3 viisi oma veebisaidi keskkonnasõbralikumaks muutmiseks

Veebisaidi ehitaja juures armastame veebisaitide loomist. Alates veebisaitide ehitajate testimisest kuni meie lemmikpoodide eksperimenteerimiseni on Internet õnnelik koht. Kuid Internetil on tume pool, mis võib teid üllatada – meie’räägime selle keskkonnamõjust.

Kummalisel kombel pole see teema’Levi on laialt levinud, kuid meie arvates väärib seda valju häälega karjumist.

Alustuseks, Arvatakse, et Internet aitab sellele kaasa 2% maailmast’s kasvuhoonegaaside heitkogused.

Veel murettekitavam on veebisaitide mõju, mida kasutame iga päev. Näiteks loo muusikavideo “Despacito” põletas aastas sama palju energiat kui 40 000 USA kodu. Kuid me kahtleme, kas keegi on kunagi kõhklenud “mängima” nuppu YouTube’i tõttu’süsiniku jalajälge, sest noh – kes teadis, eks?

Kolleegid, kes on veebisaidi ehitajad, on kätte jõudnud aeg astuda samme ja muuta veeb veebi rohelisemaks!

Meie’Tutvustame teid kolmel viisil, kuidas saate oma veebisaidi keskkonnasõbralikumaks muuta, ja lisaks veel mõned ülilihtsad näpunäited veebis süsiniku jalajälje vähendamiseks igapäevaelus – kõik selleks, et saaksite jätkuvalt veebi süütuseta luua ja kasutada..

1

Leidke roheline veebimajutus

Üks suurimaid süüdlasi Interneti taga’süsinikujalajälg on veebimajutus. Veebimajutus töötab veebisaidi majutamisega’failid ja teave andmekeskustes – kõik veebisaidid peavad veebis kuvamiseks hostima.

Andmekeskused on põhimõtteliselt hooned, kus asuvad arvutid, mis salvestavad kõiki neid veebisaite’ andmed ja seal on 8 miljonit andmekeskused kogu maailmas.

Probleemiks on see, et andmekeskused tarbivad tonni elektrit ja tekitavad palju soojust, mis tähendab, et serverite ülekuumenemise vältimiseks tuginevad nad energia imemiseks mõeldud jahutussüsteemidele. Kõik see lisab andmekeskuste genereerimise sama palju süsinikuheidet kui ülemaailmne lennundustööstus!

Rohelise veebimajutuse näol on siiski häid uudiseid. See on koht, kus hostiettevõtted on pühendunud oma süsinikujalajälje vähendamisele ja isegi negatiivse mõju vähendamisele.

Nad teevad seda taastuvenergia abil andmekeskuste toiteks või annetades taastuvenergia programmidele, et võidelda nende süsinikujalajäljega.

Parim roheline veebimajutaja on Green Geeks, mis korvab oma süsinikujalajälje 300%. Ta investeerib Bonneville’i keskkonnafondi kaudu kolm korda rohkem energiat, kui see võrku tõmbab, taastuvenergiasse – päris muljetavaldav!

greengeeks keskkonnasõbralik hostimineGreenGeeks on üks rohelisemaid hostingu pakkujaid, muutes selle ideaalselt keskkonnasõbralikemate veebisaitide loomiseks.

Parimad rohelised veebimajutajad ühendavad keskkonnasõbralikud hostimismeetodid võimsuse ja tipptasemel hostimisfunktsioonidega. Rohelise veebimajutuse valimine seda ei tee’t tähendab, et peate oma veebisaidi tagasi laskma 90ndate keskpaiga aeglasesse ja pimedasse digitaalajastusse.

Näiteks suudab Green Geeks endiselt pakkuda 99,9% tööaega, pakkuda mitmesuguseid hostimispakette ja teenindada kliente enam kui 150 riigist – kõik seejuures säilitada oma keskkonnasõbralik lähenemisviis.

Hostimine on iga veebisaidi alus – saate lihtsalt hakkama’Ärge rajage keskkonnasõbralikku veebisaiti, kui te ei alusta rohelise majutamise pakkujaga!

Leia rohkem

Millised on parimad keskkonnasõbralikud võõrustajad? Siit saate teada meie arvustuse kohta 6 parimat rohelise veebimajutuse pakkujat ja astuge oma esimene samm rohelisema veebi poole!

2

Kiirendage oma saiti

See on veebisaitide loomise kuldreegel, olgu teie’kas ökosõdalane või kliimamuutuste keelaja – veebisaidid peavad edu saavutamiseks olema kiired. See’see on fakt. Ja juhtub, et see on ka keskkonna jaoks parem.

Kui lehe laadimine võtab vanuse, on see’pole igav ainult teie külastajatele – see’Samuti imab serverist energiat ja kasutab elektrit. Nii, Mida kiiremini teie veebisait laaditakse, seda väiksem on selle keskkonnamõju.

Oma veebisaidi täiustamiseks on mõned ülilihtsad viisid’laadimiskiirused – siin on vaid mõned alustamiseks…

 • Saate teada, kui kiiresti teie sait tegelikult laadib, kasutades sellist tööriista nagu Pingdom või GTmetrix
 • Vähendage piltide suurust, kasutades kompressori tööriista, näiteks Kraken
 • Hinnake oma hostiteenuse pakkujat, et näha, kas see on nii’põhjustades teie saidi lohistamist (või isegi krahhi)
 • Kasutage CDN-i (sisu edastamise võrku), näiteks CloudFlare suunata taotlused külastajale’lähim server
 • Parandage katkised lingid ja ümbersuunamised – proovige järele Karjuv konn et neid märgata
 • Kasutage laiska laadimist, kui voldi kohal olev sisu laaditakse kiiremini kui ülejäänud leht

Kui sa’olete neid asju juba teinud ja tunnete end asjatundlikult, saate ka minimeeri oma kood. Minimeerimine on protsess, mis minimeerib teie saidil olevad koodi- ja skriptifailid ning on peamine viis saidi kiiruse parandamiseks.

Ehkki minimine kõlab keeruline, on see siiski’s on tegelikult üsna lihtne selliste tööriistadega nagu Pakendaja ja YUICompressor, kuna nad saavad hakkama nii JavaScripti kui ka CSS-iga. Teil on vaja ainult kopeerida oma kood tööriista ja kleepida minimeeritud tulemused tagasi oma saidile!

Leia rohkem

Kas teil on õige hostimisplaan? Enamik inimesi valib jagatud hostimise, kuid kui te oma plaani ületate, võib see põhjustada lehtede aeglast laadimist ja isegi saidi jookseb kokku!

Tutvu meiega Virtuaalserver vs VPS-hostimine võrdlus, et näha, mis sobib teile kõige paremini.

3

Täiustage oma SEO-d

Selle jaotise eesmärk on muuta teie sait hõlpsasti leitavaks ja rahuldada kasutajad kiiresti. Miks? Noh, see vähendab otsingute ja saitide mahtu, mida inimesed korraga laadivad, mis omakorda vähendab energiakulu, mis kulub iga kord, kui nad uuele lehele satuvad..

Kas teadsite, et üks Google’i otsing võib luua kuni seitse grammi CO2? Seda’s umbes pool kogusest, mis tekib veekeetja keetmisel, mis seda ei tee’t kõlab nii halvasti. Kuni te ette kujutate, keedab veekeetja tegelikult iga kahe Google’i otsingu kohta, mida päevas teete, ja siis äkki teid’re palju kuumas vees!

Muidugi sa suudad’t vähendada Google’i’süsiniku jalajälg on üksi, kuid võite proovida anda kasutajatele seda, mida nad ise pakuvad’otsite uuesti, et nad ei läheks’t ei pea pidevalt otsima ja uusi lehti laadima. Ka see’s on teie konversioonide jaoks parem!

Teie saidilt ja Google’ilt tagasi põgenevate inimeste arvu vähendamiseks toimige järgmiselt.

 • Esmatähtsaks pidage põhiteavet nii, et see seda teeks’Seda on lihtne leida võimalikult vähese klõpsuga
 • Muutke oma sait mobiilisõbralikuks, kuna 60% Google’i otsingutest toimub mobiilis
 • Struktureerige oma lehed pealkirjadega ja vältige tohutuid tekstiseinu, kuna see võib kärsituid külastajaid eemale peletada

Saidi kiiruse parandamine on ka oluline tegur inimeste hoidmisel oma saidil, nii et ühendades need taktikad nendega, millest me varem rääkisime,’Teil on võitnud ja keskkonnasõbralik kombinatsioon.

4

Boonusvoor!

Meie’Ve tõi välja kolm peamist viisi, kuidas rohelisemaid veebisaite luua ja käitada. Aga kuidas siis, kui sina’uuesti lihtsalt veebis surfamiseks nautimiseks või töötamiseks?

Siin on mõned näpunäited, kuidas veebis oma igapäevaelus rohelisemaks jääda:

 • Kasutage alternatiivset otsingumootorit nagu näiteks Ecosia, mis kasutab oma kasumit puude istutamiseks ja kasutab 100% taastuvenergiat.
 • Võib-olla don’t saata seda viisakat, kuid sisuliselt kasutu “Aitäh” e-post – mõelge enne saatmist või minge selle inimesega näost näkku rääkima! Üks e-post eraldab 10 g CO2 – see tähendab, et ühel meilil on sama süsinikujalajälg kui tavalisel kilekotil!
 • Langetage monitori heledustaset, või kasutage pimedat režiimi, et vähendada ekraani valgustamiseks vajalikku energiatarbimist.
 • Nende voogesituse asemel laadige alla Netflixi saated – lisaks natuke energia säästmisele tähendab see ka teid’saate meelelahutuse ka siis, kui teil pole signaali!
 • Minge otse veebisaitidele, selle asemel, et neid kõigepealt Google’ile otsida. Palju aega kasutame Google’i nagu veebitakso, et viia meid kiiresti sinna, kuhu tahame minna. Selle asemel, et kirjutada “Twitter” – või isegi “Veebisaitide ehitaja” – salvestage enimkülastatud saidid oma tööriistaribale või sisestage energia säästmiseks URL otse!

keskkonnasõbralikud Interneti-näpunäitedEcosia on otsimootor, mis kasutab oma kasumit puude istutamiseks, mis tähendab, et aitate keskkonda lihtsalt veebist otsides!

Muud lihtsad toimingud hõlmavad ekraani aja vähendamist, oma seadmete väljalülitamist’olete nende kasutamise lõpetanud ja hoian sellel ahvatleval uuel telefoniuuendusel pisut kauem aega. Need on kõik tõhusad viisid digitaalse süsiniku jalajälje vähendamiseks ilma tavapärast elu radikaalselt ümber tegemata.

Las roheline algab!

Meie’kirjeldasite samme, mida saate teha keskkonnasõbralikemate veebisaitide loomiseks, alates tipptasemel rohelise veebimajutuse pakkujate leidmisest kuni hea SEO hävitamata eelisteni.

Parim külg on see, et enamus neist taktikatest on teie veebisaidi jaoks parim asi, nagu laadimiskiiruse suurendamine ja põrkekiiruse vähendamine. Selgub, mis’s hea teie külastajatele, sobib teie saidile ja sobib ka planeedile!

Samuti piilusime teile lihtsate võimaluste abil, kuidas vähendada veebis süsiniku jalajälge igapäevaelus – nii et isegi siis, kui olete’kui teete uuesti veebisaidi loomise pausi, sina’teete ikka oma panuse suure sinise palli nimel, mida kutsume koju.

Kas sina’ettevõtte veebisaidi taaskäivitamisel või naljakate kasside videote otsimisel pidage meeles neid lihtsaid samme – ja kõik, mida te võrgus teete, muutke see roheliseks!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me