Veebisaitide kujundamine

kuidas kujundada veebisaiti

Kuidas kujundada veebisait 8 lihtsa sammuna

Oma veebisaidi kujundamine. Tundub hirmutav, ei tee’t see? Noh, ärge kartke. Meie juhend näitab teile, kuidas igaüks saab veebisaiti luua – ainult mõne näpuga!

Paljud inimesed arvavad, et kui soovite kujundada suurepärast veebisaiti, peate olema mõni Silicon Valley virmaline või omama tipptasemel tööriistu. Hea uudis? Seda’kogu prügi.

Sellegipoolest peate teadma mõnda või teist veebidisaini kohta. Lõppude lõpuks, see’See on oluline – nii palju, et 38% külastajatest lahkuks veebisaidilt, kui nad leiavad, et paigutus pole atraktiivne.

Võite mõelda veebidisainile nagu auto müümine – sellel võiks olla kõige uskumatum mootor, kuid kui šassii on kole, võidavad inimesed’pole selle ostmisest huvitatud.

Veebisaidi ehitaja eksperdil teame veebisaitide kujundamisest midagi või teist. Nii et teid aidata, meie’oleme kokku pannud selle lihtsa, hõlpsasti jälgitava kaheksaastmelise juhendi. Kiire ülevaate saamiseks siin’mis me’ma katab:

Veebisaitide kujundamine: meie 8-astmeline juhend

 1. Määratlege oma sait’s eesmärk ja strateegia
 2. Uurige uusimaid veebidisaini suundumusi
 3. Valige oma platvorm
 4. Valige mall ja alustage kohandamist
 5. Otsustage oma kaubamärgi üle
 6. Lisage oma sisu ja optimeerige seda
 7. Avaldage oma veebisait
 8. Analüüsige ja täiustage

Allpool me’Jooksen üksikasjalikult läbi kõik kaheksa sammu ja õpetan teile täpselt, mida igas etapis teha. Kui sa’olete huvitatud uue veebisaidi kujundamisest või olemasolevale makeoverist, siis olete teie’uuesti õiges kohas.

Laske hiir valmis ja laske need loomingulised mahlad voolata – see siis’on aeg sisse sukelduda.

Kas soovite teada saada, kuidas veebisaiti luua?

Selles juhendis keskendutakse veebisaidi kujundamisele. Kui soovite teada, kuidas veebisaiti luua, lugege meie üksikasjalikku juhendit.

1

Määratlege oma sait’s eesmärk ja strateegia

See kõlab nagu lihtne meelde tuletada, kuid enne oma veebisaidi kujundamist peate esmalt selgeks saama selle eesmärgi..

Lisaks oma tööstuse tundmisele ja sisestrateegia määratlemisele peate mõtlema ka selle üle, milline on teie USP (ainulaadne müügipunkt) ja kuidas soovite kokku puutuda.

Inimesed pole’t loll. Kui paned end sinna kasumi teenimiseks või oma profiili tõstmiseks, näevad inimesed seda läbi. Sinu veebilehekülg’Kujundus on otseselt seotud teie kaubamärgiga ja see peab kokku puutuma kui autentne ja kaasahaarav.

“Organisatsioon’s ‘eesmärgi kultuur’ vastab kriitilistele küsimustele, kes see on ja miks see on olemas. Neil on eesmärgi kultuur, mis ületab kasumi teenimise.”

Punit Renjen, Deloitte

Mida te proovite saavutada?

Kui teie eesmärk on selge, nihkub tähelepanu sellele, milliseid toiminguid soovite külastajatelt teie veebisaidile suundudes võtta. Kas teie sait on seal ainult teabe kuvamiseks? Tooteid müüa? Registreerumiste saamiseks?

Vastus sellele dikteerib lõpuks teie veebisaidi väljanägemise ja tunde. Kasutades näiteks pood, on teie disaini üheks oluliseks elemendiks sihtleht.

Crowdspringi – parima digitaalse kaubamärgiga ettevõtte – sõnul peaks teie maandumisleht olema suunatud ühe toote või tehingu ümber laseriga ja sellele peab olema lisatud selge CTA (üleskutse tegevusele)..

Microsofti sihtlehtMicrosoft kasutab oma kodulehte selleks, et näidata, kui tõhus võib olla ühe toote sihtimine

Astudes selle sammu edasi, saime hakkama ülemaailmse tehnoloogiaettevõtte ümberarvestuskursside eksperdi Wolfgang Brunsiga. Küsisime temalt, kui oluline on omada eri külastajatele eraldi sihtlehti, et pakkumisi ja tooteid saaks individuaalselt kohandada – seda protsessi nimetatakse klientide segmenteerimiseks. Siin’s, mida ta pidi ütlema:

Ekspertide nõuanded

Wolfgang Burns“Mis tahes ettevõtte õnnestumiseks on oluline oma kasutajate mõistmine. See tähendab, et saate kohandada ja parandada pakutavat kogemust ning paremini nende vajadusi rahuldada. Selle tegemine mõjutab otseselt lõpptulemust.

“Liikluse segmenteerimine asjakohasema kogemuse saamiseks on teie esimene samm isikupärastatud kasutajakogemuse saavutamisel ja sellega kaasnev äriedu.”

CRO juht Wolfgang Bruns

Hibu ülevaade – Avastage, kas Hibu’Veebidisaini teenus võiks teid aidata. Käisime seda salaja testimas ja siin’mida me leidsime…

5 vinge kodulehe kujunduse kujundus – ammutage inspiratsiooni ja saate ülevaate meie parimatest näpunäidetest!

2

Uurige uusimaid veebidisaini suundumusi

Veebidisain areneb kiiresti, kuid on ka mõned enam levinud suundumused, millest saate õppida. Sel hetkel on’on oluline seda tähele panna lihtsalt seetõttu, et veebitrend on aktuaalne, see seda ei tee’t tähendab seda’s kindlasti teie jaoks.

48% inimestest nimetab disaini veebisaidi kõige olulisemaks teguriks, nii et see’Oluline on võtta aega ja vaadata, mida konkurendid teevad. Igal sektoril on erinevad stiilid, nii on’On ülioluline, kui teate, kas soovite oma tööstusesse sobida või häirida seda.

Juhtiv brändiekspert Alex Vasili usub, et peaksite alati uurima majandusharu, mitte vanuse või soo järgi. Veebidisainist rääkides ütles ta:

Ekspertide nõuanded

Alex Vasili“Seal’see on terve koormus värvide teooria osas – millised värvid pakuvad teatud emotsioone ja kuidas need teid mingis mõttes tekitavad. Ma arvan, et see sõltub sellest, kas sina’uuesti proovida häirida või proovida mahtuda.

“Kui sa’Kui proovite häirida, siis soovite midagi hoopis erinevat sellest, mida sektor pakub. Aga kui sina’uuesti proovida, on selged mustrid.

“Kui sa’uuesti tech ettevõte, sina’Ilmselt on seal siniseid, aga kui sa’taaskäivitamisel võib teil seal olla tõesti ergas, kuum värv. Sama kehtib ka teie fondi kohta. Sina’Ma tahan tõesti puhast, lihtsat disaini ja palju tühikut.”

Alex Vasili, brändijuht

See näitab, kui oluline on enne füüsilisse disaini sukeldumist teada, mida soovite. Meie’tulen tagasi värvi juurde ‘Bränding’ jaotisest, kuid teile abistamiseks on siin mõned praegused suundumused, mis viivad Interneti tormi.

Mikrointeraktsioonid

Mikrointeraktsioonid on väikesed animatsioonid, mis toimuvad siis, kui kasutaja on seotud mõne veebisaidiga. Näiteks kui teie ‘reageerima’ Facebooki postitusele ilmub see koos asjakohaste animeeritud emotikonidega.

facebooki reaktsioonidFacebook naelutab oma mikrotoiminguid, pakkudes intiimset kasutajakogemust

Mikrointeraktsioonid on loodud selleks, et süstida veebisaidile isikupära. Mikrointeraktsioonid loovad inimese puutepunkti, mis paneb külastajad aktiivselt tundma, nagu nad suhtleksid teie veebisaidiga.

Mikrointeraktsioone võib esineda mitmel kujul – klõpsamine, hõljumine, kerimine jne – ning need on olulised kasutajatega suhete loomisel. Need ei pruugi sobida tõsistele valgekraede ettevõtetele, kuid enamik saite võiks väikesest suhtlemisest kasu saada.

Brutaalsus

Kui arvasid, et ei tahaks’Me ei peaks selles juhendis õppima arhitektuuri’ma kardan sind’uuesti kurvalt eksinud. Brutalistlik veebidisain on saanud inspiratsiooni 20. sajandi keskpaiga hoonete ehitamisest ja kuigi paljud inimesed peavad seda koledaks, töötab see lihtsalt.

Hispaania moemaja Balenciaga oli üks esimesi suuremaid ettevõtteid, kes võttis 2016. aastal kasutusele brutalistide veebisaidi. Ja nagu ka hooajalised suundumused, on brutalism kiiresti järele jõudnud..

balenciaga kodulehtBalenciaga’Korrasteta koduleht on uskumatult eemaldatud, kuid ülimalt tõhus.

Brutalism tuleneb prantsuse sõnast ‘jõhker’, tähendus ‘toores’, ning pakub lihtsat, julget ja silmatorkavat lähenemist veebidisainile. See’mitte kõigile, kuid need, kes soovivad oma tööstust häirida, tahavad seda kindlasti tähele panna.

Chatboti tugi

Siin’See on teie jaoks staatus: ettevõtted kulutavad klienditeeninduse taotlustele igal aastal ligi 1,3 triljonit dollarit. See’s hinnanguliselt võiksid vestlusbotid seda 30% võrra vähendada.

Möödas on päevad, mil vestlusbotid olid lihtsalt trikkid – nüüd, need’muutumine kliendile suunatud teenuste jaoks üha olulisemaks.

Vestlusbottide peamised puudused on aja- ja kuluefektiivsus. Nad töötavad ööpäevaringselt, mis vabastab teie aega muude asjadega tegelemiseks. Need säästavad ka töötajate töölevõtmise kulusid klienditeenindajatena töötamiseks.

Muidugi, vestlusbotid pole’See pole täiuslik, kuid nende emotsionaalne intelligentsus ja oskus kohandatud tuge pakkuda on iga päevaga paranemas. Seal’Selle installimiseks pole kunagi olnud parem aeg.

3

Valige oma platvorm

Esimene asi, mis meelde tuleb, kui mõelda kvaliteetse veebidisaini peale, on professionaalne agentuur, eks? Ja kuigi tippettevõtted teevad suures osas suurepärast tööd, võivad need olla silmatorkavalt kallid.

Õnneks on veel üks viis: veebisaitide koostajad ja poodide platvormid. Need on DIY veebitööriistad, mis võimaldavad teil luua ja kujundada oma veebisaiti – ilma et peaksite teadma ühte koodirida!

Loomulikult on seal palju erinevaid võimalusi – erineva kvaliteediga -, kuid meie’panid jalavarred sisse ja uurisid turu parimaid. Asjatundlike uuringute ja põhjaliku testimise kaudu saame nüüd näidata parimaid võimalusi oma saidi kujundamiseks.

10 parimat veebisaidi ehitajat – uurige parimat, mida turul pakutakse.

Veebisaidi ehitaja võrdlustabel – Võtmevaldkondade võrdlemiseks vaadake kõrvuti.

7 parimat poodiplatvormi – Vaadake meie iga arvustust.

Poodiplatvormide võrdlustabel – saate hõlpsalt tuvastada, milline platvorm teie jaoks töötab.

Allpool me’Saate vaadata läbi nii tavaliste veebisaitide kui ka veebipoodide kolm parimat valikut. Kõigepealt laske aga’aadress ruumis asuvale elevandile: WordPress.

Aga WordPress?

WordPress.org on ise hostitud avatud lähtekoodiga CMS (sisuhaldussüsteem) – kuid peate teadma ainult seda, et see’s veebisaidi kujundamise kõige populaarsem platvorm.

WordPress annab teile täieliku kontrolli oma veebisaidi ilme ja üle ning on tehniliselt tasuta kasutamiseks. Me ütleme seda sellepärast, et oma veebisaidi elavaks tegemiseks olete teie’Tegelikult peate maksma veebimajutuse, turvalisuse, domeeninime ja kõigi täiendavate pistikprogrammide või teemade eest.

WordPressi suurim probleem on aga see, et see’See pole keskmise Joe jaoks tegelikult sobiv. Kui just sina’kas olete koodiga rahul – või kui teil on eelarve professionaalse arendaja palkamiseks -, osutub WordPressi kasutamine peaaegu võimatuks.

Sel põhjusel oleme meie’d soovitage inimestel, kes oma saiti ehitavad, jääda veebisaitide koostajate ja poodide platvormide juurde.

WordPress.org ülevaade – Lisateave maailma kohta’s populaarseim platvorm.

WordPress.com vs WordPress.org – Uurige nende kahe erinevust.

Veebisaitide kujundamine: veebisaitide ehitajad

Kui just sina’Kui soovite veebimüüki vaadata, on veebisaidi ehitajad kõige tõhusam viis mittetehnoloogiliste visandite jaoks oma veebisaidi loomiseks. Kui veebipood on teie’Pärast seda minge edasi meie e-poe platvormide sektsiooni.

Oma ekspertuuringute põhjal me’oleme suutnud kindlaks teha 10 parimat veebisaidi koostajat, mis teile täna saadaval on. Kõik vastavad erinevatele vajadustele, kuid üldise ülevaate saamiseks vaadake allpool olevat meie kvaliteediskaalat:

Veebisaidi ehitaja kvaliteediskaala

Wix

Wix plussid Wix miinused
Väga intuitiivne ja hõlpsasti kasutatav redaktor Saab’t mallide vahetamist pärast teie veebisaidi käivitamist
Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe Võib-olla peate oma veebisaidi suurendamiseks kulutama rohkem kolmandate osapoolte rakendustele
Tugevad abi- ja tugifunktsioonid Puhas valik ja kohandatavate valikute hulk võib olla tohutu
Ehitaja, keda meie kasutajad tõenäoliselt soovitasid

Wix peetakse üldiselt parimaks veebisaidi loojaks. Selle hõlpsasti kasutatav pukseerimisredaktor annab teile täieliku loomingulise juhtimise, võimaldades teil lisada kogu oma sisu ja paigutada selle kuhu iganes soovite.

Seal’Valikus on ka 510 professionaalselt kujundatud malli, hunnik hämmastavaid funktsioone, mis on sisseehitatud, ja tohutu rakenduste pood, kuhu saate installida kõik vajalikud lisad.

Alates platvormi põhjalikust testimisest saame kinnitada, et Wix elab kuni hüpteni. Vaadake meie lõplikke uuringutulemusi ja vaadake ise:

Samuti korraldasime tavaliste inimeste, nagu ka teie, Wixi koos istumise ja oma veebisaidi kujundamise. Need vabatahtlikud tõmbas minema just see, kui kiiret ja lihtsat Wixi oli vaja kasutada, ning ka ekraanil kuvatavate funktsioonide lai valik. Siin’mida nad pidid ütlema:

“Olin tõeliselt üllatunud, et see oli [veebisaidi kujundamine] nii kiire. Ma ei teinud’Arvan, et see saab tunniga valmis.”

“Mulle meeldib külgmenüü, kuhu saate pilte ja rakendusi lisada, kuna see oli lihtne ja hõlpsasti navigeeritav.”

Wixi ülevaade – Loe Wixi kohta lähemalt meie põhjalikust arvustusest.

Kuidas Wixi kasutada? – samm-sammuline juhend algajatele.

Wix Editor vs Wix ADI – Siit saate teada Wixi veebisaidi loomise erinevate võimaluste kohta.

Ruuturuum

Ruutaruumi plussid Ruutaruumi miinused
Parima kvaliteediga mallid disaini ja paindlikkuse osas Piiratud arv hinnaplaane
Turul olevate mis tahes ehitajate parimad kvaliteediga omadused Pole täiesti algaja sõbralik
Täielik kohandamiskontroll ilma kodeerimiseta

Ruuturuum on veebisaitide ehitaja, kes loobub klassist, ja kaasas läikiv, esmaklassiline tunne.

Ruuturuum on uhke oma mallide üle. Nende tipptasemel kujundus muudab need ideaalseks kõigile, kes on loomevaldkonnas, näiteks fotograafid, kunstnikud või graafilised disainerid.

Ruuturuumi juurde kuulub ka hulgaliselt kvaliteetseid funktsioone. Siit näete, kuidas see viskas meie uuringutes kõigi peamiste kategooriate jaoks:

Ruuturuum osutus tõeliseks löögiks ka meie kasutajatele. Siin’on vaid paar nende mõtet:

“Minu veebisait näeb välja puhas ja värske. Ma arvan, et see sõltub sellest, kui hästi minu valitud mall on loodud.”

“See’Saidi ise loomine on tohutu väljakutse, kui just te ise ei tee’disainer, nii et tõsiasi, et mallidel on valdkonnapõhised funktsioonid, on tohutu kasu. Mina’d öelda seda’s üks olulisemaid tegureid [veebisaidi kujundamisel].”

Ruutude ülevaade – Avastage, miks ruut Ruum on reklaamide unistus.

Kuidas ruutu kasutada? – Meie lihtne käsiraamat ruudu Squarespace kasutamiseks.

Ruutaruumi hinnakujundus – Millised plaanid pakuvad hinna ja kvaliteedi suhet?

Weebly

Weebly plussid Weebly miinused
Parim väikeettevõtetele, koos kõigi põhitööriistadega, mida teil on vaja suure ettevõtte saidi loomiseks Lohistamise kohandamine on piiratud – kui just teie’oled koodiga kindel
Lahedad kohandatavad mallid Puudub isiklik taastamisvalik, nii et kui teie sait väheneb, siis ka teie’olete täielikult sõltuv Weebly tugimeeskonnast
Tõeliselt kasulikud SEO juhendid Weebly’is’abi- ja tugikeskus ADI-valik puudub (tehisliku disaini intelligentsuse lühend). See on koht, kus veebisaidi koostaja kasutab teie esitatud teavet teie jaoks saidi automaatseks loomiseks)

Weeblyt turustatakse kõigi veebisaitide koostajana, kuid tõepoolest on spetsialiseerunud väikeettevõtete veebisaitidele. Sellel on suur valik malle, mille vahel valida, ja lohistamisredaktor’Sellega on üsna kerge hakkama saada.

Weebly saab tõesti omaette, kui hakkate selle funktsioone vaatama – seal’s on sadu valida ja enamik neist on geniaalsed! Lähemal vaatlusel, kus asub Weebly’tugevad küljed on, vaadake meie hindeid:

Meie Weeblyt testinud kasutajatele meeldis väga, kuidas see aitas neil oma saiti struktureerida ja kuidas see näitas neile, et igaüks saab tõesti oma veebisaidi üles ehitada:

“Ma arvan, et Weebly’mallid on hea viis tutvustada teile veebisaidi ülesehitust ja esitust.”

“Üldiselt oli seda tõepoolest lihtne kasutada ja omamoodi ladestas müüti, et see on nii’see on tõesti, väga keeruline [veebisaidi loomine].”

Weebly ülevaade – Kõik, mida peate Weebly kohta teadma.

Kuidas Weeblyt kasutada? – 7 sammu oma Weebly saidi võrku saamiseks.

Wix vs Weebly vs ruut – ülim võrdlus.

Veebisaitide kujundamine: poodiplatvormid

Poodplatvormid töötavad väga sarnaselt veebisaitide koostajatega, kuid nemad’on spetsiaalselt loodud veebipoe seadistamiseks. Mõni on loodud spetsiaalselt e-kaubanduse jaoks, teised (näiteks Wix) on veebisaidi koostajad, millel on e-poe funktsioonid.

Poodiplatvormide kvaliteediskaala

Shopify

Shopify plussid Shopify miinused
Müüa mitme kanali kaudu, sealhulgas Facebook, Instagram, Amazon ja eBay Poe peate looma redaktori ja armatuurlaua vahele, see tähendab teid’Pean nende kahe vahel libisema
Geniaalne laosüsteem, mis aitab teil kauplust hallata Ainus platvorm, et jõuda oma tehingutasu Shopify Paymentsi abil
Tuli esimesena meie müügiomaduste ja klientide tulemuste uurimisel Sisu seda ei tee’t vormindage automaatselt, kui vahetate mõne muu teema

Shopify seisab pea ja õlgade kohal eakaaslaste kohal kui parim poodiplatvorm. Sellel on terve rida teemasid, mis kõik on välja töötatud teie tooteid silmas pidades, ja rohkem müügiomadusi, kui saate seda kinni panna.

Seal, kus Shopify tõepoolest silma paistab, asub teie veebisaidilt eemal. Platvorm võimaldab teil oma veebipoodi laiendada’eri kanalitesse koputades ja erinevatel turgudel ning sotsiaalmeediavõrkudes müües.

Siit näete, kuidas Shopify meie poodiplatvormi testimisel toimis:

shopify kodulehtShopify pakub õrna kallaku oma poodide veebisaidi kujundamisel.

Shopify erineb veebisaitide loojatest pisut selle poolest, et töötate valdavalt armatuurlaual, mitte toimetajana.

Kuna veebipoodides – näiteks turunduses, laoseisus ja saatmises – on veel nii palju kaalumist, on mõistlik, et teil on jaotur, et hallata kõike alates oma veebisaidist’kujundus.

Shopify ülevaade – Saage aru Shopify võimsusest ja sellest, mida see teie ettevõtte heaks teha võiks.

Kuidas Shopify töötab?? – Meie 9-astmeline juhend hõlmab kõiki põhitõdesid.

Shopify hinnakujunduse ülevaade – Kas Shopify on investeeringut väärt??

Wixi e-kaubandus

Wixi e-kaubanduse plussid Wixi e-kaubanduse miinused
Pilkupüüdev kujundus – lisage tootevideod, et kliendid saaksid parema ostukogemuse Pole sotsiaalmeedias integreerimist – ei’t ei lase teil müüa mitmete kanalite kaudu, näiteks Facebook, Instagram ja Pinterest
Täiustatud e-poe tööriistad, sealhulgas hüljatud ostukorvi taastamine, et tabada kliente, kes on kassast esemed jätnud Liiga palju loomingulist vabadust, mis võib takistada e-kaubanduse disaini parimaid tavasid
Mitmekeelsed saidid – kasvatage oma ettevõtet kogu maailmas, luues eri saitidele mitu saiti

“Kuid paradiis’t olete juba Wixi katnud?” Noh, jah – aga Wixiga veebipoe ehitamine on hoopis teine ​​pallimäng!

Kuigi Wix saab’t rivaal Shopify ehitades a ‘puhas’ veebipood, see’S sobib suurepäraselt inimestele, kes soovivad oma veebisaidil lihtsalt poeosa leida.

Wixist võiks kasu saada igaüks, kes müüb tooteid küljelt. Kui sa’Näiteks bändis on teie saidi peamine eesmärk tõenäoliselt pakkuda fännidele turneeinfot ja võtta ette kontserte.

Võib-olla soovite müüa ka kaupu, nagu näiteks turneede topid, albumid ja kaubamärgiga instrumendid. Wixi abil on lihtne ehitada veebipood kohe väljastpoolt või lisada kaupluse sektsiooni rea allapoole.

wix poodide kodulehtWix pakub atraktiivseid mallilahendusi, et teie tooteid tõesti näidata ja klienti meelitada’silm

Siin on Wix’meie uuringute poodipõhised hinded:

Squarespace ja Weebly pakuvad ka veebipoodide hinnakujunduskavasid, nii et kui soovite lihtsalt võimalust veebis müüa, siis’tasub ringi vaadata.

Wixi e-kaubanduse ülevaade – Saate teada, miks Wix on parim veebisaitide looja.

Wix vs Shopify – Lisateave kahe platvormi erinevuse kohta.

BigCommerce

BigCommerce plussid BigCommerce Cons
Kõige mastaapsem poodide platvorm Poodidega alustajatele on keeruline sellega hakkama saada
Rohkem sisseehitatud funktsioone kui ühelgi teisel konkurendil Pole ühtegi mobiilirakendust, et oma kauplust liikvel olles juhtida
Võimaldab teil müüa mitut kanalit, sealhulgas Facebook, Instagram ja Pinterest
Fantastilised SEO tööriistad

Shopify ja Wixi vahel sarnaneb BigCommerce varasemaga palju rohkem. See’on mõeldud ainult veebis müümiseks ja on mida peetakse laialdaselt üheks parimaks platvormiks veebipoe loomiseks koos.

Üks asi, mis BigCommerceil on Shopify üle, on selle sisseehitatud funktsioonide hulk. Shopify abil võite kulutada palju enamat kui lihtsalt tavaline kuutasu terve hulga rakenduste installimiseks – millest paljud on BigCommerceis tasuta kasutamiseks.

Kusjuures, BigCommerce on kahtlemata raskem kasutada kui Shopify. Mõned terminid, mida see kasutab, on üsna tehnilised ja teie saidi kujundus võib muutuda üsna keerukaks – see tähendab seda’s pole just algajatele sõbralik platvorm.

suurettevõtte kodulehtBigCommerce on võimas veebipoodide ehitaja, millel on palju sisseehitatud tööriistu

BigCommerce hoidis siiski rohkem kui oma teadusuuringute kaudu omaette:

Meie’d näevad BigCommendi platvormina neile, kes on tehniliselt osavamad ja eelarveteadlikumad. See’see on tõesti mõeldud VKEdele, nii et kõigil, kes soovivad vaid mõnda toodet kuus müüa, on parem veebisaidi koostajaga, kellel on poodifunktsioonid.

Suurepärane ots – BigCommerce pakub uue plaani registreerumisel praegu kuni kolm kuud tasuta! Selle pakkumise reaalajas vaatamiseks minge BigCommercei veebisaidile.

BigCommendi ülevaade – 7 olulist asja, mida tuleks enne BigCommendi kasutamist teada saada.

BigCommerce vs Shopify – Lugege meie võrdlust, kuna need kaks titaani põrkuvad.

BigCommendi hinnakujunduse ülevaade – Kas BigCommerce on kõige paremini hinnatud e-poe platvorm?

4

Valige mall / teema

Nüüd sina’uuesti oma saidil’oma eesmärgi järgi, olema kursis viimaste veebidisaini trendidega ja pidades silmas platvormi, peaks teil mallist vajaminev teave olema palju parem.

Mall, mida mõnikord nimetatakse teemaks, on teie saidi paigutus. Mõelge mallile nagu teie maja struktuur – see moodustab selle põhilise välimuse, enne kui täidate selle kõigi oma asjadega.

Enamik platvorme pakub teile valikut malle, mille hulgast valida, mis on eeltäidetud näitesisaldusega.

Tavaliselt jagatakse mallid majandusharude kategooriatesse, muutes nende vahetamise ja teie jaoks asjakohaste leidmiseks ülilihtsaks. Igas kategoorias on mallid koos sisseehitatud funktsioonidega, mis on selle valdkonna jaoks olulised, säästes aega ja vaeva nende lisamiseks hiljem.

wix kohviku mallidWixil on 510 professionaalselt kujundatud malli, mis jagunevad 15 põhikategooria vahel

Näiteks kui soovite oma uue kohviku jaoks veebisaiti, võite sirvida jaotises loetletud malle ‘kohvik’. Enamikul neist on malli sisse ehitatud kontaktvorm, menüüleht ja kontaktandmed, kuna need on kõik seotud sellega, mida kohviku veebisait vajaks.

Kõiki malle saab enne redigeerimise alustamist eelvaates vaadata, et saaksite selge ettekujutuse, milline see välja näeb – ja mis veelgi tähtsam, kas see sobib teie vajadustega.

wix kohvimaja mall

Veeretades kohviku näitel, siis see’tasub vaadata, mida teised kohvikud teevad.

Uuringute kohaselt leiavad veebisaidi kasutajad teavet kiiremini, kerides, mitte eri lehtedel lehvitades. Seega, kui teie veebisait vajab lihtsalt põhiteavet, tasub kaaluda ühelehelisi malle.

3 lihtsat kriteeriumi veebisaidi kujunduse valimisel

Wixi mallide ülevaade – Lugege, mida me tegelikult Wixist arvame’s mallid.

Ruutruumi mallide ülevaade – Kui hea on ruut Ruum’kujundus?

5

Otsustage oma kaubamärgi üle

On kätte jõudnud aeg hakata oma kodulehte kujundama! Las nüüd’paneme selle, mida meie’olete praktikas õppinud.

Oma saidi kujundamisel peaksite mõtlema, kuidas kõik, mida teete, on seotud teie üldise kaubamärgiga. Brändi jutustamisel on oma roll kõikidel värviskeemidel kuni kirjastiilide ja kujunditeni’s lugu. See’s tähtsad nad’uuesti kõik saadavad sama sõnumi.

Värviskeem

Värv on üks brändidest’suurimad suhtlusvahendid. Tegelikult võib värviküsimuste kohaselt allkirjavärv suurendada kaubamärgi tuntust 80%.

Seal’Inimeste taga on palju psühholoogiat’s värvi tajumine, nii et see’on oluline mõista, kuidas see on’mida kasutatakse seoses teie tööstusega. Siin saate teid aidata’s infograafika me’olete kokku pannud, mis aitab selgitada, mida erinevad värvid tähendavad ja kuidas need kujunevad’uuesti kasutatud.

Veebisaidi ehitaja eksperdi värvi infograafika

Enamikul kaubamärkidel on üks domineeriv värv, siis kaks või kolm sekundaarset värvi. Kõige populaarsemaks värviks on sinine värv, 100 parima kaubamärgi seas kasutab üks kolmandik seda oma logos.

Kui soovite, et teie sait oleks kaasaegsete trendidega kooskõlas, on tee erksad värvid. Värvieksperdid Pantone hääletasid hiljuti ‘Elav korall’ aasta värvina 2019:

aasta pantone värvAllikas: Pantone Kuidas valida oma veebisaidile värvi

Kuidas teha logo – 4 parimat veebilogo valmistajat.

Fondi stiil

Sarnaselt värvile mõjutab teie valitud font suurt mõju sellele, mida inimesed teie veebisaidi kohta arvavad. Keskmine veebisaidi kasutaja loeb umbes 20% mis tahes selle lehe tekstist, nii see on’Äärmiselt oluline on meelitada neid sobiva vibe abil.

Loomulikult soovivad valgekraed ettevõtted kasutada klassikalisi kirjastiile. Sellised fondid nagu Arial ja Helvetica on professionaalsuse sünonüümid ja on seetõttu tõsiste asjade arutamisel mõistlikud.

Lõbusam või mängulisem kaubamärk võiks siiski uurida abstraktsemaid fonte. See’oluline on leida tasakaal huvitava ja loetava vahel, kuid viimane asi, mida teha tahad, on lugejaskonna võõrdumine.

fondi mitmekülgsusSee’Oluline on valida font, mis on loetav, mitmekülgne ja kaubamärgil põhinev.

Üldreeglina peaksite vältima koomiksi Sans-i fondi kasutamist. See tähendab, kui ainult sina’laste sünnipäevapeo kavandamine!

Huvitav lugema põhjalikult, kuidas kasutada erinevaid kirjastiile? Tutvuge meie juhendiga kuidas valida oma veebisaidile parim kirjastiil.

Kujundlikkus

Pildid muudavad tagasihoidliku veebisaidi visuaalseks pidu.

Visuaalne sisu on kasulik klikkide ja seotuse suurendamiseks, kuid põhilisemal tasemel jäävad pildid lihtsalt meelde. Ühe uuringu kohaselt on nii, et kui me kuuleme mõnda teavet, siis meie’Mäletan sellest ainult 10% – aga kui lisate pildi, siis teie’Ma mäletan uskumatut 65%.

Sellegipoolest olge ettevaatlik ja ärge laadige oma saiti piltidega üle. Paljud kvaliteetsed pildid võivad tunduda suurepärased, kuid need võivad teie saiti aeglustada. Veebikasutajad on kannatamatud ja hääletavad oma klaviatuuridega, kui teie sait seda ei tee’t laadige kiiresti.

Kujutise abi:

Kust leida oma veebisaidi jaoks professionaalseid pilte

Soovitame tasuta pilditoimetajaid

6

Lisage oma sisu ja optimeerige seda

Nüüd, kui teate, mida soovite oma veebisaidile lisada, on kaks asja, millele peate mõtlema: positsioneerimine ja optimeerimine.

Positsioneerimine osutab sellele, kus teie sisu igal lehel asub ja kuidas’s välja pandud. Vahepeal on optimeerimine sisu kohandamine, mis aitab sellel otsingumootorites, näiteks Google’is või Bingis kõrgemal astuda..

Allpool me’Arutlen mõlema tehniliste omaduste üle ja selgitan, miks nad seda teevad’uuesti oluline.

Positsioneerimine

Lugemismustrite uurimine õpetab meile seda inimesed tarbivad sisu tavaliselt ‘F’ vormingus. Lihtsamalt öeldes tähendab see, et veebisaidi kasutajad skaneerivad lehe kujuga, mis sarnaneb tähega F.

See pilt on tehtud Neilsoni uuringust, kus grupp jälgis lugejate silmade liikumist veebilehel.

neilsoni sisu jälgimineKlassikaline näide sellest, kuidas inimesed loevad teavet ‘F’ muster.

Seetõttu kuvatakse veebisaitide navigeerimisribad peaaegu alati lehe ülaosas. See’s on esimene asi, millele inimesed saidile maandumisel tähelepanu tõmbavad.

See’hea tava oma sisu kujundamiseks seda silmas pidades, et olulist kraami näeksid võimalikult paljud inimesed.

Optimeerimine

Otsingumootori optimeerimine (lühidalt SEO) on see, kui teete oma veebisaidil muudatusi, et tõsta teie lehtedele maandunud inimeste kvaliteeti või hulka. Mõelge sellisele SEO-le:

Kui teil on võidusõiduauto, on eesmärk võita võistlus. Sul võib olla fantastiliselt ilmekas auto, kuid see on nii’s mis’s kapoti all, et’kavatsen midagi muuta.

Kui teete mootorile näpunäiteid, vahetage rehve või kergitage šassii, mis siis’see on teie auto optimeerimine. See võib tunduda sama, kuid nüüd on teil palju parem võimalus võistlus võita!

SEO on enam-vähem sama. Teie sait ei pruugi välja näha teistsugune, kuid sisu, piltide ja reageerimisvõimeliste jooniste tegemine võib avaldada tohutut mõju sellele, kui kõrgel see on otsingumootoris’tulemused.

Siin on vaid mõned kõige olulisemad asjad, mida saate optimeeritud veebisaidi kujundamisel teha:

Metaandmed

Lisaks tegelikule sisule on lehe pealkirjad ja kirjeldused, mida nimetatakse metaandmeteks, lihtsaim viis Google’ile oma saidi teatamiseks’s kõike. Metaandmed ilmuvad otsingutulemustes ja võimaldavad kasutajatel seda teada saada’enne kui nad sellel klõpsavad.

Metaandmete näideEnamik inimesi on Google’iga tuttavad’otsingutulemid ja veebisaitide esitusviis.

Kujutise pakkimine

Pildid on tavaliselt üsna suured failid. See tähendab, et paljude kujutiste omamine võib teie saiti aeglustada, mille tagajärjel muutuvad inimesed kannatamatuks ja jätavad selle enne seda’s isegi täis laaditud. Seda nimetatakse ‘kopsakas’ lehelt ära.

Pannes see mingisse konteksti:

Veebilehtedel, mille laadimisaeg on kaks sekundit või vähem, on põrkemäär 9%, võrreldes viie sekundiga, mille põrkumismäär on 38%.

Allikas: üles ütlemata

Mida saate selle vastu teha? Miks muidugi pildi tihendamine!

Seal on palju tasuta veebipõhiseid pakkimisriistu, mis vähendavad teie piltide pikslite arvu. Ja kuigi see’Oluline on mitte moonutada pildikvaliteeti, piltide tihendamisel võib olla suur mõju lehe laadimiskiirusele.

Pilt alt tekst

Piltide tihendamise kõrval on SEO oluline osa öelda Google’ile ka seda, mida pilt kujutab. Erinevalt tekstist saavad otsingumootorid seda teha’t ‘loe’ piltide lisamisega, nii et lisate pildile altteksti, aitate neid tõhusalt mõista, mida sellel kujutatakse.

ruudu pildi alt tekstRuuturuumi abil on piltide jaoks altteksti lisamine tõesti lihtne

Alt tekst seda ei tee’t ilmuvad otse teie veebisaidile – see’s, kui olete lisatud’redigeerimine – nii et te ei lähe’ei pea liiga palju muretsema selle pärast, et sellest saaks kõige inspireerivam teos (niikaua kuni see on nii’pildi esindaja.)

Ruuturuumi SEO ülevaade – Kuidas ruutu Ruumis kõrgel kohal seada.

Mobiilne reageerimisvõime

See on suur. 2018. aastal toimus 58% kogu Interneti-sirvimisest mobiilseadmetes. Seda’Seetõttu eelistab Google mobiiltelefonides õigesti vormindatud veebisaite. Kui sinu oma seda ei tee’t, sina’sul on tõsine probleem.

Enamik malle reageerib tänapäeval mobiilile ja vormindab teie sisu automaatselt automaatselt, et see sobiks erinevate ekraanisuurustega. Tasub siiski mõelda, kas soovite, et miski ilmuks mobiilikasutajatele teisiti.

Selle puudumine parandab teie kasutajaid’ kogemus ja teenige teile tõsiseid SEO küpsiste punkte.

Sisemine linkimine

Sisemine linkimine on see, kus suunate kasutajad hüperlingi kaudu oma saidi teisele veebilehele. Üldiselt tehakse seda siis, kui mainite midagi, millega olete seotud sisu. See ütleb Google’ile ja koostööle. et olete selle teema autoriteet, kuna teil on selle kohta mitu artiklit.

‘SÖÖMA’ tähistab asjatundlikkust, autoriteetsust ja usaldusväärsust. Kirjutades teema kohta põhjalikult ja sisemiselt linkides sellega seotud suurema sisuga, näitate otsingumootoritele, et teate oma asju tõesti, mis peaks omakorda aitama teil kõrgel kohal olla.

Kasutage meie SEO juhendeid, et saada optimeerimise asjatundjaks!

Veebisaidi arhitektuur

Ankru tekst

Lingid

7

Avaldage oma veebisait

Sel hetkel laske’teil on kiire ülevaade sellest, mida te oleksite pidanud praeguseks tegema:

 • Asutas oma veebisaidi’eesmärk
 • Uurinud uusimaid veebidisaini suundumusi ja teinud mõned konkurentide analüüsid
 • Asutatud platvormile ja teemale, mille abil oma veebisaiti luua
 • Otsustati teie kaubamärgi järgi (värviskeem, kirjastiil jne)
 • Lõi oma veebisaidi ja optimeeris selle sisu

Nüüd siis’Enne kui hakkate tutvuma, on aeg kontrollida, kas kõik töötab!

Paluge oma perekonnal, sõpradel ja kolleegidel seda saiti eelvaate režiimis testida (kõigil veebisaitide koostajatel ja poodide platvormidel on see olemas) ja uurige, kas nad leiavad midagi valesti. Võite saada ka üldsuse liikmed seda proovile panema ja oma mõtteid pakkuma.

Mõned levinumad asjad, mida soovite kontrollida, on järgmised.

 • Kõik teie lingid töötavad korralikult ja nad suunavad kasutajad paremale lehele
 • Kogu teie sisu on loetav ja hõlpsalt leitav
 • Teil pole kodulehelt kunagi rohkem kui kolm klõpsu
 • Teie sait näeb laua-, mobiil- ja tahvelarvutites suurepäraselt välja
 • Laadimiskiirus ei ületa ühelgi lehel 5 sekundit (selle kontrollimiseks kasutage tasuta saidi kiirustesti)

Lisateavet leiate veebis palju UX (kasutajakogemuse) kontrollnimekirju. See’on oluline olla võimalikult põhjalik enne kui hakkate elama. Mõelge sellele nagu restoranile’s avaõhtu:

Teie restorani interjöör, menüü, kokad ja meelelahutus võiksid kõik kohapeal olla, kuid kui teie’kui töötajaid on vähe, jätab see paljudele klientidele halva esmamulje – midagi sellist’on raske taastuda.

Võtke alati aega oma veebisaidi korrektseks kontrollimiseks enne selle ilmumist – esmamuljed loevad. Pärast seda sina’olete valmis: avaldage oma sait ja saatke see veebimaailma!

8

Analüüsige ja täiustage

Palju õnne! Sina’olete nüüd elava veebisaidi uhke omanik. Võite nüüd tagasi lüüa ja puhata, eks? Noh, mitte päris.

See’on oluline jälgida, kuidas teie veebisait toimib. Ilma et peaksite kõlama nagu tõeline isikutreener, peate töötama ja ennast täiendama!

Enamikul platvormidel on oma sisseehitatud analüüs või vähemalt rakendus, mille saate installida. Teise võimalusena saate oma saidi ühendada Google Analyticsiga, et saaksite jälgida järgmisi asju:

 • Kui palju lehevaatamisi teil on’uuesti saada
 • Kui palju aega kasutajad igal lehel kulutavad
 • Milline on teie põrkemäär
 • Konversioonimäär (pood)

See statistika, mida nimetatakse käitumismõõdikuteks, annab teile ettekujutuse sellest, millistele veebilehtedele on vaja tähelepanu pöörata. Need aitavad teil ka märgata, kus peate oma SEO-d täiustama.

analüütikute poodlemineShopify’Analyticsi juhtpaneel on kõigi andmete ülevaate kodu.

Tõde on veebidisainer’tööd ei tehta kunagi tõeliselt. Kui sa lihtsalt istud ja imetled oma tööd, siis mööduvad teised teist.

Meie’et ma ei soovita, et peate tegema minutilisi muudatusi, vaid hoidma oma saidi peal’Toimivus ja veebidisaini suundumuste muutused lähevad kaugele.

Kokkuvõte: kuidas kujundada veebisaiti

Ja… seal sul see on. Sina’re relvastatud nüüd veebisaidi kujundamise oluliste elementidega. Lase’Vaadake neid samme veel kord.

Veebisaitide kujundamine: 8 sammu

 • Määratlege oma sait’s eesmärk ja strateegia
 • Uurige uusimaid veebidisaini suundumusi
 • Valige oma platvorm
 • Valige mall ja alustage kohandamist
 • Otsustage oma kaubamärgi üle
 • Lisage oma sisu ja optimeerige seda
 • Avaldage oma veebisait
 • Analüüsige ja täiustage

Lisage see juhend oma veebisaidi kujundamise juhendisse. Nii saate seda alati vaadata, kui soovite’kas pole kindel parimate tavade või põhidisaini osas ‘teha’s’ ja ‘don’ts’.

Pidage meeles: jälgige konkurente ja ärge jälgige’Ärge kartke õppida parimatelt. Järgige meie juhendis toodud juhiseid ja teie’Muutun igavast disainist mõnusat sirvimist kiiresti.

Ja kui te kunagi jänni jääte, tilgutage allpool kommentaar – meie’Proovin teid aidata nii hästi, kui suudame!

Tõde on veebidisainer’tööd ei tehta kunagi tõeliselt. Kui sa lihtsalt istud ja imetled oma tööd, siis mööduvad teised teist.

Meie’et ma ei soovita, et peate tegema minutilisi muudatusi, vaid hoidma oma saidi peal’Toimivus ja veebidisaini suundumuste muutused lähevad kaugele.

KKK

Kui palju maksab veebisaidi kujundamine?

Paljud veebisaitide ehitajad pakuvad tasuta plaane. Sellegipoolest maksab see teile ikkagi natuke, kui te seda teete’olete teie saidi suhtes tõsiselt mõelnud. Näiteks maksab domeeninimi aastas umbes 10–15 dollarit. Kui sa’meil on tihe eelarve, meil’d soovitame kasutada odavat veebisaitide loomise plaani, mis maksab umbes 5-15 dollarit kuus.

Kas peaksin palkama veebidisainerit või tegema seda ise?

See taandub tõesti kolmele asjale: teie oskuste tase, eelarve ja nõuded. Enamik inimesi saab ilma igasuguste probleemideta kujundada DIY platvormil oleva veebisaidi ilma suurema vaevata, kuid kui teie sait on keeruline, siis’Parim on otsida professionaali’abi. Kui see’s sina, miks mitte vaadata Hibut?

Milline on parim platvorm veebisaidi kujundamiseks?

Meie sõltumatutest uuringutest selgus, et Wix on parim DIY veebisaidi looja. See’sobivad ideaalselt isiklikele saitidele, väikeettevõtetele ja neile, kes soovivad mõnda toodet veebis müüa. Vahepeal on Shopify parim platvorm täisväärtuslike poodisaitide jaoks, millel on vapustav valik teemasid ja funktsioone.

Kas peaksin kasutama WordPressi või veebisaidi koostajat??

Jälle see’s küsimus teie tehnilistes võimetes. WordPress on arenenum ja loomingulisemalt vaba kui veebisaidi koostaja, aga teie ise’Veebisaidi kujundamiseks on vaja kindlaid teadmisi kodeerimise kohta. Sina’Samuti peate mõtlema veebimajutuse ja turvalisuse üle. Veebisaidi koostajad on lihtsam, algajale sõbralik valik.

Kuidas saate veebisaidilt raha teenida??

Alates lihtsatest asjadest, nagu toodete müük, kuni keerukamate kontseptsioonideni, nagu plii genereerimine, saab tänapäeval igaüks veebis raha teenida. Kasumi teenimise võimaluste lugemiseks lugege meie juhendit veebisaidilt 8 raha teenimise viisi kohta.

Veebisaidi ehitaja eesmärk on pakkuda teile ausaid andmeid. Seda’Seetõttu viime läbi oma uurimistöö ja saame otsese, isikliku ülevaate. Lisateabe saamiseks klõpsake siin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me