Parimad veebiettevõtluse tööriistad

Väikeettevõtte tööriistad, millest peate teadma

Ettevõtte juhtimine tähendab kulude pidevat jälgimist, püüdes samas tagada, et asjad sujuvad. Ja kuigi natuke uuringutest selgub, et seal leidub hulgaliselt odavaid tööriistu, mis lubavad teie elu lihtsamaks muuta, võib raskete väärtuslike massidest eraldamine olla keeruline. Seda’s miks me’olen selle teie heaks teinud.

Selles juhendis sina’Leiate väikeettevõtete tööriistade kollektsiooni, mis aitavad teil tootlikkust ja loovust juhtida, ilma panka purustamata. Me kasutame ise palju neid tööriistu iga päev ja oleme jaganud tulemused järgmistesse kategooriatesse:

 1. Veebisaidi loomise tööriistad
 2. Turundusriistad
 3. Maksete töötlemise tööriistad
 4. Brändingu tööriistad
 5. Korraldus- ja kommunikatsioonivahendid

Kui soovite, võite eelmisele kategooriale vahele jääda’olete kõige rohkem huvitatud – kuid arvame, et kõigil allolevatel tööriistadel on midagi suurepärast pakkuda!

1

Veebisaidi loomise tööriistad

Wixi e-kaubandus

wix pood kodu

Mis see on: Wix e-kaubandus on üks paljudest e-poe veebisaitide loojatest, mis pakuvad kiireimat ja lihtsamat moodust veebipoe loomiseks. Poodide veebisaitide ehitajad pakuvad kõiki veebipoe jälgi alates tootelehtedest kuni ostukorvikassani. Meie’olete valinud Wixi e-kaubanduse väikeste ettevõtete jaoks suureks veebisaitide koostajaks selle hinna ja kvaliteedi suhte ning kasutuslihtsuse tõttu. Wix pakub e-poe veebisaidi malli kujundusi, mida saate kohandada pukseerimisredaktoris, nii et võitsite’seadistamiseks pole vaja mingeid teadmisi kodeerimise kohta ega tehnilisi oskusi. Lisaks on Wixi e-kaubandusega juba kaasas hulk müügivahendeid, näiteks võimalus tootepilte suumida ja tootevariante massimportida arvutustabelilt..

Mis see maksab: Plaanid algavad 23 dollarist kuus.

Miks te seda vajate: Ühesõnaga, sina’Kui soovite veebis müüa, vajate poodide veebisaidi koostajat! Poodide veebisaidi loomine näib, et see peaks olema tohutult palju liikuvate osadega tohutu ülesanne, kuid see ei õnnestu’t peavad olema – üldse. Ehitajad, nagu Wixi e-kaubandus, muudavad selle ülesande mitte ainult teostatavaks, vaid ka nauditavaks. Üks kasutajatest, kellega rääkisime, kirjeldas Wixiga veebisaidi vormindamise mugavust: “See näeb välja tõesti professionaalne, isegi kui olete vaid paar nuppu kodulehele lisanud. See on lihtsalt väga puhas ja saate hõlpsalt tuvastada, kus asjad asuvad ja kuidas need pärast avaldamist ilmneksid.”

Tahad rohkem teada saada?

 • Vaadake meie parimate poodide platvormide edetabelit, et näha, kes on peamised tegijad
 • Kolme parima platvormi paremaks tutvumiseks lugege meie individuaalseid ülevaateid Shopify, Wix eCommerce ja BigCommerce kohta

Domeen.com

Mis see on: Domeen.com on domeeninimede registreerija või ettevõte, mis haldab domeeninimede reserveerimist. Võite domeeni.com abil otsida endale meelepärast nime, kas teil on seda vaja’ja siis registreerige oma domeeninimi (kui seda pole kunagi varem kasutatud) või ostke oma domeeninimi praeguselt omanikult.

Mis see maksab: See’võib domeen.com-is saadaolevaid domeeninimesid vabalt otsida. Kui olete leidnud endale meelepärase domeeninime, saate seda osta hinnaga 10-20 dollarit aastas.

Miks neid vajate: Meeldejääv, selge domeeninimi on oluline, kuna see’mida potentsiaalsed kliendid teie veebisaidile pääsemiseks oma otsinguribale kirjutavad. Võite mõelda sellele kui oma ettevõttele’s “aadress” Interneti-maal (meie domeen on WebsiteBuilderExpert.com). Domeeni ostmine, mis lõpeb tuntud laiendiga, näiteks -.com või -.net, on oluline ka teie kaubamärgi usalduse suurendamiseks.

Lisateave

 • Vaadake meie algajat’s Juhend domeeninimede kohta täielikuks jaotuseks
 • Parem oma eelarve meie domeeninime hinnakujundusjuhendi abil

2

Turundusriistad

Pidev kontakt

pidev kontakt koduga

Mis see on: Pidev kontakt on e-turunduse tarkvara, mis võimaldab ettevõtetel kohandatavatel, mobiilile optimeeritud mallidel korraldada ja saata piiramatu arvu e-kirju. Saate hõlpsasti koguda e-posti aadresse erinevatest allikatest (nt Facebook või teie veebisait) ja tellijaid segmentida erinevatesse loenditesse. Samuti saate oma tulemusi jälgida, mis muudab tulevased saated sihipärasemaks.

Mis see maksab: 60-päevane tasuta prooviversioon, mille tasulised plaanid algavad 20 dollarist kuus.

Miks te seda vajate: E-posti turundus on oluline vahend klientidega kontakti hoidmiseks. Veelgi olulisem on isikupärastamine, mille saate lisada igale meilisõnumile, mis võimaldab teil tagada, et iga klient tunneb neid’hinnatakse uuesti.

HootSuite

Mis see on: HootSuite on sotsiaalmeedia haldamise platvorm. Põhimõtteliselt toimib see armatuurlaual, kus saate kogu oma ettevõtet kontrollida’s sotsiaalmeedia kontod ühes kohas.

Mis see maksab: 30-päevane tasuta prooviversioon, mille tasulised plaanid algavad 29 dollarist kuus.

Miks te seda vajate: Kui tegemist on väikeettevõtete tööriistadega, on Hootsuite turundusvärk, kuna see võimaldab teil jälgida, mida inimesed teie brändi kohta veebis räägivad. Seejärel saate igal kanalil koheselt reageerida, mis sobib suurepäraselt kaasamiseks. Lisaks saate läbi viia konkurentide uuringuid ja teada saada, mida inimesed teie brändilt tegelikult soovivad.

BuzzSumo

Mis see on: BuzzSumo on uurimisplatvorm, mis võimaldab teil jälgida teema järgi populaarseimat sisu ja jälgida tõusvaid suundumusi. Näiteks meie otsing “sisuturundus” paljastas selle märksõna praeguse kolme kõige enim jagatud sisutüki:

buzzsumo otsingunäide

Tumesinine ring tähistab aktsiaid Facebookis, helesinine on Twitter ja nii edasi kanalite vahel. Samuti saate erinevates nišides tuvastada mõjutatava sotsiaalmeedia profiiliga inimesi.

Mis see maksab: 7-päevane tasuta prooviperiood, mille tasulised plaanid algavad 79 dollarist kuus.

Miks te seda vajate: Sa saad’kui te seda ei tee, siis toota aktuaalset sisu’ei tea mida’s aktuaalne. BuzzSumo abil saate teie’Ma saan teada, millised sisutrendid on kõige rohkem meeltmööda ja jagavad, ning saate seda edu korrata. See’Samuti on see suurepärane vahend konkurentide jälgimiseks’ sisu esitus.

Lisateave

 • Kuidas toodet turustada – Veenduge, et teie raske töö ei sujuks’t ei jää märkamatuks
 • 5 parimat veebisaitide koostajat SEO jaoks – turundus on raske töö, kuid õige veebisaidi koostaja võib koormat teie õlgadelt maha võtta

3

Maksete töötlemise tööriistad

Triip

triibuline koduleht

Mis see on: Stripe võimaldab ettevõtetel saada klientidelt makseid Interneti kaudu. See paistab makse töötlejate küllastunud turu poolest silma selle poolest, kui hästi see integreerub poodide veebisaitidega. Kliendid võitsid’t, kui nad maksavad; nad ei suunata ümber kolmanda osapoole saidile; selle asemel nad’Naudi saidil viibimise mugavust. Ja Stripe on mugav ka kaupmeestele: ühe integratsiooni abil saate aktsepteerida üle 135 valuuta.

Mis see maksab: Triibu hinnaks on tehing, mis tähendab, et võitsite’t ei kanna mingeid seadistustasusid. Selle asemel sina’Maksate 2,9% + 30 senti õnnestunud kaarditasu eest. Rahvusvaheliste kaartide valuuta konverteerimise eest tuleb maksta veel 1% lisatasu.

Miks te seda vajate: Stripe on loodud integreerumiseks poodide veebisaitidega, nii et see on’Aitame teil pakkuda kohapeal paremat ostukogemust. Sellel on tohutult tuge peamiste e-kaubanduse osaliste poolt, alates Wixist kuni BigCommerceini, nii et võitsite’t ei pea muretsema keeruliste installatsioonide või toe puudumise pärast.

Shopify maksed

Mis see on: Ehkki Stripe integreerub paljude poodide veebisaitide koostajatega – sealhulgas Shopifyga -, on Shopify maksed ainuisikuliselt veebipoed, oskasite seda arvata, Shopify. Kui sa’kui kasutate Shopify oma poodide loojana, siis seal’Majasiseste maksete töötleja on väga armastatud.

Mis see maksab: See’on kogu Shopifyga tasuta’s plaanid, mis algavad 29 dollarist kuus. Pluss, sa võitsid’t ei võta tehingutasusid.

Miks te seda vajate: Shopify maksed on lihtsaim viis maksetega kaupmehena aktsepteerima hakata. Sina võitsid’t peate looma konto kolmanda osapoole pakkuja juures ja teie ise’Teil on juurdepääs Shopify-le’tugimeeskonna ööpäevaringselt, kui teil tekib mõni probleem.

Lisateave

 • Lugege meie täismahus Shopify maksete ülevaade selle tööriista kohta lähemalt
 • Kuidas maksetega veebis vastu võtta – meie juhend poodmaksete edukuse kohta

4

Brändingu tööriistad

Wixi logo tegija

wix logo tegija kodu

Mis see on: Wix Logo Maker pakub ettevõtte logo loomiseks vajalikke tööriistu ja seda te ka ei tee’t ei pea tegema ühtegi keerulist projekteerimistööd. Selle asemel sina’Vastan vaid mõnele küsimusele teie ettevõtte tüübi ja isiklike disainieelistuste kohta ning Wix loob teile logo. Pärast seda saate fondi / värviskeemi / suurust alati kohandada, nii et teie’lõpptulemus meeldib teile kindlasti.

Mis see maksab: Logovalmistajat saab tasuta kasutada ja saate alla laadida tasuta tulemuse tulemuse. Kui sa’soovite oma logo osta, Basic Logo pakett on 12,99 USD ja sisaldab kõrge eraldusvõimega faile ning täielikke ärilise kasutamise õigusi. Võite valida ka Professional Logo paketi 49,99 dollari eest, mis sisaldab suure eraldusvõimega faile, täielikke kommertskasutuse õigusi, vektorfaile, sotsiaalmeedia komplekti, brändijuhendit ja printimiseks valmis faile.

Miks te seda vajate: 65% väikeettevõtetest on nõus uue logo eest maksma kuni 500 dollarit, kuid te ei tee seda’t peab. Wix Logo Maker on kulude kokkuhoiu viis professionaalsete disainivahendite ja teadmiste kasutamiseks. Teie logo kohandamise võimalus tagab selle’Olen lõpptulemusega rahul ja saate oma loodud logo täieliku ärilise kasutamise õigused.

Lõuend

Mis see on: Canva on disainiplatvorm, mis võimaldab teil luua professionaalset graafikat mis tahes otstarbel, alates tulpdiagrammidest ja lõpetades sotsiaalmeediasõbralike infograafikutega. Canva tasuta versioon pakub üle 8000 disainimalli, mis sobivad rohkem kui 100 otstarbeks – “Sotsiaalmeedia” ja “Flaierid” allolevad jaotised on vaid mõned kategooriatest, mida saate tasuta plaanis sirvida:

lõuendimallid

Kui otsustate minna üle tasulisele plaanile, siis teie’Naudite rohkem funktsioone, näiteks brändikomplekte ja vanade kujunduste piiramatut salvestusruumi.

Mis see maksab: Tasuta, rohkemate funktsioonidega on saadaval Pro-paketis (9,95 dollarit kuus) ja ettevõtte plaanis (30 dollarit kuus).

Miks te seda vajate: Võite Canvaga tasuta disainima hakata, nii et võite võtta loomingulisi riske ilma igasuguse rahalise riskita! Ja kuna tasuta versioon on meelitanud paljusid lootustandvaid disainereid, siis seal’Ideede sirvimiseks pole seal inspiratsioonifoorumeid.

Infogram

Mis see on: Lõuend’s rohkem teaduslik kaksik. Infogram on andmete visualiseerimise platvorm, mis võimaldab teil hõlpsalt luua stiliseeritud aruandeid, diagramme ja infograafikaid. Statistika, graafikud ja jooned pole kunagi nii head välja näinud!

Mis see maksab: Tasuta, valikuliste lisatasu plaanidega alates 19 dollarist kuus.

Miks te seda vajate: Nõuetekohane andmete visualiseerimine on suurepärane suurte ideedega oma klientidega suhtlemiseks. Teabe visuaalset kokkuvõtet on lihtsamini seeditav ja arusaadav kui ülerahvastatud arvutustabelit, nii et Infogrami-sugune tööriist on ideaalne viis näidata näiteks brutokasumit või klientide rahulolu määra..

Lisateave

 • Kuidas brändi veebis üles ehitada – põhjalik juhend veebis oleku loomiseks
 • Kuidas valida veebisaidi värve – Täpsustage oma saidi ülim värviskeem

5

Korraldus- ja kommunikatsioonivahendid

Trello

Mis see on: Trello on sisuliselt koostööl põhinev ülesannete loend, mida kõik teie ettevõttes saavad kasutada oma arvutist. Igaüks, kellel on konto, saab luua a “kaart” ülesande või projekti jaoks ja korraldage kaardid loenditesse. Saate kaardi teisaldada erinevatesse loenditesse, et kajastada käimasoleva projekti erinevaid etappe.

trello laud

Sellel Trello tahvlil saate luua ülesande jaoks kaardi “Broneerige lende,” ja liigutage seda nimekirjade kaudu “Asjad, mida teha,” “Teeme,” ja “Valmis.”

Mis see maksab: Saate piiramatut tahvlit, kaarte ja loendeid (põhimõtteliselt kõike, mida väikeettevõttel on vaja korraldada) tasuta pakutaval plaanil, mida soovitame. Kuid võite uuendada ka premium-paketti, mis algab 9,99 dollarist kuus.

Miks te seda vajate: Trello lihtsustab “asjade korda saamine” protsess. Nagu traditsiooniline ülesandeloend, aitab see teil jälgida prioriteete ja püsida korras. Kuid Trello on parem kui traditsiooniline ülesannete loend, sest kõik teie organisatsioonis saavad seda kasutada projektide koostööna ja tähtaegadena meeskonnana täita.

Lõtv

Mis see on: Slack on tööjõu suhtlusplatvorm, mida saate kasutada arvutites ja nutitelefonides. Mõelge WhatsAppile, kuid professionaalsemaks. Lõtvus võimaldab teil privaatsõnumeid töökaaslastel ja meeskonnagruppide vestlusi alustada, kuid see on nii “kanalid” funktsioon on parim osa. Igaüks saab luua Slack’i kanali, mis toimib arhiivitud grupivestlusena kõigele, mis teie ettevõttes toimub. Näiteks võite seadistada ühe kanali toote lansseerimise kavandamiseks ja teise kanali kolleegi kavandamiseks’sünnipäevapidu.

Mis see maksab: Piiratud tasuta pakk (10 000 sõnumit), lisatasu paketid algavad 6,67 dollarist kuus.

Miks te seda vajate: Ettevõttesuhtluse jaoks on seal tonni platvorme. Kuid ükski neist ei suhelda suhtlemist ja korraldamist nii tõhusalt kui Slacki kanalid.

LastPass

Mis see on: LastPass salvestab krüptitud paroole võrgus. Teisisõnu, see’s paroolide haldur, mis jätab meelde kõik teie paroolid erinevates seadmetes. Sina’Kunagi ei pea unustatud paroolide autentimisel või muutmisel vaeva nägema, mis võib juhtuda palju, kui teie ettevõte kasutab palju erinevaid rakendusi ja tarkvaraprogramme (nagu enamik seda teeb).

Mis see maksab: Tasuta, valikuliste lisatasu plaanidega alates 3 dollarist kuus.

Miks te seda vajate: Nagu te võitsite, on see tohutu aja säästja ja tootlikkuse tõstja’Ärge kratsige pead, üritades meelde jätta oma esimese lapsepõlve lemmiklooma nime, kui võiksite tööd teha!

Parimad online-äritööriistad: kokkuvõte

Tänapäeval ei pruugi see tunduda, kuid meie elu lihtsustamiseks loodi Internet. Siin koostatud veebipõhised väikeettevõtluse tööriistad teevad just seda, olgu selleks BuzzSumo, mis aitab teil trendil püsida, või Infogram, mis laseb teil oma andmeid visualiseerida. Kokkuvõtteks on kategooriate kaupa kõige kasulikumad tööriistad järgmiselt:

 1. Veebisaidi loomise tööriistad: Wixi e-kaubandus ja domeen.com.
 2. Turundusriistad: Pidev kontakt, Hootsuite ja BuzzSumo.
 3. Makse töötlemise tööriistad: Stripe ja Shopify maksed.
 4. Brändingu tööriistad: Wix Logo Maker, Canva ja Infogram.
 5. Korraldus- ja kommunikatsioonivahendid: Trello, Slack ja LastPass.

Muidugi on seal veel palju digitaalseid tööriistu, kuid meie’ve ahendasin seda parimaks. Andke meile teada, kui teil on teie ettevõtte jaoks lemmikriist – meie’d armastan sinust kuulda!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me