JustHost огляд

JustHost – компанія, що займається веб-хостингом, яка існує вже деякий час. Компанію заснував Кріс Філіп – той самий хлопець, який також заснував Dot 5 Hosting (продається), Just Develop It (компанія, що займається веб-розробками), а також хмарну компанію для зберігання даних Cloud Cloud.

Ще в 2009/2010 році JustHost була однією з найбільш швидко зростаючих хостингових компаній; це одна з перших, яка запровадила гарантію повернення грошей у будь-який час; і єдиний веб-хостинг із безкоштовними рекламними кредитами MySpace ($ 50).

Компанія була продана більшій компанії під назвою Endurance International Group (EIG) у 2010/11 році за невідомої цифри.

Пропозиції щодо розміщення хостингу в JustHost зараз різняться та були оновлені відповідно до цієї статті. Я вважаю, що люди та культура, які стоять за компанією, сьогодні дуже різні.

Про витривалість

На всякий випадок, якщо ви не знаєте, хто цей чорт EIG – вони, мабуть, найбільший гравець у сьогоднішній індустрії веб-хостингу. Він вперше був заснований як компанія, що займається веб-хостингом, у штаб-квартирі в Берлінгтоні, штат Массачусетс. На сьогоднішній день компанія перейняла десятки популярних брендів для веб-хостингу, включаючи iPage, BlueHost, Hostgator тощо; і перетворився на дуже великий приймаючий конгломерат.

Сьогодні EIG занесена до NASDAQ і оцінюється майже у 1,3 мільярда доларів.

(Швидке посилання) Огляд хостингу JustHost в:

Продуктивність сервера JustHost

Наш досвід & думки:

Номінальний А на тесті швидкості Bitcatcha

Темпи TTFB вище 2000 мс

JustHost хостинг Uptime

Відстеження часу проводилось на веб-сайті випадкового користувача (Дейв, читайте його розповідь нижче).

Ми почали відстежувати сайт Дейва в травні 2015 року, і нижче наведені деякі результати, які ми записали.

Запис про продовження часу JustHost (лютий 2018 р.): 100%justhost - 201604Оцінка безперервного часу JustHost (березень 2016 р.): 100%.JustHost Record UptimeОцінка безперервного часу JustHost (вересень 2015 р.): 100%. Останнє відключення було зафіксовано 27 серпня 2015 року, сайт знизився на 2 хвилини.

Тести швидкості JustHost на Bitcatcha

Гарантія повернення грошей у будь-який час

Має навчальні посібники з відео

Підтримка в реальному чаті Iffy

Необмежений хостинг обмежений різними обмеженнями сервера

На безлімітному хостингу JustHost

Я думаю, ви розумієте справжній сенс необмеженого хостингу, чи не так? Це чітко написано в TOS JustHost (Посібник користувача №7 щодо використання та визначення) та прочитано підкреслений текст.

# 7) 1д. Необмежений розмір хостингу; надмірні файли MySQL

[…] Облікові записи з великою кількістю файлів (кількість inode перевищує 200 000) можуть негативно вплинути на продуктивність сервера. Аналогічно, облікові записи з надмірною кількістю таблиць MySQL / PostgreSQL (тобто понад 1000 таблиць баз даних) або розміром бази даних (тобто, понад 3 ГБ загального використання MySQL / PostgreSQL або 2 Гб MySQL / PostgreSQL в одній базі даних) негативно впливають на продуктивність сервера. Просто Хост може попросити зменшити кількість файлів / вкладишів, таблиць баз даних або загального використання баз даних, щоб забезпечити належну продуктивність або може закрити рахунок акаунта абонента, з повідомленням або без нього.

Обмеження сервера JustHost

На додаток, що весь необмежений хостинг насправді обмежений, наступна таблиця публікується в JustHost TOS.

Зауважте, що JustHost обмежує використання сервера користувачів обмеженням кількості файлів (inodes) та таблиць баз даних. Кількість дозволених введень для Starter і Plus Plan фактично трохи нижче галузевого стандарту (не надто погано, але більшість хостів дозволяють до 100 000 входів для хоста ~ ~ 5 доларів на місяць).

StarterPlusPro
Безкоштовний домен1 рік1 рікДля життя
Облікові записи електронної пошти100НеобмеженийНеобмежений
Кількість файлів (inodes)50 00050 00030 000
База даних MySQL20НеобмеженийНеобмежений
Таблиці баз даних100010003 000

Зі сторони, здається, що Pro Plan – це досить непогана угода – за умови, що ви підписуєтесь на акційну ціну 9,95 долара / місяць (новини на рівні $ 22,99 / місяць). Цитування слів із тієї ж сторінки TOS –

У пакеті Pro на 80% менше облікових записів на сервері, що дозволяє використовувати більше ресурсів на один обліковий запис (більше використання процесора, використання диска, пропускна здатність). Він пропонує більшу швидкість, більшу потужність і менше користувачів. Більше процесора, пам’яті та ресурсів За 24,99 дол. США на місяць (економить понад 225 доларів США на рік над витратами на придбання цих функцій окремо!)

Гарантія повернення грошей у будь-який час

JustHost пропонує гарантію повернення грошей у будь-який час з усіма своїми хостинг-планами.

За словами посадовців, політика відміни дуже проста – якщо ви скасуєте свій хостинг-акаунт, JustHost надасть вам повернення коштів на решту терміну. Повернення коштів не включатиме будь-які збори за налаштування, які стягувались під час реєстрації, та будь-які платні платежі за реєстрацію домену. Але ви все одно можете зберегти своє доменне ім’я.

Після поглиблення далі в JustHost TOS, здається, що JustHost насправді дозволяє повністю повернути гроші (включаючи доменні збори!), Якщо ви скасуєте новий рахунок протягом перших 3 днів –

* Якщо ви скасуєте протягом 3 днів і придбали домен .com, .net, .biz, .info, .org і .us, ви отримаєте повне відшкодування.

Також буде випущена реєстрація домену. Скасувати і повернути доменні імена можна лише протягом 3 днів. Реєстрацію домену для доменів Великобританії, таких як .co.uk та .org.uk, неможливо скасувати.

Живий чат JustHost

Викликати послугу в прямому ефірі – на мою точку зору трохи неприємно. Після заповнення основної інформації з’явився спливаючий екран чату.

Однак я майже впевнений, що вони користувалися чатом, і не дуже хорошим. Досвід користувачів був надзвичайно поганим, враховуючи, що відповіді вимагали повернення AGES. Часом це зайняло так багато часу, що я подумав, що це система електронної пошти. Врешті-решт я просто здався.

Відео уроки JustHost

Хоча існують відео-уроки, інтерфейс насправді не припускає до уваги нічого насправді візуального. Також є 17 загальних відео, це все.

Всього 17 відео з підручника на JustHost.

Функції хостингу JustHost Shared / VPS

Сьогодні JustHost пропонує як спільні, так і VPS хостингові послуги. Давайте подивимось на кожного.

Спільний хостинг JustHost

JustHost пропонує три плани спільного хостингу; а саме Basic, Plus та Prime.

Базовий план починається від $ 3,95 / місяць, де корисно лише для одного веб-сайту, який має не більше 50 Гб пам’яті та 5 електронних рахунків.

На противагу цьому, і план “Плюс” ($ 6,95 / місяць), і план “Прем’єр” (6,95 дол. / Міс.) Пропонують більшу ємність і дозволяють користувачам розміщувати більше веб-сайтів – 10 для Плюс і необмежено для Prime. Ви також отримуєте 100 облікових записів електронної пошти для Plus та необмежену кількість електронних листів для Prime, хоча Plus обмежує розмір кожного облікового запису електронної пошти до 500 МБ. (* Примітка – оновлення Prime проширюється на рівні $ 14,99 / місяць, а Plus – на $ 10,99 / місяць)

Що відрізняє два, це те, що Прем’єр-план має більше переваг, включаючи захист конфіденційності домену, вартість 200 доларів у маркетингових купонах / ваучерах, а також майже необмежені ресурси у всіх сферах.

Є також те, що Just Host закликає Go Pro за 14,99 дол. США / місяць, який одноразово працює із виділеною IP-адресою та SSL-сертифікатом.

Хостинг JustHost VPS

Вибір хостингу для JustHost VPS - Стандартний, Покращений, Преміальний та Остаточний.Вибір хостингу для JustHost VPS – Стандартний, Покращений, Преміальний та Остаточний.

Вибір хостингу для JustHost VPS – Стандартний, Покращений, Преміальний та Остаточний.

Плани хостингу JustHost VPS діляться на чотири різні пропозиції:

  • Стандарт: 14,99 дол. / Міс; одноядерний сервер, 2 ГБ оперативної пам’яті, 30 ГБ пам’яті, 1 ТБ на місяць та 1 IP.
  • Розширений: $ 29,99 / місяць; двоядерний сервер, 4 ГБ оперативної пам’яті, 60 ГБ пам’яті, 2 ТБ на місяць та 2 IP-адреси.
  • Преміум: $ 44,99 / місяць; двоядерний сервер, 4 ГБ оперативної пам’яті, 60 ГБ пам’яті, 2 ТБ на місяць та 2 IP-адреси.
  • Кінцева: $ 59,99 / місяць; чотирьохядерний сервер, 8 ГБ оперативної пам’яті, 240 ГБ пам’яті, 4 ТБ на місяць та 2 IP-адреси.

Усі плани хостингу VPS включають безкоштовне доменне ім’я, контроль cPanel та кореневий доступ. Як зазвичай у всіх хостингових брендах EIG, ціни, перераховані вище, призначені лише для першого терміну, оновлення відбуватиметься за більш високими тарифами – $ 24,99 / 49,99 / 74,99 / 99,99 щомісяця для стандартних / покращених / преміум / кінцевих.

Огляд користувача JustHost від Дейва Скотта

Клацніть: https://www.justhost.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me