Kuidas Pinterestis müüa: 3 tõhusat viisi raha teenimiseks

Paljud inimesed käivad Pinterestis inspiratsiooni saamiseks kodukujundusest, moest, retseptidest ja nii edasi ja nii edasi.

Kuid mida enamik inimesi ei tee’Mõista on see, et Pinterest on massiivne müügikanal ettevõtetele.

Kui soovite oma veebimüüki kiiresti ja hõlpsalt kasvatada, peate uurima, kuidas Pinterestis müüa.

Miks? Sest Pinteresti kasutajad maksavad tellimuse kohta rohkem kui paljud teised sotsiaalmeediavõrgud – näiteks Facebook ja Twitter – Instagram on ainus suurem platvorm, mis tõuseb kõrgemale.

Kuidas Pinterestis müüaKeskmine tellimisväärtus sotsiaalmeediasPinteresti kasutajate keskmine tellimisväärtus on 58,95 dollarit

Siit saate teada, kuidas Instagramis raha teenida.

2018. aasta seisuga on Pinterestil üle 175 miljoni aktiivse kasutaja igakuiselt, neist 75 miljonit on pärit ainuüksi USA-st!

Teisisõnu, seda’s poodide kullakaevandus, ja te ei saa endale seda asjaolu ignoreerida, kui plaanite oma ettevõtet laiendada.

Don’Kas teil pole veel poodide poodi? Pole probleemi.

Kui just sina’Mingisuguse tehnikahuvilise jaoks on poodide loomise lihtsaim viis veebisaidiehitaja, näiteks Shopify või BigCommerce kaudu..

Lihtsamalt öeldes, veebisaidi koostaja, tuntud ka kui veebipood või pood, on veebiplatvorm, mis võimaldab teil luua veebisaidi, millel pole tehnilisi teadmisi!

Siit saate lugeda meie kasulikku juhendit veebipoe loomise kohta.

Kui teil juba on pood, fantastiline! See artikkel on ka teile. Loe edasi, kui arutame:

  • Kuidas Pinterestis müümine võib teile kasulik olla.
  • Erinevus ‘rikas’ nööpnõelad ja ‘ostetav’ nööpnõelad Pinterestis müües.
  • Kuidas saate sidusettevõtte turunduse kaudu ka Pinterestis raha teenida.

1

Kuidas Pinterestis müüa?

Mille kaudu saate Pinterestis müüa’s kutsus ‘Rikkad nööpnõelad’ mis on nööpnõelad, mis võimaldavad teil Pinterestis nähtavaid tooteid osta.

Rich Pins ei ühenda mitte ainult teie veebisaiti teie Pinteresti kontoga, vaid muudavad ka teie toote automaatselt’s teavet Pinterestis, kui seda värskendate.

Hinnakujundus, saadavus ja kauplusteave sünkroonitakse kahe vahel, säästes tunde Pinterestisse sisselogimisel ja kõigi toodete värskendamisel, et teie sait täpselt kajastuks..

Rikkad nööpnõelad PinterestisRikkad nööpnõelad võimaldavad teil kasutajatele oma toodet näidata’teavet otse Pinterestis

BigCommerce omab Pinterestiga täielikult integreeritud tööriista, nii et kui teie (või keegi teine) kinnitate toote Pinteresti tahvlile, kuvab tihvt hinda ja laoseisu.

Nii saavad miljonid Pinteresti kasutajad näha, et seda saab osta, ja klõpsata oma poodide veebisaidil.

Rikkad nööpnõelad muudavad tooteid otsivaid inimesi teie käest nii lihtsaks.

Psssssst!

Lihtsalt selleks, et teile teatada, et BigCommerce töötab piiratud ajaga pakkumist, andes tasulise plaani sõlmimisel kuni 3 kuud tasuta! Ideaalne selleks, et saada oma Pinteresti ettevõtmine puhkusereisiks valmis. Uurige 15-päevast tasuta prooviperioodi, et seda kontrollida’see sobib sulle.

2

Mida’s Erinevus rikaste ja ostetavate tihvtide vahel?

Varem ei suutnud miljonid Pinteresti kasutajad seda teha’t osta tooteid otse Pinterestist.

Nad peaksid leidma toote, mis neid huvitab, klõpsake seda, et minna selle e-poodi, kust see tuli, ja seejärel ostma toote sealt.

Mis oleks, kui saaksite selle sammu vahele jätta ja teie kliendid ostaksid otse Pinterestist? Räägi mugavusest!

Noh, 2016. aastal tutvustas Pinterest ‘Ostetavad nööpnõelad’ kus kasutajad said tooteid osta ilma, et neid Pinterestist eemale suunataks.

Shopify on üks parimatest tänapäeval saadaval olevatest poodide veebisaitide ehitajatest, ja nemad’oleme teinud koostööd Pinterestiga, et võimaldada külastajatel teie tooteid osta, ilma et nad kunagi Pinterestist lahkuksid.

Vaata, kuidas see töötab:

Kuidas Pinterestis müüa - ostetav pin

Nagu näete, on miljonitel igapäevastel Pinteresti kasutajatel nüüd võimalus teie tooteid otse Pinterestist osta. See muudab selle nende jaoks palju mugavamaks ja avab teile tohutult võimalusi müüa rohkem tooteid.

Ostetavad nööpnõelad on praegu saadaval ainult USA-s ning eksklusiivsed on ainult Shopify ja BigCommerce. Klõpsake siin, et vaadata, kuidas Shopify toimib’s Ostetav pin töötab.

3

Kuidas sidusettevõtte turundus Pinterestis töötab?

Neile, kellele sidusettevõtte turundus pole tuttav, laske’Kõigepealt selgitage täpselt, mis see on.

Sidusettevõtte turundus on koht, kus ettevõte maksab teile nende toote reklaamimise eest.

Ettevõtted saavad jälgida, kus nende müük pärineb, kasutades spetsiaalset linki, mida tuntakse sidusettevõtte lingina. Kui üks nende klientidest ostab teie reklaami kaudu toote, saate vahendustasu väiksema summa. Lihtne.

Mõelge Pinterestile kui rohkem otsingumootorile kui sotsiaalmeedia platvormile; inimesed tulevad asju otsima ja enamasti ostma.

Kui saate endale sidusettevõtte turundusprogrammi, peate tegema vaid oma reklaamitud ettevõtete repineerimist’ kui lisate oma sidusettevõtte lingi.

Ostmine ja kinnitamine Pinterestis

Oma veebisaidi olemasolu pole’see on alati vajalik’Väärib märkimist, et paljude sidusprogrammide jaoks on teil vaja seda. Niisiis, kui sidusettevõtte turundus on midagi teie’kui olete uuesti huvitatud, vaadake meie võrdlusdiagrammi, et saada parimaid veebisaitide koostajaid.

Üks Pinteresti paremaid asju on see, kuidas kasutajad teie repinidega suhelda saavad. 80% kõigist tihvtidest on vaibad ja 50% haardumisest võtab tavaliselt nõel 3 ja pool kuud. See tähendab, et tihvt elab keskmiselt seitse kuud – võrreldes vaid seitsme minutiga Twitteris!

Parem ikka, sa ei tea’isegi pole vaja, et teie vaibad oleksid näha. Kuna kasutajad otsivad kogu Pinterestist tooteid, peate vaid kontrollima, et teie repinide kirjeldustes oleksid kõik asjakohased märksõnad.

See’Kõige parem on kõigepealt ringi vaadata ja näha, kuidas teised kirjeldavad sarnaseid tooteid, et saada tõepoolest tunne, mida inimesed sedalaadi toodet otsides kirjutavad. Lihtsalt veenduge, et annate täieliku teabe selle kohta, et teie repin on mõeldud sidusettevõtte jaoks.

Lõppude lõpuks, mida täpsemad on teie märksõnad, seda rohkem inimesed teie vaigu näevad ja mida rohkem inimesi teie reklaami näevad, seda rohkem raha teenite.

4

Järeldus: kuidas Pinterestis müüa

Pinterest on tänapäeval üks suurimaid sotsiaalmeedia kanaleid maailmas.

Ehkki Facebookis on rohkem kasutajaid, on Pinterest parem kanal ettevõtete omanikele toodete müümiseks ja keskmine dollari tehingu tehing on palju suurem kui enamikus teistes sotsiaalmeediavõrkudes..

Pidage meeles, et paljud Pinteresti külastajad on juba huvitatud toodete tundmaõppimisest. Nad ei ole seal, et näha sõprade värskendusi, nad külastavad Pinteresti toodete uurimiseks, inspiratsiooni saamiseks ja ostmiseks.

Seega, kui te ei kuva oma tooteid veel Pinterestis, peaksite seda kindlasti kaaluma.

Kasutades Shopify või BigCommerce, saate oma tootekirjelduse koguda kasutajatelt, et Rich Pinsit kasutades otse Pinterestist näha.

Samuti saate lubada neil osta teie tooteid Pinterestist lahkumata, muutes nende ostmisprotsesside abil tehinguprotsessi palju lihtsamaks.

Kui olete oma tooteid juba Pinterestis nööpnõeltega, peaksite kaaluma Shopify kasutamist’s Ostetavad nööpnõelad, et kasutajatel oleks teile otse ostmine eriti hõlbus.

Lisaks oma toodete müümisele, Pinterest pakub ka suurepärast viisi raha teenimiseks sidusettevõtte turunduse kaudu.

Lihtsaim viis raha pöörleval ribalaeval hüpata on vaadata läbi Pinterestis asuva 10 parima sidusettevõtte turundusprogrammi juhendid ja leida need, mis teie jaoks sobivad!

Parimate õnnestumisvõimaluste jaoks olete siiski teie’Mul on vaja veebisaiti.

Shopify on üks maailmast’Parimad e-kaubanduse veebisaitide loojad, pakkudes teile professionaalselt kujundatud poeteemasid ja üle 1000 rakenduse, et lisada oma poodi rohkem tööriistu.

BigCommerce on veel üks suurepärane võimalus ja on täielikult integreeritud Pinterestiga.

Seega, kui kaalute Pinterestis müümist, siis tutvuge kindlasti Shopify või BigCommerce’iga. Need on Pinterestis müümisel hädavajalikud.

See juhend on kasulik?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me