Mida veebis müüa – see rakendus teeb selle teile hõlpsaks

Mida Internetis müüaKui soovite üles ehitada veebipõhise veebisaidi, on alati keeruline välja mõelda, mida veebis müüa.

Muidugi, tänapäeval on mitmeid tõeliselt häid veebipoodide ehitajaid, kes aitavad teil oma veebisaiti üles ehitada, ja te ei tee seda’t ei pea isegi teadma, kuidas kodeerida.

Kuid isegi kui saate veebipoe üles seada, mida te maailmas müüte?

Kui teil on juba idee, mida müüa, siis kas teate, kuidas tooteid odavalt ja usaldusväärselt allikast osta?

Usaldusväärse tarnija leidmine teie toodete ostmiseks, et neid kõrgema hinnaga edasi müüa, kõlab lihtsalt, kuid tõenäoliselt teate,’pole alati nii lihtne.

Enne selle artikliga tutvumist vaadake meie e-poe veebisaidi kõige paremini hinnatud ehitajaid, kes aitavad teil veebis edukalt müüa:

USALDATAVA TOOTE TARNIJA LEIDMINE võib olla hirmutav

See’Ettevõtte ülesehitamiseks ja kasvatamiseks on palju tööd.

Peate muretsema mitte ainult selle pärast, mida veebis müüa, kuidas oma tooteid turustada, oma poodide veebisaiti üles seada, meeskonda juhtida (kui hakkate kasvama), ärihalduse asjadega tegelema, vaid ka muretsege tarnijate pärast oma toodetest.

Kas need on piisavalt usaldusväärsed, et saata teile kvaliteetseid tooteid? Kas saadetis tuleb õigel ajal? Kas nad võtavad su raha ja eiravad sind?

Need kõik on õigustatud mured ja võivad olla tohutuks takistuseks alustamisel, eriti kui see on esimene kord, kui proovite ettevõtet rajada.

Sina’Tõenäoliselt olete mõnede inimeste käest kuulnud, et ta lihtsalt külastab Alibaba.com ja otsib odavat tarnijat. “See’see on lihtsalt nii lihtne.”

Halvad uudised – see’see pole nii lihtne.

ALIBABA.COM-is asuvad head, keskmised ja halvad tarnijad

See’on hästi teada, et Alibaba on maailm’Suurim turg, kus ettevõtete omanikud saavad tooteid hankida.

Neil on tuhandeid ja tuhandeid hulgimüüjaid, kes on valmis müüma tooteid sellistele ettevõtete omanikele nagu teie, madalate hulgimüügikuludega.

Need hulgimüüjad või tootjad saavad teile tooteid müüa palju madalama hinnaga, kuna nad saavad tooteid toota hulgikaupa (muu hulgas mõne muu põhjuse hulgas).

Paljud neist on ka väga kogenud, kui nad müüvad selliseid ülemeremaade ostjaid nagu teie ise.

Mida veebis müüa - Alibaba

Ettevõtte kasumi teenimiseks peate saama oma tooteid osta väikeste kuludega, seejärel müüa kõrgema hinnaga, et saaksite teenida kasumimarginaali. Don’Ärge unustage, et teil on endiselt müüki & turundus, tegevuskulud ja makstavad maksud. Siis peate mida hoidma’s jäänud.

Halb uudis on see, et mitte kõik Alibaba pakkujad pole head. Nagu kõigil turgudel, on mõned tarnijad paratamatult head, mõned okeid ja mõned halvad.

Siin on mõned asjad (paljude hulgas), mis võivad vale tarnija valimisel potentsiaalselt valesti minna:

  • Tooted ei jõua kohale õigeaegselt
  • Toodete kvaliteet ei vasta par-le
  • Kõiki tooteid, mille eest maksite, ei tarnitud
  • Tooted tarnitakse valel aadressil
  • Tarnija on keskmine inimene, mitte tegelik hulgimüüja. Nii nad on “polster” hinnad ja võivad isegi lubadusi anda’t hoida
  • Lõppkokkuvõttes kannate kogu oma raha petturitele, kes on Alibaba juures kontod loonud üksnes kelmuseettevõtetele

Siin on hea arutelu toodete välismaal hankimise eeliste ja puuduste üle.

Kui sa’kui proovite käivitada poodide äri, siis need on mõned peavalud, mida te tõesti ei vaja’t vaja.

Mida siis teha saab?

BIGCOMMERCE APP AITAB TEILE HEA TARNIJADE ALLIKAT

Üks tõhus vahend, mis aitab teil kitsendada tuhandeid Alibaba pakkujaid kuni grupini “kontrollitud” tarnijad, on kasutada BigCommerce’Alibaba.com hulgimüügirakendus.

BigCommerce on teinud Alibabaga koostööd, et muuta toodete hankimine teie jaoks natuke lihtsamaks.

Kui kasutate rakendust (tegeliku rakenduse kuvamiseks klõpsake siin), näitab see teile väiksemat gruppi kontrollitud tarnijaid, kes on usaldusväärsetel ja eetilistel viisidel lõppettevõtte omanikega äritegevust näidanud.

(Klõpsake, kui soovite vaadata ülevaatevideot, kuidas BigCommerce töötab’s Rakendus aitab teil leida usaldusväärseid hulgimüüjaid Alibaba.com kaudu)

See mitte ainult ei vähenda märkimisväärselt teie toote hankimisprotsessi riske, vaid aitab see rakendusel säästa palju aega (ilma, et peaksite tuhandeid tarnijaid sirvima) ja aitab teie stressitaset vähendada. See rakendus on integreeritud otse teie BigCommerce’i poodi ja saate vaid mõne hiireklõpsuga pöörduda kinnitatud tarnijate poole.

Veel üks eelis on see, et kui hangite oma tooteid Alibaba.com hulgimüügirakenduse kaudu, toetab kõiki tehtud tellimusi Alibaba’s Turvalise makse teenused. Seega ei vabastata teie makseid tarnijatele enne, kui olete rahul.

See aitab kindlasti teie ettevõttest rahalisi riske eemaldada.

KOKKUVÕTE – KUIDAS ARVESTADA, MIDA MÜÜGITAKSE

See juhend on kasulik?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me