Kuidas WixHotelsi abil hõlpsalt luua hommikusöögihotelli veebisaiti

Kuidas ehitada kodumajutushotelli veebisaiti?

Kui sa’hotelli opereerimine, voodi & hommikusöögi või puhkemaja rentimisel, siis saate aru, kui oluline on omada veebisaiti, mis mitte ainult ei tutvustaks teie kinnisvara potentsiaalsetele üürnikele, vaid pakuks neile ka lihtsat moodust üksuse broneerimiseks / reserveerimiseks ja lihtsat viisi maksete kogumiseks..

Kui soovite luua voodi- ja hommikusöögihotelli veebisaiti, on teie jaoks mitmeid võimalusi – ja enamik neist on üsna kallid.

Teil on võimalik palgata disainer ja kodeerija, et teie jaoks veebisait spetsiaalselt luua, kuid see viib teid tuhandetesse dollaritesse väga hõlpsalt (ja kiiresti). Ja kui soovite muudatusi teha, maksab see teile rohkem raha.

Seal pakutakse teenuseid, mis pakuvad teile seadistamistasu, mis ulatub sadadest dollaritest paarituhandete dollariteni, ja seejärel veebisaidi ülalpidamiseks korduv kuutasu.

Peaaegu tundub, nagu peaksite maksma käe ja jala ja / või olema kallite arendajate või programmide pantvangis lihtsalt selleks, et B&B / hotelli veebisait, et saaksite oma ettevõtet laiendada.

Kuid abiga veebisaitide ehitajad, näiteks Wix, saate oma hotelli veebisaidi odavalt ja kiiresti üles ehitada, lohistades oma saidile teksti, pilte, slaidiseansse, kontaktvorme, kaarte ja muud. Jätkake lugemist, et teada saada, kuidas!

1

Kuidas odavalt ja hõlpsalt oma hotelli veebisaiti luua

Vastus on veebisaidi ehitaja kasutamine! Need on kasutajasõbralikud tööriistad, mis võimaldavad teil luua veebisaidi ilma, et peaksite teadma isegi ühte koodirida.

Nad võõrustavad teie veebisaiti teie jaoks ja te ei tee seda’t ei pea muretsema millegi muu pärast kui oma ettevõtte juhtimise üle. Lase’ütlevad nad lihtsalt’uuesti mittetehnilised inimesed sõbralikud!

Vaadake meie lemmikute tabelit:

Need veebisaidi ehitajad ei tee’t seadistamine maksab tuhandeid dollareid – nende kuuplaanid algavad tavaliselt umbes 5 dollarist ja ulatuvad umbes 25 dollarini. Miks? Noh, küll’s sest sina’Ehitan ise (see’s üsna lihtne, suhteliselt kiire ja lõbus ka).

Kuid vajate enamat kui lihtsalt võimalust ise veebisait ilma koodideta üles ehitada. Ettevõtte käivitamiseks vajate külalislahkusega seotud tööriistu.

Kuidas on lood tubade reserveerimise süsteemidega & Maksevahendid, mis aitavad mul hallata?

Jah, need lohistavad & Drop-veebisaidi ehitajad võimaldavad teil hõlpsalt luua oma saidi ilma kulukaid arendajaid palkamata.

Aga mis’puudu?

Väljakutse on see, et mitte kõik veebisaitide koostajad ei paku teile automatiseeritud, stiilset ja funktsionaalset viisi oma hotelli / voodi pakkumiseks & hommikusöögiühikud teie potentsiaalsetele klientidele!

Muidugi võite oma toa pildi lohistada, seejärel sisestage “Lisa ostukorvi” pood nuppu. Kuidas on lood reserveerimissüsteemidega, kus saate hallata broneeringuid ja tubade inventari?

Kuidas oleks teie nimel ööpäevaringselt broneeringute tegemine? Aga atraktiivne kinnisvara / toa kirjelduse paigutus, nii et teie veebisait näeks tegelikult välja nagu professionaalselt ehitatud hotelli veebisait? Kuidas on automatiseeritud e-kirjadega, et kliente nende broneeringutest teavitada?

Teil on vaja hõlpsasti kasutatavat veebisaidi ehitajat, mis sisaldab voodit & hommikusöögihotelliga seotud tööriistad ja siit tuleb Wix.

2

Wixi hotellidega saate oma hotelli veebisaiti luua ja hallata

Wix pakub teile väga ökonoomset ja lihtsat viisi veebisaidi loomiseks, et tutvustada teie hotelli ja tube potentsiaalsetele klientidele. See on rakenduse kujul, mille lisate oma veebisaidile, ja seda nimetatakse ‘Wix hotellid.’

kuidas luua wix-hotellidega voodi ja hommikusöögi veebisaitWix Hotels oma saidile installimiseks kulub üks klõps, nii et saate olla kohe töövalmis!

Wix on suurepärane, kuna pakub teile sisemist broneerimissüsteemi, mis aitab teil broneeringuid hallata ja makseid koguda, samal ajal toites ka teie veebisaiti.

Enne kui süveneme funktsioonidesse, mis aitavad teie voodit halvemaks muuta & hommiku- / hotelliäri, siin’lühike video, mis näitab teile, mida Wix teie heaks teha saab:

Mis tõesti hämmastab, on see, et Wixil on teie hulgast üle 500 premium-malli, mille hulgast saate valida, ja nende hulgas on neil palju suurepärase väljanägemisega hotelli / voodit & hommikusöögile keskendunud mallid.

Üks esimesi samme teid’Pean oma voodit luues arvestama & hommikusöögi veebisait valib malli. Siis sina’Peate seda kohandama, lohistades ja kukutades elemente ning täiendades seda oma sisuga. Pärast seda sina’uuesti peaaegu kohal!

Siin’see on näide Wixi abil üles ehitatud veebisaidist’ehitaja:

Wixi loodud hotelli veebisaidi näideLooge klanitud ja professionaalseid hotelli veebisaite kõik lihtsalt lohistades – kodeerimist pole vaja!

Mina’Vaatan üksikasjalikumalt, kui lihtne on seda vaid minutiga kasutada.

Põlev küsimus on teie arvates – kui palju? Õige? Kulu on oluline tegur, mida ettevõtluses arvestada, nii et laske’s saavad sellesse sisse.

3

Kui palju maksab Wixiga hotelli veebisaidi ehitamine?

Wix on teile proovimiseks täiesti tasuta (proovida, kas teile meeldib nende kasutajaliides).

See on üsna oluline (lihtsalt nii, et tunneksite end mugavalt)’uuesti sattumist). See’Samuti on hea teada, et nad seda ei tee’t ei tohi prooviversioonile mingeid ajalisi piiranguid seada – nii saate luua tasuta toimiva veebisaidi ilma kiirustamata.

Rohkematele veebiehitustööriistadele juurdepääsu saamiseks ja oma domeeninime kasutamiseks võite minna üle nende lisatasu plaanidele.

Heitke pilk põhjalikumale plaanile ülemineku eelistest:

Teie ehitajal on tasuta tasuline plaan logo-wix-100x100 Valige oma plaan Loe hinnaülevaadet Kuulutused tasuta Isiklik domeen Piiramatu ribalaius Valige oma plaan Loe hinnaülevaadet

On mõned plaanid, alates 5 dollarist kuus kuni 25 dollarini kuus, sõltuvalt sellest, mida vajate.

Pidage meeles, et saate alati täiendada, kui vajate rohkem, alandada, kui vajate, või isegi tühistada. Nii et sina’te ei ole mingil viisil seotud pikaajalise lepinguga.

Vaadake üksikasjalikumat versiooni iga plaani kohta saadavast:

Wixi hotellide hinnaplaanidSaate voodi üles ehitada & hommikusööghotell koos Wixiga paari tassi kohvi eest kuus!

Saate Wix Hotelsi rakenduse oma veebisaidile tasuta lisada. Kui soovite minna üle rakenduse premium versioonile ja pääseda hotelli täiustamiseks juurde täiustatud funktsioonidele’Selle veebisaidi hind on 9,99 dollarit kuus.

See’on oluline, et lisate rakenduse oma veebisaidile, et muuta see tavalisest veebisaidist selliseks, mis võimaldab teil hotelli / voodit toita & hommikusöögiäri.

Isegi kui lisate Wixi kasutamise kuutasu (vahemikus 5–25 dollarit kuus), on see nii’See pole eriti kallis vahend teie veebipõhise broneerimissüsteemi toiteks.

Nüüd, kui me teame, et Wix on palju odavam alternatiiv muudele lahendustele, näiteks disaineri palkamine, lase’uurige, mida saate Wixi hotellidega saada (et näha, kas see võib teie jaoks tegelikult toimida).

4

3 sammu oma hotelli veebisaidi loomiseks Wixi hotellidega

Meie’mida olete pildi kohal näinud, kuidas teie veebisait potentsiaalselt välja võib näha, kuid kuidas te seda tegelikult teete?

Üks asi, mida teada, on see, et Wix on teie veebisaidi sisu lohistamise ja lohistamise osas väga paindlik. Nii et saate kindlasti oma veebisaidi stiili kujundada / kujundada nii, nagu soovite, muutes värve, kirjastiile, pilte, et kajastada oma kaubamärki – kõik mõne hiireklõpsuga, ilma et peaksite kunagi koodi puudutama.

Wixiga hommikusöögi / hotelli veebisaidi loomine on suhteliselt lihtne – seal on 3 peamist sammu:

kodumajutushotelli veebisait 3 sammuSee on nii lihtne, et saate oma hotelli veebisaidi kohe üles seada!

1. samm: tubade lisamine

Wixis oma veebisaidile tubade lisamisel saate oma tubadele nime anda (nt Deluxe, Twin), lisada külaliste arvu, ruumi suuruse, voodikohtade arvu ja tubade kirjeldusi.

Samuti saate visandada, millised mugavused kaasnevad iga toaga. Nagu teate, on see hotellide valimisel väga oluline – vähemalt nii’s on üks esimesi asju, mida ma tubade reserveerimisel otsin!

Edasi see’Kui teil on aega oma tubadest fotosid üles laadida, saate igaühe jaoks üles laadida kuni 10. Laadige üles väga kvaliteetsed pildid!

looge oma WWW-hotelli toa toadWixi funktsioonide abil saate oma hotellituba toa klientide jaoks tõeliselt atraktiivseks vaadata.

Lõpuks saate sisestada oma toa hinnad. Wixi hotellid võimaldavad teil tööpäevadel ja nädalavahetustel seada erinevad raketihinnad. Kui teil on rohkem pikaajalisi külalisi, võite tubade jaoks kehtestada ka nädala- ja kuutasu.

kuidas luua hotelli veebisaiti - tubade hinnadWix pakub teile palju erinevaid hinnakujundusvõimalusi, et pakkuda teile külaliste maksustamisel maksimaalset paindlikkust.

Teil on võimalus kontrollida ka hooajalisi hindu!

kuidas luua hommikusöögi veebisaidi hooajahinduVeelgi paindlikum!

2. samm: sätete muutmine

Peate veenduma, et külalised leiavad teid üles, nii et selles etapis peate lisama oma kinnisvara aadressi ja oma kontaktandmed.

Sisestatud kontaktteave kuvatakse automaatselt teie külalistes’ broneerimiskinnituskirjad – siin on Wixist tõeliselt kasulik funktsioon.

looge kodumajutushotelli veebisaidi seadete muutmineUuendage kindlasti oma kinnisvara sätteid, et teie külalised saaksid hõlpsalt teie hotelli minna.

3. samm: maksete seadistamine

Wix pakub teile 4 tasustamise viisi:

  1. PayPal
  2. Triip
  3. Mercado Pago
  4. Võrguühenduseta maksed

Kui külaline teeb teie veebisaidil veebipõhise broneeringu, saate makse ette maksta PayPali, Stripe’i (ka väga populaarne makseprotsessor) või Mercado Pago (mitmest Ladina-Ameerika riigist maksete vastuvõtmiseks) abil..

Need on Wix Hotels-iga tihedalt integreeritud, nii et te ei taha’ei pea muretsema asjade tehnilise poole pärast.

Samuti on võimalus saada makseid võrguühenduseta. Nii teie külalised ei lähe’t arveldage arvet kuni nende saabumiseni. See’s on tõesti teie otsustada, milline variant teile meeldib.

Saate broneeringutele lisada ka makse.

hotelli veebisaidi ehitamine - maksevõimalusedWix võimaldab teil vastu võtta makseid kogu maailmast, kas veebis või isiklikult. 5

Milliseid funktsioone saate Wixi hotellidega??

Broneeringukalender

Siin näeb välja teie taustaprogramm. Broneerimissüsteemi uuendatakse automaatselt, kui keegi teeb broneeringu, või võite broneeringud käsitsi sisestada.

luua koos Wix-hotellidega hotelli veebisaitWix Hotels teeb broneeringute haldamise lihtsaks, kuna neid hoitakse ühes kohas.

Tubade otsinguriba

Oluline ja kasulik tööriist, mida Wix teile pakub, on otsinguriba’s, mis on pühendatud teie potentsiaalsetele külalistele, et leida kiiresti nende reisikuupäevadeks vabad toad.

Sellel on kaks peamist eelist – see pakub suurepäraseid kasutajakogemusi, kus teie külalised saavad kiiresti leida saadaolevad toad ja te ei soovi’t ei pea vastama e-kirjadele või telefonikõnedele inimestelt, kes küsivad teilt, kas midagi on saadaval!

Kõiki andmeid värskendatakse automaatselt, mis võib vabastada nii palju aega ja pakkuda külastajatele automaatselt täpset teavet.

kuidas ehitada kodumajutushotelli veebisaidi otsinguribaWix annab teile juurdepääsu otsinguriba funktsioonidele ilma, et peaksite puudutama ühte koodirida.

Valida on ka mitme kujundusvaliku vahel, nii et saate kohandada oma hotelli veebisaiti täpselt nii, nagu soovite.

Näiteks saate teisaldada otsinguriba horisontaalselt küljele ja paigutada selle mõlemale küljele.

kuidas ehitada kodumajutushotelli veebisaidi otsinguriba 2Paindlikkus on Wixi üks suurimaid eeliseid – oma veebisaidi kujundamisel saate teha peaaegu kõike, mida soovite.

Wix pakub teile ka stiili otsinguriba vorminguks (kuupäeva formaat, fondi värv, fondi stiil, fondi suurus, taust jne).

Infoleht

Üks Wixist’Kasulikud tööriistad Wix ShoutOut võimaldavad teil saata oma külalistele uudiskirja värskendusi.

Kui teie külalised on toad broneerinud, siis teie’Nende e-posti aadress on teie Wix-süsteemis. Siin saate kasutada rakendust Wix ShoutOut (Wix’uudiskirja teenus, mida saate kasutada tasuta), et saata meile e-kirju kõigi teie hotelli / voodi uute värskenduste kohta & hommikusöök, erikampaaniad või lihtsalt kontakti hoidmine.

Me kõik teame, et lihtsaim viis oma ettevõtte laiendamiseks on saada korduvkliente!

Lisaks saavad teie uudiskirja saajad edastada teie uudiskirja ka oma sõpradele ja perele! Seda’See on täiesti tasuta viis usaldusväärse turunduse saamiseks, ilma et see maksaks teile päris sentigi.

Wix ShoutOut võimaldab teil oma e-posti infolehte stiilida, et saaksite oma infolehtedes säilitada oma brändi identiteeti.

Mobiilne sõbralik

Wix ja selle Wix Hotels tööriistad on mobiilisõbralikud. See tähendab, et teie külastajad saavad tube broneerida mis tahes seadmega’s Internetiga ühendatud.

Nad saavad kasutada oma arvuti töölauda, ​​tahvelarvuteid või mobiiltelefone.

kodumajutushotelli veebisait mobiilTeie kliendid saavad teha broneeringuid liikvel olles, igal ajal ja igal pool.

Samuti saavad nad broneeringuid teha ööpäevaringselt. Nad saavad kontrollida saadavust, vaadata tubade üksikasju ning reserveerida ja maksta tubade eest – isegi siis, kui olete teie’te ei tööta (või kui te’uuesti magama!)

Platvorm annab teile kõik Internetis toimuva.

Integratsioon TripAdvisoriga

Wix Hotels lubab TripAdvisoril’külastajad broneerivad toad teie hotelli otse teenuses TripAdvisor’veebisaidil. See võimaldab teil oma ettevõtet laiendada, omandades rohkem broneeringuid otse maailmast’suurim reisisait.

Wixi hotellidega saate koputada ka TripAdvisorile’hinnaotsingu tulemusi, et oma äri veelgi paremini reklaamida. See funktsioon on teile Wixi hotellides saadaval, ilma et peaksite keerukate seadistusprotseduuridega segama. Wix on suurema osa raskest tööst teie heaks ära teinud!

hotelli veebisaidi reisinõustaja integreerimise ülesehitamineIntegreerimine TripAdvisoriga on suurepärane võimalus oma ettevõtte kasvatamiseks ja Wix aitab teil seda saavutada! 6

Kuidas ehitada voodi- ja hommikusöögihotelli veebisait: järeldus

Wixi ja selle Wix Hotels lisandmooduli kasutamine annab teile oma ettevõtte veebisaidi üle kõige suurema kontrolli (ilma vajaduseta tehniliste oskuste järele) ning on teie ettevõttele pikas perspektiivis kõige ökonoomsem..

Sa ei tea’Teil pole vaja palgata kedagi, kes looks teile selle saidi’t ei pea neile maksma pisikeste muudatuste tegemise eest, mida saate ise kiiresti teha. Sel viisil on asjade käik lihtsalt palju kiirem.

Wix võimaldab teil luua oma ettevõtte kohta täieliku veebisaidi ja selle Wix Hotels tööriist võimaldab teil teha veebis broneeringuid ja koguda makseid automaatselt ööpäevaringselt. Teie külalised saavad saadaolevaid ruume otsida kuupäeva järgi ja teie varusid ajakohastatakse alati.

Möödas on päevad, kus peate lootma kallitele teenusepakkujatele, kes reageerivad väga aeglaselt, kui peate oma tubade või ettevõtete üksikasju värskendama..

Wixi abil saate lihtsalt oma veebisaidile sisse logida ja teha need muudatused ise.

See juhend on kasulik?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me