Огляд 000webhost

Створена в 2007 році як дочірня компанія Hostinger, 000webhost дещо відрізняється від вашого постачальника веб-хостингів, що працює на млинах, навіть безкоштовних. Натомість він вважає себе “навчальною платформою для початківців, які починають свою подорож в Інтернеті”.

Пропонуючи цілий ряд недорогих веб-хостингових рішень із початковим планом, який є абсолютно безкоштовним, 000webhost дозволяє користувачам зробити легкий крок до створення – та розміщення першого веб-сайту. Це означає, що ці недорогі плани поєднуються з двома іншими критичними компонентами, корисними для початківців – розробниками веб-сайтів та навчанням кодом.

Близько 000webhost

  • Штаб-квартира: Каунсас, Литва
  • Дата створення: 2004 рік
  • Послуги: Спільний хостинг

Як працює безкоштовний веб-хостинг

Перш ніж зануритися в гайки і болти 000webhost, я вважав за доцільне включити короткий виступ на безкоштовний веб-хостинг. Будь-який вид веб-хостингу взагалі, будь то безкоштовний або іншим чином вимагає того ж обладнання з боку постачальника веб-хостингу.

Перше, що слід зазначити, це те, що всі сервери, програмне забезпечення та пропускна здатність потребують значних капіталовкладень. Ці інвестиції потрібно якось відшкодувати, тому зазвичай можна розраховувати на тиск, щоб оновити свій рахунок. У деяких випадках безкоштовний веб-хост також може передавати ваші дані партнерам.

На іншому рівні існує безліч обмежень щодо безкоштовних акаунтів. Вони залежать від хоста – деякі застосовуватимуть обов’язкові оголошення на вашому сайті, суворі обмеження ресурсів сервера, а також вам буде дозволено використовувати лише певні формати доменного імені. У випадку 000webhost це:

tvojeitename.000webhostapp.com

Нарешті, є ризики, з якими ви стикаєтесь, коли через вартість капітальних вкладень вільний господар намагається заощадити на безпеку. Наприклад, 000webhost був зламаний у 2015 році, що призвело до викрадення даних про понад 13 мільйонів клієнтів.

Через ці фактори я настійно рекомендую розглянути 000webhost як пісочницю, де ви можете спробувати нові речі та ідеї. Якщо ви серйозно ставитесь до розміщення сайту, замість цього скористайтеся платною службою хостингу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me