Kuidas kasutada veebipõhiseid ülevaateid erinevatele põlvkondadele turustamiseks

Kui sa’Veebipoe pidamisel teate tõenäoliselt, et tooteülevaated on olulised – kuid te ei pruugi aru saada, kui oluline.

Tooteülevaated on tegelikult veebis ostes klientide jaoks teine ​​kõige olulisem tegur.

Ja kohalikel ettevõtetel, näiteks restoranidel, on see kaks korda raskem. Arvustused mõjutavad mitte ainult uute klientide leidmise tõenäosust, vaid moodustavad ka umbes 15% sellest, kuidas Google valib nad teiste kohalike ettevõtete suhtes paremusjärjestuseks.

Niisiis, kui teie’Kui proovite kohalikku konkurentsi ületada, võivad paremad veebireitingud teid mängu ees nihutada. Seda on aga lihtsam öelda kui teha ja mõnel ettevõttel on see raskem kui teistel. Kõik sõltub sellest, kes te olete’uuesti turundada!

Erinevatel põlvkondadel on veebis uurimiseks ja ostmiseks erinevad viisid – mõned usaldavad rohkem kui teised ja mõned paigutavad klientide arvustuste ümber klientide arvustused brändilojaalsuse kohale.

Kuidas erinevad põlvkonnad veebipoes kauplevad ja arvustusi saavad?

Aastate jooksul on käitumisest vallandatud palju põlvkondadevahelisi kaadreid – alates “laisk Millennials” kuni “puudutatud Boomers” – aga kuidas on lood veebikäitumisega? Kas teadsite, et erinevad põlvkonnad käituvad Internetis navigeerimise, kasutamise ja isegi poodlemise osas erinevalt?

Lõime selle infograafiku, et valgustada iga põlvkonna veebipõhiseid ülevaatusharjumusi – ja aidata poeomanikel täpselt mõista, kui võimas klientide tagasiside võib olla..

veebipõhised ülevaated põlvkondade statistika järgi

Don’t Loodetud kaubamärkide lojaalsusele alates rahututest Gen Zs ja Millennials

Gen Zs ja Millennials (16–34-aastased) on sagedased ostjad, kuid nemad’see on ka kõige vähem lojaalne põlvkond – nad teevad sisseoste kõige rohkem, mis tähendab, et nende võitmiseks vajate palju ülevaateid. Nemad’olete sihitud vaatajaskonnale, kui soovite oma klientidelt palju kaasatust – kuid peate olema valmis ka tööd sisse viima, kuna nad eeldavad, et kaubamärgid suhtlevad nendega võrgus.

Gen Zs ja Millennials ostavad võib-olla kõige rohkem veebist oste – keskmiselt 344 tehingut aastas -, kuid see ei õnnestu’See ei tähenda, et saaksite istuda ja puhata, lootes, et nende raha tuleb pidevalt sisse.

See noor põlvkond pole’ei karda sisseoste teha, kaubamärgi lojaalsusele omistatakse vähem tähtsust kui vanematele vanuserühmadele. Iga päev tegeleb Gen Zs ja Millennial uuringutega 51%, võrrelduna vaid 6% boomeritega!

See tähendab, et 16–34-aastastele ettevõtetele tuleb oma klientide leidmiseks ja hoidmiseks palju rohkem vaeva näha’ tähelepanu ja pikaajaline lojaalsus. Osa sellest raskest tööst elab kuni selle põlvkonnani’kõrged ootused.

Gen Zs ja Millennials on üsna ettevaatlik hunnik ning vajavad toote osas enesekindluse tagamiseks kõige rohkem ülevaateid. Tegelikult loodavad nad näha ilmatu 181 arvustust – seda’s 4,5 korda rohkem kui Boomersil!

Nii et don’Ärge oodake, et teie noored ostjad jõuaksid mis tahes otsuste vastuvõtmisele – Gen Zs ja Millennials võtavad enne ostuotsuse langetamist kõige kauem aega arvustuste lugemiseks. Veebiarvustuste lugemine keskmiselt 18 minutit, võtab Gen Zs ja Millennials peaaegu kaks korda kauem aega, kui Boomers tunneb end ostu sooritamisel enesekindlalt.

Gen Z-de ja millennialite kaasamise eelised

Ükskord sa’olete võitnud Gen Zs ja Millennials, sina’Leiate end hääleka, kaasahaarava ja sotsiaalselt ühendatud kliendibaasiga – just sellise’on valmis andma tagasi uute arvustuste jagamise ja sotsiaalmeediasisu premeerimise osas.

Esiteks on Gen Zs ja Millennials digitaalsete ostjate osakaal kõige suurem – ligi 85%. See tähendab, et kolmandik Gen Zs ja Millennials ostab digikanalite kaudu oste kui Boomers!

Kui peate oma ettevõtte arvustuste arvu suurendama, on Gen Zs ja Millennials kuldne põlvkond, kellele sihtida – nad jätavad kõige rohkem arvustusi veebis – 80% 16–34-aastastest kirjutas veebis 2019. aastal..

Kuigi Gen Zsi ja Millennialsi pilkatakse sageli nende telefoni külge kinnitamise pärast, on see andekaid liikuvaid arvustajaid, 50% postitab arvustusi mobiili kaudu. See avab võimalused oma klientidega suhtlemiseks – kas mobiiltelefon pakub sotsiaalmeedia, rakenduste või isegi videote kaudu uusi ja lõbusaid võimalusi klientide arvustuste saamiseks..

Sa ei tea’t aga ei saa seda tüüpi kaasatust tasuta – peate teene tagasi andma. Gen Zs ja Millennials ootavad brändidelt, kellelt nad kaaluvad ostmist, palju kaasatust – keskmiselt eeldatakse, et nad näevad vähemalt 13 Q&Nagu tootelehtedel.

Niisiis, lihtsalt vanaaegse tootekirjelduse välja paiskamine pole midagi’t piisavalt, et uute põlvkondade üle võita. Nooremate klientidega suhtlemiseks ja nendega suhtlemiseks peate olema valmis minema kaugemale ja kaugemale.

Peamine näpunäide!

Üks parimaid viise nooremate klientidega suhtlemiseks on proovida uusi kanaleid, võtta omaks sotsiaalmeedia ja anda oma tooted inimestele, keda teie kliendid jälgivad ja usaldada.. Jah, võib küll’arvasime ära – meie’räägime mõjutajatest.

Mõjutajate eesmärk on teha end kuuldavaks – Millennials ja Gen Zs kuulavad. Üle kolmandiku väitis, et nende usaldus kaubamärgi vastu suureneb, kui nad näevad veebis mõjutaja reklaami või arvustust.

Lisaks sellele, et mõjutajate turundus on suurepärane viis laiema publikuni jõudmiseks, suurendab see ka nooremate põlvkondade usaldust. Ja sina’re ei piirdu ainult Instagramiga – 40% Twitteri kasutajatest väidab, et nemad’olete teinud ostu mõjutajalt saadud Tweet-i otsese tulemusena.

Gen Xs: laulmata kangelased

Gen Xid (35–55-aastased) jäävad kesktee põlvkonnana sageli kahe silma vahele, kuid ettevõtetel oleks hea pöörata neile pisut rohkem tähelepanu. Sageli on karjääri tipus ja noorte perede alustamise või hooldamise ajal Gen X-id üllatavalt kõrge väärtusega kliendid. Nemad’need sagedased ostjad, kellele on vähem keeruline meeldida kui Gen Z-dele ja Millennialitele ning kes on asjatundlikumad kui Boomers.

Keskmiselt kulutavad Gen X-id aastas vaid umbes 1k dollarit vähem kui Gen Z-id ja Millennialid – ja nad vajavad teie kaubamärgi usaldamiseks kõige vähem veenvat. Gen Xs peab nägema ainult 116 arvustust, enne kui on piisavalt kindel, et ostu (st’s 37% vähem kui noorem põlvkond).

Samuti kulutavad Gen X-id umbes viis minutit vähem online-arvustuste lugemisele kui Gen Zs ja Millennials, mis tähendab’uuesti kiiremini müüa.

Niisiis, kuidas saate Gen X-idega ühenduse luua ja veenda neid oma kaubamärki usaldama ning tooteid või teenuseid ostma? Noh, sina’d Tolmustage oma kaamerad paremini, sest Gen Xs soovib näha rohkem tootevideoid kui ükski teine ​​põlvkond.

Tegelikult loodavad Gen X-id, et nad näevad ühel tootelehel keskmiselt nelja videot – see on’s kahekordistab videote arvu, mida Boomers soovib näha!

Peamine näpunäide!

Video maksimaalne ärakasutamine on suurepärane viis Gen X klientide ligimeelitamiseks. Ja see’tasub pingutada – 46% kasutage iga päev kohalike ettevõtete uurimiseks Internetti, nii nad’olete piisavalt asjatundlik, et enne brändile asumist sisseoste teha.

Kokkuvõttes on Gen X-id sageli kasutamata ja alahinnatud kliendigrupp, kes pakuvad päris magusat turuväärtust. Keskmiselt kulutavad Gen X-id umbes 60 dollarit tehingu kohta – selleks, et sellesse toimingusse sisse pääseda, kohandada oma turundust mitme seadme vahel ja kasutada videot, et hakata Gen X-i klientides joonistama.

Boomers: Usalduse teeninud ettevõtted saavad jätkuvalt kõrgeid hüvesid

Poistejõud (üle 55-aastased) saavad halva reputatsiooni selle eest, et on tehnikaga seotud ajast maha jäänud, kuid see ei võimalda’t tähendab, et peaksite neid ignoreerima. Tegelikult kulutavad boomrid tehingu kohta kõige rohkem ja usaldavad kiiremini väljakujunenud kaubamärke. See’on oluline saada võimalikult palju häid ülevaateid’müüa Boomers siiski nagu nemad’on vähem tõenäoline, et nad usaldavad madala tärniga kaubamärke kui Gen Zs ja Millennials.

Kui teie sihtrühm koosneb peamiselt üle 55-aastastest inimestest, siis võiks teil olla tulus kliendibaas. Keskmiselt kulutavad boomrid iga tehingu korral 5 dollarit rohkem kui 18–34-aastased – ja nemadki’brändide usaldamine on kiirem kui noorematel ostjatel.

Tegelikult kulutavad Boomers enne otsuse langetamist arvustuste lugemisele vähem kui 10 minutit. See aitab neil oodata vaid 42 arvustuse lugemist, et tunda end toote ostmiseks piisavalt enesekindlalt – neli korda vähem kui Gen Zs ja Millennials!

See tähendab, et beebibuumi ajal on palju vähem tõenäoline, et nad käivad ringi ja sirvivad läbi kõik teie läbi vaadatud ülevaated, enne kui lõpuks kohustuse panevad – kokkuvõttes’Teil pole vähem raha kokkuhoidu, nii et nad tegutsevad kiiremini ja kulutavad tehingu kohta rohkem.

Samuti on beebibuumi põlvkond vähem Internetti otsimas tooteid, ülevaateid või uusi ettevõtteid. Enamik üle 55-aastaseid eelistab traditsioonilisemaid kanaleid, nii et vali oma turundusmeetodid targalt – näiteks neli viiest boomerist’t ei tea, mis on mõjutaja!

Peamine näpunäide!

Peaksite oma veebisaidile arvustuste jätmise võimalikult lihtsaks tegema, kuna pooled Boomersist eelistavad jätta arvustusi otse ettevõtete veebisaitidele, mitte Google’is postitada. Seda’s 50% rohkem soovib teie saidile kommentaare jätta kui Gen Zs ja Millennials.

Siiani võisite mõelda, et Boomers kõlab palju lihtsamaks klientidele, kellele müüa, kui ettevaatlik, raha kokkuhoidev Millennial, kuid siin’s saak – boomrid võivad olla uutele ettevõtetele keerulised eesmärgid.

Seda’sest nad’te ei ole huvitatud sellest, kas merisead oleks uute või madala reitinguga kaubamärkide jaoks – ainult 7% prooviks ettevõtet, millel on üks kuni kaks tärni. Seevastu 26% Gen Z-st ja Millennialist ütles, et prooviksid sama reitinguga ettevõtet.

Lisaks väitis 48% boomereid, et nad ootavad a vähemalt nelja tärni hinnang ettevõtte kasutamiseks – nii ka sina’Kõrge keskmise saavutamiseks on vaja kõvasti vaeva näha!

Ehkki Boomers kulutab tehingu kohta rohkem kui Millennials, teevad nad ka vähem oste. See teeb neist paremad kliendid ettevõtetele, kes müüvad kvaliteetseid, madala sagedusega tooteid, nagu diivanid või ehted.

Usaldusväärse ja järjekindla pikaajalise kaubamärgi loomine on Boomersitele müümise korral teie huvides – eriti kui turustate kalleid esemeid.

Võrreldes Gen Zs ja Millennialitega, ostavad Boomers rohkem kui 100 dollarit maksvate toodete ostmisel brändi tundmisele ja usaldamisele olulist tähelepanu kui tooteülevaadetele.

Kuidas turustada erinevatele põlvkondadele

Ükskord sa’Kui olete selge, milliseid kanaleid teie kliendid kasutavad, saate otsustada, millised on parimad viisid oma toodete tutvustamiseks klientide ees. Alustuseks peaksite:

 • Veenduge, et teie sait oleks mobiilisõbralik
 • Hoidke sotsiaalmeedias aktiivne – eriti noorematele põlvkondadele turundades
 • Optimeerige oma saiti otsimootorite jaoks
 • Otsustage, kas mõjutaja turundus on teie vaatajaskonnale sobiv
 • Muutke kasutajate ülevaateid hõlpsalt leitavaks ja loetavaks, olenemata kanalist (nt teie veebisaidil, sotsiaalmeedias, Google’is jne)

Teie klientidega suhtlemiseks on oluline mõista, kuidas erinevad põlvkonnad tooteid leiavad ja kuidas nad ostuotsuseid teevad. Siin on mõned peamised teadmised, mis aitavad teil oma ostjatest maksimaalselt kasu saada…

 • See’tasub ikkagi SEOsse investeerida – 52% Interneti-kasutajatest kasutage otsingumootoreid ikkagi selle leidmiseks’otsite uuesti.
 • Kui sa’kui suunate noore demograafilise rühma, kasutage sotsiaalseid kanaleid maksimaalselt ära! 16–24-aastased eelistavad juba praegu sotsiaalmeediat üle otsimootorite kui nende Interneti-uuringute meetodina.
 • Pidage meeles, et Gen Xs eelista videot sotsiaalmeediale, rohkem kui kolm neljandikku laadib videoid alla või voogesitab neid vähemalt kord kuus. Nemad’oled ka liikvel olles väga ühendatud – 95% Gen X-idest kasutab mobiiltelefone!
 • Peaaegu 40% boomidest veedavad suurema osa ajast hommikul võrgus, vahemikus kella viiest hommikul kuni keskpäevani, samas kui aastatuhandeid tarbib peaaegu 80% rohkem aastatuhandeid ja Gen X-e kui Boomersit. See võib olla kasulik teie sisu tõhusamaks ajastamiseks!
 • Ehkki 60% Boomersist jälgib sotsiaalmeedias kaubamärkide pakkumisi ja tutvustusi, 79% väitis, et ei anna’t ei jälgi kõiki mõjutajaid võrgus – nii et don’Ärge minge oma sotsiaalse turundusega üle parda, kui seda teete’müüs edasi Boomersile.

Kuidas julgustada rohkem arvustusi

Üks parimaid viise klientide arvustuste ergutamiseks on kasutada võlusõna R – premeerib. Tarbijatena armastame preemiaid, võistlusi ja eksklusiivseid kohtlemisi, seega kasutage seda täiel määral ära ja pakkuge arvustuste lahkumiseks väikeseid soodustusi.

Siin on mõned ideed, kuidas alustada – kui teie kliendid arvustuse jätavad, võiksid nad:

 • Saage osa loosimisest
 • Vabastage allahindlus
 • Teeni punkte ja “taseme tõstmine” saada ülevaatajaks (nagu näiteks Amazonil)
 • Saate isikupärastatud tänumeili

See’On oluline rõhutada, et need soodustused kehtivad mis tahes heade või halbade arvustuste kohta – vastasel juhul olete teie’re lihtsalt oma klientidele altkäemaksu võtmist, mis ei teeni teile usaldust.

Muud lihtsad viisid arvustuste soodustamiseks hõlmavad järgmist:

 • Arvustuste lahkumise lihtsustamine
 • Kaasates mitu kanalit ja arvustuste jätmise viise – mõelge sotsiaalsetele, Google’ile, vormidele, rakendustele jne!
 • Saadame järelmeili, milles küsitakse tagasisidet
 • Küsitluste kasutamine
 • Küsimuste esitamine ja klientidega suhtlemine arvustuste või kommentaaride sektsioonides

Negatiivsete ülevaadetega tegelemine on ettevõtte juhtimise vältimatu ja vajalik osa. Ainult 12% ettevõtetest ütles, et nad vastavad igale arvustusele, mis tähendab, et kui saate oma klientidega rohkem kurssi viia, siis võite’Olen võistlusest tublisti ees.

aida kubatovaAida Kubatova, Growave’i sisustrateegia juht

Mis muudab veebireitingud ettevõtete jaoks nii oluliseks’ edu?

“Tooteülevaated on veebipoe oluline osa’bränding ja turundus. Need aitavad luua usaldust ja lojaalsust ning kirjeldavad tavaliselt seda, mis eristab teie tooteid teistest. Ja isegi parimad tooted maailmas ei tähenda midagi, kui kliendid seda ei tee’Ärge usaldage kaubamärki ja ärge don’t teha oste.”

Miks on rakendused klientide kaasamiseks populaarsed viisid??

“Ehkki sellised platvormid nagu Shopify pakuvad juba enamikku funktsioone, teavad kogenud kaupmehed, et kui soovite, et teie veebipood paistaks teiste seas silma ja pakuks parimat kliendikogemust, peavad lisavõimalusi pakkuvad rakendused kindlasti olema. Tähtis osa klientide kaasamisstrateegiatest, näiteks lojaalsusprogrammid, automatiseeritud suunatud e-kirjad ja kasutajate arvustused, on täna rakendustega kaasas’võistlus, see’Edukat veebiettevõtet on raske juhtida ilma mitu rakendust oma veebisaidile integreerimata.”

Kuidas aitab Growave ettevõtetel rohkem oma online-arvustusi kasutada?

Growave aitab selle kasutajatel ehitada sotsiaalne tõend ning laseb veebibrändidel muutuda viiruslikeks, julgustades kasutajaid jagama kaubamärke sotsiaalmeedias ja e-posti teel, looma tugevaid kliendisuhteid kommentaaride ja ülevaadete abil, inspireerima ja suurendama konversioonimäärasid klientide arvustuste abil ning muidugi, kasutaja loodud sisu.

Miks kliendid kommentaare jätavad

Peamine põhjus, miks inimesed Internetist positiivse ülevaate saadavad, on aidake teistel teha paremaid ostuotsuseid, samas kui halva arvustuse jätmise peamiseks põhjuseks on veebipõhise kogukonna teiste hoiatamine.

Klientidel on südamest kaaskauplejatel – kui näitate, et teete ka ise, siis ka teie’Asun tohutu sammu klientide parema usalduse poole!

Selle usalduse edasiseks arendamiseks on vaja, et õnnelikud kliendid sõna võtaksid. Brändi usalduse suurendamise kolm peamist tegurit on järgmised:

 • Ettevõttel on hea veebimaine
 • Ettevõttel on klientide positiivsed hinnangud
 • Kiire klienditeenindus

Kuid see ei tee seda’t tähendab, et peaksite negatiivseid ülevaateid lihtsalt ignoreerima või, mis veelgi hullem, kustutama. Vaadake usalduse vähenemise peamisi tegureid:

 • Ettevõte kustutab negatiivsed klientide kommentaarid või ülevaated
 • Ettevõttel on negatiivsed klientide arvustused
 • Veebisaidi URL pole turvaline

Lisaks sellele, et teie veebisaidil oleks SSL-turvalisus, peate tegelema ka negatiivsete kommentaaridega, püüdes samal ajal julgustada võimalikult palju häid arvustusi. See võib olla keeruline, nähes ainult üks kümnest õnnelikud kliendid jätavad tegelikult arvustusi!

See’Äärmiselt oluline on leida viis, kuidas need õnnelikud kliendid häälekamaks muuta – pidage meeles, et ainult ühe halva arvustuse mõju vähendamiseks on vaja 40 head arvustust. Seda’See on üsna raske tegelda.

Niisiis, kuidas saate negatiivse kogemuse muuta positiivseks kaubamärgi interaktsiooniks?

Võti on siin kaasamine. Kolmandik tarbijatest loodab pärast negatiivse arvustuse avaldamist brändidelt isiklikku suhtlemist – seega võib viisakal ja ennetaval viisil reageerimine aidata võlu suurendada klientide usaldust teie ettevõtte vastu.

Siin on meie peamised näpunäited negatiivsete arvustuste positiivsel käsitlemisel:

 • Vastake halbadele arvustustele, selle asemel, et neid lihtsalt ignoreerida või kustutada.
 • Vasta kiiresti.
 • Andke kliendile võimalus asjaga edasi minna privaatsema kanali kaudu, näiteks e-posti või telefoni teel – nemad’Ma hindan isiklikku puudutust!
 • Ole viisakas – ära anna’t ei saa kaitset, isegi kui tunnete, et küsimus pole olnud’t oma süü.
 • Täname klienti tagasiside eest, isegi kui see oli negatiivne!
 • Andke neile teada, kuidas ja millal probleem on lahendatud – don’Ärge jätke neid rippuma.

Töötades vähem säravate arvustustega professionaalselt ja tulemuslikult, annate teistele klientidele usku, et isegi kui nende tellimusega midagi valesti läheb, võivad nad usaldada teie ettevõttele positiivse vastuse.

Toodete ja klientide arvud Wrap-Up

Kas sina’Kui müüte avokaadosid aastatuhandetele või kasutate häid vanaaegseid turundusmeetodeid Boomerite kaasamiseks, mõistab iga põlvkond teie ettevõtte jaoks imet. See’Aitan teil teada saada, kus ja kuidas turundada ning mida teha, et julgustada oma kliente teie ettevõtte arvustusi avaldama.

Arvustused on veebipõhise kaubamärgi loomisel oluline osa ja kui need väärtuslikud arvustused on koostatud, loeb oma klientide parim ärakasutamine.

Meie’olete lahti võtnud statistika ja paljastanud, kui palju teie põlvkond võib teie võrguharjumusi mõjutada. Meie’Ve näitas ka, kuidas ettevõtted peaksid seda teavet parema ostukogemuse pakkumiseks kasutama… ja suurendage nende müüki samal ajal’uuesti seda!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me