спільного хостингу.

У компанії є два різні хмарні хостингові плани, перший з яких складає 50 ГБ дискового простору за 49,95 долара на місяць, а другий пропонує 100 ГБ дискового простору за 99,95 доларів на місяць. В іншому випадку обидва плани пропонують бази даних MySQL, акаунти електронної пошти POP / IMAP з веб-поштою, безкоштовний домен на все життя та додаткові домени. HostUpon також пропонує безкоштовний конструктор сайтів або безкоштовну передачу / міграцію сайтів у рамках пропозицій хмарного хостингу, а також підтримку цілодобово.

Відвідайте Інтернет HostUpon

Огляд часу проведення HostUpon

Мені надали безкоштовний обліковий запис і домен для цього огляду; а далі – запис про продовження часу, який я записав.

Оцінка часу роботи HostUpon = 100% (серпень 2015 року)Оцінка часу роботи HostUpon = 100% (серпень 2015 року)

Важливі речі, які потрібно знати: Підтримка клієнтів, обмеження спільного хостингу та потужність процесора

Щоб краще зрозуміти HostUpon, я зробив коротке інтерв’ю з директором з маркетингу компанії Еріком Унгер. Наступні три питання (і відповіді) є найбільш важливими для тих, хто розглядає цей веб-хост.

Еріку, що ми можемо знати більше про команду підтримки HostUpon?

Все, що ми робимо на HostUpon, орієнтоване на найважливіший аспект нашого бізнесу; наші клієнти. Хостинг – це дуже конкурентоспроможний ринок, і ми завжди вкладали великі кошти в різні напрямки підтримки, щоб відділити нас від наших конкурентів. Незалежно від того, зателефонувавши, подайте квиток на підтримку або спілкуйтеся з представником у прямому ефірі чату, ви завжди розмовляєте з тим, хто працює безпосередньо в нашому офісі в Торонто.

Наш головний офіс розташований у центрі міста Торонто в безпосередній близькості від нашого центру обробки даних. Ми – команда з 11 осіб, які захоплюються Інтернетом. Наш фокус на внутрішній підтримці з нульовим аутсорсингом дозволив нам забезпечити надійний та доступний хостинг з індивідуальною підтримкою. Ми отримали різні галузеві нагороди за нашу підтримку, і ми продовжуємо інвестувати в місцеві таланти, щоб забезпечити найкраще обслуговування клієнтів для наших клієнтів-хостингів.

Які обмеження в плані хостингу для спільного розміщення HostUpon?

Спільний ландшафт хостингу різко змінився з роками. Завдяки впровадженню технології Cloud Linux у наших спільних планах хостингу ми можемо сегментувати клієнтів один від одного на нашому спільному сервері, що надає їм виділені ресурси для їх веб-хостинг-планів. Це також гарантує, що веб-сайт, який зловживає, не може впливати на сервер або сусідні веб-сайти.

Наш план Starter Unlimited поставляється з 50% використанням процесора, необмеженою віртуальною пам’яттю та 1 Гб фізичної пам’яті. Цей план ідеально підходить для нових веб-сайтів і має всі основні функції для розміщення блогу середнього розміру, особистого чи ділового веб-сайту. Він також чудово підходить для невеликих інтернет-магазинів та сайтів електронної комерції.

Наш план Business Unlimited поставляється з 90% використанням процесора, необмеженою віртуальною пам’яттю та 2 Гб фізичної пам’яті.

Цей план орієнтований на веб-сайти з високим рівнем трафіку з додатковою продуктивністю та потужністю, що забезпечує масштабованість. План Business Unlimited користується популярністю серед клієнтів, які віддають перевагу розміщенню кількох веб-сайтів в одному акаунті. План Business Unlimited також має спеціалізовану IP-адресу та службу подання пошукової системи.

Як працюють сервери кластерів HostUpon (кредит зображення: HostUpon).Як працюють сервери кластерів HostUpon (кредит зображення: HostUpon).

Що буде з його сайтом, коли користувач споживає занадто багато енергії процесора?

Це велике питання, Джеррі, оскільки клієнтів слід поінформувати про масштабовані варіанти, коли їх веб-сайти ростуть і розширюються.

Коли обліковий запис клієнтів споживає надмірні ресурси, у нас є різні варіанти оновлення, але що важливіше, ми застосовуємо його у кожному конкретному випадку. Оновлення – це не завжди рішення, ми намагаємося визначити, до якого ресурсу обмежується клієнт, оскільки це може бути просто плагін або тема, яка викликає проблеми, а просто виправити це може значно підвищити їхню ефективність.

Якщо оновлення є найкращим рішенням, ми рекомендуємо будь-який наш хмарний хостинг, VPS або виділений серверний план. Наш хмарний хостинг – це повністю керований сервіс для клієнтів, які потребують більше ресурсів, але не обов’язково хочуть керувати сервером.

Наші плани VPS оснащені кореневим доступом, ідеально підходить розробникам та користувачам, які хочуть повний контроль над своїм хостинг-середовищем. Ми використовуємо віртуалізацію VMware, оскільки це доведено стабільно та розширюється. VMware також дозволяє нашим клієнтам переключатися між планами VPS без будь-якого простою.

Нарешті, ми пропонуємо виділені сервери ідеально підходить для клієнтів, які хочуть мати власний фізичний сервер із виділеними ресурсами. Наші спеціалізовані сервери можуть бути повністю налаштовані під точні характеристики наших клієнтів. Простіше кажучи, вам виставляють рахунок лише за використовувані вами ресурси. Крім того, наші спеціалізовані сервери також масштабуються на льоту, тому додавання більшої кількості пам’яті або процесорної потужності відбувається без проблем, без простоїв..

Резюме / рекомендація

Узагальнити:

 • HostUpon – 100% канадська хостингова компанія. Підтримка клієнтів повністю виконується співробітниками будинку, розташованими в їх офісі в Торонто.
 • Під час першого місяця тестування веб-хостинг досяг 100% часу роботи, що дуже добре для недорогих веб-хостів.
 • Як і у всіх інших постачальників послуг спільного хостингу, безлімітний хостинг HostUpon пов’язаний з жорсткою політикою використання ресурсів сервера. Призупинення дії відбудеться, якщо користувачі порушують цей термін (читайте термін ToS (c) Політика щодо надмірних ресурсів користувачів).
 • HostUpon рекомендується тим, хто шукає дешевий варіант веб-хоста.

Порівняйте HostUpon з іншими

 • HostUpon проти HostPapa
 • HostUpon проти GoDaddy
 • HostUpon проти BlueHost
 • HostUpon проти хостингу A2
 • HostUpon проти GreenGeeks
 • HostUpon проти Hostinger
 • HostUpon проти Hostgator
 • HostUpon проти хостингу InMotion

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me