Kuidas oma veebisaiti reklaamida?

Kõik, mida peate teadma veebisaidi eduka reklaamimise kohta

Niisiis, sina’lõpuks otsustasite luua oma veebisaidi. Palju õnne! Kuid raske töö seda ei tee’Muidugi ei peatu seal – kui teie sait on üles töötatud, peate mõtlema, kuidas oma veebisaiti reklaamida.

Kui sa’kui olete kohaliku ettevõtte sait või pood, olete teie’Tahan jõuda võimalikult paljude potentsiaalsete klientideni. Kui sa’ajaveeb, sina’Tahan meelitada võimalikult palju pühendunud lugejaid. Ja kui sina’isikliku portfelli kureerimine, sina’Soovin, et igal potentsiaalsel kliendil oleks juurdepääs teie tööle.

Mis siis’on suure veebisaidi reklaamimise saladus? Noh, tegelikult on kuus saladust – ja need’sa ei ole tegelikult saladusi üldse, sest meie’ma jagasin need allpool.

Kuidas veebisaiti reklaamida?

 1. Valige veebi
 2. Kasutage SEO oma eeliseks
 3. Kaasa ajaveeb
 4. Pange oma sisule nägu
 5. Külaliste ajaveeb
 6. Kasutage sotsiaalmeediat

Siit saate lugeda iga sammu põhjalikku juhendit.

1

Valige veebimajutaja

Esimesed asjad kõigepealt. Veendumaks, et teie veebisait saab hakkama kogu liiklusega, mida teie suurepärane reklaam edendab, peate valima tugeva veebimajutusteenuse pakkuja. Hostiteenuse pakkujad on kulisside taga olevad mängijad, kes tagavad veebisaitide sujuva töö ja kiire laadimise. Õige veebi saab teie saidile varustada piisavalt ressursse korraga suure hulga külastajate majutamiseks.

Hea teada: Kui sa’uuesti kasutades a veebisaidi koostaja oma saidi loomiseks, siis hoolitseb teie eest veebimajutus! Veebisaitide ehitajate apellatsioonkaebus seisneb selles, et nad hoolitsevad kogu tehnilise ja kulisside taga toimuva töö eest, kuid kompromiss on see, et võitsite’t on sama palju mastaapsus või kontroll nagu saate, kui hoolitsete enda majutamise eest.

Kuidas valida õige veebi?

Veebimajutuse peamised mängijad – mida meie’ve järjestatud meie juhendis 11 parimat veebimajutusteenuse pakkujat – on määratud selliste tegurite abil nagu tööaeg, salvestusruum, ribalaius ja hinna ja kvaliteedi suhe.

Uptime on oluline, kuna see osutab ajale, mil teie veebisait töötab ja töötab, ilma et serveriga oleks probleeme. 100% tööaeg on võimatu, kuid enamik pakkujaid garanteerib 99,90% ja uuema tööaja. Kuid isegi vahemikus 99,90–99,99% teeb iga natukenegi vahet!

Näiteks 99,95% tööajast moodustab umbes 4,5 tundi seisakuid aastas, samal ajal kui 99,99% on seisakuid vähem kui tund. Kui tööaeg on teie kõige olulisem tegur, soovitame HostGatoril anda selle 99,99% -lise tööaja garantii.

Huvitatud HostGatorist? Lisateavet leiate saidist HostGatori ülevaade

Ladustamine, või “kettaruum,” on oluline, kuna mida rohkem faile teie hostiserver mahutab, seda kiiremini teie sait külastajatele laaditakse. Salvestamine peaks olema esmatähtis, eriti nende jaoks, kes haldavad suurt ajaveebi või suures osas visuaalset portfelli, näiteks kunstnikud või fotograafid.

Ribalaius on oluline ka igat tüüpi veebisaidi puhul, kuna see viitab kiirusele, millega andmeid saab veebisaidi ja sellega ühendatud arvutite vahel üle kanda. Teisisõnu, ribalaiusel on tohutu mõju sellele, kui kiiresti veebisait laaditakse.

Hostiteenuse pakkujad teavad hea salvestusruumi ja ribalaiuse väärtust ning enamik neist pakub vastavalt suurepäraseid pakette. Meie’Oleme veetnud mitu kuud pakkujate endi testimist ja uurimist ning Bluehost on üks, mis hindab meie salvestusruumi ja ribalaiuse edetabelisse a5 / 5.

Kas soovite Bluehostist rohkem teada saada? Lisateavet leiate meie veebisaidilt Bluehost ülevaade

Inimesed tahavad head saada raha väärtus ostudest välja ja veebimajutus pole erand. Uurides veebimajutusteenuste pakkujaid,’pidage meeles, et odavaim variant seda ei tee’t võrdub alati parima väärtusega. Meie’ve hindas igat hostingu pakkujat kõrgeima kvaliteediga funktsioonide, salvestusruumi ja klienditeeninduse põhjal, mida saate kõige väiksema raha eest, ning A2 hosting pakub suurepärast segu.

Huvitav A2 hostingust? Loe meie A2 majutuse ülevaade rohkem informatsiooni Pole kindel, milline pakkuja teie saidi edukamaks seadistab? Meie põhjalik veebimajutuse võrdlustabel annab teile lisateavet parimate pakkujate kohta!

Tahad natuke rohkem juhiseid? Tutvuge meie valdkonnapõhiste juhenditega:

 • Parimad fotograafide veebimajutajad
 • Parimad veebimajutajad blogijatele
 • Parimad veebimajutajad õpilastele

Nüüd kui sina’teadke oma saidi seadistamise kohta uuesti, laske’tutvuge meie ülejäänud veebisaidi reklaaminippidega.

2

Kasutage SEO oma eeliseks

SEO ehk otsingumootori optimeerimine hõlmab kõiki muudatusi, mida saate oma veebisaidil teha, nii et see oleks otsingumootori tulemuste lehtedel (SERPS) nagu Google’i oma kõrgemal. Suurepärane SEO on oluline, sest mida kõrgemal teie veebisait Google’is asub’paremusjärjestusest, seda rohkem liiklust see saab – ainuüksi esimesed viis orgaanilist tulemust moodustavad 67,60% kõigist Google’i otsingu klikkidest!

Mõned suured veebisaidid tellivad SEO spetsialistidelt allhankeid, et nende paremusjärjestust tõsta, kuid on ka hulgaliselt SEO näpunäiteid, mida saate tasuta kasutada ka iseseisvalt. Meie’kavatsen hõlmata kõige lihtsamaid ja tõhusamaid:

 • Kujutise optimeerimine
 • Lehtede pealkirjad ja metakirjeldused
 • Lihtsad URL-id

Kujutise optimeerimine

Kõrval “pildi optimeerimine,” peame silmas teie saidil olevate piltide muutmist otsingumootoritele atraktiivsemaks. Seda saate teha lisades pildi alt sildid, mida sina’Teil on võimalus üleslaadimise ajal kaasata. Alt-sildid on kirjeldused, mis kuvatakse pildi asemel laadimisprobleemide korral, kuid need ütlevad ka otsingumootori indekseerijatele täpselt, mida iga teie saidi pilt kujutab.

Lisaks alt-siltide lisamisele saate ka suruma oma pilte enne nende üleslaadimist. See vähendab faili mahtu ja hõlbustab teie lehtede kiiret laadimist. Don’muretsege – te ei tea’t ei vaja piltide tihendamiseks tehnilisi teadmisi! Paljud võrgutööriistad võimaldavad pilte ühe klõpsuga tasuta tihendada. Me kasutame oma jaoks ImageResizer.com-i!

pildi suuruse muutmise näideImageResizer.com ja muud saidid, nagu see, muudavad teie piltide pakkimise võimalikult lihtsaks.

Lehtede pealkirjad ja metakirjeldused

Lehepealkirjad ja metakirjeldused moodustavad selle “katkend.” See on lehe eelvaade, mida näete Google’i otsingutulemustes, näiteks siin:

serpi näide

…Selles näites, “A” on lehe pealkiri ja “B” on kirjeldus.

Soovite, et teie pealkirjad ja kirjeldused oleksid lühikesed ja asjakohased – need on’on esmamulje, mida paljud inimesed teie lehest saavad, ja teie’Ma tahan, et nad meelitaksid potentsiaalseid külastajaid! Näiteks seda “…” nagu näete pealkirjas, tuleks võimaluse korral vältida. Mida lühem ja magusam on teie tiitel, seda parem!

Samuti peaksite püüdma lisada märksõna oma lehe pealkirjadesse. A märksõna on sõna või fraas, mida inimesed Google’is otsivad ja mille järgi soovite teie lehele aset leida. Näiteks kui soovite, et teie leht järjestataks märksõna järgi “treeningu näpunäited,” siis sina’soovin lisada selle fraasi oma lehe pealkirja, nt. “Meie 5 parimat treeningunippi.”

Sihtmärksõnade kasutamine võib teie veebisaidile tohutult mõjuda’paremusjärjestusest, mis omakorda avaldab liiklusele tohutut mõju. Veebisaidi Xtreme Events turundusplaneerija Emma Kowalski selgitab, kuidas SEO on tema ettevõtet laiendanud’vaatajaskond aja jooksul:

“Kui olete viimase aasta jooksul hakanud SEOsse rohkem pingutama, oleme näinud, et meie liiklus on aasta-aastalt kasvanud 103%! See on suures osas käinud läbi põhjaliku sisustrateegia, saidil olevate kannibaliseerimisprobleemide lahendamise ja uutesse valdkondadesse laienemise.”

ekstreemsete sündmuste kodulehtXtreme Events on laia vaatajaskonnaga ettevõte. Selle veebisait reklaamib mitmesuguseid üritusi, alates lastest’sünnipäevapeod ettevõtte meeskonna loomise õppustele. Peamine näpunäide: võite küsida, mida “kannibalisatsioon” tähendab Emmas’s kontekst. SEO-s toimub kannibaliseerimine siis, kui teie saidi mitmel lehel asuvad samad märksõnad. Kui see juhtub, konkureerivad teie lehed põhimõtteliselt üksteisega, mis pole produktiivne! Selle toimumise peatamiseks võite käivitada Ctrl + F-i otsingu märksõna konkureeriva lehe kaudu ja kustutada oma leidmise.

Lihtsad URL-id

Peamine näpunäide: Teie veebisait ja sinu veebisaidi lehed on SEO puhul kaks erinevat asja. Leht on teie veebisaidi alamhulk – näiteks meie veebisaidi URL on sitebuilderexpert.com, kuid see konkreetne leht’URL on websitebuilderexpert.com/ehitus-veebisaidid/kuidas oma veebisaiti reklaamida/. Kõige lihtsamad ja tõhusamad SEO tehnikad hõlmavad teie veebisaidi üksiku lehe redigeerimist!

Lühikese ja armsa lehe URL-i olemasolu on SEO jaoks suurepärane, kuna see lihtsustab otsimootorite – ja kasutajate – mõistmist, millest see leht koosneb. Samuti soovitab Google eraldada URL-i sõnad sidekriipsudega, kuna see loob lihtsama lugemiskogemuse.

Märksõna uurimine on ka suurepärane SEO tööriist veebisaidi reklaamimisel. Meie’Katame selle järgmises jaotises, sest see võib aidata teil ajaveebi sisu genereerida.

Lisateave

 • Avastage meie lõpliku paremusjärjestusega parimad SEO veebisaidi ehitajad
 • Vaadake parimaid SEO pakkujaid, et saada rohkem praktilisi võimalusi
 • Siit saate teada, kuidas kirjutada metakirjeldusi, mis suunavad teie saidile liiklust

3

Kaasa ajaveeb

Enamik veebisaitide ehitajaid lubab teil ühe nupuvajutusega oma saidile lisada ajaveebi lehe, mida saate regulaarselt värskendada postituste ja fotodega. Blogi on suurepärane reklaamimisvahend igasuguse veebisaidi jaoks, kuna see lisab teie kaubamärgile inimliku huvi elemendi ja näitab, et teie saiti värskendatakse pidevalt uue teabega.

Veebidisaini agentuuri Imaginaire digitaalturunduse tegevjuht Ryan Jones selgitab, kuidas tema ettevõte kasutab oma blogi reklaamivahendina:

“Hoiame oma praegust publikut huvipakkuvana, avaldades regulaarselt uusi ja huvitavaid ajaveebipostitusi. Meie ajaveeb genereerib meie saidile palju liiklust ja seda loeb üsna suur hulk inimesi, seetõttu soovime pidevalt tagada, et meie välja pressitav sisu oleks värske, et hoida inimesi huvitatud.”

kujutlejate blogi leht

Niisiis, põneva sisuga blogimine toob teie saidile rohkem külastajaid ja hoiab olemasolevad külastajad huvitatud. Aga millest peaks blogi pidama? Sina’Tahan jääda üldiste teemade juurde, mis teie ettevõttel / portfellil / veebisaidil juba on, kuid konkreetsete ideede osas võib SEO aidata teil otsustada!

See on koht, kus märksõna uurimine tuleb mängu. Mida sooviks lugeda teie saiti külastanud inimene? Näiteks kui müüte meiki veebis, siis võiksite blogida uusimate ilutrendide kohta. Sel juhul sina’tahaksin kasutada märksõnu nagu “populaarne meik” või “uus meik.” Kuid millised märksõnad suunavad teie ajaveebi kõige rohkem liiklust?

Saate teada saada tasuta veebitööriistade abil, näiteks Google Trends ja Answer the Public, mis näitavad teile erinevate märksõnade otsingumahtu aja jooksul. Seejärel saate selle teabe abil otsustada, milliste märksõnade järgi oma ajaveebi postitusi modelleerida! Märksõna otsingumahu kohta saate neid andmeid Google Trendsist “matt huulepulk:”

google trendide näide

Näeme, et otsingumaht oli kevadel väiksem ja saavutas haripunkti novembri lõpus, mis ütleb meile, et nii see oli’Parim on matte huulepulkade reklaamimine, kui inimesed otsivad sooja, talvist välimust.

Ükskord sa’Kui olete oma märksõnad välja mõelnud, peaksite neid kasutama postituse pealkirjas ja lisama need (mõistliku arvu) kogu postitusse. Pange tähele, et te ei tea’ei pea kinni pidama vaid ühest märksõnast ühel lehel – võite kogu ajaveebi postitusse lisada mitu märksõna ja proovida selle paremusjärjestust saada mitmetes otsingutulemustes!

Lisateave

 • Vabastage oma sisemine autor meie juhendiga Kuidas alustada ajaveebi
 • Alustage meie parimate ajaveebiplatvormide loendit

4

Pange oma sisule nägu

See käib käsikäes ajaveebi postitamisega oma veebisaidi reklaamimise püüdluste isikupärastamiseks. Teie veebisaidile juurdepääsetavamaks muutmiseks on palju võimalusi ja neid kõiki on lihtne ise rakendada.

Loo “Meist” lehel

Lisamine “Meist” oma veebisaidile on suurepärane viis vaatajaskonna meelitamiseks. Ühes hiljutises uuringus väitis 52% vastanutest, et “Meist” leht on esimene asi, mida nad soovivad veebisaidile minnes näha!

Miks hoolivad inimesed nii palju veebisaidi taga olevast näost? Noh, usaldada ja meeldivus on veebimaailmas alahinnatud tegurid. Ainult sellepärast, et saate’t neid elemente näost näkku üles ehitama, ei tee’See tähendab, et peaksite need unustama!

meie kohta lehe näideSee on üks meie lemmikutest “meist” lehekülge, lumelauatootjalt Burton. See’See on lihtne, puhas ja räägib meile ettevõtte taga olevatest inimestest ja kirest!

Millist teavet peaksite oma kavandisse lisama? “Meist” ja kuidas peaksite oma lugu rääkima? Meie’olete kirjutanud põhjaliku juhendi kirjutamise kohta “Meist” leht, kus saate vaadata, kuid lühidalt: soovite leida sõbraliku, kuid teadliku hääle, tõestada end usaldusväärse allikana ja lisada alati selged kontaktandmed!

Kaasa videod ja pildid

Need võivad teie peal istuda “Meist” lehel, sihtlehel või mujal saidil! Endast ja oma meeskonnast piltide ja videote näitamine on parim viis oma publikuga ühenduse loomiseks. Lihtsalt don’Ärge unustage enne üleslaadimist pilte tihendada!

meeskonna fotoVaadake seda pilti WBE meeskonnast – meie’panite selle meie sihtlehele, et aidata end tutvustada teile sarnastele lugejatele!

Kui sa’olete mures videote pärast, mis aeglustavad teie saidi kiirust’See on lihtne lahendus. Videod saate üles laadida sellistele platvormidele nagu YouTube või Wistia ja seejärel need oma saidile manustada. Kui laadite oma saidile üles, selle asemel, et üles laadida kolmandale osapoolele ja manustada, siis “kaal” videotest langeb selle asemel kolmandale osapoolele.

5

Külaliste ajaveeb

Nüüdseks võite mõelda, mida võiks veel blogimise kohta öelda? Noh, palju!

Külaliste ajaveebid tähendab postitust teiste veebisaitide jaoks. Selle ilmselge eelis on see, et saate kokku puutuda uute sihtrühmadega. Kuid ka külalisblogimine on tohutu SEO eelis, kuna see loob lingid külaliste saidilt tagasi oma saidile.

Lingid sobivad SEO jaoks suurepäraselt, kuna need näitavad otsimootoritele, et teised saidid näevad teie saiti kui autoriteeti olulistel teemadel. Teiega uuesti lingides kontrollivad teised saidid, et olete usaldusväärne teabeallikas – ja usaldusväärsed allikad satuvad otsimootori tulemuste lehtede ülaossa!

Külaliste blogimisega alustamiseks peate välja saatma kohad asjakohastele, kvaliteetsetele veebisaitidele. Sina’Ma tahan otsida veebisaite, mida te ise loeksite. Siin on mõned muud kriteeriumid, mida tuleks meeles pidada:

 • Tehke oma niši veebisaitide juurde
 • Tehke samad veebisaidid, millel on teie endaga sarnane lugejaskond
 • Tehke samme veebisaitide suhtes, mida peate usaldusväärseteks

Kuidas kirjutada külaliste ajaveebi pigi

Ükskord sa’olete valinud saidi, mille olete ise’tahaksin kirjutada, sina’Ma tahan redigeerijat e-posti või sotsiaalmeedia vahendusel kasutada. Enne kui hakkate oma pikslit kirjutama, siis see’s kõige parem uurige veebisaiti ja selle toimetajad ning loevad sama palju veebisaiti’sisu võimalikult palju, et näidata, et mõistate nende kirjutamisstiili’Ma otsin.

Siis sina’Ma tahan ajurünnakuid teha kolm teemaideed toimetajale saata. Iga teemaidee peaks olema pealkiri ja kokkuvõtlik kokkuvõte umbes 100-200 sõnast. Sina’Ma tahan anda toimetajatele valida rohkem kui ühe võimaluse! Kasutage suuremahulised märksõnad ja lüngad saidil’olemasolev sisu oma otsustest teavitama. Kui teil on kolm tipptasemel pealkirja ja kokkuvõtet, siis saate’oled jälle platsiks valmis!

6

Kasutage sotsiaalmeediat

See viimane samm võib teile tunduda ilmne, kuid siiski’sotsiaalmeedias on veebisaitide reklaamimiseks nii palju kasutamata potentsiaali. Luues järgmiseid platvormidele nagu Facebook, Instagram ja Twitter, saate suurendada oma platvormi teadlikkust miljardite inimeste seas, kes neid platvorme kasutavad.

Kuid nii suure konkurentsiga platvormidel nähtavuse püüdmine võib olla üle jõu käiv. Parim viis oma veebisaidi reklaamimiseks sotsiaalmeedias on leida oma nišilt teisi lehti ja neid jälgida. Kui sa’kui olete oma kunstiteose jaoks portfelli hallanud, järgige teid siis kunstnikke’olete fänn või kes teevad sarnaseid projekte teie endaga. Ükskord sa’Olen järginud neid lehti, veenduge, et suhtleksite nende postitustega – saatke julgustav kommentaar, postitage teile meelepärane post ja esitage küsimusi. See on suurepärane viis teiste kunstnikega kokkupuutumiseks’ järgijaid ja tõenäosus on kõrge, et nad’teid huvitab see, mida teil pakkuda on. Sama kehtib mis tahes muu niši veebisaidi kohta!

Ükskord sa’olete hakanud vaatajaskonda kasvatama, saab ka teid aidata sotsiaalmeedia hoidke see publik kaasahaaratud. Vastake kommentaaridele ja sõnumitele ning esitage küsimusi või korraldage sotsiaalplatvormidel küsitlusi, et veenduda, et teie vaatajad teavad, et neil on sõnaõigus. Eriti võimas sotsiaalne tööriist inimeste kaasamiseks on e-post turundus, ja see tõesti toimib: ühe uuringu käigus leiti, et 80% ettevõtetest tugineb klientide hoidmiseks e-posti turundusele.

Siin’kuidas see töötab: kord sa’Kui olete sotsiaalmeedias üles ehitanud järgmise, saate inimesi koguda’e-posti aadresse (tavaliselt teie veebisaidi vormi kaudu) ja saatke välja uudiskirju ja tutvustusi, et jälgida jälgijaid. Populaarsed e-posti turundusplatvormid, nagu Mailchimp ja Constant Contact, aitavad teil korraldada suures koguses e-posti aadresse ja saata kohandatud, ajastatud sõnumeid teie loendi kasutajatele.

Kuidas oma veebisaiti reklaamida: kokkuvõte

Praegu on teil kõik nõuanded, mis on vajalikud teie veebisaidi tähelepanu äratamiseks. Kokkuvõtteks: siin on kuus peamist veebisaidi reklaamimise peamist sammu:

 1. Valige veebi
 2. Kasutage SEO oma eeliseks
 3. Kaasa ajaveeb
 4. Pange oma sisule nägu
 5. Külaliste ajaveeb
 6. Kasutage sotsiaalmeediat

Mõni neist toimingutest osutub teie jaoks tõhusamaks kui teised, kuid kõik need aitavad viia teie saidi järgmisele tasemele! Näiteks tuletab Emma meelde erinevaid kogemusi, mis Xtreme Eventsil on olnud sotsiaalmeediaturunduses versus SEO:

“Arvestades seda, et meil on mitmeid kuulsusi, kellele meeldib meie tegevust proovida, Messi juurest KSI-ni, oleme kindlasti näinud sotsiaalmeedias mõningaid eeliseid: paljud meie videod lähevad viiruse alla või on need üles korjatud riiklike väljaannete poolt. Sotsiaalkampaaniate investeeringutasuvust aga ei tehta’näib, et see ei anna veel sama suurepäraseid tulemusi kui Google AdWords või SEO.”

Iga veebisaidi reklaamimise strateegia’Oleme arutanud oma saidi kohta levitada, kuid tahame teada, milline neist teie jaoks kõige paremini sobib. Andke meile kommentaaris teada – ja reklaamige rõõmsalt!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me