Ucraft Review 2020: kas saate tõesti hämmastavaid veebisaite meisterdada?

Kas soovite oma veebisaidi kujundamisel kasutada Ucraftit? Lugege edasi, kui vaatame läbi platvormi ja selgitame täpselt, mis paneb Ucrafti linnukese märkima.

Sarnaselt oma kunstilise nimega on Ucraft veebisaitide looja, kes seab disaini esiplaanile kõige sellega, mida ta teeb. Klanitud redaktor, kasulikud funktsioonid ja mallid, mis lubavad teie pilte ‘pop’ on vaid mõned asjad, mille Ucraft lauale toob.

Kuid enne, kui selle kõigega pihta hakkame, laske’varundage. Mis tegelikult on veebisaidi ehitaja?

ucraft ülevaade

Veebisaidi koostaja on veebipõhine tööriist, mis võimaldab kõigil luua oma veebisaidi kiiresti, taskukohaselt ja ilma kodeerimise teadmisteta.

Seal on palju veebisaitide ehitajaid – meie kõrgeima reitinguga platvorme saate vaadata siit -, aga selles ülevaates meie’Keskendun ainult Ucraftile.

Ucraft plussid ja miinused

Ucraft plussidUcraft miinused
 • Suurepärane saitide jaoks, mis vajavad piltide silma paistmiseks
 • Saadaval on täiesti tasuta plaan
 • Tasuta sisseehitatud turvalisus ja analüüs
 • Pole nii lihtne kasutada kui ‘puhas’ pukseerige veebisaitide ehitajaid või kujundage toetatud platvorme
 • Vähem funktsioone kui teistel platvormidel, näiteks Wix või Squarespace
 • Pole ideaalne keerukate veebisaitide jaoks, millel on erinõuded

Liituge meiega, kui me jagame lahti, kuidas Ucraft koosneb viiest põhivaldkonnast:

 • Kasutuslihtsus
 • Malli kujundus
 • Funktsioonid
 • Abi ja tugi
 • Hinnakujundus

1

Kasutuslihtsus

Ucraftiga alustamine on uskumatult lihtne. Ükskord sa’olete valinud, milline plaan teile sobib’tahaksin alustada – meie’d soovitage kasutada tasuta plaani, et näha, mida kõigepealt Ucraftist arvate – sina’Teil palutakse valida mall.

Ucraft’mallid on jagatud kategooriatesse, muutes teie jaoks asjakohase leidmise ülilihtsaks. Nemad’Kaasas sellele tööstusharule iseloomulikud sisseehitatud funktsioonid ja (üldiselt) puhas paigutus.

Võite alustada tühja lõuendi peal, kuid see on nii’lihtsam on leida endale meelepärane kujundus ja maalida näitesisu üle oma meistriteosega.

Pärast ühe valimist sisenete redaktorisse (nagu paremal näha). Siin’s, kus lõbu tegelikult algab.

Saate oma veebilehtedele lisada täiendavaid elemente (nt kontaktvormid, ajaveebid ja infolehed) ja redigeerida nende paigutust oma saidile sobivaks’kujundus.

Erinevalt oma rivaalist Wixist on Ucrafti redigeerimine pisut keerukam. See töötab sektsioonidena või ‘klotsid’, kuhu kuhjate elemente üksteise peale oma veebilehe loomiseks. Sa saad’t ei tohi midagi liigutada, ükskõik kus Wixis saad – iga element peab jääma oma seatud sektsiooni.

Ükskord sa’sul on pea ümber toimetaja, see’s on tegelikult üsna lihtne kasutada. See ütles, seal’See on ilmne vabaduse puudus ja võite olla toimetaja liiga jäik.

2

Malli kujundus

Ucraft pakub kokku 63 malli. Ei ole’t võimaluste mägi, kuid seal on’on seal endiselt piisavalt, et aidata oma veebisaidil uutesse kõrgustesse viia.

Kõik Ucraft’s mallid reageerivad täielikult mobiilile, mis tähendab, et need kohandatakse automaatselt mobiiltelefonide ja tahvelarvutite ekraanisuurustele – teie võitsite’t ei pea midagi redigeerima!

ucraft mallidUcraft’mallid on puhtad, selged ja pildile orienteeritud.

Samuti paneb see palju rõhku fotodele ja laseb neil rääkida. Nagu, selle mallid eelistavad veebisaite, millel on palju kvaliteetseid pilte.

Kui sa’Kui proovite malli valida, saate alati saadaolevaid valikuid eelvaate abil vaadata. Ühe klõpsuga saate sirvida kõiki näivaid veebisaite, et enne oma otsuse tegemist näha, kuidas teie sisu omal kohal välja näeb.

3

Funktsioonid

Funktsioonid on Ucraft’i tugev külg. Lase’alustan mõne oma tavapärasema pakkumisega:

Ucraft’s Põhifunktsioonid

 • Turvalisus: See väljastatakse SSL-sertifikaadi kujul, mis muudab teie veebisaidi turvaliseks. Võite öelda, kas sait’Selle sain, otsides URL-i kõrvalt väikese tabaluku ikooni. SSL-i turvalisus seda ei tee’See ei aita ainult delikaatse teabe turvalist töötlemist – see annab külastajatele ka teile teada’uuesti usaldusväärne ja usaldusväärne sait.
 • Toetus: SEO ehk otsimootori optimeerimine on teie saidil muudatuste tegemise protsess, mis aitab sellel kõrgel kohal olla otsingumootorites, nagu Google ja Bing. Ucraftil on oma spetsiaalne SEO rakendus, mis aitab teid selles.
 • Analytics: Selle asemel, et omaenda sub-par analüüsi tööriista kokku lüüa, laseb Ucraft teil oma veebisaidi Google Analyticsiga integreerida. See on kasulik, et jälgida kõike alates külastajahindadest kuni põrkemääradeni (inimesed, kes lahkuvad teie saidilt mõne sekundi jooksul).

Jäädes oma piltide suhtes esmapilgul põhinevale lähenemisviisile truuks, on Ucraftil ka selliseid funktsioone nagu pilditöötlustööriistad, videotaustad ja sotsiaalse meedia integreerimine.

Viimane on oluline, kuna see tähendab, et saate oma veebisaidi ühendada mis tahes muu sotsiaalmeediaga, mis teil on. Kui sa’võite öelda, fotograaf, ja soovite oma Ucrafi veebisaidil oma Instagrami voogu näidata, saate seda teha!

Midagi muud, mida Ucraft hästi teeb, on kolmandate osapoolte integreerimine. See töötab sujuvalt selliste rakendustega nagu iTunes ja Eventbrite, muutes selle teie jaoks veelgi ahvatlevamaks’uuesti loomingulises valdkonnas.

Viimane – kuid kindlasti mitte vähem tähtis – on Ucraft’tasuta logo tegija. Kui sa’Kui veel brändingut pole, võiks Ucraft hoolitseda teie eest kujunduse eest. Teil on vaja vaid vastata mõnele küsimusele ja vastus teile’Teil on oma logo.

ucraft integratsioonidUcraftil on palju rakenduste integreerimist, mille saate kohe oma veebisaidiga ühendada.

Millised omadused on Ucraftil puudu?

See’Kuid mitte kõik roosid. Nagu me mainisime, võib Ucraft müüa ennast lohistamise ehitajana, kuid nii see on’See pole puhas lohistamine, nii nagu Wix. See’sarnaneb rohkem Squarespace’i või Weeblyga, kus saate oma veebilehti jagude kaupa üles ehitada.

Seal’Samuti pole ainult liikmetele mõeldud ala, mis tähendab, et saate’● peidake oma saidi teatud osi avalikkuse eest – vähem kui ideaalne, kui soovite omada sisselogimisklientide ala. Kui see’Me saame teie jaoks palju lahendusi’d soovitame Wixi vaadata.

Samuti peate oma domeeni eest maksma algusest peale. See kõlab normaalselt, aga nii see on’S tegelikult on üsna tavaline, et veebisaidi ehitajad pakuvad esimest aastat tasuta.

4

Abi & Toetus

Ucraft’Tugimeeskond on kahtlemata abivalmis, kuid abi saamise viisid on pisut piiratud.

Ucraftilt abi saamiseks on kolm viisi: KKK jaotis, abikeskus ja ööpäevaringne reaalajas vestluse tugi.

 • KKK: Mida see tina kohta ütleb. See on vaid osa Ucraftist’veebisaidil, kus saate sirvida korduma kippuvaid küsimusi, mis võivad aidata teie probleemi lahendada.
 • Abikeskus: Mõelge sellele nagu veebipõhine raamatukogu. See’s pakitud täis ‘kuidas’ juhendid, mis täpsustavad täpselt, kuidas Ucraft redaktoris teatud ülesandeid täita.
 • Live Chat: Reaalajas vestlus on saadaval ööpäevaringselt ja ööpäevaringselt peaaegu kõigi ja kõigi asjade jaoks. Vastuse saamiseks võib kuluda mõni minut, kuid töötajad on üldiselt väga asjatundlikud ja abivalmid.

Täpselt nagu selle omadused, Ucraft’abi ja tugi on küll hea, kuid mitte suurepärane. Erinevalt teistest platvormidest seal ei ole’t minna üle ja kaugemale. Enamikul veebisaitide ehitajatel on Ucraft’i abi kõrval telefoni- ja e-posti tugi.

5

Hinnakujundus

Ucraftil on neli kava, mis ulatuvad täiesti tasuta kuni 39 dollarini kuus.

ucraft hinnakujundusUcraftil on neli hinnakujunduskava, mis kõik on suunatud erinevatele inimestele.

Allpool me’Joonistan kõik plaanid läbi, räägin teile sellest natuke ja pakun välja, kellele see sobib’s eest.

Tasuta veebisait

Kuulsite meid õigesti – see plaan on 100% tasuta! Sina’Teil on juurdepääs kogu Ucraftile’põhifunktsioonid, aga ka kõik mallid. Nagu enamiku freebieside puhul, on siiski saak.

Teie domeeninimi peab lõppema .ucraft.com, mis vaevalt professionaalne välja näeb. Sel põhjusel, näeme seda plaanina neile, kes vajavad isiklikku veebisaiti – näiteks ajaveebi või pulmasaidi. See’See pole tegelikult sobiv äriettevõtteks ega isegi vabakutseliseks.

Pro veebisait

See plaan on paljude ettevõtete jaoks esimene samm redelil. Lisaks kleepuva Ucraft-kaubamärgi kraavimisele saate juurde pääseda ka kogu Ucraftile’rakendused ja funktsioonid.

See hõlmab e-kaubandust. 10 dollari eest kuus saate müüa kuni 50 erinevat toodet. Saate oma saidi ka teise keelde tõlkida, muutes selle mitmekeelseks.

Meie’d näha, et proplaan on mõeldud väikestele, teenuspõhistele ettevõtetele. Pro veebisaidi plaanist võiks kasu olla keegi juuksur, fotograaf või personaaltreener.

Pro pood

Siin’s kus sa oled’Kaldun rohkem veebipoe, mitte ainult veebisaidi poole. Ucraft võimaldab teil müüa kuni 1000 erinevat toodet ja annab teile võimaluse arveid redigeerida, käibemaksu pöördmaksustada ja sooduskuponge lubada – kõik hinnaga 21 dollarit kuus.

Kaasas on ka käepärane poehaldusrakendus, mis aitab teie poodil linnukese hoida. See plaan on mõeldud pood-ettevõtetele, kes kas kasvavad või müüvad piiratud arvu tooteid. Keegi, näiteks kunstniku või professionaalse fotograafina, kes müüb väljatrükke, peab seda kava kõige kasulikumaks.

BigCommerce

Mitte segi ajada poodide veebisaidi koostaja BigCommerceiga, see plaan annab teile kõik, mida Ucraft pakub. Peamised erinevused BigCommerce’i plaani ja Pro Shopi vahel on selles’müüdavate toodete hulgal pole piiranguid.

Lisaks saate müüa ka kogu sotsiaalmeedias ja turgudel, näiteks Facebook ja eBay. See plaan on mõeldud keskmise suurusega poodidega ettevõtetele, kes vajavad platvormi, mis suudaks nendega sammu pidada.

Peamine näpunäide: Kui sa’otsite puhast poodiplatvormi, sina’jälle parem kontrollida Shopify. See’on veebipoodide jaoks spetsiaalselt loodud ja tõusis meie uuringute tippu kui parim poodiplatvorm.

Ucraft veebisaidi ehitaja ülevaade: järeldus

Nüüdseks peaks teil olema üsna hea idee, mis Ucraft on ja kas see on’see sobib sulle. Korda:

Ucraft on kujutisekeskne veebisaitide koostaja, millel on enamus standardfunktsioone koos mõne laheda integreerimisega. Meie’d näevad Ucraftit loominguliste üksikisikute ja tööstuste platvormina või väikeste poodidega tegelevate ettevõtete jaoks, kes vajavad lihtsat veebisaiti.

See’Tasuta plaan on tõeline loosimine ja 14-päevase tasuta prooviversiooni osana saate proovida ka kõiki selle muid plaane. Ausalt öeldes on seal siiski paremaid veebisaitide koostajaid.

Näiteks on Wixil ka tasuta plaan, puhas lohistamisredaktor, rohkem funktsioone, paremini kujundatud mallid ja mitmel viisil tugiteenused.

Samuti, kui teil on vaja veebipoodi, on Shopify palju ulatuslikum platvorm. See’mis on loodud spetsiaalselt poodide jaoks ning sisaldab kümneid võimsaid tööriistu ja funktsioone.

Lühidalt – Ucraft on mõeldud loomeinimestele, kes tahavad müüa veider toodet, kuid ei soovi’t ei vaja võimsat poodlahendust.

Ucraft Veebisaidi ehitaja ülevaade: KKK-d

Kui skaleeritav on Ucraft?

Kui sa’uuesti alustamiseks või vajate isiklikku veebisaiti, vastus on väga. Võite oma saidi kasvades alustada tasuta plaaniga ja minna üle uuemale versioonile. Väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete või veebipoodide puhul võite siiski leida, et lööte Ucraftiga pisut ülempiiri.

Kas on veel ühtegi reklaamide jaoks mõeldud veebisaitide koostajat??

Jah – Squarespace on uhke oma vapustavalt kujundatud mallide ja kvaliteedifunktsioonide poolest. Võite mõelda ruudust kui Ucraftist’tema vanem vend. See’See on natuke kallim, kuid saate selle parema ja võimsama platvormi’sobib paremini suurematele saitidele.

Meie hinnangust oli abi?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me