Kuidas hullumeelsed munakaardid aitavad teil paremaid veebisaite üles ehitada

Hullu muna kuumuse kaardidÜks suurimatest väljakutsetest “tõesti” Teie veebisaidi mõistmine on see, kuidas külastajad seda kogevad ja sellega suhelda saavad.

Veebisaidi loomise mõte, olgu see siis äri, pood, disainerid / fotograafid või isegi lihtsalt hobi, on jagada oma külastajatele seda, mida teil öelda on.

Aga kuidas te teate, mis teie külastajatel teie veebisaidil tegelikult huvitav on? Kuidas sa tead, kus nad tegelikult klõpsavad? Või kui kaugele nad teie lehti tegelikult kerivad?

See’Pole nii, nagu saaksite seal seista ja jälgida, mida külastajad teie veebisaidil tegelikult teevad.

Ilma nende teadmisteta’Päris keeruline on oma veebisaiti kohandada, et see oleks külastajatele kasulikum.

MIDA GOOGLE ANALÜÜTIKA KOHTA?

Google Analytics on fantastiline. Me kasutame seda kogu aeg, et näha, kuhu meie veebisaidi külastajad lähevad, kui kaua nad igal lehel püsivad, kui nad on korduvad külastajad jne..

Google Analyticsi kaudu on sõrmeotsadele ligipääsetav kõikvõimalikele andmetele.

Kuid mida Google Analytics ei tee’t täpsusega näidata, on see, kus teie külastajad tegelikult teie lehtedel klõpsavad. Või kui kaugele nad teie lehti allapoole kerivad.

Kõik need on väga paljastavad, kuidas “kihlatud” teie külastajad on, kui nad teie veebisaiti külastavad.

Päeva lõpus, kui keegi ei klõpsa oma veebisaidile paigutatud linkidele või kui nad seda ei tee’t kerige oma lehe ülaosast mööda ja siis seda’ütlen teile, et teie külastajad ei ole tõenäoliselt liiga huvitatud sellest, mida teil öelda on.

Tõde võib haiget teha, aga küll’on see võimalus teil oma veebilehti täiustada.

HÕLMATUD MUNASOOJUSKATTAD AITAVAD TEILE KOHTA PARIMAKS’ KOGEMUSED

Kui teil on varjupaika’pole soojuskaartidest kuulnud’See on üsna fantastiline näidata teile, kuidas teie külastajad teie veebilehtedel tegelikult käituvad.

Need tõstavad esile, kus inimesed kõige rohkem klõpsavad, mis annab teile teada, mida nad tegelikult huvitavad. Sama oluline on ka soojuskaartide abil näidata teile seda, mida nad ei klõpsa.

Tooteid müüvate kaupluste puhul hääletavad inimesed oma rahakotti. Veebilehtede puhul hääletavad inimesed klikkidega ja selle järgi, kui kaugele nad kerivad, et lehel olevat teavet tarbida.

Hull muna (lisaks huvitavale nimele) on tõesti hea tööriist, mida kasutame kogu aeg selleks, et näidata meile, kuidas huvitatud inimesed meie veebilehtedel on ja mida nad’oled jälle huvitatud.

Crazy Egg'i soojuskaardi koostamise veebisaidid - ruuturuumi soojuskaart

Sellel ühel meie lehel kuvataval soojuskaardil kuvatakse see, kuhu meie külastajad klõpsavad, näidates kõrgemat huvi.

Esiküljel näitab see meile seda, mida meie külastajad ei huvita (klikke pole).

Kuidas see teile tõesti kasulikuks osutub, kui arvate, et külastaja “peaks” tundke huvi veebisaidi teatud osade vastu ja te ei tea’t ei näe klikke (või “kuumus”), siis võib oletada, et teie külastajad ei pruugi sellest tegelikult huvitatud olla. Võib-olla pole selle konkreetse sisu paigutamine optimaalne ja peaksite selle mujale viima.

Sisule tähelepanu juhtimiseks saate sisu lehel kõrgemale tõsta, pilti muuta või fontide stiili muuta, et sisule tähelepanu pöörata. Seejärel käivitage teine ​​soojuskaart ja võrrelge, kuidas inimesed reageerivad eelmise soojuskaardiga.

See näitab teile, kuidas inimesed teie muudatustele tegelikult reageerivad. Leidsime sellised “katsed” abiks meie külastajate täiustamisel’ kogemusi.

Lisaks teile soojuskaartide kuvamisele näitab Crazy Egg ka a “konfetid” kaart, mis näitab teile täpselt, kus iga klõps toimub.

Crazy Egg soojuskaardi koostamise veebisaidid - ruudu ruumid Konfetit

See’See on lihtsalt veel üks viis sarnaste andmete kuvamiseks soojuskaardina, kuid palju detailsemal ja arusaadaval tasemel.

Konfetti kaardiga saate klõpse klõpsata uute või naasvate külastajate, erinevatest otsingumootoritest, riikidest pärit külastajate, veebisaidi vahendajate, kellaaja jms järgi..

Crazy Egg soojuskaardi koostamise veebisaidid - konfettide segment

See võib esile tuua, kui külastajaid, kes kasutavad erinevat veebibrauserit, eri riikidest jne, huvitavad teie lehtede erinevad osad. See võib anda külastajatele tõeliselt sügava ülevaate’ käitumine.

KUIDAS HÕLMAS MUNA’S SCROLLMAP Aitab teil oma külastajaid hinnata’ HUVITASEM

Mõistmine, kui kaugele külastajad teie veebilehti kerivad, annab teile ettekujutuse sellest, kus nad hakkavad teie sisu leidma, et see poleks eriti köitev (või otse öeldes igav).

Kui teie külastajad on väga huvitatud sellest, mida nad teevad’uuesti lugemist, nemad’Kerige tõenäoliselt suurema osa oma lehest alla. Kui nad seda ei tee’t leiavad, et materjalist on abi’ma lahkun.

Nii see on’Teie jaoks on üsna oluline aru saada, kust teie külastajad asuvad “triivima minema” teie lehtedel.

Crazy Egg'i soojuskaardi koostamise veebisaidid - ruutude ruumi kerimiskaart

Mida saate teha siis, kui näete oma kerimiskaarti? Mõned asjad, mida võite kaaluda:

  • Parandage oma sisu, et külastajad püsiksid huvipakkuvad
  • Liigutage väärtuslikumat sisu oma lehel kõrgemale, kui te seda ei tee’ei näe inimesi piisavalt kaugele kerimas
  • Eemaldage kõik tähelepanu juhtimise võimalused, mille korral inimesed on klõpsanud, mis viisid nad lehelt eemale (seda tuleks analüüsida koos andmetega, mida näete oma soojuskaardilt ja konfetti kaardilt)

KOKKUVÕTE – KUIDAS JÕUDUD MUNAD AITAVAD PAREMATE VEEBILITE KOHTA EHITAMISEL

Leitud, et see arvustus on kasulik?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me