Veebisaitide majutamine


Kuidas veebisaiti majutada: täielik algaja’s juhend

Kuidas veebisaiti majutada?Hosting on Interneti nähtamatu alus. Iga veebisait vajab ‘Kodu’, koht, kus selle failidele on juurdepääs igal ajal ja igal pool. Seda’mida majutamine teeb. See’s maatükk internetimaad. Kui soovite veebisaiti, siis seda’Pean kuskil majutama.

Hea hostimine teeb kiire saidi selle jaoks’s on peaaegu alati juurdepääsetav. Hea hostimine on taskukohane, vähese hooldusega ja mastaapselt kasutatav. Halb hostimine on vastupidine. Interneti hüperkonkurentsivõimelises ja vähese tähelepanu all olevas maailmas on hostimine oluline alus. Kurat, sa ei tahaks’t ei saaks seda lugeda, kui me seda ei teinud’teil pole head veebi.

Niisiis, kuidas teie veebisaiti majutate? Seda’See on suur küsimus ja vastus on lihtsam kui võite arvata: makske kellelegi teisele, et see teie eest ära teeks, või tehke ise. Või öeldes tehnilisemalt:

 • Kasutage hostimisplatvormi
 • Host kohapeal

Parim meetod sõltub teie kogemuse tasemest. Hostimisplatvormid on palju-palju levinumad, mistõttu oleme meie’Vaatan seda lähenemist kõigepealt. Enda serveri seadistamine on hea õppimisharjutus, kuid see selleks’s tavaliselt nii hea, kui saab. Kui sa’pole just kõige nutikam tüüp, on mõistlik valik teenusepakkujaga registreerumine. ‘Odav ja usaldusväärne’ on kuldne kombinatsioon veebimajutuses ja seda pakuvad hostimisettevõtted. Nad hoolitsevad tehniliste kaalutluste eest, et saaksite oma saidile keskenduda.

See leht tutvustab teid mõlemal veebisaidi majutamise meetodil. Mõni noogutab teenuseosutajaid, kes vastavad erinevatele vajadustele kõige paremini. Lõpuks sina’Teil on kogu teave, mida peate hostimise saamiseks. Jätkame…

1. võimalus: kuidas veebisaiti teenusepakkujaga hostida

Oma veebisaidi majutamiseks pakkujaga järgige neid nelja lihtsat sammu:

 • 1. samm: võrrelge hostiettevõtteid.
 • 2. samm: valige veebisaidi hostimise ettevõte.
 • 3. samm: valige veebisaidi hostimise plaan.
 • 4. samm: registreerige domeeninimi.

Või kui sina’d pigem jäta 1. ja 2. samm vahele, täida meie lühike hostimisviktoriin. Võrreldes oma vajadusi erinevate pakkujate funktsioonidega, oleme meie’Annan teile isikupärastatud soovituse:

1. samm: võrrelge hostiettevõtteid

Hostimisplatvorm on ettevõte, kes hoolitseb teie majutamise eest. Kuutasu eest majutab teenusepakkuja teie saidi’andmeid ja haldab liikluse nõudmisi. Need on odavad, järjekindlad ja (ülioluline) hoolitsevad tehniliste kaalutluste eest. Seal on kümneid hostimisplatvorme, kui mitte sadu.

Esimene samm oma veebisaidi majutamiseks on pakkujate võrdlemine. Suurendage valikuid ja vaadake, millised neist vastavad teie tehnilistele nõuetele ja eelarvele. Aitame teid kaasa’ve viisime läbi oma uuringud, et näha, kuidas populaarsed veebimajutusplatvormid vastu peavad. Allpool on andmepõhine edetabel meie viie parima hostimise pakkuja kohta.

2. samm: valige veebisaidi hostimise ettevõte

Ükskord sa’kui olete tutvunud populaarseimate hostimisettevõtetega, peate selle valima! Veebisaidi hostimise ettevõtte valimisel peaksite arvesse võtma mitmeid funktsioone. Meie’oleme nendest ülevaate andnud meie ülaltoodud paremusjärjestuses. Allpool on toodud mõned võtmetegurid, millega tuleks arvestada:

 • Uptime
 • Toetus
 • Tasuta domeeninimi
 • Raha väärtus
 • Ribalaius
 • WordPressi integreerimine
 • Raha tagasi garantii

Millistele funktsioonidele peaksite keskenduma, sõltub teie prioriteetidest. Mõned, näiteks tööaeg ja hinna ja kvaliteedi suhe, on alati olulised. Teistel, näiteks tasuta domeeninimel, ei pruugi olla vahet, kas teil see juba on. Erinevad pakkujad säravad erinevates piirkondades. Sinine vaim on eriti hea WordPressi saitide jaoks, samas SiteGround’Toetus on täiesti tipptasemel.

3. samm: Valige veebisaidi majutamise plaan

Kui teil on hostplatvorm, mis teile meeldib, peate ikkagi oma otsuse kitsendama plaanini. Seal on arvukalt hostimistüüpe (jagatud, pilve-, VPS- ja palju muud) ning tavaliselt on iga tüübi jaoks valitud paketttasandid. Näiteks, HostGator on kolm ühist hostimiskava – Hatchling, Baby ja Business.

Kuid kõigepealt asjad. Lase’peaks olema selge, mis tüüpi veebimajutus on ja miks see on’on oluline teada erinevust. Parima võimaliku pakkumise saamine sõltub sellest, kas mõistate oma vajadusi. Seal’Pole mõtet sõlmida 10 dollari suurust kuuplaani, kui kuuplaan 3 dollarit teenib teid sama hästi. Teie sait võib vajada seda 10-dollarist plaani, kuid miks registreeruda varem, kui peate?

Allpool on toodud lühike ülevaade peamistest hostimise tüüpidest ja sulgudest, mida need tavaliselt kõige paremini teenindavad.

Majutuse tüüpMis see on? Kelle jaoks see on??Jagatud

Pilv

Virtuaalne privaatserver (VPS)

Pühendatud

Jagatud hostimine on see, kui ühes serveris on salvestatud mitu saiti. Ruumi jagamine on kulutõhusam, kuid see tähendab ka, et ressursid on piiratud.Tagasihoidlike tehniliste nõudmistega väikesed ja alustavad saidid. Kui kahtlete, alustage siit ja uuendage oma saidil’nõudmised kasvavad.
Pilvemajutus on siis, kui teie saiti toidavad mitmed serverid. See’s on palju paindlikum süsteem kui jagatud hostimine. Kui üks server läheb alla, siis teine ​​tõrjub lõtvuse.Saitidele, mis hakkavad välja kasvama nende tagasihoidlikku päritolu. Pilvemajandus saab liiklustihedusega palju paremini hakkama kui jagatud. See’See on hea poolmõõt, kui soovite skaleerida, kuid mitte pühendunud hostimist vargsi võtma.
VPS on jagatud ja pühendatud serverite vaheline punkt. Jagate serveriruumi teiste saitidega, kuid osa sellest on täielikult teie enda oma.See on samm pilvest kaugemale. Sina’re tõesti kuskile nüüd. See segab paindlikkuse, mastaapsuse ja jõu. Need plaanid on suurepärased, kui teil’olete välja kasvanud jagatud hostimise, kuid pole endiselt veel valmis pühenduma.
Privaatserver on see, kus olete serveri ainus üürnik. Saate kõik need ressursid kõik endale. See ainuõigus maksab, aga see maksab’see on seda väärt, kui teie sait on ressursimahukas.Need on suured liigad. Kui sa’uuesti alustades võitsid’pole vaja selle plaanitasandi lähedal. Mitte ikkagi.

Enamik veebimajutusteenuste pakkujaid pakub kõiki peamisi hostimise tüüpe, kuid teised, näiteks WPEngine, on ühte tüüpi spetsialistid. Kui te arvate, et kasvada eri tüüpi hosting seda’s midagi olulist, mida meeles pidada.

Kui palju need plaanid maksavad? Hea küsimus. Rusikareeglina on odavaim jagatud hostimine, millele järgneb pilv, seejärel VPS, seejärel pühendatud. Hostingitüüpide mitmekesisus (ja nende tüüpide sisesed plaanid) tähendab hinnatõusu järk-järgult. Sinine vaim’Virtuaalserver algab 2,95 dollarist kuus. Selleks ajaks, kui jõuate oma esmaklassilise pühendatud kava juurde’vaatasite 119,99 dollarit kuus.

Sina’Teile on kerge meel kuulda, et soovitame alustada spektri lõppu lähemale 2,95 dollari suurusele osale. Alustage sealt ja otsige üles, kuni leiate plaani, mis sobib teie konkreetsetele vajadustele. Saate alati uuemale versioonile üle minna.

4. samm: hankige domeeninimi

See’Interneti-krundi omamine on hästi ja hea, kuid ilma aadressita keegi seda ei leia! Seda’mis on domeeninimi. See’s teie digitaalne aadress. Meie veebileht on www.websitebuilderexpert.com. Google’s on www.google.com. Saad idee. Teie sait vajab ka domeeni.

Peaaegu iga veebimajutusteenuse pakkuja hõlmab oma registreerumisprotsessis domeeninime registreerimist. Vahel küll’s kaasatakse teie plaanis vabakutselisena’olete valinud (GoDaddy ja Sinine vaim, näiteks). Teistega koos’Ma pean selle eest eraldi maksma (SiteGround ja HostGator). Teise võimalusena saate oma domeeni osta spetsialiseeritud domeeninimede registripidajatelt, näiteks Domeen.com ja linkige see oma hostikontoga.

Hea domeen on lihtne, kergesti meelde jäetav ja tavaliselt numbrivaba. Don’ei tunne end seotud .com konventsioon ka. Üha rohkem saite mängib ebatüüpiliste tippdomeenidega, näiteks .xyz või .co. Niikaua kui see sobib teie kaubamärgiga, teie’Mul läheb hästi.

Kui teil on juba domeeninimi, siis seda’See on lihtsalt uue serveriga manustamise juhtum. Paljud hostimisplatvormid hõlmavad seda registreerumisprotsessis ja saavad teie eest ise hakkama.

On vaja mainida, et te ei kaota oma domeeninime, kui muudate veebimajutusettevõtteid. Need on erinevad teenused. Veebimajutajate vahetamisel võite oma domeeni alati endaga kaasa võtta.

Järeldus

Ja see’s see. Lihtne, eks? Järgige neid samme ja teid registreeritakse veebimajutusteenuseks, mis on teie saidi jaoks valmis ja ootamas.

Kui sa’olete teinud oma otsuse tuleviku suhtes ühe silmaga – mida peaksite -, teie valitud plaan toetab suurepäraselt ja on kergesti skaleeritav. Nüüd saate keskenduda tõeliselt imporditavale asjale – teie saidile!

Pakkuja kasutamine: KKK

Kui palju maksab veebisaidi majutamine?

Igal pool alates paarist dollarist kuus kuni sadadeni. Kui sa’uuesti alustades seal’Pole põhjust maksta rohkem kui 3 või 4 dollarit kuus. Kuna teie saidi populaarsus kasvab, peate oma hostimiskava vastavalt suurendama.

Mida’s parim hostingu pakkuja?

See sõltub teie vajadustest. HostGator ja Sinine vaim olid meie teadusuuringutes üldised võitjad, kuid see ei tee seda’t tähendab neid’ainsad, mida tasub kaaluda. Puhtalt odavus iPage võidab, samas kui suured WordPressi saidid kasutavad seda sageli WPEngine. See kõik tuleb tagasi vajaduste juurde. Küsige endalt, millised on teie vajadused ja leidke neile kõige sobivam

2. võimalus: kuidas veebisaiti kohapeal hostida

Veebisaidi kohalikku majutamist on kahel viisil ja kumbki hõlmab kolme (mitte nii lihtsat) sammu:

Kasutage oma Windows PC WAMP-serverina:

 • 1. samm: installige tarkvara WAMP.
 • 2. samm. Laadige saidifailid üles.
 • 3. samm: muutke oma veebisait avalikuks.

Kasutage Linuxi masinat:

 • 1. samm: installige tarkvara LAMP.
 • 2. samm: konfigureerige saidifailid ja DNS.
 • 3. samm: konfigureerige Apache.

Veebisaidi enda hostimine on praktilisem lähenemisviis ja pole peaaegu sama usaldusväärne. See’See on suurepärane haridus veebisaidi toimimise kohta, kuid see on nii’s nii hea, kui saab. Ühendused on aeglased, hooldus langeb täielikult teile ja arvuti peab kogu aeg olema sisse lülitatud. Pole ideaalne. See ütles, kui sina’siin peate te variandist huvitatud olema ja selle välja selgitamine ei maksa midagi.

Koduse veebisaidi majutamiseks on kaks võimalust:

 • Kasutage Windowsi arvutit WAMP-serverina
 • Kasutage Linuxi masinat

Meie’Jalutan teid läbi mõlema lähenemise. Pidage meeles, et see pole algajatele mõeldud võimalus. Tasuta hostimine on ahvatlev väljavaade, kuid saate tõesti selle, mille eest maksate. Kui teie kodu pole juhtunud andmekeskuseks, soovitame kasutada hostiteenuse pakkujat.

Veebisaidi hostimine Windowsi personaalarvuti kasutamisel WAMP-serverina

Windowsi lähenemine tähendab teie arvuti muutmist WAMP-serveriks. WAMP tähistab Windows, Apache, MySQL ja PHP – elemendid, millest server koosneb.

1. samm: installige tarkvara WAMP

Saadaval on mitmeid tasuta programme (WampServer ja XAMPP paari nimetamiseks). Laadige see alla ja installige, püsides vaikimisi seadetes, kus seda küsitakse. Tarkvara võimaldab teie arvutil toimida serverina – teie veebisaidi kodu’s faile.

2. samm. Laadige saidifailid üles

Ükskord sa’olete WAMP-i tarkvara installinud’Pean sellele lisama saidi. Kui olete armatuurlaua avanud, on see tavaliselt jaotises ‘www kataloog’. Siin majutatakse veebisaidifaile. Teie HTML tuleks kirjutada laiendiga tekstifailidesse .php. Lisage need väljale ‘www kataloog’ et neid oma saidile lisada.

3. samm: muutke oma veebisait avalikuks

Teie esimene majutamine isehajutatud saidil on privaatne – ainult teie näete neid. Kui sa’oled rahul sellega, mis sa oled’olete teinud, minge ‘Apache’ ja vali ‘httpd.conf’ faili. Veenduge, et sätted oleksid järgmised…

Tellimus Luba, keela
Luba kõigilt

… ja sina’uuesti üles ja tööle!

Veebisaidi hostimine Linuxi masina abil

1. samm: installige tarkvara LAMP

Teine lähenemisviis on LAMP (Linux, Apache, MySQL ja PHP) serveri seadistamine. See on suuresti sama protsess kui WAMP, kuid Linuxi arvutis. Alustamiseks tippige Linux Terminali järgmine käsk:

 • sudo apt install apache2 mysql-server php libapache2-mod-php7.0

Installimise ajal võidakse teil paluda sisestada MySQL-i parool, seega veenduge, et see oleks käepärane. Kui tarkvara on installitud, saate te selle installida’olete oma serveri konfigureerimiseks valmis.

2. samm: konfigureerige saidifailid ja DNS

Nagu ka WAMP, lisate faile oma saidile lisamiseks juurkataloogi. Jällegi kasutage kindlasti .php faililaiend. See’Parimad tavad PHP ja My SQL tõrgeteta toimimise tagamiseks.

3. samm: konfigureerige Apache

Et teie server lubaks külastajatel teie veebisaiti külastada, peate käskima Apache’il nende taotlused vastu võtta. See hõlmab kataloogi seadistamist ja lubade kohandamist.

Järeldus

Kui see kõik kõlab väga tehniliselt, siis see’s kuna see nii on. Isemajandamine on küüliku aukude maailm, mida ei võeta kergekäeliselt. Kui teil on tõsiseid tehnilisi eeliseid ja soovite teada, kuidas veebisaidid kõige põhilisemal tasemel töötavad, andke isemajandamine spinni.

Kui sa’kui te pole tehniliselt meeles ja soovite keskenduda suurepärase veebisaidi loomisele, andke sellele lähenemisele lai kai. Isetehtud veebisaidid on harva keerukad loomad – nemad’uuesti HTML-i loomingut. Neil puudub infrastruktuur, et Internetis õitseda.

See’on võimalik teie enda veebisaiti majutada, kuid me ei tee seda’t ei soovita.

Isemajandamine: KKK-d

Millised puudused on minu enda veebisaidi hostimisel?

Aeglane veebisait, riist- ja tarkvara hooldus, elektriarved, pidevalt muutuv IP-aadress, arvuti peab alati olema sisse lülitatud… kui nimetada vaid mõnda. See’s on palju tööd madalama kvaliteediga teenuse eest. Hosting pakkujad on olemas põhjusel.

Kas on tavaline, et saidid ise hostivad?

Ei. Enamik veebisaite kasutab professionaalseid hostimisteenuseid. Netflixi ja Redditit haldab näiteks Amazon. Enese hostimise jaoks saate tõepoolest aru anda, kui olete’uuesti Google’i tasemel tohutu, mida teie’uuesti ilmselt mitte.

Kas ma saan WordPressi saiti ise hostida?

Jah. Enamik WAMP-tarkvara võimaldab teil installida serverisse sisuhaldussüsteeme. WordPress on vaieldamatult kõige populaarsem variant, kuid meeldivad on ka Drupal ja Joomla.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me