Kuidas veebis makseid vastu võtta: 7 raha teenimise meetodit

2020. aasta lõpuks on see’Hinnanguliselt on maailmas umbes 2,05 miljardit veebipoest ostjat. Seda’s umbes 25% kogu maailmast’elanikkond. Sellised arvud näitavad, et meie’liigute üha lähemale sularahavabale ühiskonnale, kuid kas teie ettevõte on valmis poodlemiseks suurenema??

Teie ettevõtte jaoks raha teenimisel teame, et teie uuringute tegemine tasub. Seda’s miks me’ve koostas nimekirja parimatest viisidest veebimaksete tegemiseks 2020. aastaks, hõlmates kõike alates krediitkaartidest ja makseväravatest kuni e-tšekkide ja korduva arveldustarkvarani.

Sina’Samuti saate teada selliseid räpaseid makseosasid nagu tehingutasud, saada nõu parima tarkvara kohta ja nautida näpunäiteid iga meetodi oma veebisaidile rakendamiseks. Vaadake meie allolevat loendit, et saada kiire ülevaade teie kohta’õpin.

Parimad viisid võrgus maksete tegemiseks on:

 1. Aktsepteerige krediit- ja deebetkaarte
 2. Lisage maksevärav
 3. Seadke otsekorraldus
 4. Kasutage e-kontrolle
 5. Integreerige mobiilse rahakoti maksed
 6. Saada klõpsuga maksta arveid
 7. Installige korduv arveldustarkvara

Igatahes piisavalt juttu. Lase’s maksab teie ettevõtte kinni…

1

Aktsepteerige krediit- ja deebetkaarte

2019. aastal kasutati kogu Põhja-Ameerikas umbes 1,06 miljardit krediitkaarti – see pole sugugi üllatav, arvestades, et ameeriklastel on keskmiselt neli krediitkaarti.

Kui sa’Kui mõelda, kuidas veebimaksetega nõustuda, peaksite kõigepealt otsima alandlikku krediit- ja deebetkaartide duo, olenemata sellest, millist tüüpi poodiettevõtteid te omate.

kuidas krediitkaardiga makseid vastu võttaKrediitkaardimaksetega nõustumine on lihtne teha ja oma ettevõtte kasvatamiseks ülioluline

Enne kui hakkate krediitkaartidega veebis aktsepteerima, sina’Mul on vaja kaupmehe kontot.

Tuntud ka kui krediitkaardi töötlemine, kaupmehekonto on teatud tüüpi pangakonto mis võimaldab teie poel veebimakseid aktsepteerida.

(Psst! Kui te juba aktsepteerisite oma krediit- ja deebetkaardimakseid oma telliskivipoes, siis teie’Teil on juba kaupmehekonto olemas, nii et saate järgmise jaotise juurde liikumiseks kui sulle meeldib.)

Kui klient on proovinud midagi teie veebisaidilt osta, hoiab kaupmehekonto vahendeid ajutiselt, samal ajal kui tehakse teatavaid rahalisi kontrolle. Protsess kulgeb tavaliselt järgmiselt:

 1. Klient sooritab ostu
 2. Kaupmehekonto kontrollib, kas raha on saadaval
 3. Kaardiliidu poolt kinnitatud tehing (Visa või Mastercard jne)
 4. Raha siseneb teie ettevõtte pangakontole

Tavaliselt hoitakse raha kaupmehekontol paar tööpäeva, kuni makse on kinnitatud, autoriseeritud ja turvaliseks peetud.

Nagu me ütlesime, on kaupmehe konto teatud tüüpi pangakonto, seega ühendaksite oma kaupmehekonto oma veebisaidiga nagu mis tahes muu pangakontoga. Kaupmehekonto saate hõlpsalt avada peaaegu kõigi pankade kaudu’Tavaliselt võetakse teenuse eest kindlat tasu 10–30 dollarit kuus. Krediitkaartide tüüpide osas, mida peaksite aktsepteerima, on kõige laialdasemalt kasutatavad Viisa, Mastercard, ja American Express.

2

Lisage oma veebisaidile maksevärav

Lihtsamalt öeldes, maksevärav ühendab teie veebisaidi kassasüsteemiga. See seob teie veebisaidi sarnaste Visa, Mastercardi ja American Expressiga, manustades oma veebisaidile kassasse või suunates oma kliendid makseväravasse’ostu enda lõpetamiseks oma veebisait.

Makseväravaid on lihtne seadistada ja need pakuvad mitmesuguseid erinevatele majandusharudele kohandatud teenuseid. Allpool on toodud mõned meie lemmikvalikud lihtne kasutada, aktsepteerida kõiki peamisi krediitkaarte ja pakkuda nullistustasusid…

Triip

Parim tellimuspõhistes ettevõtetes

kuidas aktsepteerida makseid Internetis

Triip on üks neist kõige kohandatav makseväravad seal, võimaldades teil täielikult kohandage ja manustage oma veebisaidile klanitud kassasse. Enamik alternatiive eeldab, et peate kasutama oma kassat, või sundima kliente teie saidilt lahkuma ja kasutama makseväravat’veebisaidil kassasse.

Triip’s peamine funktsioon on Triibuarveldus, mis võimaldab teil korduvaid arveid või ühekordseid arveid kiiresti ja hõlpsalt seadistada.

Triibutasud:

 • Kuumaks: 0 dollarit
 • Seadistamise tasu: 0 dollarit
 • Online-tehingutasu: 2,9% pluss 30 senti tehingu kohta
 • Triibuga arvelduse kulud: Esimese miljoni dollari suuruse sissetuleku korral tasuta, seejärel 0,4%

PayPal

Parim, kui saate lisada kassa tasuta

aktsepteerige makseid veebis paypaliga

Kodumajapidamise nimena PayPal’s kassad pakuvad usaldage oma klientidele signaale, andes neile teada, et nende raha on kindlates kätes. Kuigi PayPal’kassad on üsna lihtsad, neid saab tasuta lisada. PayPal’s peamine funktsioon on Kiirkontroll kassas, luues klientidele klanitud kogemuse.

PayPali tasud:

 • Kuumaks: 0 dollarit
 • Seadistamise tasu: 0 dollarit
 • Online-tehingutasu: 2,9% pluss 30 senti tehingu kohta
 • Arve maksed: 2,9% pluss 30 senti tehingu kohta

Ruut

Parim väikeettevõtetele

võtke makseid võrgus ruuduga

Parim variant, kui teie’uuesti alustades ‘ruut üks’, see maksevärav on lihtne ja taskukohane väikestele ettevõtetele, kes soovivad makseid veebis vastu võtta. Saate isegi luua veebisaidi, kasutades Ruudukujulise veebipoe ehitaja.

Ruuttasud:

 • Kuumaks: 0 dollarit
 • Seadistamise tasu: 0 dollarit
 • Online-tehingutasu: 2,9% pluss 30 senti tehingu kohta
 • Arve maksed: 2,9% pluss 30 senti tehingu kohta

Kõik-ühes pood

Kuigi meie’mainisite ainult kolme makseväravat, neid on seal sadu. Puhas valik võib olla tohutult suur, kui arvestada kõigi erinevate tehingutasude ja krediitkaarditöötluse funktsioonidega.

Seda silmas pidades võiksite kaaluda poodide veebisaidi koostaja kasutamist. Need pakuvad ‘kõik ühes’ lahendus, ühendamine hõlpsasti kasutatavad veebisaidirenduri tööriistad kogu maailmas’juhtiv maksevärava integratsioon.

Shopify on parim universaalne pood platvorm turul, ühendades fantastilisi müügivahendeid teie intuitiivse funktsionaalsusega’Mulle meeldib seda kasutada. Vahepeal on teie jaoks hea valik Wixi pood’tahate luua ilusa veebisaidi ja müüa mõned küljed.

Shopify pakub isegi oma makseväravat Shopify Payments, mis sellega kaasneb null tehingutasu! Kuid Shopify integreerub ka enam kui 100 erineva makseväravaga – sealhulgas PayPal, Square ja Stripe – nii et saate oma valikud avatuna hoida.

võtke makseid veebipoes shopify abilShopify enda maksete lüüs kohaldab null tehingutasu

Lisateave:

 • Shopify vs Wix pood: kes tuleb välja parimate võitluses?
 • Shopify hinnakujundusülevaade: kas on olemas varjatud Shopify kulusid?
 • 9 parimat tasuta e-poe platvormi 2020. aastal: säästke, kui müüte koos meie parimate tasuta valikutega
 • 10 parimat poodidega väikeettevõtte veebisaitide ehitajat: looge oma ettevõttele parim võimalik veebipood
 • Kuus populaarseimat kaupluse alternatiivi: peaksite ehk ostma ‘kuni kukud?

3

Seadke otsekorraldus

Enne alustamist peaksite teadma, et otsekorralduse kasutamine on ei sobi poodmakseteks. See’s aeglane protsess. Otsekorraldusega nõuab, et maksja lubaks ettevõttel raha otse oma kontolt välja võtta, seetõttu peaksid veebipoodide omanikud kinni pidama krediitkaartidest ja makseväravatest.

Otsekorraldused on kasulikud nende veebisaitide jaoks, mis peavad maksetega nõustuma väga harva, nagu kohalike omavalitsuste veebisaidid, mis saavad raha trahvide või trahvide eest, või veebisaidid, mis kasutavad liitumistasu.

Ettevõtte otsekorraldusi saab hõlpsalt seadistada Automatiseeritud arvelduskoda (ACH), USA-s otsearvelduste eest vastutav võrk. ACH võrgus tehti 2015. aastal üle 25 miljardi tehingu, otsekorraldused moodustasid 62% nendest tehingutest.

4

Kasutage e-kontrolle

Kas soovite veebis makseid vastu võtta ilma kaartide või sularahata tegelemata? Seejärel vaadake e-kontrolle. Tüüpi EFT (elektrooniline rahaülekanne), eChecks töötab täpselt nagu paberšekk, kuid veebis!

Sarnaselt nende paberikaaslastega, e-tšekid deponeerivad kliendilt raha’pangakonto teie ettevõttele’ pangakonto, tarkvara ACH (Automated Clearing House) kaudu. Klient peab vaid lisama Interneti-maksevormile mõned pangaandmed, mida ACH seejärel töötleb. ECheckide kasutamine võimaldab teie ettevõttel raha teenida ja säästa puid – hooray!

5

Integreerige mobiilse rahakoti maksed

Aastaks 2023 see’s ennustas, et vähemalt 1,31 miljardit inimest kogu maailmas on vähemalt kuue kuu jooksul kasutanud mobiilimakserakendusi. Selge, kui teie’kaardistage uuesti, kuidas oma pikaajalise strateegia jaoks veebis makseid võtta, peate ilmselt hakkama mobiilimakseid aktsepteerima.

Need rakendused, mida nimetatakse ka mobiilseteks rahakottideks, salvestavad teie nutitelefoni teie pangakaardi üksikasjad, mis võimaldab teil veebis kiireid makseid teha (kui veebipood aktsepteerib mobiilirakenduse makseid, see tähendab!)

Sina’Tunnustan Ameerikas laialdaselt kasutatavaid mobiilseid rahakotte, näiteks Apple Pay, Samsung Pay, ja Google Pay, kuid neid on tohutult palju Hiinas populaarsed alternatiivid – kaasa arvatud AliPay ja WeChat Pay – mida peaksite kaaluma’otsin müüa Hiina turule.

kuidas maksetega veebis vastu võtta?Mobiiltelefoni rahakotid on veebimaksete tulevik

Enamik poodiplatvorme – sealhulgas Squarespace pood, BigCommerce – annab teie veebisaidile võimaluse aktsepteerida digitaalse rahakoti makseid nende kõige põhilisemate plaanide piires.

Lisateave:

 • BigCommendi hinnakujunduse ülevaade
 • Ruutaruumi hinnakujundus

6

Saatke kliki eest maksmiseks e-posti arveid

See’s üsna iseenesest mõistetav. Võite e-posti teel arveid oma klientidele saata, kes saavad siis seda teha makske mõne klikiga. See’s on teie ettevõtte jaoks üks kõige tõhusamaid viise maksete aktsepteerimiseks veebis, vähendades samal ajal teie ettevõtet’paberi kasutamine. Igaüks’s võitja!

Automaatse arveldustarkvara abil saate arvukalt arveid kiiresti ja muretult välja saata. Mõned populaarseimad automatiseeritud arve tarkvara on järgmised.

 • Arve
 • Zoho arve
 • Ostmise kinnitamine
 • TimeSolv
 • Ariba

Seda tüüpi tarkvara integreerib teie veebisaidi, arve maksmise vormi ja klientide andmebaasi kõik ühes kohas, lastes näha, kes’s makstud ja kui palju sa’seni arvetega teeninud.

7

Installige korduv arveldustarkvara

Võib-olla mäletate seda makseväravat Triip võimaldab teil saata korduvaid arveid paketi osana. Ehkki Stripe pakub palju erinevaid funktsioone, mis võimaldavad teil võrgus makseid teha, saate siiski investeerida tarkvara, mis on spetsialiseerunud arvete automaatsele saatmisele teie klientidele.

Kuigi nad on väga sarnased, arved ja arved on üsna erinevad. An arve sisaldab veel tarnimata kaupade või teenuste loetelu koos väljavõttega võlgnetava summa kohta, samal ajal kui a arve tähistab juba kasutatud kaupade eest makse laekumist.

Mõelge sellele nii. Puusepatööstus saadab arve mis sisaldavad seadmeid ja teenuseid, mis’Teil on seda tööd vaja, samas kui veebis voogesituse teenus saadaks igakuise arve.

Korduv arveldustarkvara – mida nimetatakse ka automatiseeritud arveldustarkvaraks – sobib ideaalselt tellimuspõhisel ettevõttel, kuna see võimaldab teie klientidel automaatselt maksta iga kord, kui makse tuleb, muutes teie kliendid’ elab lihtsamalt – ja tagab, et makstakse teile õigel ajal! Mõelge vaid, õnnelikud kliendid tähendavad õnnelikku kasumit.

Kui soovite ehitada veebipoodi, siis peaksite teadma, et poodide veebisaitide ehitajad, näiteks Shopify, toetage võimalust saata korduvaid tellimusi, arveid ja tellimusi kolmanda osapoole rakenduste kaudu.

Kuidas veebis makseid vastu võtta: kokkuvõte

Kui poodikulud eeldatavasti lähikuudel suurenevad, on see nii’On ülioluline, et teie ettevõte oleks valmis nõudluse järsu suurenemisega toime tulema. Teisisõnu, teie ettevõte peab olema valmis makseid võrgus vastu võtma mitmel viisil, vähem tellijaid ostes telliskivipoodides.

See’Samuti väärib märkimist, et see, kuidas maksetega nõustute, sõltub teie asukohast’müüte oma tooteid uuesti. Näiteks kui teie’müüte uuesti veebituru kaudu, sina’Peate järgima maksevõimaluste reegleid, samal ajal kui poodide loomine annab teile veebimaksete tegemise vabalt vabaduse. Aga las’Tutvustame kiiresti oma mälestuste ülesmäge…

Parimad viisid võrgus maksete tegemiseks on:

 1. Aktsepteerige krediit- ja deebetkaarte
 2. Lisage maksevärav
 3. Seadke otsekorraldus
 4. Kasutage e-kontrolle
 5. Integreerige mobiilse rahakoti maksed
 6. Saada klõpsuga maksta arveid
 7. Installige korduv arveldustarkvara

Pidage meeles, et krediit- ja deebetkaardimaksetega nõustumiseks peate ka teie’Peate looma valitud konto kaudu kaupmehekonto – kuid see selleks’seda on tõesti lihtne teha. Tegelikult on kõigi ülalnimetatud meetodite rakendamine üsna sujuv. Olles seda artiklit lugenud, ei tohiks see enam küsimuseks olla kuidas veebis makseid vastu võtma, kuid millal.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me