Як поліпшити показник конверсії вашого сайту: Швидкі підказки + Тематичні дослідження

Залучення трафіку на ваш сайт не є кінцевою метою, а частиною загального процесу перетворення відвідувачів сайту в клієнтів. Ви можете мати десятки тисяч унікальних відвідувачів сайту на день і все одно не конвертувати цих клієнтів у продажі.

У цій публікації я поділюсь порадами, які допоможуть вам перетворити трафік веб-сайту на потужну історію маркетингового успіху.

Коефіцієнт конверсії = скільки цих хлопців зліва (відвідувачі) перетворюються на тих хлопців праворуч (відвідувачів, які замовляють або підписуються на ваш інформаційний бюлетень, або ... тощо), виражених у відсоткових числах.

Поради щодо покращення коефіцієнта конверсії веб-сайтів

1. Відгуки

Збирайте відгуки від своїх задоволених клієнтів та діліться ними на своєму веб-сайті. Але не варто просто зупинятися на цьому A / B перевіряйте використання цих відгуків на максимальний вплив. Сюди можна вказати, де ви розміщуєте їх на сторінці, якого кольору текст або навіть які відгуки ви використовуєте.

Наприклад, Wikijob збільшив продажі на 34%, просто додавши оптимізовані відгуки клієнтів. Поставте свої відгуки, щоб вони працювали на вас. Його метою було збільшити продажі, але вашими цілями конверсії можуть бути що завгодно – від акцій соціальних медіа до того, щоб відвідувачі підписувались на вашу розсилку.

Comscore прагнув збільшити кількість відвідувачів, щоб досягти кількості конверсій, після того, як він знайшов низькі показники на сторінках захоплення потенційних клієнтів – навіть тих сторінок, які включали відгуки (сумно відома тактика сторінки). Щоб перевірити гіпотезу, що соціальний доказ може допомогти покращити конверсії, Comscore перевірив три версії сторінки, включаючи різні варіації дизайну з логотипом представленої відгуку організації. Використовуючи макет, який помітно демонстрував логотип, підвищив коефіцієнт конверсії на 69% порівняно з оригінальною версією.

Прочитайте тематичне дослідження: Crossfit – Highrise 

4. Галузеві тенденції

Будьте в курсі останніх галузевих тенденцій. Виявивши тенденцію, швидко виконайте свою ідею, щоб скористатися можливістю, перш ніж вона пройде. Якщо є одна річ, яка постійно стосується тенденцій, це те, що вони часто змінюються.

Один із прикладів того, що веб-сайт захоплюється тенденцією і добре справляється з ним, – коли Amazon повністю оновив свою домашню сторінку MP3 протягом двох годин після смерті поп-ідола Майкла Джексона. Amazon вміє розуміти те, що змушує клієнтів поставити галочку, тому розумно дивитися, що вони роблять, і вчитися на цьому. За даними ARHG, Amazon може виконати до 200 тестів на конверсію в будь-який момент часу на своєму сайті.

5. Сигнали довіри

Ще одна річ, яку ви можете зробити, – це додавати довірчі сигнали.

Соціальний доказ – це оптимізація конверсій 101 – це те, що змусить вас довіряти тому, хто не знає вас. Ви можете запропонувати такі речі, як політика безкоштовного повернення, 30-денне повне повернення коштів без запитань, безкоштовна доставка або навіть кращі дизайни логотипів.

Також є певні компанії, яким ви можете отримати хороший рейтинг, яким споживачі природно довіряють, такі як BBB та Consumer Reports. Moz пропонує повний графік із переліком символів компанії та рівня довіри споживачів до цих символів.

знакЗа даними дослідження, Нортон захищений дає найкраще почуття довіри, коли payi.ng онлайн. Кредитна карта та деталі дослідження – Baymard.

6. Прості / закриті каси

Amazon пропонує відмінний приклад моделі закритої каси. Закритий замовлення – це просто місце, де видаляються всі відволікання, а фокус робиться на перевірку та купівлю того, що є у кошику.

Ваш замовлення занадто зайнятий? Чи відволікається ваш відвідувач і натискатиме десь ще до завершення продажу?

PyramydAir провів тестування A / B на своїй сторінці оформлення замовлення, щоб перевірити шляхи збільшення кількості завершених продажів. Під час тестування було виявлено, що, просто усунувши крок процесу оформлення замовлення, вони змогли збільшити показники завершення на 25 відсотків. Це показує, простота все ще панує.

Читайте тематичне дослідження: Walmart & TruckersReport

8. Спеціальні веб-функції та ефекти

Хоча ви не повинні божевільні за допомогою спеціальних ефектів, оскільки вони можуть забруднити завантаження вашого веб-сайту, деякі з них можуть привернути увагу відвідувачів і допомогти перетворити відвідувачів на клієнтів..

Наприклад, Hello Bar дуже просто додати на ваш сайт. Це допоможе вам збирати адресу електронної пошти, вказувати відвідувачів на ваші канали соціальних медіа або навіть спрямовувати трафік на певну сторінку вашого сайту.

У рамках оновлення сайту Blue Acorn пройшов тестування A / B для оптимізації своїх сторінок. Він дізнався багато речей, включаючи необхідність мінімізувати введення даних вручну, необхідність переробляти та спрощувати сторінку з категоріями тощо. Впроваджуючи зміни за результатами тестування, серед інших позитивних переваг організація збільшила середній дохід відвідувачів на 17,1%.

9. Формат сторінки

Ви коли-небудь відвідували веб-сайт, який настільки зайнятий або дезорганізований, що його важко читати? Ви, мабуть, не залишалися там дуже довго, набагато менш довго, щоб щось купити. Важливо, щоб ви вибрали візуально приємний та простий у навігації макет сторінки та дизайн, який легко читати в Інтернеті.

Використовуйте заголовки, підзаголовки та точки кулі. Переконайтеся, що в ньому є пробіл, а також текст. Ви допоможете зменшити показник відмов, якщо ваші сторінки легко читати.

Іноді навіть версія з голими кістками може зайти далеко. Під час тестування трьох різних сторінок вона виявила свою найефективнішу версію суперсмуженою версією з найменшим вмістом – версією, яку компанія особисто вважала занадто рідкою. Якби не тестування, вони б, ймовірно, не використовували цю версію і не бачили б збільшення покоління свинцю на 197%, яке воно побачило.

10. Окремі цільові сторінки

Немає лише однієї цільової сторінки. Запропонуйте різні цільові сторінки для різних аудиторій, на які ви орієнтовані.

Voices.com покращив свою швидкість конверсії більш ніж на 400%, просто створивши два окремих послідовності. Уявіть, наскільки більше ви могли б покращити конверсії, додавши кілька цільових сторінок, орієнтованих на різні персони користувача.

Інструменти та пропозиції довідки

Тепер, коли у вас є кілька ідей щодо того, що ви можете зробити для покращення коефіцієнта конверсії, ось кілька інструментів, які допоможуть вам швидше дістатися туди та зробити вашу роботу легшою та точнішою:

Подумайте відстеження очей

подумайте відстеження очей

Ви коли-небудь замислювалися про те, наскільки ефективні ваші рекламні зусилля? Це важко відстежити, але ThirdEye може допомогти, надаючи як консультації експертів-дизайнерів, так і тестування користувачів. Компанія багато років працювала в маркетингу та має статистику, яка допоможе вам придумати більш вдалу кампанію.

Google Analytics

Web Engage

WebEngage – це інструмент, який дозволяє збирати відгуки безпосередньо від своїх клієнтів. Вони використовують «гіпер-цільові опитування» та надсилають сповіщення для збору необхідної інформації для збільшення продажів. Це допоможе вам покращити зручність використання та ефективність роботи на сайті.

 Клацніть Тепло 

Концепція зворотній зв’язок

Не впевнені, чи правильно ви? На цьому веб-сайті ви можете отримати безкоштовні поради та відгуки від професіоналів з розвитку.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me