Kuidas brändi veebis üles ehitada

Brändi loomine 11 lihtsa sammuga

kuidas luua brändi veebipõhine kuvandKas soovite teada, kuidas brändi luua?? See’s tark küsimus – kui sina’hakkan tänapäeval silma paistma’s lärmakas turg, sina’Mul on vaja selget sõnumit. Halb kaubamärk võib äritegevust rikkuda, hea kaubamärgi korral võib aga müük kiiresti tõusta.

Meie juhend tutvustab teile oma kaubamärgi identiteedi loomise etappe ja paneb teid silma paistma kõigil õigetel põhjustel.

Iga kaubamärk, individuaalne ettevõte ja ettevõte on erinev, nii et teie teekond võib olla erinev teie naabrist’s – kuid allpool olevad 11 etappi peaksid ikkagi paika, olgu teie’uuesti Instagrami mõjutaja või vanakooli operatsioon.

1

Hinnake seda, mida te’ve sain

Enne jalgade hüppamist kõigepealt oma kaubamärgi ülesehitamisse, võtke korraks ringi, et vaadata, mis teil juba on. Kas alustate täiesti nullist? Kas teil on ettevõtet, mida soovite laiendada, kuid pole veebis kohal? Võib-olla on teil juba mõni bränd, mida soovite uuendada?

Nüüd’s on aeg maha istuda ja välja tuua peamised väärtused, eesmärgid ja põhimõtted, mida soovite oma brändil kajastada. Mida’s on teie ettevõtte tuum? Kuidas soovite, et teie kliendid teid näeksid, mõtleksid ja teiega suhtleksid?

google brändi missioonSee on Google’missioon, mis on tema äri keskmes. Ükskord sa’Kui olete otsustanud oma põhiväärtuste üle, peate neid kajastama kõigis oma brändi aspektides.

Kui te seda ei tee’sul pole veel äri, see’okei! Tegelikult võib olla palju parem alustada oma kaubamärgiga ja kasutada seda tugeva alusena oma ettevõtte rajamiseks. See tähendab, et teie kaubamärk on teie ettevõtte keskmes, selle asemel, et end järelmõtlemisena arvesse võtta.

Kui teil on juba ettevõtet või kaubamärki, saate anonüümsete küsitluste abil teada saada, mida teie vaatajaskond armastab, ja töötada välja, mida edasi liikudes maha jätta..

2

Tehke uurimistööd

Ükskord sa’kinnitasin täpselt sinna, kus olete’uuesti pärit ja kuhu tahad minna, see’on aeg oma marsruut välja mõelda. Õnneks on teisi, kes on juba teekonna ette võtnud, kellelt saate õppida mõnda väärtuslikku õppetundi.

Seda’s õigus – meie’räägime vanamoodsast luuramisest (tuntud ka kui konkurentide uuringud) ja soovitame seda tungivalt. Need on kaubamärgid, mis on selle teinud – nemad’olete olnud seal, kus olete, ja saanud sellest õigesti aru. Ja nüüd saavad nad (ehkki tahtmatult) aidata teil ka selle paremaks saada.

Don’Lihtsalt pöörduge suurimate kaubamärkide poole, kuhu võite mõelda – seal’Pole mõtet Coca-Colat suunata, kui teie’iseseisva ilupoe pidamine. Hoidke oma nišš ja keskenduge oma imetletud kaubamärkidele, mis on teie valdkonnas edukad, või kehastage enda omadega sarnaseid väärtusi.

Selle põneva salajase nuusutamise kõrval, peate mõistma ka oma brändi ühte kõige olulisemat osa – oma sihtrühma.

Sa saad’palun kõigile – see’s on elutõde. See tähendab, et peate oma publikut kitsendama – kelle poole te üritate jõuda? Kuidas neid kaasata? Miks nad valiksid teie kaubamärgi teie konkurentide seast’?

See’on seda kõike väga hästi öelda, aga kuidas uurida oma tulevast publikut? Siin on mõned viisid alustamiseks:

 • Räägi inimestega – küsige nende ostuharjumuste kohta: millised kaubamärgid on nende lemmikud? Miks? Mida’puuduvad selles kategoorias?
 • Pange end nende kingadesse – kui sa’uuesti veebipoe pidamine, ostlemine. Kui sa’teenusepõhise ettevõtte jaoks, küsige hinnapakkumisi. Kui sa’isikliku kaubamärgi loomisel, ajaveebide või asjakohaste Instagrami kontode jälgimisel. Mida saate kasutajatele pakkuda, mida need kaubamärgid saavad?’t?
 • Ole noobel – pöörduge konkurentide poole’ saite ja kaevama. Vaadake kõiki arvustuste või kommentaaride jaotisi ja minge ka nende sotsiaalmeedia kontodele. Mille üle on nende kliendid rahul või mille üle nad kaebavad??

3

Investeerige oma kaubamärki

Selle sammu peamine eesmärk on juhtida tähelepanu sellele, et peate oma uue brändi käikulaskmiseks tõenäoliselt natuke raha kulutama. Jah, tõenäoliselt on brändi loomise viise, mis on tasuta – kuid tõde on see, Kui soovite professionaalset brändi, siis olge valmis sellesse investeerima.

Selles on mõned põhiasjad’tasub alati maksta, sealhulgas:

 • Teie logo – miski ei ütle varjuliseks nagu imelik, teraline või lausa kole logo. See’tasub saada keegi, kes selle korralikult kavandaks! Seda ei tehta’Samuti ei pea te pommi maksma, kui kasutate oma logo kujundamiseks sellist saiti nagu Fiverr.
 • Sinu veebilehekülg – sõltumata sellest, kas maksate arendajale või ehitate oma veebisaidi koostaja abil, tasub teie veebisait investeerida.
 • Professionaalsed tööriistad – esmaklassilistele veebitööriistadele üleminek võib säästa palju aega ja stressi.

Pidage meeles, et teie kaubamärk on teie ettevõte’isiksus – see’kuidas inimesed mõtlevad ja suhelda teie äri. Viletsa logo või veebisaidi omamine on nagu sokkide ja sandaalide ärikoosolekule pöördumine.

Kuid minu bränd saab olema jahe ja lahe! Seda’kõik korras – teie bränd seda ei tee’ei pea kujutama ülikonda ja siduma omamoodi vibratsiooni, kuid see peaks usaldusväärsust vähendama. Ja see’kus raha panemine tõesti aitab – chill ei tee seda’ei pea ju tähendama odavat.

ebatäiuslik tootemargi instagramImperfect Produce on ettevõte, mis tarnib ‘vinge’ puuvili ja köögivili toidujäätmete vähendamiseks – selle Instagrami postitustest näete, et see’on lõbus, kuid professionaalne.

Lisateave

 • Oma brändi investeerimine ei tähenda’t peavad olema kallid! Lugege meie ülevaadet Parimad odavate veebisaitide ehitajad et teada saada, kui madalad võivad teie kulud olla.

4

Kujundage oma ettevõte

See on tõeliselt lõbus osa ja ka oluline samm oma brändi loomisel. See’on aeg otsustada oma fontide, värvide ja logo üle!

Meie peamine nipp siin on lihtsuse hoidmine. See’Kogu värvispektri ja sadade fondidega käeulatuses on neid lihtne ära vedada.

Värvid

Värvide valimise trikk on olla mitte õrn, vaid ka visata sinna vikerkaare iga varjund. Proovige valida põhivärv ja tasuta lisavärv.

Näiteks kasutab Coca-Cola oma põhivärvina punast, teisese värvina valget. McDonald’s on kuulus oma punaste ja valgete märkide kõrval kuldsete kaaredega.

coca cola logo brändinäideMaailm’kuulsaimad kaubamärgid, näiteks Coca-Cola, kasutavad oma värviskeeme ja logosid oma äri, turunduse ja toodete keskse osana.

Kui sa’valides uuesti oma värviskeemi, see’tasub sukelduda värvipsühholoogia imelikku ja imelisse maailma. Teatud värvid põhjustavad meis teatud reaktsioone – näiteks sinine rahustab ja tekitab usaldust, punane on aga võimas ja energiline, kuid võib põhjustada ka inimeste ärritust.

Fondid

Fondid võivad ka teie kaubamärgi muuta või selle purustada. Sa ei tea’Kõigiks ei pea jääma ühe kirjatüübiga, vaid ei tohi’t minna liiga üle parda. Valige üks pealkirjade ja teise kehakoopia jaoks ning veenduge, et need ei läheks’t kokkupõrge. Ja mida iganes sa teed, don’Vali koomiksisansid – sind on hoiatatud.

Logod

Kiire märkus oma logo kujunduse valimiseks – see ei õnnestu’t ei pea olema ekstravagantne ega keeruline! Kui mõelda kõige kuulsamatele logodele, on need tavaliselt väga lihtsad ja kergesti meeldejäävad.

Kui sa’kui lisate oma logosse nii sümboli kui ka teie ettevõtte nime, siis selle’tasub omada ka sellist disainilahendust, millel oleks lihtsalt sümbol, kuna see võib olla kasulik sotsiaalmeedias või teie kaubamärgi kinnistamiseks.

wbe brändi täielik logoSiin’See on meie täielik logo koos sümboliga WBE koos täisnimega Veebiehitaja ekspert. wbe logo sümbol sotsiaalmeediasKasutame siin ainult oma logo sümboliosa, kuna see näeb sotsiaalmeedias palju puhtam välja.

Lisateave

 • Kas pole kindel, milliseid värve oma brändile või veebisaidile valida? Tutvuge meie käepärase juhendiga Kuidas valida head värviskeemi.
 • Tutvuge meie juhendiga Kuidas teha logo inspiratsiooni saamiseks oma disainiidee reaalsuseks muutmisel.
 • Fondid võivad olla keerulised – vältige lõkse, kasutades meie juhendit Kuidas valida oma veebisaidile täiuslik fondilaadi kujundus.

5

Leia oma hääl

Viimane samm enne oma brändi turuletulekut on oma hääle leidmine. See määrab teie kaubamärgi tooni, ja see on kõige selle keskmes, mida teie bränd toodab – alates kohapealsest koopiast kuni e-kirjade, kuulutuste ja sotsiaalmeedia kampaaniateni.

Teie toon, hääl ja väärtused peavad olema sellised järjepidev ja läbipaistev kogu teie kaubamärgis. See’Pole vaja oma sotsiaalmeedias sõbralikku ja mitteametlikku häält avaldada, kuid seejärel on teie veebisaidil kuiv ja tõsine hääl.

Suurepärane näide tugeva hääletooniga kaubamärgist on smuutifirma Innocent. Selle järjepidevus on muljetavaldav – kõike alates suurtähtede puudumisest kuni lihtsa ja informaalse keeleni. Selle ajaveebide, meilide ja siltide toon toimib koos, et luua selge kaubamärgikuvand.

süütu kaubamärgi hääletoon näideSüütu on suurepärane näide sellest, kui oluline võib kaubamärgi jaoks olla ühtlane hääletoon’pilt.

Mänguline, sõbralik, jätkusuutlik. Need on vaid mõned asjad, mida Innocent soovib, et seostaksite selle kaubamärgiga, ja see õnnestub tänu pidevale hääle kasutamisele. Millised on kolm sõna, mida soovite oma brändi kajastada?

Ülemine näpunäide! Kui sa’Teil on meeskond inimesi, kes kirjutavad teie kaubamärgi jaoks, pange kokku stiilijuhend, mis aitab hoida hääletooni ühtlasena kõigil teie platvormidel. See võib anda näiteks juhiseid tooni kohta, “enesekindel ja sõbralik” – aga ka grammatilisi asju, näiteks kuidas kirjutada numbreid või kus suurtähti kasutada. 6

Saage võrku

Nüüd sina’olete pannud aluse oma kaubamärgi ehitamisele’on aeg oma online-kohaloleku loomiseks (või parendamiseks) – ja mis oleks parem viis alustamiseks kui oma veebisaidi loomine?

97% tarbijatest pöördub veebis kohalike ettevõtete otsimise ja uurimise poole – kas ootate neid avasüli ja ilusa veebisaidiga? Jah, jah. Oma veebisaidi loomiseks on kaks peamist viisi:

 • Laenutage veebidisainer: Kui teil on helde eelarve ja te ei arenda’Kui teil on kiire, siis oleks õige valik veebidisaineri palkamine teie jaoks oma veebisaidi loomiseks. Sina’Peate looma kujundusjuhendi ja töötama koos oma disaineriga, et veenduda, et leiate saidi, mida saate hõlpsalt hallata ja mis vastab teie brändi visioonile.
 • Kasutage oma saidi ehitamiseks veebisaidi ehitajat: Kui otsustate veebisaidi koostaja kasuks, saate hõlpsalt luua professionaalse ilmega saidi ilma tehnilisi oskusi nõudmata. See on kiire ja eelarvesõbralik viis saidi loomiseks, kuid see ei õnnestu’t tähendab, et ohverdate kvaliteeti – lihtsalt heitke pilk allolevale näitesaidile!

wixi brändi veebisaidi näide teemaluguTea Story kasutas oma veebisaidi loomisel veebiehitajat Wix – seda’on puhas ja professionaalne ning sisaldab ajaveebi ja veebipoodi.

Üks asi, mida oma veebisaidi seadistamisel veenduda tuleb, on see’mobiiltelefon on optimeeritud – see on hädavajalik, kuna umbes 57% kogu Interneti-liiklusest tuleb mobiilseadmete kaudu. Seetõttu reastab Google mobiilile optimeeritud saidid kõrgemale kui saidid, mida ei arendata’t mobiilne sõbralik.

Teine oluline omadus on sotsiaalse meedia integreerimine. Meie’Saame varsti sotsiaalmeedia lõbusate külgede juurde, kuid praegu veenduge, et teie veebisait saaks integreerida teie erinevate sotsiaalmeedia kontodega. Nii on külastajatel hiljem teiega hõlpsam jälgida, teiega ühenduse luua ja suhelda!

Ükskõik, millise meetodi valite, on teie veebisait suurepärane võimalus oma hoolikalt valitud kaubamärgi värvide, fondide ja logode rakendamiseks praktikas. Veenduge, et kõik koopiad vastavad teie armsalt meisterdatud hääletoonile ja et teie sait kajastaks ka teie brändi.

Nüüd on hea aeg ka oma sotsiaalmeedia kontode seadistamiseks – esmalt on aga vaja jagamiseks sisu…

Lisateave

 • Kas soovite kasutada veebisaidi koostajat? Tutvu meiega Veebisaidi ehitaja võrdlustabel turu parimate kaubamärkide kohta.
 • Kas olete valmis veebidisainerit palkama? Loe meie Näpunäited veebidisaineriga töötamiseks veendumaks, et olete oma saidi edukaks seadistanud.

7

Looge oma sisu

Nüüd on teil oma ilus veebisait ja teil on vaja sisu!

Ükskõik, kas see on teie veebisaidi täitmiseks mõeldud sisu, läikivad uued ajaveebi postitused, valged raamatud, videod või intervjuud’tapja sisu, mis tõmbab teie külastajad sisse (ja las Google sööb teie käest!)

Ärge unustage hoida kogu oma sisu oma hääletooniga kooskõlas. See hõlmab kõiki teie loodud videoid või teie kujundatud graafikat’t lase neil oma sisu tooniga vastuolus olla. Teil on lõbus näidata maailmale, mida teie bränd endast kujutab.

Peamine näpunäide! Kui sa’uuesti blogi alustades’on hea mõte kirjutada ette juba paar erinevat postitust – teie’Tõenäoliselt leiate end üsna hõivatud, kui teie bränd käivitub, ja te ei tee seda’ei taha riskida sellega, et avaldatakse uusi asju.

Lisateave

 • Kui sa’Kasutame teie saidil palju videoid, lugege meie juhendit Kuidas kasutada video tausta täiendava inspiratsiooni saamiseks.
 • Kas alustate ajaveebi? Oma saidi loomiseks sobiva platvormi valimisel on palju kasu – lisateabe saamiseks vaadake allpool olevaid ressursse:
  • Lugege meie ülevaadet Parimad ajaveebiplatvormid et võrrelda parimaid kaubamärke turul
  • WordPressil on hämmastavad blogimisfunktsioonid – lugege meie WordPress.org ülevaade et teada saada, kas see’see sobib sulle

8

Omaks sotsiaalmeediat

Sotsiaalse meedia omaksvõtmine on järgmine samm oma kaubamärgi loomisel. Sa ei tea’te ei taha talle külma õla alla anda, kuid peaksite vältima ka elu sellest välja pigistamist – selle asemel püüdke keskteele kindla, kuid armastava kallistusega.

Meie parim näpunäide siin oleks don’t ei oota endalt liiga palju.

Esiteks, don’t levitage ennast liiga õhukeseks. Valige paar suhtluskanalit, mis meeldivad teie sihtrühmale ja on teie jaoks hallatavad. Näiteks võite valida Twitteri ja Instagrami’kui soovite, et teie bränd tunneks end lõbusalt ja seikluslikult, on see noorema demograafilise eesmärgi või isegi Snapchati eesmärk.

Teiseks, proovige regulaarselt postitada, kuid ärge’t kurnake ennast – või teie ressursid. Vastupidiselt levinud arvamusele te ei tea’midagi ei pea postitama iga kolme tunni tagant ega isegi iga päev.

surma soovi kohvibränd twitterDeath Wish Coffee sai alguse väikeettevõttena, mis on kasvanud ja saanud Twitteris 96,4 000 jälgijat alates 2011. aastast – selle mitteametlikud säutsud vastavad tema brändi identiteedile ja meelitavad oma publikut.

Selle olulisuse hoidmine on oluline – saate lõbutseda, kui see on seotud teie kaubamärgiga. Nüüd on aeg integreerida oma sotsiaalmeedia oma veebisaidiga – jagada uut sisu oma suhtluskanalites ja panna oma veebisaidile jagamise, meeldimise ja jälgimise nupud.

Veel üks kuum näpunäide – ärge olge oma sotsiaalmeedia kontodel liiga müüdav. Sotsiaalmeedia on koht, kus inimesed lähevad lõõgastuma, juhivad töölt eemale ja suhtlevad teistega – nad ei lähe’ei taha, et müük oleks neile suunatud iga nurga alt.

Suhtlege oma jälgijatega, postitage huvitavat sisu, kasutage asjakohaseid trende ja hoidke seda üsna regulaarselt ning peaksite nägema positiivseid tulemusi.

Lisateave

 • Sotsiaalmeedia seda ei tee’T lihtsalt peab olema lõbus – see võib olla ka äri. Uuri välja Kuidas Instagramis raha teenida meie põhjalikus juhendis.

9

Reklaamige oma kaubamärki

Ei ole’t see on sama kui kaheksas samm? Noh, jah, aga ka mitte. Sotsiaalmeedia on kindlasti teie brändi reklaamimise üks peamisi meetodeid – see sai ju oma jaotise! Kuid see’see pole ainus viis.

Turunduse jõud hõlmab lõputu hulga taktikaid, näpunäiteid ja nippe, et teie ettevõtet näeksid võimalikult paljud inimesed. Aga saab küll’lihtsalt jookske mööda tänavaid, lennates lendlehti õhku – nagu me varem teada saime, peate oma turunduse jaoks kaasama oma sihtrühma.

Siin on vaid mõned peamised viisid, kuidas saate oma kaubamärki reklaamida:

 • E-posti turundus: See’See on suur – 92% USA täiskasvanutest kasutab e-posti, mis on tohutu turg, kus seda kõige paremini kasutada. Veebisaidi koostajatel, nagu Wix ja Squarespace, on sisseehitatud e-kampaania funktsioonid, mis on suurepärane viis tagada, et teie kampaaniad püsivad disainilahenduste kaubamärgi all.
 • Blogimine: Blogimine võib teie brändi jaoks imet teha. See mitte ainult ei anna teile midagi sotsiaalmeedias ja e-kirjades regulaarselt karjuda, vaid näitab inimestele (ja Google’ile), et teate tõesti, mida’räägin uuesti. Lisaks sellele meeldib see laiale demograafilisele valikule!
 • Üritused: Kas olete kohalik ettevõte? Vaadake, kas saate sponsoreerida kohalikku üritust, et kasvatada oma kaubamärgi positiivset teadlikkust, või isegi korraldada ise sündmus, et suhelda oma publikuga kogukonna tasandil.
 • Märkused ja mõjutajad: Me kõik armastame kuulda, mida meie lemmikkuulsused armastavad. See võib olla tagasihoidlikele alustavatele ettevõtetele kättesaamatu, kuid mis tahes kinnitustel võib olla inimestele suur positiivne mõju’Teie brändi imago. Võite proovida ka lähenevaid mõjutajaid (kui tunnete, et teie sihtrühm ühendaks neid).

Leia rohkem

Veenduge, et teie turundusmeetodid oleksid teie sihtrühmale tõhusad! Õppige Kuidas kasutada veebipõhiseid ülevaateid erinevatele põlvkondadele turustamiseks meie käepärases infograafikas.

10

Don’t jätke oma SEO tähelepanuta

Mis siis? SEO tähistab otsingumootori optimeerimist ja see aitab teie veebisaidil Google’is kõrgel kohal olla’otsingutulemid. Ilma selleta istub teie kaunilt läbimõeldud, viimistletud ja reklaamitud kaubamärk, kogudes virtuaalset tolmu lk 10.

Kui sa’olete oma veebisaidi loomisel kasutanud kvaliteetset veebisaidi koostajat, sina’õnneks – teie sait on juba nutikate asjade jaoks optimeeritud ja ülejäänud kohta on lihtne hankida – isegi algajale!

Kui sa’WordPressi kasutamisel soovitame kindlasti installida Yoasti SEO pistikprogrammi, kuna see on olemas’Aitan teil hallata oma SEO-d ja muuta teie elu palju lihtsamaks.

Mõlemal juhul võitis teie SEO’t võluväel enda eest hoolitseda – siin on mõned põhilised toimingud, mida saate teha nende Google’i paremusjärjestuse tõusmisel…

Hankige SSL-turvalisus

See on peamine – vajate oma veebisaidi jaoks SSL-turvalisust, ükskõik mida. SSL tähistab turvalist pistikupesade kihti ja krüpteerib teie saiti läbivad andmed – sealhulgas kaardi üksikasjad ja turvalised sisselogimised.

Kui te seda ei tee’teil pole SSL-turvalisust, hoiatab Google teie külastajaid ja küsib neilt, kas nad soovivad jätkata – võite kihla vedada, et enamik inimesi ütleb suurt ‘ei aitäh’ ja minna mujale.

Õnneks sisaldab enamik veebisaidiehitajaid SSL-i tasuta või saate selle ise Letist hankida’s Krüpti ilma lisatasuta.

brändi turvalisus laseb krüptidaVõite saada oma SSL-sertifikaadi vabas vormis Let’s Krüptimine, mis loodi selleks, et muuta Internet kõigile turvalisemaks kohaks

Tihendage oma pilte

Pildid, videod ja muud meediumid võivad teie saidi laadimise kiirust tõsiselt mõjutada. Ja see’pole lihtsalt kannatamatud külastajad, kes seda ei tee’ei meeldi aeglase laadimisega saitidele – ka Google vihkab neid.

Siiski saate vältida kartlikku aeglast saidikiirust, tihendades esmalt oma failid – enne piltide üleslaadimist kasutage piltide tihendamiseks tasuta tööriista, näiteks Kraken.io..

pildi optimeerijaKraken.io on vaid üks paljudest tasuta ja lihtsatest veebiplatvormidest, mida saate oma piltide optimeerimiseks kasutada.

Kasutage pealkirju

Google armastab ülesehitust ja seda teevad ka teie lugejad! Nii nagu Google’i dokumendis, võite kasutada erinevaid pealkirju – H1 pealkirja jaoks, H2 peamise pealkirja jaoks ja H3 ja H4 väikeste alamrubriikide jaoks (nagu ülaltoodud!)

SEO tegurite loetelu jätkub (seal on juhendeid, kus on üle 200), nii et meie’Peatun seal – kuid saate idee. Don’Ärge jätke oma SEO-d tähelepanuta, vastasel juhul jätab Google teie veebisaidi tähelepanuta!

Lisateave

 • SSL-i turvalisuse olulisuse leiate meie põhjalikust juhendist Miks teie sait vajab HTTPS-i?
 • Kas tunnete piltide kleepumist? Meie juhend Kust leida oma veebisaidi jaoks professionaalseid pilte aitab teid välja.
 • Kas olete SEO uus kasutaja? Vaadake meie kasulikke näpunäiteid ja näpunäiteid:
  • Ankru tekst
  • Lingid
  • Veebisaidi arhitektuur

11

Don’t Lõpeta kohe!

See on alles teie brändi algus. Ainult sellepärast, et sina’olete kõik meie sammud lõpule viinud’t tähendab, et teie kaubamärk on nüüd täielikult valmis. Viimane samm on jätkamine – peate oma brändi pidevalt arenema, kasvama ja täiustama.

Tööriistad, nagu Google Analytics, sobivad suurepäraselt teie veebisaidi jälgimiseks’mõõdikuid, näiteks seda, kui kaua inimesed teie saidil veedavad, kus nad viibivad’olete külastanud ja millised lehed on kõige populaarsemad.

Kuid ainult teie publik saab öelda, kui edukas on teie kaubamärk – pidage meeles, et teie bränd on tegelikult see, kuidas inimesed mõtlevad teie ettevõttele. Saate kontrollida oma külge, kuid seda’on oluline selles veenduda’võetakse vastu viisil, nagu te lootsite!

Ükskord sa’olete oma brändi turule lasknud, koguge tagasisidet, kuidas inimesed reageerivad. Don’istuge ja lõdvestuge – mõelge, mida saaksite paremaks muuta, mida’ja kuidas saate seda edu oma brändi kõigis aspektides levitada.

Kuidas brändi üles ehitada: lõplikud mõtted

See artikkel tutvustas teid oma kaubamärgi loomise etappides. Kas sina’ettevõtte ülesehitamisel, isikupärase kaubamärgi loomisel või olemasoleva kaubamärgi ümberkujundamisel suunavad need sammud teid kaubamärgi ülevuse juurde.

Siin’See on lühike ülevaade meie 11 lihtsast toimingust, kuidas brändi luua:

 1. Hinnake seda, mida te’sa said
 2. Tehke uurimistööd
 3. Investeerige oma kaubamärki
 4. Kujundage oma ettevõte
 5. Leidke oma hääl
 6. Hankige Internetis
 7. Looge oma sisu
 8. Võtke omaks sotsiaalmeedia
 9. Reklaamige oma kaubamärki
 10. Don’Ärge unustage oma SEO-d
 11. Don’nüüd ei peatu!

Sina’Kahtlemata leiate mõne täiendava sammu, kui teie juurde pääseb’tehes seda tegelikult ise, sest iga kaubamärk on erinev – see’s rõõm sellest. Kuid need 11 sammu näevad teid läbi oma kaubamärgi identiteedi loomise ja loodetavasti annavad teile inspiratsiooni täna alustamiseks!

Kas olete brändi edukalt üles ehitanud? Kas teil on mõned näpunäited, mida jagada? Andke meile kommentaarides teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me