Silmatorkavalt veebisaidi ehitaja ülevaade 2020


Silmatorkav ülevaade

Silmatorkav ülevaade

Hinnang

4 viiest tärnist

Silmatorkavalt veebisaidi ehitaja

  • Parim hinna ja kvaliteedi suhe
  • Tasuta plaan
  • 0–49 dollarit kuus
  • Põhiline ühe lehe ehitaja
  • Hankige kiiresti võrku
  • Suur abi ja tugi

Saate autor: Lucy Carney

Viimati värskendatud 2. jaanuaril 2020

Lühidalt

Kas soovite veebisaiti üles ehitada, kuid ärge’Kas teil on tehnilisi kogemusi? Sina’re pole ainus!

Kuid hea uudis on see, et veebisaitide loomise maailm on muutumas. Usume, et igaüks ja kõik saavad luua oma veebisaidi Rabavalt.

Silmatorkavalt asutati 2012. aastal ja on pühendanud oma teenuse Interneti avamisele kõigile, olenemata nende võimest või tehnilisest oskusteabest. Nende tähelepanu keskmes on teie saidi üleslaadimine odavalt ja kiiresti, mis sobib suurepäraselt nii isikliku kui ka väikeettevõtte saidile.

Meie’olen kasutanud Rabavalt ja meie’sundis inimesi, nagu sina, ka seda kasutama. Selles ülevaates me’Ma ütlen teile kõike, mida peate teadma, ja palju muud! Kuid kõigepealt laske’s vaadata plusse ja miinuseid…

Silmatorkavalt plussid ja miinused

Silmatorkavalt plussid# 1

# 2

# 3

# 4

# 5

Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe
Hiilgav klienditugi
Ideaalne veebisaitide blogimiseks
Üks odavaimaid ehitajaid, kelle kaudu läbi müüa
Mallide vormindamine on lihtne
Silmatorkavalt miinused# 1

# 2

# 3

# 4

# 5

Pood on piiratud
Kehvad tööriistad ettevõtte laiendamiseks
Saab luua ainult ühe lehe veebisaite
Redigeerimine ja esteetika on piiratud
Kehv malli kasutatavus

Sissejuhatus

Silmatorkavalt on veebisaidi põhiehitaja, mis pakub erinevaid malle ja stiilseid, kui lihtsaid kujundusi. See on suunatud kõigile algajatele ja ehkki saab’et tõesti konkureerida arenenumate kaubamärkidega nagu Wix või Weebly, sellel on teatud funktsioonid, mis võivad muuta selle teie jaoks õigeks valikuks.

See’Pole seal suurim ega parim, kuid hoolitseb oma klientide eest hiilgava klienditoega ja pakub tõesti taskukohaseid hindu. Saadaval mallidel on klanitud kujundus, kuid need pakuvad vähe loomingulist kontrolli, viies kiiruse keeruka redigeerimise kohale.

Kui sa’otsite lihtsate põhifunktsioonidega disainilahendust, silmatorkav võiks olla teie jaoks!

Ettevõtte eetos kajastub tegevjuhi David Haisha Cheni tsitaadis:

“Silmatorkav on tõeliselt kiire ja lihtne. 15 minutiga, algusest lõpuni, võib teil olla midagi ilusat ja funktsionaalset. Õppimiskõverat tegelikult ei ole, sest me teeme palju tööd teie heaks. Keskendume oma jõupingutustes peamiselt keskmistele Interneti-kasutajatele – inimestele, kes pole kunagi varem saiti ehitanud.”

See’on suurepärane filosoofia, kuid mida see praktikas tähendab? Kui lihtne kasutada on Rabavalt? Millised on selle hinnaplaanid? Kelle jaoks on see parim valik? Lase’s teada saada!

Kui lihtne on silmatorkavalt kasutada?

Kasutuslihtsus on teie jaoks nii oluline’valite veebisaidi ehitaja, eriti kui teie’oled algaja. Soovite midagi, mida saaksite tegelikult kasutada – ja mis veelgi parem, kasutamisest tegelikult rõõmu tunda -, mis näeks ka teie saidi jaoks hea välja.

Sa ei tea’t sooritage sõidueksam ja kiirustage kohe välja, et osta kõige parema väljanägemisega superauto, ainult et leiaksite, et saate’t saada see mööda teed. (Loodetavasti ikkagi)!

Niisiis, kuidas me teame, kas veebisaidi koostajat on lihtne kasutada või mitte? Noh, me proovime neid kõigepealt proovida! Saame inimestel sarnaselt teiega neid proovida ja vaadata, kuidas nad selle leiavad. Hinnete, märkmete ja praktiliste kogemustega oleme’saate iga veebisaidi koostaja kasutamise hõlpsalt hakkama saada!

Aga kuidas Rabavalt läks?

Vaatamata keskendumisele lihtsusele, selgusele ja juurdepääsetavusele, on silmatorkav’Kasutusmugavuse testimisel olid skoorid üsna keskmised. See on üllatav, kui arvestada nende keskendumist algajatele. Meie tulemused näitasid, et enamik inimesi soovis intuitiivsemat süsteemi, kus saaks oma saiti loovamalt juhtida.

Kättesaadavatel mallidel on puhas ja atraktiivne esteetika, kuid tegelik kasutatavus on brändingu, kujunduse ja kasutajakogemuse osas nõrk..

Kuna see pole nii’t suurepärane esmamulje, see’tasub siin öelda, et see’pole kõik halb. Kui midagi, siis nemad’Oleme proovinud malle liiga lihtsaks muuta, keskendudes selle asemel sellele, kui kiiresti saate oma saidi üles ehitada ja töötama’s kuhu nad kukuvad.

Las ma selgitan. Mallid näevad kõik juba teie jaoks välja, koos põhipiltide ja muudetava tekstiga, mis on üsna lihtne. 80% inimestest leidis, et teksti kirjutamine ja redigeerimine, samuti kaardi või kontaktvormi manustamine on lihtne.

Kui soovite aga oma saiti tõesti kohandada ja hakata malli piire tõukama, siis see’s, kui saad kinni jääda. See on piir selle vahel, kui lihtne on, et veebisaidi koostaja teeb teie heaks palju tööd, ja pettumuse vahel, kui teil pole seda loomingulist vabadust.

Seda öeldes, see’Väärib märkimist, et mitte kõik ei soovi täielikku loomingulist kontrolli. Saate oma saidi malli piires isikupärastada, kulutamata palju aega ega (isegi) raha.

Saate saidi üles ehitada tõesti kiiresti, mis teeb põhitõed, ilma et see põhjustaks teile nädalateks peavalu. See võitis’t ei oleks midagi suurt ega ülivägevat, aga see on see’Saan töö kiiresti tehtud.

See on ideaalne, kui teie’hakkate alles alustama ja soovite nägusat saiti ilma kujunduse või ümbervormindamise stressita. Siin’see, mida üks meie testija ütles Strikingly kasutamise kohta:

“Seda oli lihtne kasutada ning esteetika oli klanitud, stiilne ja lihtsustatud.”

Mallide endiga on lihtne ringi mängida. Lisaks on nad kõik mobiilselt reageerivad, mis muudab teie elu palju lihtsamaks. Samuti saate malle vahetada nii mitu korda kui soovite ja see vormindab kõik teie jaoks automaatselt. (Selle asemel, et seda täielikult lähtestada nagu mõnda muud veebiehitajat).

Nii et Rabavalt on siin paar kontrastset tulemust. Lase’s kokkuvõtlikult.

Selle kasutusmugavus on üsna keskmine ja mallide piirangud võivad olla pettumust valmistavad. Teisest küljest teeb see teie jaoks palju tööd ja põhiliste muudatuste tegemine on tõesti lihtne. Nii et kui teie’olete algaja ja soovite põhisaidi kiiresti üles’s teie jaoks vormindatud, siis teeb Strikingly selle töö ära.

Kui sa’pole kindel milles’see sobib teile kõige paremini, miks mitte vaadata meie võrdlusdiagrammi või tasuta viktoriini, mis aitab teil valida?

Kes on silmatorkavalt parim?

Blogimine

Üks rabavalt’tugevused on selle blogimise funktsioonid. Selles on kõik teie ajaveebi käitamiseks vajalik, sealhulgas analüüs, RSS-kanal, sotsiaalne järjehoidja, kommentaaride jaotis, otsingufunktsioon ja kuvakategooriad.

Teil on vaja vaid klõpsata “Lisage uus jaotis” valige külgmenüüst “Lihtne ajaveeb” ja hei presto! Sina’olete jälle valmis blogima. See on saadaval ka tasuta versioonis, mis on boonus!

silmatorkavalt ajaveebi seadedSilmatorkavalt on täielik valik blogimisfunktsioone, mida on teie seadetes lihtne hallata.

Kirjeldus “Lihtne ajaveeb” on üsna palju, mida see tina kohta ütleb. See’s ei teeskle, et on ülim blogimisplatvorm, kuid see’s on kindlasti olemas tööriistad ja lihtsus, et luua põhiline, kuid hästi toimiv ajaveeb.

Kui sa’Kui teete oma ajaveebi, kuid soovite alustada lihtsusega, on see nutikas valik. Võite jääda tasuta versiooni nii kaua kui soovite või täiendada mõnda nende mitmetasandilise hinnaplaani lisafunktsioonide saamiseks.

Kui sa’Kui olete ajaveetmise suhtes ülitähtis, siis lisateabe saamiseks vaadake meie edetabelit blogiplatvormide loendist.

Äri

Kui teil on äri, siis ka teie’Veebisaidi koostajal on erinevad vajadused kui näiteks ajaveebil või isiklikul saidil. Nagu juba arvata võis, pole Strikingly just parim valik, kui sina’uuesti suur või kiiresti kasvav ettevõte.

Aga kui sa’olete vabakutseline, kes soovib reklaamida teie kaubamärki, või väikeettevõte, kes on valmis veebis esindama, siis võib silmatorkav olla teie jaoks, eriti kui te’olete eelarvega piiratud ja soovite kiiresti midagi võrgus näha.

silmatorkavalt saidinäitedSilmatorkavalt on lingid nende mallidega loodud tõelistele edukatele saitidele, millest saate sirvida ja inspiratsiooni ammutada.

Pood

Pood võimaldab teil veebis tooteid osta ja müüa. Silmatorkavalt on “Lihtne pood” funktsiooni, mille saate oma saidile lisada. Vabal plaanil saate lisada ainult ühe toote (piiramatu hulgaga), nii et teie’Uute toodete lisamiseks peate uuemale versioonile üle minema.

Teil on erinevad täiendusvalikud. Piiratud versioon annab teile viis toodet, mida saate oma saidi kaudu müüa. See ulatub Pro-paketis kuni 300 ja VIP-paketis 500-ni. Meie uuringud näitasid, et Strikingly on tegelikult üks odavamaid veebisaitide ehitajaid, mida saate läbi müüa.

Ükskõik, mis te plaanite’uuesti, see’Poodide funktsiooni on seda väga lihtne lisada ja, kuigi see on piiratud, on see olemas’tore, et vähemalt on võimalus. Seda tuleks kindlasti käsitleda lisafunktsioonina, mitte saidi ainsa eesmärgina.

Kui teie ettevõte tugineb ainult või peamiselt toodete müümisele, peaksite kaaluma ühte rohkem poodidele keskendunud saiti. On ka teisi veebisaitide koostajaid, kellel on sisseehitatud ulatuslikumad poodifunktsioonid (näiteks Wix), või konkreetseid veebisaite, näiteks Shopify või BigCommerce.

Isiklik

Silmatorkavalt pakkuv mallide valik on üldiselt esteetiliselt meeldiv ja stiilne ning sisaldab suuri ja kvaliteetseid pilte. Täiendavate lisavõimalustega, nagu näiteks galerii ja suured meediumilõigud, sobib Strikingly väikese portfelli või isikliku saidi jaoks.

Rabavalt’Esteetika on klanitud ja stiilne, kuid malli piirangud piiravad seda, kui loov võite oma portfelli veebilehel kuvamisel olla..

Nii et kui teie’otsite veebis kiiret, kvaliteetset ja loomingulist vabadust’t esmane prioriteet, siis silmatorkavalt teeb seda tööd.

Skaleeritavus

Nagu me juba mainisime, kui teie’taasalustades oma väikeettevõtte isikliku portfelli või saidi, viib Strikingly teid kindlasti võrgusse ja hakkab teie veebis kohalolu kasvatama.

Veel üks ost on hämmastavalt hea hinna ja kvaliteedi suhe, mis aitab teid kindlasti’eelarve hoidmine või saidi omast taskust väljatoomine.

Kuid silmatorkavalt pole’t ideaalne suurematele saitidele või suurtele poodiettevõtetele.

Soovite, et teie sait püsiks teie äriga sammu kasvades. Võib-olla soovite oma saidile rohkem kohandamist, raskema poodifunktsiooni või isegi keerukamat leheküljestruktuuri soovida. Et olla täiesti ees, silmatorkavalt lihtsalt ei tee’t omavad ettevõtte laiendamiseks parimaid tööriistu.

Kui sa’Kui pole kindel, milline on teie ettevõtte parim veebisaidi koostaja, vaadake meie võrdlusdiagrammi, et saada suurepärast ülevaadet meie parimatest valikutest.

Rabavad tööriistad

Abi & Toetus

Abi ja tugi on üks silmatorkavaid’tugevaimad piirkonnad.

silmatorkavalt teadmistebaasSilmatorkavalt on oma teadmistebaasis laialdased abiressursid, mida on lihtne sirvida ja läbi otsida.

Sellel on hiilgav teadmistebaas. Selle artiklid sisaldavad sageli videoid ja ekraanipilte, nii et teie’tõenäoliselt leiate teavet kiiresti ja selgelt.

Kui vajate aga lisateavet, on 24/7 reaalajas vestluse tugi saadaval, kui asjad keeruliseks lähevad. ‘Õnneohvitserid’ on alati käepärast, et midagi vastata.

Samuti on olemas ideofoorum, kus saate soovitada uusi ideid, kuidas Strikingly’i täiustada, ja hääletada teiste inimeste poolt’s ettepanekud. Kui teil on mõni konkreetne probleem või soovite tõsta piletit, saate neile otse e-kirju saata.

Sotsiaalse meedia integreerimine

Tänapäeval on sotsiaalmeedia nagu hapnik – tundub, et inimesed, kuid eriti ettevõtted vajavad seda edu saavutamiseks ja püsimiseks.

Silmatorkavalt on olemas sotsiaalvoo jaotis, mille saate oma sotsiaalmeedia kontodele lisada ja linkida. Nii saavad külastajad teie värskendusi jälgida.

On teatud funktsioone, mis puuduvad’t tasuta versioonis saadaval, näiteks postituste importimine Facebooki lehelt, mitte isiklikust ajajoonest (sellele juurdepääsu saamiseks peate olema Pro plaanis). Pro-kava abil saate lisada ka reaalajas vestluse funktsiooni Facebook Messengeri abil.

Võite oma saidi ühendada oma Facebooki, Twitteri ja Instagrami kontodega, nii et teie uusimaid postitusi kuvatakse teie saidil. See’See pole kõige klanitud või intuitiivne sotsiaalne voog, kuid see on nii’on lihtne ja teeb seda tööd ning silmatorkavalt kontrollib teie kanal iga viie minuti tagant automaatselt uute postituste leidmist.

Analytics

Nagu enamikul veebisaitide ehitajatel, on ka Strikinglyl sisseehitatud analüütikafunktsioon, kus näete, kui palju inimesi on teie saiti külastanud.

See hõlmab ka seda, millised riigid nad on’olete vaadanud, kui inimesed teie saiti külastasid, samuti kui nad seda külastasid’olete pärit mobiil- või lauaarvutist. Saate seda statistikat vaadata erinevatel ajavahemikel: viimase 24 tunni, viimase seitsme päeva, viimase 30 päeva ja viimase 90 päeva jooksul.

silmatorkavalt analüütilineRabavalt’Sisseehitatud analüüsi funktsioon jälgib teie saiti automaatselt’liiklust ja annab selgeid tulemusi.

See vaikimisi kasutatav analüütikafunktsioon on ainsana funktsioonis Strikingly saadaval ja annab teile selge ja lihtsa ülevaate oma saidist’liiklust. Kuid kui soovite oma saidi üksikasjalikumat ja põhjalikumat analüüsi, soovitab Strikingly kasutada Google Analyticsit ja isegi anda juhiseid selle installimiseks nende abikeskuses.

SEO & Turundus

Kui sa’Kui soovite oma saidile võimalikult palju inimesi suunata, peate võib-olla kasutama oma varba otsimootori optimeerimise (SEO) vetesse. See’pole nii hirmutav kui see kõlab, lubame!

Põhimõtteliselt on teatud asju, mida saate teha Google’ile ja teistele otsingumootoritele teatamiseks, mida teie sait endast kujutab ja kui kasulik see inimestele võib olla. Mõelge sellele kui oma saidile teeviitade püstitamisele, suunates inimesi õiges suunas!

Kui teie sait on näiteks toiduvalmistamise ajaveeb, käsutab parempoolsete viitade lisamine Google’il mitte näidata teie saiti topeltklaase otsivatele isikutele. Samuti aitab see toiduvalmistamise ajaveebide otsimisel inimestel teada saada, et teie sait on see, mida valida.

See on enamiku inimeste jaoks täiesti uus maailm, kuid ärge laske’t muretsema. Silmatorkavalt hoiab see üsna lihtsana, andes teile SEO kontrollnimekirja, mida saate jälgida.

silmatorkavalt seo kontrollnimekiriSilmatorkavalt pakub SEO kontrollnimekirja, mis annab näpunäiteid ja linke, et muuta Google’is järjestamine võimalikult lihtsaks. Selle leiate hõlpsalt menüüst Seaded.

Turunduse osas on Streigingul vähem pakkuda kui teistele veebisaitide ehitajatele. Siiani on ainus e-posti teel kasutatav e-turunduse tööriist profikasutajate jaoks ja see tähendab välise süsteemi nimega MailChimp manustamist oma saidile.

Külastajatega kontakti hoidmiseks saate oma saidile lisada erinevaid vorme ja kontaktlehti, mis kõik on saadaval tasuta versioonis. Need on üsna põhifunktsioonid, nii et see, kas valite silmatorkavalt, sõltub teie saidi turundamise olulisusest.

Domeenid

Domeenid – see’s kõik nimel!

Domeeni saate osta igal saidil Strikingly’s plaanid – isegi tasuta kava! See on suurepärane, sest see tähendab, et saate kõigepealt oma domeeninime turvaliseks kinnitada ja seejärel igal ajal tasulisele plaanile üle minna’oled jälle valmis. Ükskord sa’olete uuemale versioonile üle viinud piiratud või Pro plaan, Seejärel saate oma domeeni oma veebisaidiga ühendada.

Veelgi parem, kui saate oma domeeni registreerida kuni 10 aastat – nii et kui soovite selle pikaajaliselt lukustada või regulaarsemalt uuendada, on Strikingly teid kaitsma hakanud.

Silmatorkavalt pakub laia valikut tippdomeene (TLD). Need on domeenid, mis lõpevad laienditega nagu .boutique või .shop ja annavad teile ainulaadsema veebisaidi aadressi, et tõepoolest rahva hulgast eristuda..

Need tippdomeenid võivad maksta rohkem, kuid tavaliselt maksate siiski 24,95 dollarit aastas tavaliste domeenide jaoks, näiteks .com, .net või .org.

Silmatorkavalt ühendab domeen teie saidiga automaatselt ja domeeni privaatsus on lisatud ka siis, kui registreerite. Teadmistebaasis on kasulikke juhendeid, mis räägivad teile, kuidas domeene registreerida ja ühendada.

Kui teil juba on domeen, saate selle teiselt registripidajalt Strikinglyle üle kanda. Nii on teil veebisaitide ja domeenide haldamine ühes kohas lihtne.

Kui te seda ei tee’te ei soovi kohandatud domeeni või mitte’Kui soovite uuele versioonile üle minna, saate oma saidi isikupärastada’URL-i tasuta versioon, eemaldamata silmatorkavalt kaubamärki. Näiteks võiks teil olla https://my-cooking-blog.strikingly.com/

Turvalisus

Silmatorkavalt lubab turvaline pistikupesade kiht (SSL) kõigil kohandatud domeenidel, mis võimaldab külastajatel teie saidile juurde pääseda turvalise hüpertekstiülekandeprotokolli (HTTPS) kaudu.

Kas pole kindel, mida see tähendab? See’s tegelikult päris lihtne! Kui külastaja teie saidile läheb, on teie ja teie vaheline ühendus turvaline. See annab külastajatele kindlustunde ja võib ka teie paremusjärjestust Google’is parandada!

See seadistatakse teie jaoks automaatselt kõigil kohandatud domeenidel (seega peate olema kas piiratud või Pro plaanis). Seda ei tehta’Pole tähtis, kas ostsite oma domeeni saidilt Strikingly või edastasite selle mujalt.

Varukoopiad & Taastab

Kui sa’saidi uuesti redigeerimine Automaatne automaatne muudatuste lubamine teie jaoks, mis on tõesti kasulik!

Varundamise funktsiooni siiski pole, seega tasub igaks juhuks oma saidilt koopia teha. Selle saavutamiseks avage juhtpaneel, klõpsates nuppu “veel valikuid” menüü ja valimine “kloon”.

See loob teie saidi automaatselt avaldamata koopia. Seda ei tehta’t automaatselt sünkroonida, kui muudate seda’tasub teha aeg-ajalt uus koopia, et see oleks ajakohane.

Rabavalt hinnakujundus & Raha väärtus

Sina’oleme kuulnud, et me mainisime paar korda, kui silmatorkav on hea hinna ja kvaliteedi suhe. Kuid just see, kui palju peate maksma ja mida saate valitud plaani eest?

Silmatorkavalt on tasuta plaan, mis on igavesti tasuta. Mida see sulle siis annab? Vastus on piiramatu arv tasuta saite, domeen lõppeb tähega “silmatorkavalt.com”, 5 GB kuus ribalaiust, üks toode iga saidi jaoks lihtsas poes ja ööpäevaringne tugi. Pole üldse paha!

Aga kui sina’otsite pisut arenenumat või professionaalsemat saiti’tasub vaadata kolme tasulist hinnaplaani, mis neil samuti on.

silmatorkavalt hinnaplaanidRabavalt’Iga-aastased arveldatavad hinnaplaanid hõlmavad Limited, Pro ja VIP koos hulga funktsioonide ja eelistega, sealhulgas 14-päevane tasuta prooviversioon.

Need hinnad näitavad iga-aastaseid arveldusplaane, mis võimaldavad teil juurdepääsu tasuta domeenile. Samuti on olemas kuuplaan (see ei hõlma VIP-taset ega tasuta domeeni) ning kaheaastane plaan, kus te viibite’arveldatakse iga kahe aasta tagant (ja see sisaldab samu funktsioone kui aastane arveldusskeem).

Tasuta plaan: 0 dollarit igaveseks! Sellised lihtsad funktsioonid nagu ajaveeb, pood, pildigalerii, suhtlusvoog ja kontaktleht ning lisaks veel muudavad selle suurepäraseks alustamistasemeks, et proovida ja oma enesekindlust suurendada. Ööpäevaringne tugi ja piiramatud tasuta saidid aitavad tehingut lihtsalt sulgeda.

Piiratud: Sest 8 dollarit kuus saate tasuta domeeni, lisateenuse viie toote juurde oma lihtsas kaupluses ja 50 GB kuus ribalaiust. Teil võib olla kaks piiratud saiti, samuti saate ühendada oma kohandatud domeeni oma silmatorkava saidiga.

Pro: 16 dollarit kuus viib teid piiratud plaani funktsioonide kahekordistamiseni. Hoides tasuta domeeni ja piiramatute tasuta saitide eeliseid, annab Pro-kava teile ka piiramatu ribalaiuse, 300 toodet lihtsas kaupluses ja kolm Pro-saiti. Sellega on kaasas terve rida muid eeliseid, näiteks võimalus lisada mitu lehte, mobiilinuppude nupud ja eemaldada saidilt silmatorkav bränd.

VIP: Kell 49 dollarit kuus see on kõrgeim hinnatasand, mis annab teile kõik Pro-kavas sisalduva, lisaks viis Pro-saiti, 500 toodet poes, esmatähtis klienditeenindus ja kontohaldus.

Silmatorkavalt on tema plaanide järgi odavam keskmine hind kui ühelgi teisel ehitajal. Ja pakutavate funktsioonide hulgaga ning tasuta domeeni perksidega nii kaua kui teie’uuesti koos Rabavalt, see muudab selle hinna ja kvaliteedi suhteks suurepäraseks.

Tegelikult tuli see meie uuringus välja parima hinna ja kvaliteedi suhtega, mis sobib suurepäraselt neile, kes soovivad oma veebisaidi koostaja teekonda alustada minimaalse rahalise riskiga. Iga kava 14-päevane tasuta prooviversioon on suurepärane viis proovida, mis teie jaoks sobib, ilma et oleks vaja pikaajalist pühendumist.

Silmatorkavalt veebisaidi ehitaja ülevaade – kokkuvõte

Rabavalt on palju kontrastseid plusse ja miinuseid. Nii et las’s kokku, kui teie’uuesti kratsib pead, kas see on nii’on teie jaoks õige veebisaidi koostaja.

Rabavalt’Keskendumine algajatele tähendab seda’s kasutajasõbralik. Võite unustada kodeerimise, hostimise, veebidisaini ja kõik selle jazzi. Lihtsalt vali oma mall ja redigeeri seda vastavalt oma vajadustele.

Kuid kuigi üsna lihtne, pole see alati täiesti sirgjooneline ja hõlpsasti kasutatav. Vahel võite isegi leida, et vajate natuke abi. Õnneks on Strikinglyl geniaalne klienditugi, nii et te ei pea kunagi üksi pingutama!

Rabavalt’Fookus on teid võrgus ühendamine – kiire. Kui teil on vaja kiiremini disaini või loomingulise vabaduse järele ning vajate lihtsalt lihtsa ja stiilse esteetikaga põhisaiti, siis on silmatorkav suurepärane võimalus!

Üldiselt, kui teie’uuesti blogi, isikliku või väikeettevõtte saidi seadistamist ja soovite, et teie ees oleks selge mall, et saaksite saidi odava ja kiirena üles ehitama, Rabavalt on hea valik. See võib’ei konkureeri suurimate nimedega tööstuses, kes soovivad olla parimatest parimad, kuid selle funktsioonide valik ja hinna ja kvaliteedi suhe muudavad selle ülejäänud osadest parimaks. Oma tasuta kava ja 14-päevaste tasuta prooviversioonidega see ka’tasub vähemalt uurida, mida saate luua… kunagi ei või teada, võid end üllatada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me