Pideva kontaktisiku veebisaidi ehitaja ülevaade 2020 | Tasub hüpe?

Vaatamata sellele, et teda tuntakse paremini e-posti turundusteenusena, on Constant Contact väidab, et on loonud ‘tööstuses’Parim veebisaitide loomine ja pood’.

Siin veebisaidi ehitaja juures, võtame neid väiteid loomulikult näputäis soola. Meie oma jõuline uurimismeetod, me tahtsime Constant Contact veebisaidi ehitajal selle tempo alla saada ja teada saada kuidas see võrreldes 50-aastase ja enama veebisaidi ehitajaga meil on’olete testinud.

Ühesõnaga, meil polnud’t ära puhutud – kuid ehitajal on mõned lunastavad omadused, sealhulgas hea hinna ja kvaliteedi suhe. Ja kuigi see’See pole kindlasti meie nimekirja tipus võiks olla mõnele inimesele ideaalne variant – eriti kui teie’otsite tiheda e-posti teel turundamist ja soovite integreeruda Constant Contact e-posti turundusteenusega.

Meie’Vaatame põhjalikult funktsioone, hinnakujundust, kasutusmugavust, abi ja tuge ning palju muud, et tuua teile meie veebisaidi koostaja ülim ülevaade. Lase’s sukelduda otse:

Plussid ja miinused

Plussid

 • ADI-ga on töökoha kokku saamine hõlbus ja te ei saa seda teha’t ei tunne end võimaluste üle
 • Helde tasuta plaan
 • Kergesti mõistetav analüüs

Miinused

 • Taustal on kalduvus tõrgetele
 • Omadused pole’t väga arenenud
 • Aluselised kujundused

Kui lihtne on pidevat kontakti kasutada?

Pidev kontakt, nagu paljud tänapäeval ehitajad, töötab automaatselt AI (tehisintellekti) abil veebisaidi loomisega, mida saate hiljem muuta.

Esialgne seadistamine oli üsna lihtne, avades väga laia küsimuse: ‘Mis on teie veebisait??’

Pärast tähe sisestamist ‘Lk’, otsustasime edasi minna ‘Pitsa’, sest… noh, lõuna oli juba meie meelest.

Järgmisena valite oma veebisaidi pealkirja ja lisate põhipildi. Kui soovite, saate lisada ka logo – kui seda pole, saate selle hiljem üles ehitada. Järgmisena valige värviskeem, fontide sidumine ja navigeerimisstiil, seejärel lisage oma kontaktandmed… ja hei presto! Teie jaoks loodud veebisait mõne minutiga.

Meile väga meeldis edenemisriba, mida värskendati iga sammu läbimisel ja mis hõlpsasti nägi, kui kaugele meil oli veel minna. Me ei teinud’Ärge tundke end liiga paljude valikute üle – mis võib juhtuda sellise veebisaidiehitajaga nagu Wix – ja kogu protsess oli seni olnud üsna sujuv..

Sina’Seejärel suunatakse see Püsikontakti redaktorisse, kus saate teha muudatusi kujunduses ja lisada oma sisu. Teil on võimalus ‘Tehke kiire ülevaade’ sel hetkel oli kasulik välja tuua kõik põhielemendid:

Pidev kontakttoimetaja ringkäik

Seal, kus me sattusime teatud raskustesse, oli see, kui üritasime seda saiti tegelikult kohandada – midagi meie’Kaaned on üksikasjalikumalt järgmises jaotises.

Malli kujundamine ja kohandamine

Pärast ülaltoodud esialgse protsessi läbimist olete teie’Teile tutvustatakse veebisaiti, mis on kõigil eesmärkidel ja eesmärkidel kasutamiseks valmis. Kőik sina’d peate vahetama välja oma vaikesisu – see tähendab, et lisage oma teave ja pildid, kui teil need on.

Kujunduse kohandamine

Määratud kujunduse muutmiseks on Constant Contactil üsna tore viis iga jaotise üles lülitamiseks:

Igaühe jaoks saate valida umbes 3–5 erinevat formaati ‘blokeerida’ samuti välistada elemendid, mida te ei kasuta’pole vaja, nagu näiteks CTA (Call to Action) nupp või subtiitrid. See jätab teile valiku paigutuse osas, ilma et oleks oht disaini parimatest tavadest kõrvale hiilida.

Nagu me oma ülevaates nii tihti ütleme, võib see olla üks inimene’unistus, aga teine ​​inimene’s õudusunenägu; Kui soovite oma saidi iga elemendi üle täielikku kontrolli saada, siis pidev kontakt lihtsalt puudub’t teie jaoks ehitaja.

Mobiilne reageerimisvõime

Pideva kontakti saidi eelvaates saate vaadata seda nii mobiiltelefonide ja tahvelarvutite kui ka töölaua vaatepunktist. See on oluline samm selleks, et veenduda, kas teie sait vormindab korrektselt erineva suurusega ekraane, ja pakkuda kõigile parimat kasutajakogemust.

Sellest, mida testisime, on pidev kontakt’s-mallid reageerisid üldiselt mobiilile, ehkki aeg-ajalt oli nigel. Näiteks pange tähele, kuidas allolevas mobiiliversioonis on minu saidi pealkiri näidanud ekraani ülaosas liiga kobaras?

Pideva kontakti kodulehtPidev kontakt mobiiliga

Kujundus kvaliteet

Lõppkokkuvõttes Constant Contact seda ei teinud’t ei avalda meile disainiosakonnas tõelist muljet, kogudes meie uuringutes disaini paindlikkuse eest vaid 2,9 / 5. Soovitatud värvipalette ei tehtud’t ei vasta tõesti tööstusharu normidele ja kujundused ise on lihtsalt õigustatud ‘okei’; nemad’on küll tehniliselt korras, kuid mitte alati eriti visuaalselt. Mõni leht nägi välja muljetavaldav ja kaasaegne, kuid mõni – nagu ka meie automaatselt loodud leht Meist – nägi natuke ka välja ‘DIY’ meie maitse järgi:

Pidev kontakt Meist vormindamine

Kui hea disain on teie päevakorras esikohal, siis meie’d kindlasti soovitame vaadata Duda või Squarespace’i, mille kujundus oli vastavalt 4,7 / 5 ja 4,6 / 5. Kui sa’oleme loomingulised ja soovime võimaluse ehitada midagi täiesti kohandatavat, meie’d soovitame vaadata Wixit, mis pakub üle 500 malli või võimaluse alustada nullist ehitamist.

Kui head on pideva kontakti omadused?

Täna on seal mõned keerukad veebisaitide ehitajad. Funktsioonide osakonnas muljet avaldamiseks peab veebisaidi koostaja mitte ainult põhitõed naelutama, vaid ka neist kaugemale minema. Niisiis, kuidas Konstantne Kontakt üles kerkis?

Esimene asi, mida peaksite teadma, on see, et erinevalt enamikust tänapäeva ehitajatest Constant Contact seda ei tee’t pole oma rakenduste poodi, mis on pakitud kolmanda osapoole pistikprogrammidega. See pole see’olemuselt halb asi – Squarespace ehitab kõik selle omadused ettevõttesiseselt sisse ja need ka’re, seda parem – aga antud juhul oli see natuke segakotike.

Pinnal pakub Constant Contact palju – eriti arvestades selle madala hinnaga punkti, mida me’Tutvustan üksikasjalikumalt järgmises jaotises. Kuid kaevake veidi sügavamale ja funktsioonid polnud’t alati nii jõuline või arenenud, kui me oleksime soovinud. Meie uuringus hindas ehitaja selles valdkonnas kõigest 2,6 / 5.

Blogimine

Võtke näiteks blogimine. Püsikontaktide ajaveeb on saadaval ainult RSS-vormingus, st postitused kuvatakse alati koos kõige uuema üksusega. Sa saad’t kategooriasse postitusi lisada saab’t arhiivida ja saate’t lubada kasutajate kommentaare. Lühidalt, kui teie ajaveeb oleks midagi, millest te tõesti tahtsite midagi luua, siis Constant Contact seda ei teeks’teil pole tööriistu, mis teid lubaksid.

SEO

Seal’Samuti pole reaalset tuge SEO (Search Engine Optimization) ümber, mis on hädavajalik, kui soovite otsingutulemustes leida. See oli jällegi teadmiste puudus, mida kogenumad ehitajad juba ammu märkasid ja nüüd on neil tõesti suurepärased lahendused – võtame näiteks Wix SEO Wiz. See on lihtsalt üks valdkond, kus Constant Contact mängib järelejõudmist.

Pood

Sellegipoolest olime Constant Contactist meeldivalt üllatunud’e-poe funktsioonid, muu hulgas seetõttu, et saate tasuta paketiga müüa kolme eset (jällegi selle kohta vaid sekundi jooksul).

Pidev kontakt võtab keerukaid ülesandeid, näiteks automaatse maksuarvestuse, integreeritud saatmise ja jälgimise. Seal’s on ka tõeliselt lahe, hõlpsasti kasutatav analüüsi juhtpaneel, mis annab ülevaate iga-aastase toimivuse kohta mitmes valdkonnas:

Kui palju maksab pidev kontakt?

Aeg pöörduda messingkõrvade poole: kui palju Constant Contact maksab ja kas see on hea hinna ja kvaliteedi suhe?

Pidev kontakt pakub kolme paketti: tasuta pakett, stardipakett 10 dollarit kuus ja Business Plussi plaan 20 dollarit kuus (mõlemad arveldatakse igal aastal).

Vaba plaan, nagu me juba varem mainisime, on funktsioonide osas üsna helde. Tegelikult kõik, mis me’seni arutatud on lisatud tasuta, mis on kindlasti muljetavaldav. Siin on aga mõned asjad, mille võitsite’t saada tasuta kavaga:

 • Sa saad’t kohandatud domeeninime ühendamine – selle asemel mina’d peab kasutama automaatgenereeritud ‘Selle saidi veebisait www.hannah-s-pizza.constantcontact.com, ilma redigeerimise võimaluseta
 • Teie sait võitis’t ei tohi olla reklaamivaba – kuvatakse teie veebisaidil sinine riba (mitte nii peen) pidev kontakteerumine ja registreeritakse CTA teie saidi jalamil
 • Sina võitsid’t ei saa makstud reklaamikrediiti – väärtusele 100 dollarit Google’i reklaame ja 100 dollarit Bingi reklaame. Kui sa’kui plaanite tasuliste reklaamide esitamist, maksab premium-plaan kiiresti ise
 • Saate müüa ainult 3 toodet * – stardiplaaniga saate müüa kuni 10 toodet ja Business Plussi plaaniga piiramatut arvu
 • Sina võitsid’t telefoni teel tuge ei saa – abi ja tuge antakse e-posti või otsevestluse kaudu (kui see on nii.)’teie riigis saadaval)

* See’tasub märkida, et teie’Peate maksma 3% tehingutasu kõige eest, mida müüte kavade Free ja Starter kaudu.

Kohandatud domeeninime puudumine ja veebisaidi koostaja kaasamine’Enda reklaamid on tüüpilised tasuta paketi puudused.

Professionaalse välimusega saidi jaoks peaksite kindlasti minema üle stardiplaanile. See’on raske ettevõtet tõsiselt võtta, kui selle veebisait välja näeb ‘odav’. Kui sa’kui olete täiesti valmis tasuta veebisaidi saamiseks, siis vaadake meie parimate tasuta veebisaidi ehitajate nimekirja, et leida üks peenema reklaamiga.

Kui teie saidi põhirõhk on müük, siis minge äriplaan Plussi. Sina’saate müüa piiramatu hulga tooteid, avada võimsamaid analüütikaid ja – mis on ülioluline – vabaneda 3-protsendilisest tehingutasust, mida kehtestatakse kõigele, mida te tasuta ja stardiplaanide kaudu müüte.

Kui hea on pideva kontakti abi ja tugi?

Kui tegemist on spikri ja toega, vastab Constant Contact tõesti oma nimele?

Pidev kontakt pakub abi ja tuge telefoni ja e-posti teel ning pakub ka teadmiskeskust. Reaalajas vestlus on saadaval ka mõnes riigis, sealhulgas Ühendkuningriigis, kuid kahjuks’See pole USA-s veel valik.

Teadmiste keskus

Pideval kontaktil on oma ‘teadmistepagas’, mis sisaldab juhiseid erinevate ülesannete täitmiseks veebisaidi koostaja kaudu.

Meie’d ütlevad, et nende artiklite sisu on üsna kasulik – seal on märkustega ekraanipilte ja videoid -, kuid vormindamine pole nii’t eriti sõbralik. Pildid on üsna väikesed ja raskesti nähtavad ning artiklid puuduvad’t rühmitatud eriti loogiliseks, mis teeb vajaliku leidmise pisut keeruliseks. Seal’Samuti pole foorumit – midagi teie’d leida rohkem väljakujunenud ehitajaid. Ühesõnaga, see’See on hea algus, kuid see on kahvatum võrreldes selliste ehitajate pakutavate teadmiskeskustega nagu Wix ja Squarespace.

Telefon ja e-post

Pidev kontakt vastab e-kirjadele 24–48 tunni jooksul. Kõned nii USA-sse kui ka kogu maailmas kehtivatele numbritele peaksid olema tasuta. Telefonitugi pole tasuta paketi kasutajatele saadaval.

Kui teil on tasuta konto, siis teie’Samuti on teil juurdepääs nendele tugiteenuste valikutele. Pidev kontakt täpsustab siiski:

‘Meie nõustajad on siin, et pakkuda tehnilist tuge ja nõuandeid kõigile kasutajatele. Eelistatud on aga täiendatud kontodega kliendid, kes vajavad tehnilist abi.’

Üks asi, mis meile ebaharilikuks pidas, oli summa, mida me eeldasime tegema enne reaalse kontakti saamist. Constant Contact veebisaidi kohaselt peaksid kasutajad enne telefoni või e-posti teel ühenduse võtmist tegema kõik järgmised toimingud:

 • Pärast avaldamist laske levitamiseks 24–48 tundi.
 • Tühjendage oma brauseri vahemälu & Küpsised.
 • Katsetage võimalusel teisest arvutist erinevat võrku.
 • Lähtestage Interneti-ruuter (eemaldage pistik 30 sekundiks).

See võib kindlasti osutada kergelt hämarale seadistamisele ja tundub, et neile, kes pole, on pikk järjekord’t nii tech kindel. See’See pole kindlasti midagi sellist, mida teised ehitajad küsivad.

Live-vestlus (väljaspool USA-d)

Kui sattusime omaenda masendava redigeerimisprobleemiga hätta, tabasime nuppu ‘?’ nuppu paremas ülanurgas ja seejärel valige suvand ‘Vestelge veebinõustajaga’. See’väärib märkimist, et reaalajas vestluse tugi pole’t pole veel USA-s saadaval, kuid Londonist järele sõites arvasime, et võiksime sellele ka võtte anda.

Pidev kontakt ja tugi

Tegime teema lühikese kokkuvõtte ja ootasime, et saaksime ühendust agendiga, mis lõppes üsna hetkega. E-posti teel kinnituskoodi saatmisega sai veebinõustaja meie kontole sisse logida ja probleemi üle vaadata.

Kahjuks töötas kõnealune element nende jaoks hästi, mis muutis vestluse pisut keerukaks. Siiski oli meil kindlasti tunne, et reaalne inimene on käepärast tuge – midagi sellist’s pole kindlasti veebisaidi ehitustööstuses antud.

Pidev kontakt veebisaidi ehitaja ülevaade: lõplikud mõtted

Nii et’s alaline pidev kontakt – veebisaidi ehitaja’s kindlasti tõusuteel, kuid pole tipptegijatele veel nii suur väljakutse.

Siin’s veelkord nende osade kokkuvõte:

Pindala testitud tulemus (/ 5) Lühiülevaade
Kasutusmugavus 3.8 Teie veebisait on algselt üles ehitatud ADI abil, mis on tõesti lihtne ja tõrgeteta protsess.
Kujundus ja kohandamine 2.9 Kujundused on tehniliselt usaldusväärsed, kuid alavääristavad; konkreetne kohandamine on ebamugav. Sait võib olla üsna läikiv.
Funktsioonid 2.6 Inimväärne valik funktsioone, kuid need ei ole vajalikud’t ei paku sama kvaliteeti kui teised ehitajad.
Raha väärtus 4.0 Väga helde tasuta kava (sealhulgas võimalus müüa kuni 3 toodet); ka tasulised plaanid on mõistliku hinnaga.
Abi ja tugi 3.5 Parem, mida rohkem maksad, kuid meie kogemuste järgi reageeriv.
Üldiselt 3.6 Korralik ja lihtne veebisaidi ehitaja – kuid mitte veel suurepärane.

Meie’Kindlasti hoian Pideval Kontaktil silma peal, et näha, kuidas see paraneb ja areneb. Vahepeal, kui sina’Kui teil on olnud pideva kontaktiga veebisaidi loomise kogemusi, andke meile oma mõtetest teada, jättes allpool kommentaari.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me