Parimad pulmaveebilehe mallid | Leidke oma täiuslik disain juba täna!

“See’On oluline, et teie pulmade veebisaidi mall kajastaks erilist päeva, mis teil on meeles.”

Kuid kui valida on nii palju pulmade veebisaidi malle, võib olla raske teada, kust alustada.

Don’usud mind? Siin’s on paar, et alustada…

Mängi

Nüüd võiksime näidata teile pulmaveebisaidi mallide kujundust ja lasta teil sellega edasi minna.

Aga see’See ei ole see, kuidas me siin Veebilehe ehitaja eksperdil asju ajame!

Selle asemel:

 1. Näita teile valikut parimatest pulmaveebilehtede mallidest.
 2. Selgitage pulmamalli jaoks vajalikke asju, et säästa aega, raha ja vaeva.

Selle juhendi lõpuks on teil selgem ettekujutus oma pulmapäeva parimast pulmaveebimallist.

Kui teil on varjupaika’Oma saidi ehitajat pole veel valitud, võrrelge meiega parimad veebisaidi ehitajad allolevas tabelis, et aidata teil otsust teha:

ÜLEVAADE VÄLJAS

Konkreetsete jaotiste lugemiseks klõpsake järgmistel linkidel:

 1. Parimad pulmamallide peamised asjad
 2. Parimad pulmaveebilehe mallid
  • Wix
  • Ruuturuum
  • Weebly
  • Sõlm
  • Appi paar
 3. Järeldus: teie jaoks parim pulmade veebisaidi mall

PÕHINÕUDED
PARIMAD Pulmad Veebilehe mallid

“Tõenäoliselt on teil selge ettekujutus sellest, kuidas soovite oma pulmaveebisaiti välja näha, mis on suurepärane – kuid välimus pole’t kõik!”

Jah, teie pulmade veebisaidi kujundus on oluline. Kuid nii on ka eelarvel püsimine ja oma aja parim ärakasutamine.

Pulmaveebisaidi malli kasutamine on kõige arukam viis nii aja kui ka raha säästmiseks.

Neil on kõik vajalikud funktsioonid ja saate neid otse karbist kasutada – säästes palju vaeva.

Kuid see ei tee seda’t tähendab, et saate’t pane oma asjadele ise keerutama!

Saate redigeerida kõiki meie soovitatud malle, et peegeldada paremini teie pulmapäeva.

Parimad pulmaveebilehe mallid hõlmavad järgmist:

 1. Tee külalistele RSVP-le
 2. Päeval logistika ja üksikasjad
 3. Juhiste kaart
 4. Sisseehitatud register
 5. Fotogalerii
 6. Üks viis oma loo rääkimiseks

Mängi

1.Võimalus külalistele RSVP-sse

“Kuigi see’Paberkutsed on tore saata ja vastu võtta, külaliste RSVP-de jälgimine ja haldamine võib olla keeruline. Parimad pulmaveebisaidi mallid hoiavad asjad lihtsana, lastes oma külalistel pulmaveebisaidi kaudu kohe reageerida”

Üks peamisi pulmi kavandades murettekitavaid küsimusi on eelarve – Külaliste arv mõjutab sööki, istekohti, vastuvõtukohta ja paljusid muid tegureid – nii et te ei’ei taha oodata, kuni RSVP-d sisse jõuavad.

Pulmamalli kasutamine koos väljastpoolt tuleva RSVP funktsionaalsusega on kindlasti kõige targem viis oma eelarve ja külaliste organiseerimiseks.

Mõelge ainult sellele, kui palju aega, raha ja stressi võiksite kokku hoida, kui kohvikute ja toitlustusettevõtetega pühendute pigem varem kui hiljem!

Seal kindlustamine’Teie pulmade veebisaidi malli RSVP vorm võimaldab külastajatel hõlpsalt kinnitada, kas nad tulevad. Numbrite kinnitamise võimalus aitab teil säästa teie aega ja raha’Saate broneerida kohad ja toitlustajad varem.

2.Päeval logistika ja pulmadetailid

“Selles juhendis sisalduvad pulmallid muudavad logistika, näiteks toimumiskohtade, algusaegade, majutuse üksikasjade jms otse külastajatega suhtlemise lihtsaks.”

Teie pulmaveebisait on ideaalne viis, kuidas saada sõbrad ja pereliikmed teie erilisest päevast põnevaks. Kuid kui teie külalised ei tea, kuhu minna, mis ajaks nad vajavad saabumist ja kas nad peavad majutust sorteerima või mitte – võite tähistada omaette tähistamise!

Pulmade veebisaidi mallide jaoks, millel on oluline teave tõhusalt edastada, on vaja silmi koormata – olgu see siis’s mitmeleheline või üheleheline pikk kerimiskujundus. Meie’Vaatleme allpool erinevaid pulmade veebisaidi mallide kujundusi.

See’tasub mõelda ka sellele, kas teil on vaja (või soovite) suhelda kõigi eelnimetatutega. Näiteks kui teie’kui korraldate väiksema, isiklikuma pulma, kus on vaid käputäis külalisi, ei pea te muretsema ‘asjad, mida teha’ või ‘majutus’ teave.

Selgelt teavet edastava pulmalli valimine võib suure päeva lähenedes olla tõeline elupäästja. Vaadake disainilahendusi, mille jaoks oluline leht on kõrvale pandud või kus on piisavalt ruumi selle lisamiseks.

3. Suunad toimumispaikadesse (ideaaljuhul koos kaartidega!)

“Kui inimesed saavad’Et leida oma pulmakoht, siis peavad nii teie kui ka teie külalised pettuma. Pulmaveebisaidi malli valimine, mis täpsustaks selgelt toimumiskoha (ja ideaaljuhul näitab teile, kus kaardil!), On võtmeks.”

Selleks, et jagada oma erilist päeva sõprade + perega, siis seda’On väga oluline, et teie pulmaveebisait teataks külalistele selgelt teie toimumiskoha ja vastuvõtukoha.

Parimate pulmadega veebisaidi mallide jaoks on ruumi spetsiaalselt teie jaoks vajaliku reisiteabe jagamiseks ja sageli ka kaardi abil, et keegi ei eksiks.

Kujutage ette, kui mugav oleks külalistel nutitelefonis mõne hiireklõpsu kaugusel kaart saada. See muudaks reisiplaanide koostamise palju lihtsamaks ja vähendaks loodetavasti ka hilinenud saabumisi.

Juhiste pakkumine oma saali võimaldab külastajatel oma tee teie pulmareisi jaoks. See tähendab ka seda, et võitsite’t ei saa päeval telefonikõnesid, tekste ja rakendusi, kus küsitakse, kuidas sinna jõuda.

Meie soovitatud pulmaveebisaidi mallid (allpool) sisaldavad kõiki pühendatud reisilehti. Enamik sisaldab ka selguse saamiseks kaarti (või vajadusel pakub selle lisamise võimalust).

4.Sisseehitatud register

“Kui pulma veebisaidi mallil on integreeritud register, teeb kingituste ostmine teie külastajatele ülilihtsaks. See tagab ka, et nad ei lähe’ei osta midagi, mida te ei osta’ei meeldi ega vaja!”

Valides pulmaveebisaidi malli koos integreeritud registriga, sina’Saate kõigi asjaosaliste elu lihtsustada.

Saate oma kauplused kiiresti registreerida’valinud (nt voodi, vann & Beyond, Amazon jne) tõstke esile kingitused, mis teile kõige rohkem meeldivad, muutes õigete ostmise lihtsaks – säästes külalistele aega ja vaeva, vältides samas segadusi.

Kui tagate, et teie pulmaveebisaidi mall saab teie registrivalikuid integreerida, muudab elu kõigi jaoks lihtsamaks. See võimaldab teil märgistada tooteid ja kogemusi, mida hindate kõige rohkem, muutes kingituste ostmise oma külastajatele võimalikult lihtsaks.

5.Galerii fotodele (või võimalus galeriid lisada!)

“Kui lisate oma pulmade veebisaidile galerii, saate hõlpsalt jagada rõõmsaid mälestusi alates oma kihlumisest kuni külaliste lõbusate silmadega naeratuste vastuvõtu lõpuni..”

Kõik armastavad fotot, olgu see siis’s #nofilteri Instagrami klõps või uus fotosilt Facebookis – me kõik armastame õnnelike mälestuste salvestamist, et neid kajastada.

Parimatel pulmaveebisaidi mallidel on spetsiaalne koht, kus saate oma fotosid talletada ja neile – või vähemalt neile – postitada’Selle saate oma saidile hõlpsalt lisada.

Ja kui sina’siis pole rahul oma malli vaikimisi galeriiga seda’Seda on väga lihtne näpistada, kuidas see välja näeb. Topeltklõpsake ja kohandage sätteid või lohistage redaktori tööriistaribal mõnda teise galerii / kuvamise suvandit!

Võib-olla tasuks isegi kaaluda lisatasukava maksmist. See on suurepärane viis oma salvestusruumi suurendamiseks, nii et saate üles laadida veelgi rohkem fotosid või isegi lisada külaliste pilte.

Fotod on fantastiline viis oma pulmast mälestuste jäädvustamiseks ja jagamiseks. Parimad pulmmallid hõlmavad galeriisid, slaidiseansse, raame, mosaiike ja palju muud teie klõpsude jaoks. Kui sa’Kiirustades võite lihtsalt kasutada malli vaikekraame – lihtne ja tõhus.

6.Võimalus oma lugu rääkida

“Parimad pulmade veebisaidi mallid don’t ei suhtle ainult päevases logistikas, nad näitavad ka teie armastust maailmale”

Pulmade veebisaidi mallid võivad tuua oma romantiline lugu fotode kaudu ellu, paljastades teavet lehel kerimise abil või isegi lihtsate, alahinnatud tekstiplokkidega.

Võite jääda vaikemallide kujundusse või mängida sellega ringi ja rääkida oma lugu tõeliselt ainulaadsel viisil.

Parimate pulmadega veebisaidi mallide jaoks jääb teie ja teie partneri jaoks peaaegu alati ruumi oma loo rääkimiseks – ja miks ei peaks see seda olema’t see ?! See on teie võimalus panna Romeo + Julia häbisse ja näidata maailmale oma armastust. Otsige huvitavaid võimalusi oma rõõmu jagamiseks fotode, teksti või nende kahe kombinatsiooni kaudu!

PARIM pulmaveebileht

“Teie pulmade veebisaidi mall peaks kajastama päeva, mida teil on meeles, ja sisaldama kogu olulist teavet, et hoida oma elu võimalikult stressivaba.”

Kuid nii paljude mallide vahel saab valida, kust te maa peal alustate?!

Et teie jaoks oleks lihtsam, teie allpool’Meie parimate pulmaveebilehtede mallide leiate meie soovitatud pulmaveebilehtede ehitajatelt.

Meie allpool käsitsi valitud mallid võtavad arvesse kuut olulist asja, mida te nüüd tunnete, et teie pulmalaud vajab. Need sisaldavad peamisi funktsioone, neid on lihtne redigeerida ja need näevad välja absoluutselt ilusad.

1) Wixi pulmamallid (110+ miljonit veebisaiti)

“Wix on meie pulmaveebilehe ehitaja number üks, kuna see muudab pulmaveebisaidi loomise võimalikult lihtsaks.”

Wixil on valida üle 500 professionaalselt kujundatud malli vahel, millest 23 on spetsiaalselt loodud pulmadeks.

Wix’Kujundused on lõbusad ja pilkupüüdvad ning julgete ja värviliste kujundustega istuvad klassikalised, puhtad + valged mallid. Ükskõik, milline on teie pulmade teema ja stiil, leiate kindlasti midagi sellist’oma maitse järgi Wixiga.

Ja kui te seda ei tee’t?

Noh, õnneks Wix’Redaktorit on ülilihtne kasutada, nii et saate oma malliks kohandada nii palju kui soovite.

“Romantiline pulmakutse” Mall

Mängi

Romantiline pulmakutse mall on armas üheleheline kujundus, mis tähendab, et külalised ei pea’teabe leidmiseks ei pea klõpsama, vaid kerivad lihtsalt allapoole – hoides asjad kenasti ja mugavalt.

Kas seda malli on?….Mitu lehte või on see üheleheline kerimine?

Üks viis oma loo rääkimiseks?

Viis, kuidas külalised saavad kohe vastuse?

Ruumi päeval logistika ja detailide jaoks?

Ruum ürituse kohtade teabe saamiseks + juhised?

Valikuline kaart juhiste jaoks?

Integreeritud register?

Fotogalerii?

Selle malli kohandamise vabadus? 9/10
Ühe lehe kerimine
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(lihtne lisada)

“Funky Engagement” Mall

Mängi

Ma tõesti armastan seda veidrat ja lõbusat stiili, mida ‘Funky Engagement’ malli pakkumised. See’on väga efektiivne kogu kodulehel oleva olulise teabe edastamisel, kasutades laheda graafika ja punktiirjoone abil külastajaid suure päeva igal sammul (meenutades neile siiski peensusteni asju, mida nad peavad korraldama!)

Milleks see’see on väärt, ma tõesti arvan, et see mall on suurepärane võimalus paaridele, kes otsivad pilkupüüdvat pulmaveebisaiti, mis teeb teie külaliste jaoks ka elu uskumatult lihtsaks.

Kas seda malli on?….Mitu lehte või on see üheleheline kerimine?

Üks viis oma loo rääkimiseks?

Viis, kuidas külalised saavad kohe vastuse?

Ruumi päeval logistika ja detailide jaoks?

Ruum ürituse kohtade teabe saamiseks + juhised?

Valikuline kaart juhiste jaoks?

Integreeritud register?

Fotogalerii?

Selle malli kohandamise vabadus? 9/10
Mitu lehte
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;

“Pulma sait” Mall

Mängi

Kuidas oleks see laheda ja värvika pulmaveebisaidi malliga!? Sina’Armastan julgeid värvivalikuid, sirvides lehe vahel liikudes küljele ja väga stiliseeritud pilte.

Erinevalt eelmisest kujundusest hoiab see Wixi pulmaveebisaidi mall piiratud asju ainult olulistega. See võimaldab teil luua tõeliselt pilkupüüdev pulmaveebisait, mis kajastaks teie erilist päeva.

Kas seda malli on?….Mitu lehte või on see üheleheline kerimine?

Üks viis oma loo rääkimiseks?

Viis, kuidas külalised saavad kohe vastuse?

Ruumi päeval logistika ja detailide jaoks?

Ruum ürituse kohtade teabe saamiseks + juhised?

Valikuline kaart juhiste jaoks?

Integreeritud register?

Fotogalerii?

Selle malli kohandamise vabadus? 9/10
Mitu lehte
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
(kuid piiratud)
&# 10004;
(kuid piiratud)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(lihtne lisada)

Tehke oma Wixi pulmaveebisait nüüd

2) ruutruumi pulmamallid (1+ miljonit veebisaiti)

“Ruuturuum on üks meie lemmik pulmaveebisaitide ehitajaid, kuna see aitab teil luua pilkupüüdev ja tähelepanu haarav pilkupüüdev pulmaveebisait!”

Squarespace pakub rohkem kui 80 mallilahendust, 6 on spetsiaalselt loodud pulmadeks.

Me armastame ruutu’pulmmalle, kuna need on ühed parimatest Internetis saadaolevatest!

Ruudukujulised pulmmallid on puhtad ja neil on kõrgekvaliteediline, poleeritud tunne. Nad julgustavad teid kasutama palju kujutisi, nii et see on’tasub enne sisse hüppamist veenduda, et teil on piisavalt kvaliteetseid kaadreid.

Ruuduruumis on ka üks parimatest registri integratsioonidest! See’Ülimalt lihtne seadistada ja saate lisada isegi pilte kingitustest’sooviksin mugavuse tagamiseks kõige rohkem!

“Poeg” Mall

Mängi

Sina’Leian, et Sonny on fantastiline mall, kus saab näidata palju suuri ja kvaliteetseid fotosid, mis köidavad teie külalisi.

Kas seda malli on?….Mitu lehte või on see üheleheline kerimine?

Üks viis oma loo rääkimiseks?

Viis, kuidas külalised saavad kohe vastuse?

Ruumi päeval logistika ja detailide jaoks?

Ruum ürituse kohtade teabe saamiseks + juhised?

Valikuline kaart juhiste jaoks?

Integreeritud register?

Fotogalerii?

Selle malli kohandamise vabadus? 7/10
Mitu lehte
(kuid igal lehel on pikk kerimine)
&# 10004;
(peamiselt fotodega)
&# 10004;
&# 10004;
(piiratud)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;

“Aubrey” Mall

Mängi

Ruuturuum’s Aubrey mall võib olla üks meie lihtsustatud pulmadest kõige lihtsamaid, kuid see selleks’s ka üks ilusamaid.

Kuid siiski’tasub meeles pidada, et ka Squarespace on hõlpsasti redigeerijana kasutatav, seega ei tohiks olla probleeme fotogaleriidele pühendatud lehe lisamisega või isegi oma loo tutvustamiseks ja veel isikliku teabe jagamiseks.

Seal’s asukohtade kaardistamiseks pole kaarti, vaid ruut Ruut’s ‘Kaardiplokk’ saab kasutada selle kiireks lisamiseks, kui arvate’Aitan külalisi. Ruutruumi veebisaidid koosnevad paljudest erinevatest plokkidest, nagu näiteks Legoga midagi ehitada.

Kas seda malli on?….Mitu lehte või on see üheleheline kerimine?

Üks viis oma loo rääkimiseks?

Viis, kuidas külalised saavad kohe vastuse?

Ruumi päeval logistika ja detailide jaoks?

Ruum ürituse kohtade teabe saamiseks + juhised?

Valikuline kaart juhiste jaoks?

Integreeritud register?

Fotogalerii?

Selle malli kohandamise vabadus? 7/10
Mitu lehte
&# 10008;
&# 10004;
&# 10004;
(piiratud)
&# 10004;
(piiratud)
&# 10008;
&# 10004;
&# 10008;

“Charlotte” Mall

Mängi

Squarespace’is asuv Charlotte’i pulmalaud on kena suland kahest eelmisest kujundusest, istudes kuskil puhta ja teabekeskse vahel ‘Aubrey’ ja pilt raske ‘Poeg’.

Mulle väga meeldib, kuidas Charlotte hoiab asju lihtsana, kuid siiski kaasahaaravana. Teie kõige olulisemad üksikasjad on esitatud selgelt ja tõhusalt koos hõlpsasti loetavate fontidega, mis on ühendatud atraktiivsete piltidega. Charlotte on suurepärane valik pulmade veebisaidi malli, kui soovite hoida asjad lihtsad, kuid ilusad.

Kas seda malli on?….Mitu lehte või on see üheleheline kerimine?

Üks viis oma loo rääkimiseks?

Viis, kuidas külalised saavad kohe vastuse?

Ruumi päeval logistika ja detailide jaoks?

Ruum ürituse kohtade teabe saamiseks + juhised?

Valikuline kaart juhiste jaoks?

Integreeritud register?

Fotogalerii?

Selle malli kohandamise vabadus? 7/10
Mitu lehte
(koos pikkade kerimistega)
&# 10008;
(vaikimisi ainult fotod)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
&# 10004;
&# 10008;

Looge oma ruutruumi pulmaveebisait nüüd

3) Weebly pulmaveebisaidid (üle 40 miljoni veebisaidi)

“Weebly on teie pulmade veebisaidi jaoks suurepärane valik, kuna see teeb uimastamise veebisaidi loomise kiireks ja lihtsaks. Lõppude lõpuks, sina’olete saanud oma ajaga seotud olulisemaid asju kui veebisaidi loomine – näiteks pulmade kavandamine!”

Weebly pakub rohkem kui 50 mobiilile reageerivat teemat (Weebly-räägi mallide jaoks), kuid ainult käputäis pulmaspetsiifilisi.

Nii et jah, kuni te seda ei tee’t ei saa sama palju malli (vabandust, teema!) valikut kui Wixi või Squarespace’i puhul’see pole tingimata halb asi. Tegelikult on üks minu lemmik asju Weebly kohta see, et see ei tee seda’t halvab sind valikuga.

See’s ka uskumatult kasutajasõbralik, mis lihtsustab teie pulmaveebisaidi malli redigeerimist ja muudab selle nii ainulaadseks, kui teie pulmapäev saab!

“Cento” Teema

Mängi

Ma arvan, et Weebly’s ‘Cento’ pulmateema võib olla siiani olnud üks minu lemmikkujundusi selles loendis! See pole mitte ainult eriti puhas ja palju tühja ruumi, vaid ka seal’palju ruumi pilkupüüdvate piltide jaoks ja ka olulist teavet.

Mina’ma olen selle malli suur fänn’tähelepanu kujundite olulisusele. Võimalus näidata oma saalist fotosid, on suurepärane viis tekitada buzzi ja tekitada inimestes elevust. Kui külalised näevad enne teie pulma saabumist, kui ilus saal on, siis kujutage ette, kui õhkõrn nad saabudes on!

Kas seda malli on?….Mitu lehte või on see üheleheline kerimine?

Üks viis oma loo rääkimiseks?

Viis, kuidas külalised saavad kohe vastuse?

Ruumi päeval logistika ja detailide jaoks?

Ruum ürituse kohtade teabe saamiseks + juhised?

Valikuline kaart juhiste jaoks?

Integreeritud register?

Fotogalerii?

Selle malli kohandamise vabadus? 8/10
Ühe lehe kerimine
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(mitte vaikimisi, kuid saab lisada)
&# 10008;
&# 10008;

“Puhas read” Teema

Mängi

Weebly’s ‘Puhas read‘ see teema meenutab mulle tõesti ruutu’s ‘Charlotte’ mall ülal. Selle põhjuseks on asjaolu, et mõlemad väljendavad sisu selgelt ja hõlpsasti loetaval viisil, leides samas ruumi paljude pilkupüüdvate piltide, näiteks täislaiuse fotode või galeriide kaasamiseks.

Kas seda malli on?….Mitu lehte või on see üheleheline kerimine?

Üks viis oma loo rääkimiseks?

Viis, kuidas külalised saavad kohe vastuse?

Ruumi päeval logistika ja detailide jaoks?

Ruum ürituse kohtade teabe saamiseks + juhised?

Valikuline kaart juhiste jaoks?

Integreeritud register?

Fotogalerii?

Selle malli kohandamise vabadus? 8/10
Ühe lehe kerimine
(vajadusel saab lisada veel lehti)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(Saab lisada)
&# 10008;
&# 10008;

Looge oma Weebly pulmaveebisait nüüd

4) sõlm

“The Knot on spetsialiseerunud pulmaveebisaitide ehitaja, mis teeb veebisaite ainult…sa arvasid seda…pulmad! Nende mallide kujundus on sisu poolest sarnane, kuid välimuse ja kujunduse osas varieerub tohutult.”

Sõlm pakub umbes 150 teemakujundust, millest kõik on mõeldud pulmaveebisaitidele – mis pole’t liiga üllatav!

Erinevalt Wixist ja Squarespace’ist The Knot seda ei tee’t ei paku tohutult erinevaid pulmamalle. Selle asemel kasutab see sama konstruktsiooni skeletti ja sirutab selle asemel uue kujunduse.

Erinevate mallide katsetamine The Knotiga on nagu sama auto proovisõit, kuid erinevates värvides, ikka ja jälle. Kui Wixi puhul on iga malli proovimine nagu iga kord erineva autoga sõitmine.

See pole see’tingimata halb asi nagu The Knot’s-mallid sisaldavad kõiki vajalikke põhialuseid, kuid kui te’uuesti pärast midagi pisut pilkupüüdvat või ainulaadset, siis tasub kaaluda mõnda ülaltoodud malli.

“Sügis” Teema

Mängi

Mina’m jobu sügisel’Meeleolukad akvarellstiilis lilled, mis raamivad lehe kujundust, mis aitavad lugejat tõugata’tähelepanu pööramine iga lehe keskel asuvale olulisele sisule, tagades, et külalised seda ei tee’millestki puudu ei jää.

See on väga sirgjooneline teemakujundus ja sisaldab kõiki olulisi elemente ülemisel navigeerimisribal, mis hoiab asjad korrastatuna ja teabe otsijatel lihtsana..

Kas seda malli on?….Mitu lehte või on see üheleheline kerimine?

Üks viis oma loo rääkimiseks?

Viis, kuidas külalised saavad kohe vastuse?

Ruumi päeval logistika ja detailide jaoks?

Ruum ürituse kohtade teabe saamiseks + juhised?

Valikuline kaart juhiste jaoks?

Integreeritud register?

Fotogalerii?

Selle malli kohandamise vabadus? 3/10
Ühe lehe kerimine
&# 10004;
(piiratud)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
&# 10004;
&# 10004;

Sõlm’s Lillemall on silmade jaoks väga ligitõmbav ja hõlpsasti kasutatav, kuid puudub nii palju kohandamisvõimalusi ega muude mallide isikupära’vaatasin seda arutelu. See oleks hea valik paaridele, kes soovivad pulma kodulehte, kuid ei soovi’ei taha ehitamiseks liiga palju aega kulutada.

“Värviline kriit-must” Teema

Mängi

‘Värviline kriit’ on palju kaasaegsem teema kui ‘Sügis’ (ülal). Värvid on paksus kirjas, kuid alahinnatud, must taust lisab teie valitud teabele rohkem rõhku.

Üheleheline kerimine hoiab navigeerimise lihtsaks ja arusaadavaks. See vähendab külaliste võimalikku segadust ja edastab olulised logistikad hõlpsasti loetavate fondidega selgelt.

Kas seda malli on?….Mitu lehte või on see üheleheline kerimine?

Üks viis oma loo rääkimiseks?

Viis, kuidas külalised saavad kohe vastuse?

Ruumi päeval logistika ja detailide jaoks?

Ruum ürituse kohtade teabe saamiseks + juhised?

Valikuline kaart juhiste jaoks?

Integreeritud register?

Fotogalerii?

Selle malli kohandamise vabadus? 3/10
Ühe lehe kerimine
&# 10004;
(piiratud)
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
&# 10004;
&# 10004;

Jälle see’Tasub rõhutada, et sõlm on palju piiratum kui meie eelmised mallid’olete vaadanud, kuid selle teemad hõlmavad kõiki olulisi asju, mida sina’d vaja pulmi veebisaidil. Kui sa’re tõesti kiirustades siis’tasub vaadata, aga kui saate veeta isegi tunni või kaks veel, siis see on nii’inspireerivamate pulmaladelite kujundamiseks tasub vaadata Wixi või Squarespace’i.

5) Appi paar

“Appy Couple on spetsialiseerunud pulmaveebilehe ehitaja, kes pakub teile proovimiseks suurt hulka kauneid kujundusi. Kuigi see’pole nii mitmekülgne kui Wix või nii ilus kui Squarespace, see võib pulmaveebisaiti loomisel osa stressist ära võtta.”

Appy Couple pakub teile proovimiseks mitusada pulmaveebide teemat, mis kõlab tõesti palju, nii et kui olete valiku tõttu halvatud, ole ettevaatlik!

Sarnaselt The Knot’ile on need rohkem teemamuutused kui tegelikud saidiülese malli kujundused. Ainus tegelik muudatus, mida saate teha, on see, kas soovite üheleheliselt keritavat või mitmelehelist veebisaiti.

See võib piirata kohandamise mahtu, mida võiksite oma saidi ainulaadsemaks muutmiseks teha.

“Eukalüpt” Teema

Mängi

‘Eukalüpt’ teema on ilus, nutikas ja väga professionaalse välimusega. See tuletab mulle meelde The Knot’i pisut kallimat versiooni’s ‘Sügis’ teema (ülal).

Ma arvan, et minu lemmik asi selles pulmamallis – peale selle kauni kujunduse – on see, et see teeb kõik külastajatele ülimugavaks, mis on minu raamatus tõesti oluline.

Kas seda malli on?….Mitu lehte või on see üheleheline kerimine?

Üks viis oma loo rääkimiseks?

Viis, kuidas külalised saavad kohe vastuse?

Ruumi päeval logistika ja detailide jaoks?

Ruum ürituse kohtade teabe saamiseks + juhised?

Valikuline kaart juhiste jaoks?

Integreeritud register?

Fotogalerii?

Selle malli kohandamise vabadus? 2/10
Mitu lehte
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(peab lisama redaktorist)
&# 10004;
&# 10004;

“Kesköö Manhattanil” Teema

Mängi

‘Kesköö Manhattanil’ teema on väga kalli disainiga disain, mis pilkupüüdev ja karjuv ‘see saab olema üks paganama evert!’

Vaatamata sellele, et see on üheleheline kerimiskujundus, on see olemas’fotode jagamiseks palju ruumi.

Ühel lehel asuvatel veebisaitidel on kurikuulsalt raske tasakaalustada kirjutatud sisu ja pilte. See teema teeb suurepärase töö, aidates teil edastada olulist teavet, jagades samal ajal ka ise päeva rõõmu.

Kas seda malli on?….Mitu lehte või on see üheleheline kerimine?

Üks viis oma loo rääkimiseks?

Viis, kuidas külalised saavad kohe vastuse?

Ruumi päeval logistika ja detailide jaoks?

Ruum ürituse kohtade teabe saamiseks + juhised?

Valikuline kaart juhiste jaoks?

Integreeritud register?

Fotogalerii?

Selle malli kohandamise vabadus? 2/10
Ühe lehe kerimine
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10004;
&# 10008;
(peab lisama redaktorist)
&# 10004;
&# 10004;

JÄRELDUS:
PARIM pulmaveebisaidi näidis teile

Leitud, et see artikkel on kasulik?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me