Kuidas kirjutada üleskutse tegevusele

Kas soovite, et teil oleks kunagi jõudu panna inimesi tegema seda, mida soovite? Noh, seda’See on täpselt superjõud, mille lukust lahti saate, kui õpite oma veebisaidile hämmastavaid tegevuskutseid kirjutama.

Tegevuskutsed ahvatlevad ja motiveerivad lugejaid tegutsema – olgu see nii’toote ostmiseks, uudiskirja saamiseks või e-raamatu allalaadimiseks.

Kuid lihtsalt nupu lisamine, mis ütleb “Kliki siia” oma veebisaidile pole’t piisavalt – kui soovite tulemusi näha, peate pisut aega ja mõtlema, et töötada välja täiuslik kutse tegevusele. Siin on sammud võimsa tegevuskutse kirjutamiseks…

Kuidas kirjutada üleskutse tegevusele: 5 sammu

 1. Kasutage aktiivset keelt
 2. Ole otsene ja isiklik
 3. Keskenduge eelistele
 4. Loo kiireloomulisust ja uudishimu
 5. Kasutage veenvat keelt

Boonusvooruna tutvustame teile ka seda, kuidas oma ilusti kirjutatud tegevusele kutset oma veebisaidil või e-postil kõige paremini ära kasutada.…

Kuidas vormistada oma kutse tegevusele: 3 sammu

 1. Hoidke seda lühidalt
 2. Kasutage värve maksimaalselt ära
 3. Mõelge suurusele ja positsioonile

Meie’Samuti paljastame levinumad vead, mida peaksite iga hinna eest vältima – nii et lugege läbi, kuidas teada saada, kuidas võita võistlus konkurentsiga.

1

Kasuta aktiivset keelt

Esimene näpunäide motiveerivate tegevuskutsete kirjutamiseks on alustada käskivast, aktiivsest tegusõnast. Mõelge kõige levinumatele üleskutsetele, mida näete veebis:

 • Leia rohkem
 • Osta kohe
 • Laadige alla tasuta
 • Vabastage allahindlus

Kõik need algavad aktiivsõnaga ja kasutavad imperatiivset keelt – nad’ütlen kasutajale täpselt, mida teha. Tegelikult kõlavad nad peaaegu kohmakalt!

See teeb täpselt selgeks, mida soovite kasutajal teha, eemaldades igasugused kahtlused, mis neil võiksid olla seoses sellega, mida nad peaksid järgmisena tegema. See inspireerib ka tegutsemist – kujutage ette, kui näeksite üleskutset tegevusele:

“Soovi korral saab allahindlust.”

Kas see keel vallandab teid ja paneb teid klõpsama? Tõenäoliselt mitte – see’Pole isegi selge, kuidas peaksite hinnaalandusele jõudma! See rõhutab ka olemise olulisust konkreetne. Peate olema täiesti selge, mida soovite oma külastajatel teha, ja täpselt seda, mida nad teevad’sa lähed sellest välja.

Kasutades kaheldava, ebamäärase või passiivse keele asemel aktiivset ja konkreetset keelt, sina’paneb kasutaja ise tegutsema – ja suurendab teie klõpsamise võimalusi!

Leia rohkem

Lisateave selle kohta Veebile kirjutamine meie 19-astmelises juhendis parema veebisisu loomiseks!

2

Ole otsene ja isiklik

Millistel üleskutsetel klõpsate tõenäolisemalt?

 1. Saate allahindlust
 2. Vabastage allahindlus

Loodetavasti teie’d vali pigem teine, sest see’s võti meie teise sammu juurde võitvate tegevuskutsete kirjutamiseks. Peaksite alati pöörduma otse oma kasutajate poole kasutades sõnu nagu “sina” ja “oma” – see aitab inimestel tunda isiklikku sidet ja omanikutunnet teie suhtes’uuesti pakkuma.

Te peaksite vältima üldist keelt või viitamist oma kasutajatele kolmandas isikus – näiteks “Inimesed saavad oma allahindlust siit” – kuna see takistab teie kasutajatel ühendust võtmast teie tegevusele kutsumisega.

Kui soovite oma kasutajatega ühenduse loomiseks sammu edasi minna, saate seda teha kirjutage need esimesena – näiteks: “Nõuda minu allahindlust!” See loob palju suurema omanditunde ja paneb kasutajad tundma, nagu oleks neil klikkimise otsuse üle rohkem kontrolli.

kuidas kirjutada üleskutse esimese inimese näite näitamiseksSee näide saidilt Unbounce’koduleht, kasutab esimese inimese tegevusele kutsumist, et kutsuda inimesi klõpsama ja alustama tasuta prooviversiooni.

Unbounce leidis, et nupu teksti muutmine saidilt “sina” kuni “mina” põhjustas konversioonide suurenemise 90%!

3

Keskenduge eelistele

Kui sa’Tegevuskutsete kirjutamine võib hõlpsasti järele jõuda sellest, mida soovite. Soovite, et inimesed klikiksid ja konverteeriksid, et saaksite kasu saada – olgu see siis’rohkem inimesi loeb teie e-raamatut, ostab teie tooteid või liitub teie uudiskirjaga.

Probleem on selles, et enamik kasutajaid ei taha’ei huvita, mis sul sellest välja tuleb – nad tahavad teada, mida nad sellest välja saavad!

Sellepärast’Oluline on kirjutada hüvitistele suunatud üleskutseid tegevusele. Esimene samm siin on tuvastada ja mõista probleemi, millega teie kasutajad silmitsi seisavad, ja kuidas seda probleemi lahendada. Seejärel kasutate selle nurga alt üleskutset tegevusele.

Näiteks kas teie e-raamat aitab ettevõtjatel müüki kahekordistada? Või kestab teie toode konkurentidest viis korda kauem’? Need on asjad, mida peaksite oma tegevusele kutsumise kirjutamisel mõtlema.

Vahetu rahuldus

Teine taktika on siin inimeste maksimaalne ärakasutamine’Soov vahetu rahulduse järele. See on piisavalt lihtne, kasutades järgmisi sõnu:

 • Nüüd
 • Täna
 • Koheselt
 • Mõne sekundiga

Ja siis veenduge, et täidate oma lubadusi, nii et teie e-kirjad või allalaaditavad failid saadetakse kohe. Kui sa’müüa füüsilisi tooteid, don’Te ei luba, et saate kohe kohale toimetada, kuid saatke koos kohaletoimetamisteabega kiiresti kinnitusmeil.

Sotsiaalne tõend

Sotsiaalne tõendus on nähtus, kus inimesed teevad midagi tõenäolisemalt, kui nad näevad, et teised inimesed teevad seda kõigepealt. See’See on klassikaline juhtum, kus lapsed tahavad samu mänguasju’uuesti sõbrad – nagu selgub, ei kasva meist keegi tegelikult sellest faasist välja!

Võite kasutada sotsiaalset tõendusmaterjali, et rõhutada eeliseid, mis iganes see teile sobib’uuesti reklaamida, julgustades samal ajal inimesi teie tegevuskutsega tegelema. Kui teil on andmeid selle kohta, kui palju inimesi on teie e-raamatu alla laadinud, näiteks karjuge selle kohta oma üleskutses.

Kui ütlete inimestele, kui paljud teised on teie toote juba registreerinud, kasutanud või ostnud, suurendab see tõenäolisemalt, et nad usaldavad ja tunnevad teie ettevõtte vastu huvi.

Võite saada kliendilt isegi päriselus iseloomustuse ja lisada see oma tegevusele kutsumiseks – või paigutada selle läheduses, et kasutajad näeksid neid mõlemaid samal ajal. On leitud, et iseloomustused suurendavad müügilehtede konversioonimäärasid 34% – nii see on’tasub proovimist!

Crazy Egg on meister tõhusate üleskutsete loomisele – see näide ühendab paljusid taktikaid, millest selles juhendis räägime, kuid eriti paistab silma sotsiaalse tõendusmaterjali kasutamine ja vahetu rahuldus:

hullumeelne kasu keskendunud üleskutse tegevusele

Sõna esiletõstmine “kohe” rohelistes näidendites meie viivitamatu rahuldamise vajaduse üle ja Crazy Eggit kasutavate veebisaitide arvu lisamine on hea näide sotsiaalse tõendusmaterjali kasutamisest. See üleskutse kasutab ka esimese inimese nuppu ja näitab selgelt, mis kasu sellest kasutajale on – oma veebisaidi paremaks muutmiseks!

Leia rohkem

Avastage, kuidas saate luua paremaid sotsiaalseid tõendeid, vaadates meie infograafikat: Kuidas kasutada veebipõhiseid ülevaateid erinevatele põlvkondadele turustamiseks

4

Loo kiireloomulisus ja uudishimu

Inimesed on üsna kiireloomulised nii kiireloomulisuse kui ka uudishimu osas.

Kui meile öeldakse, et ärge otsige kasti, saame’Teist pole abi, vaid piiluge esimesel võimalusel. Ja kas see ka’Kui me paanitseme tualettruumide ostmist või müüki tormamist, on meil ka hirm, et asjad müüakse enne, kui saame nende kätte saada..

Kuigi mõlemad Pandora’s Mõlemad kasti- ja paanikaostud mõjutavad ühiskonda vähem kui ideaalselt. Võite oma üleskutsetega ära kasutada nii kiireloomulisust kui ka uudishimu..

Kiireloomulisuse loomine

Kui me ütleme kiireloomulisuse, siis me seda ei tee’See ei tähenda, et lööksite oma publiku südamesse hirmu ja paanikat. Selle asemel näidake seda seal’s on piiratud aeg või kogus, mille jooksul kliendid saavad oma käed külge, olenemata sellest, mis olete teie’uuesti pakkuma.

Selleks võite kasutada taimerit, mis näitab, kui kaua on pakkumist jäänud, või siis tegelikult saadaolevate toodete arvu. Peaksite kasutama ka kiireloomulisi keeli, näiteks:

 • Ainult piiratud aeg
 • Müüa kiiresti
 • Don’ei jäta puudust
 • Nüüd
 • Varsti
 • Kiirusta
 • Müük lõppeb varsti

Olge ettevaatlik, kui olete liiga valus – soovite inimesi vallandada’s FOMO (hirm ilmajäämise ees), nii et nad soovivad teie pakkumisse sisse tulla. Sa ei tea’t ei taha neid paanitseda ega ületada, et nad kiirelt teie veebisaidilt väljuksid!

Uudishimu edendamine

Uudishimu on võimas viis tähelepanu haaramiseks, tegevusele kutsumise vürtsitamiseks ja konversioonide suurendamiseks!

Siin on peamine kasutada küsimusi. Miks kõik teie taimed surevad? Kuidas saate oma Interneti-liiklust kahekordistada? Mis on sobivuse edu saladus? Pange oma kasutajatele teada vastust ja tehke selgeks, mida nad peavad välja selgitamiseks tegema, kas see ka nii on’s tasuta e-raamatu allalaadimine või uudiskirjaga liitumine.

kuidas kirjutada üleskutse kiirele uudishimu näiteleSee Quick Sprouti näide paneb küsimuse tähelepanu köitmiseks suure, paksus kirjas kirjas. Samuti teeb see selgeks, et suurema liikluse saamiseks peate klõpsama nuppu. 5

Kasuta veenvat keelt

See’on aeg veenda!

Kui järgite meie juhiseid’oled juba läbi elanud, sina’olete juba jõudnud edasi veenva ja võimsa üleskutse loomisele. Saate sellele anda mõne täiendava eelise, kasutades mõnda veenvat taktikat – alustage, kui kasutate oma üleskutsetes jõusõnu.

Mis on jõusõnad?

Need on sõnad, mis käivitavad teie lugejates emotsionaalse vastuse – te ei peaks seda tegema’t neid üle ei kasuta, kuid nende eksemplarile piserdamisel võib olla tohutu mõju. Teespring lisas oma üleskutsele mõned jõusõnad ja nägi, et konversioonide arv suurenes 12,7%!

Jõusõnu on sadu, kuid siin on mõned näited:

 • Eksklusiivne
 • Säästud
 • Ülim
 • Eelvaade
 • Uskumatu
 • Tasuta
 • Lihtne
 • Intrigeeriv
 • Keelatud
 • Edukas

Näete, kuidas need sõnad võiksid vürtsitada muidu igavat kutset tegutseda ja lugejat haarata’otsene huvi. Ärge unustage, et te ei kasutaks neid liiga palju, ega teie’See on hea müüja ja loid.

OptinMonster annab meile suurepärase näite, kuidas jõusõnu tõhusalt kasutada oma kodulehe üleskutsele:

kuidas kirjutada üleskutse optinmonsterile veenvas keeles

Sõnad nagu “nüüd”, “raha teenima”, “võimas” ja “kohe” on kõik mõeldud lugejas emotsionaalse reageerimise esilekutsumiseks – ja paremal asuv visuaal toetab seda tegevuse ja muutuse ideed.

Leia rohkem

Veenev keel pole’t ainult abistavad üleskutsetes – meie Kuidas kirjutada tootekirjeldusi juhend näitab teile, kuidas neid tehnikaid kasutada ka oma toodete müümiseks!

Kutsungite vormindamine

Niisiis, sina’Nüüd on professionaal veenvate, tähelepanu haaravate ja tegevusele kutsuvate üleskutsete kirjutamise alal prof. Aga kuhu neid panna? Ja kuidas peaksite neid oma veebisaidil vormindama? Siin on meie kolm peamist näpunäidet edukate kutsungite vormindamiseks…

1. Jätke tegevusele kutsed lühikeseks

Piisavalt lühike, et see igatahes ühe nupuga ära mahuks – kui võimalik, proovige hoida oma kutsed tegevuses alla 10 sõna!

Liiga palju koopiaid võivad kasutajad tüdistada ja kaotada nende tähelepanu või segadusse ajada liiga palju teavet. Soovite pakkida olulised asjad, hoides seda samal ajal lühikese, täpse ja sisutihedana’See on keeruline mäng, millega isegi kõige kogenumad tekstikirjutajad vahel vaeva näevad!

Veetsite just viis tervet sektsiooni, kus räägiti kõikidele üleskutse olulistele osadele – kuidas ma mahun selle kõige rohkem 10-sse sõna?

Olgu, don’t paanika – on olemas viise, kuidas integreerida kõike ilma tegevusele kutsumata. Võite oma tegevusele kutsuda iseloomustuse kõrvale või lasta ümbritseval eksemplaril rõhutada teie toote eeliseid. Siin’Kuidas meie tegevuskutsed siin veebisaidi ehitaja eksperdi juures välja näevad:

Näete, et nupp ise on esimene inimene, kasutab aktiivseid tegusõnu ja positiivset keelt. Aga seal’ka natuke konteksti, mis annab rohkem aega ettevalmistamiseks ja veenab lugejat nuppu klõpsama.

2. Kasutage kõige rohkem värve

Värvid on nii olulised, kui tegemist on üleskutsetega. Meie soovitus on testida, testida ja uuesti testida. Looge näiteks punane tegevussuunda ja sinine ning kasutage tarkvara Optimizely (nt tarkvara), et näha, millisele versioonile inimesed paremini reageerivad.

Kas sellel on tõesti nii palju vahet? Jah, tõesti!

Valige värv, mis paistab silma teie nupu taustal, ja veenduge, et nupu tekst on hõlpsasti loetav. See’on hea mõte valida värvilahendusest mõni värv, nii et teie üleskutse tegevusele haaraks tähelepanu, näeks see siiski välja nagu veebilehe loomulik osa.

Netflix on suurepärane näide – erkpunased tegutsemiskutsed on pilkupüüdvad, jäädes samas täiesti kaubamärgiks:

kuidas kirjutada üleskutse netlflixi nupu värvile

Leia rohkem

Kas olete oma värviskeemiga vaeva näinud? Tutvuge meie juhendiga Kuidas valida oma veebisaidile hea värviskeem mõnede ekspertide näpunäidete jaoks!

3. Mõelge suurusele ja positsioonile

Kui sa’oma tegevusele kutsumise kujundamisel peate meeles pidama, et see peaks olema üks lehe kõige märgatavamaid asju. Seda ei tehta’t tähendab, et peaksite selle tohutuks tegema ja “oma näos” – sellele tähelepanu juhtimiseks on veel mõned peened viisid, sealhulgas:

 • Pange alati üleskutse tegevusele voldi kohal (see tähendab, et kasutaja seda ei tee’selle nägemiseks tuleb alla kerida)
 • Põhitoimingu nupu tegemine suurem ja heledam kui ükski teine ​​nupp lehel
 • Ainult a üks tegevuskutse ühel lehel, segaduse vältimiseks
 • Kasutades pealkirja juhtum nupu enda sees

Leia rohkem

Kas vajate oma veebisaidi kujundamisel abi? Tutvuge meie käepäraste juhenditega:

 • Kuidas kujundada tootelehte – saate asjatundlikke näpunäiteid müügi suurendamiseks
 • Kuidas kujundada veebisaiti – 8 lihtsat sammu enda veebisaidi loomiseks

Mida tuleks vältida üleskutsete kirjutamisel

Nüüd, kui meie’ma vaatasin teid läbi peamiste tegevustaotluste, siin on don’ts – me tunneme sind’lähen profiks, nii et ka meie’Enne korgi löömist piilun neist läbi.

# 1. Vältige hõõrumissõnu

Hõõrdumissõnad on sõnad, mis võivad kasutaja ära jätta, näiteks edastamine, registreerumine, ostmine või lõpuleviimine – soovite, et toiming oleks lihtne ja need sõnad muudaksid selle toimima!

# 2. Minimeeri risk

Saate seda teha, pakkudes tasuta prooviversiooni või proovi või veendes teie kasutatavat kasutajat’t ei vaja neilt makse üksikasju. Don’e-raamatu allalaadimiseks ettemaksu või gazillionide isiklike küsimuste eest märkimist – pidage meeles, et see oleks lihtne!

# 3. Võitle igav!

Nii paljud tegevuste üleskutsed lihtsalt ütlevad “Kliki siia” – võite konkurentsist kaugemale jõuda, kui läbite täiendava miili ja pingutate oma kasutajate meelitamiseks.

# 4. Pakkuge kasutajale sujuvat teekonda

Kui teie üleskutse ütleb “Laadige alla oma tasuta e-raamat” sina’d parem veenduge, et teie kasutajatel oleks postkastis tasuta e-raamat!

# 5. Kontrollige oma linke

Katkised lingid on täpp iga tegevusele kutsumise pähe, ükskõik kui hästi kirjutatud või ilusti vormistatud pole. Kontrollige ja kontrollige uuesti kõiki oma linke, et veenduda, kas need töötavad, ja minge õigesse sihtkohta.

Kuidas kirjutada üleskutse: kokkuvõte

Sellise väikese nupu jaoks nõuavad tegevusele suunatud kutsed kindlasti palju armastust ja tähelepanu – kuid siiski’saate seda väärt, kui näete, et müük, klikid ja konversioonid lahenevad!

Siin’See on meie tehtud sammude kiire ülevaade’olen jõudnud selleni jõudmiseks:

Kuidas kirjutada üleskutse tegevusele: 5 sammu

 1. Kasutage aktiivset keelt
 2. Ole otsene ja isiklik
 3. Keskenduge eelistele
 4. Loo kiireloomulisust ja uudishimu
 5. Kasutage veenvat keelt

Kuidas vormistada oma kutse tegevusele: 3 sammu

 1. Hoidke seda lühidalt
 2. Kasutage värve maksimaalselt ära
 3. Mõelge suurusele ja positsioonile

Samuti vaatasime teid läbi levinud vigade vältimiseks, et saaksite oma konkurentsist edasi pääseda. Loodetavasti teie’tunnete end nagu kutse kutsele ning olete valmis tegutsema ja alustama enda loomist!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me