Kuidas fotosid veebis müüa

kuidas müüa fotode Internetis esiletoodud piltiKuidas fotosid veebis müüa ja raha teenida: üksikasjalik ülevaade

Seal’pole fotograafia müümiseks parem koht kui Internet – kus mujal on potentsiaalsete vaatajatena üle 4,3 miljardi kasutaja?

Kuid kui soovite maksimeerida oma võimalusi veebis fotode müümiseks raha teenida, siis teie’Võimalikult paljude inimesteni jõudmiseks tuleb müra läbi lõigata. See võib kõlada hirmutavalt, kuid seda saab tugeva platvormi abil hõlpsasti teha.

Fotode veebimüügil saab valida kolme peamise platvormi vahel:

 • Veebisaitide koostajad
 • Stock fotograafia veebisaidid
 • Veebiturud

Nemad’kõik hõlpsasti kasutatavad valikud ja igal neist on erinevad tugevused. Selles juhendis me’Selgitan iga valiku plusse ja miinuseid, et saaksite teha oma parima otsuse. Meie’Arutleme ka selle üle, kuidas integreerida e-kaubanduse funktsioonid ja edukalt kaasata vaatajaskondi, nii et teie fotograafia õitseb sõltumata teie valitud platvormist.

Nii et istuge maha ja lugege edasi ning teie fotod on võrgus a välk.

Veebisaidi koostaja kasutamine

Veebisaitide koostajad on kõige populaarsemad tööriistad veebis kasutamiseks – ja need võivad olla parim viis ka fotode veebis müümiseks. Nemad’see on odavam kui veebidisainerite palkamine ja üllatavalt lihtne navigeerida.

Veebisaidi koostajad on pukseerimisplatvormid, mis võimaldavad teil veebisaidi kiiresti kujundada, ilma et seda üldse kodeeritaks. Tavaliselt kõik’Teil on vaja valida värviskeem ja mall ning lohistada erinevad sisuelemendid (nt pildid või tekstikastid) sinna, kuhu’tahaksin, et nad ilmuvad.

Allpool on Wixi näide’s lohistamisredaktor. Sinine kontuur näitab iga sisuelemendi piire, paremal asuv menüü võimaldab sisuelementide suurust vastavalt vajadusele muuta, neist kopeerida ja kustutada:

Wix-i ​​lohistamisfunktsioonid

Veebilehtede koostajad sobivad kõige paremini neile, kes soovivad fotomüügiprotsessi üle võimalikult palju kontrolli saada.

4 parimat veebisaitide ehitajat fotode veebis müümiseks

 1. Ruuturuum
 2. Wix
 3. SmugMug
 4. Weebly

1. ruut

Parim: ilusa välimusega portfell

Squarespace pakub 60 erinevat malli – mitte nii palju kui Wix või Weebly, kuid palju rohkem kui SmugMug. Kui Squarespace on üldine veebisaitide koostaja ega ole täielikult pühendatud fotograafiaportfellidele, on selle mallid endiselt turul kõige paremini kujundatud mallid. Ruuturuumi mallid pakuvad vormi ja funktsioon – igaüks neist on uimastatav ja sisaldab kõiki teie funktsioone’Peate oma töö esile tooma ja müüma, nagu näiteks fotode automaatse muutmine, et need näeksid mis tahes seadmes parimat.

fotograafia malli leht

Ruuturuum’Samuti pakuvad hinnakujundusplaanid head hinna ja kvaliteedi suhet. Hinnas 12 dollarit kuus, selle odavaim kava sisaldab piiramatut ribalaiust ja salvestusruumi, nii et kõigil teie murrangulistel fotodel on ruumi särada!

Kuidas Squarespace’iga raha teenida

Disainipõhise maine tõttu on Squarespace’poodimisoskused jäetakse sageli ebaõiglaselt kahe silma vahele. See ei pruugi olla puhas veebipoodide ehitaja, kuid sellel on mõned suurepärased tööriistad teile ja teie klõpsatuste pakkumiseks.

Squarespace’is müümiseks peate valima Äripinna plaan (18 dollarit kuus), siis integreerige ruutruumi kaubandus. See võimaldab teil laadida üles piiramatu hulga fotosid, müüa digitaalseid ja printida tooteid, genereerida kuponge ja aktsepteerida mitut tüüpi makseid.

Proovige ruutu Squarespace või lisateavet meie Squarespace ülevaate lehel

2. Wix

Parim: loominguline juhtimine ja kasutusmugavus

wixi mallide ekraanipilt

Veebilehtede ehitajate suurim eelis on kontroll ja Wix pakub seda labidana. Selle lohistamismalle on lihtne kohandada ja neid on üle 500. Samuti saate kujundamise ajal valida, kas soovite olla võimalikult praktiline. Ühest küljest saab Wix ADI (tehisliku disaini intelligentsus) luua teile mõnele küsimusele vastamise põhjal originaalse saidi; teisest küljest saate malli taga oleva HTML-i isiklikuks muutmiseks kasutada suvandit Wix Code. Wix’Pukseerimisredaktor on nende valikute vahel selline õnnelik meedium!

Kuidas Wixiga raha teenida

Wix’S hinnakujundusplaanid varieeruvad. Alustuseks saate tasuta portfellis portfelli teha. Aga selleks, et müüa teie fotod, sina’Pean registreeruma Wix’s poodide hinnaplaan on 17 dollarit kuus. Ükskord sa’kui olete uuesti e-poe plaaniga liitunud, siis teie kauplus töötab ja töötab.

Wix App Marketist on saadaval ka mõned valikulised lisandmoodulid, mida saate hõlpsalt oma saidiga integreerida, et muuta see veelgi ahvatlevamaks. Parimate tasuta rakenduste hulka kuulub:

 • Wix Pro galerii – pakub “kõige professionaalsema ilmega galerii veebis”
 • Wixi fotoalbumid – hädavajalik sündmusfotograafide jaoks
 • Instagram Pro – seob teie sotsiaalmeedia pildid

Proovige Wixi või lisateavet meie Wixi arvustuse kohta Veel mõned peamised näpunäited alustamiseks:

 • Kuidas luua fotograafia veebisaiti
 • Tasuta fotograafia veebisaidi mallid
 • Kuidas luua ettevõtte veebisait

3. SmugMug

Parim: oma portfelli hõlpsaks monetiseerimiseks

smugmug koduleht

Erinevalt teistest selles nimekirjas olevatest veebisaitide ehitajatest on SmugMug pühendunud ainult veebiportfellide juurde, mis tähendab, et võite olla kindel, et iga mall laadib pilte kiiresti ja stiilselt. Seal pole’t palju malle, mille hulgast valida – kokku 26, millest kõige odavama paketi korral on saadaval vaid kuus -, kuid meie’d nimetage seda juhul, kui kvaliteet ületab kvantiteeti. Iga mall on kaasaegne ja minimalistlik, ehitatud nii, et see keskenduks teie tööle.

SmugMug seda ei tee’t ei paku tasuta paketti, nii et pärast kahenädalast tasuta prooviperioodi olete ka teie’Kui soovite jätkata, peate valima tasulise paketi. SmugMug’odavaim plaan on Põhiplaan on 48 dollarit aastas, makstud ühe korraga. Põhiplaani saate valida ka aadressil 5,99 dollarit kuus, mis tähendab rohkem aastas, kuid nõuab vähem aega.

Kui otsustate, et tasuline plaan on teie jaoks, siis teie tahe saada palju väärtust raha eest. Iga SmugMugi kava võimaldab teil laadida üles piiramatu arvu fotosid ja videoid ning saate SmugMugi kaudu müüa fotoprükiseid, raamatuid ja kingitusi.’s trükipartnerid. SmugMugi üks suuremaid negatiivseid külgi on see, et see võtab teie müügilt 15% vahendustasu, mis on palju suurem kui enamikul teistel veebisaidi ehitajatel..

Kuidas SmugMugi abil raha teenida?

Kaks muud platvormi, mis meil’Kaaned – fotofoto saidid ja veebiturud – on fotode rahaks tegemise osas üsna iseenesestmõistetavad. Veebilehtede koostajad seevastu on pisut vähem intuitiivsed. Iga ehitaja laseb teil hõlpsalt müüa, kuid on ka palju lisandmooduleid, mida saate oma eeliseks kasutada.

SmugMugil on sisseehitatud poodifunktsioonid, nii et saate neid sujuvalt liigutada, üles laadida ja müüa. Saate klientidelt tasu võtta ühe allalaadimise eest, samal ajal kui sait hoolitseb arvelduse, saatmise ja töötlemise eest.

Lisaks saate luua kohandatud hinnakirju ja müüa väljatrükke hõlpsalt ilma muude integratsioonideta. Üldiselt see’on parim neile, kellel juba on portfell ja kes soovivad kiiresti raha teenida.

Proovige SmugMugi või lisateavet meie SmugMugi arvustuse kohta

4. Weebly

Parim: veebisaidi kiireks seadistamiseks

weebly mallide ekraanipilt

Weebly aitab teil säästa tonni aega’otsite oma veebisaidi kiireks käitamiseks üles. Fraas “tõmba ja lase lahti” pole kunagi olnud nii sõnasõnaline, kui ka sina’Teil on fotode jaoks professionaalne kodu, mis pole kiiresti üles seatud. See veebisaidi koostaja pakub ka korralikku tasuta paketti, mis on suurepärane platvormi proovimiseks. Võite isegi tasuta plaanil müüa, kuigi Weebly võtab komisjonitasu. Veebipoe suurema vabaduse saavutamiseks võite minna üle uuele versioonile Pro Plan, mis on 12 dollarit kuus kui maksate ühe aasta eest ette, või võite valida mitme veebisaidi hulgast’hinnakujundusvalikud.

Peamine näpunäide: Weebly optimeerib üleslaadimise ajal pilte automaatselt, mis tähendab, et pikslid võivad kaduda ja foto kvaliteet kahjustada. Oma saidile fotode üleslaadimisel jälgige seda!

Kuidas Weebly abil raha teenida

Weebly on eriti tugev valik teie fotode füüsiliste väljatrükkide müümiseks.

Weebly’s Photo Store’i rakenduse funktsioonid a “Osta kohe” nuppu, mis on integreeritud CanvasPopiga’s trükiteenused. See hoolitseb kõigi printimise, saatmise ja klienditeeninduse eest, nii et te ei tee seda’ei pea muretsema tehnilise poole pärast.

Kuid selleks, et prinditud toodetel tegelikult raha teenida, peate registreeruma CanvasPopi arendajakontoga ja kleepima juurdepääsu võtme rakenduse seadetesse. Tüütu joonealune märkus, kuid see ei tee seda’t võtab kaua aega.

Proovige Weeblyt või otsige lisateavet meie veebisaidi Weebly arvustuse kohta’otsime põhjalikumat kaubanduslikku nõu, meie’olete ka kirjutanud oma veebisaidi rahaks tegemise juhendi

Fotograafia veebisaidi kasutamine

Fotograafia veebisaidid on platvormid, mis müüvad pilte, mida kasutatakse kujunduseesmärkidel. Kui olete oma pildid fotopildisaidile üles laadinud, hakkab see sait neid müüma jaoks sina. See sobib ideaalselt kõigile, kes alustavad seda, kes seda ei tee’Praegu pole veel suurt osa vaatajaskonnast, sest populaarsed aktsiaveebisaidid saavad päevas juba tuhandeid külastajaid. Kuid puudused on märkimisväärsed: alustajate jaoks võtab enamus fotofotograafia veebisaite kuni 70% igast teie tehtud müügist, jättes teile suhteliselt väikese väljalõike.

3 parimat fotofotosaiti veebis fotode müümiseks

 1. Shutterstock
 2. Hämmastav
 3. iStock

1. aknaluuk

shutterstock maandumisleht

Shutterstock on tohutult populaarne aktsiafotograafia allikas ja praegu on selle raamatukogu umbes 200 miljonit fotod. Shutterstock maksab teile vahemikus 20-30% igast platvormil tehtud müügist, sõltuvalt teie müügist “Eluaegne töötasu.” Eluaegne töötasu on see, kui palju te teenite’kokku teeninud Shutterstocki kaastöötajana, jagatuna neljaks astmeks: 0–500 dollarit, 500–3 000 dollarit, 3 000–10 000 dollarit ja 10 000 dollarit+.

2. Alamy

alamy fotonäited

Alamy on suurepärane fotode sait algajatele, kuna saate oma pildid vähem kui 24 tunni jooksul müüki panna. Registreerumine võtab vaid mõni minut ja üks kord Alamy’s Kvaliteedikontrolli meeskond kontrollis teie pilte üle, sina’Olen valmis minema!

Alamy on ainulaadne, kuna see ei tee seda’t kehtestada sisu suhtes piiranguid – see on vajalik ainult tehnilise kvaliteedi osas. See tähendab, et saate oma fotod üles laadida suurde, mitmekesisesse raamatukokku ja võite olla kindel, et potentsiaalsel kliendil, kes soovib teie tööd kasutada, on suur tõenäosus.

3. iStock

istock koduleht

iStock kuulub aktsiafoto hiiglasele Getty Images, mis tähendab, et teie tööd on kättesaadavad klientidele kogu maailmas. Muidugi, mitte ainult keegi ei saa tööd üles laadida nii hea mainega platvormile.

IStocki kaastöötajaks saamiseks peate üles laadima ülevaatamiseks oma töö 3–6 näidist. Ükskord sa’uuesti vastu, komisjon teile’Ll teenib vahemikku 25-45%, mis on enamiku teenustega võrreldes korralik kärbe.

Veebituru kasutamine

Online-turuplatsid on pood-veebisaidid, kus on tooteid müüdud erinevate kolmandate osapoolte poolt ja tehingud on töödeldud turuplatsi pakkuja poolt. Veebituru kõige tavapärasem näide on Amazon – teie (kolmas osapool) saate müüa kasutatud raamatut võõrale ja Amazon (turuplatsi pakkuja) tegeleb makseprotsessiga.

Veebiturul teie’see, kes müüb. See annab teile suurema kontrolli kui stock-fotode veebisait, ehkki seda ikkagi saab’Võrrelge veebisaidi koostajaga saadud vabadusega.

Nagu fotode saite, on ka veebipõhiseid turuplatse lihtsam üles seada kui veebisaitide koostajaid, sest viimane hõlmab – arvasite – tegelikult hoone kõigepealt veebisait. Ehkki teil on veebituru paigutuses vähem sõnaõigust, on see müügi teenimiseks kindel viis kiire. Ja kuna veebituruplatsid müüvad palju erinevaid tooteid (mitte ainult fotosid), meelitavad nad suuremat vaatajaskonda kui enamik stock-fotode veebisaite.

3 parimat turuplatsi fotode veebis müümiseks

 1. Etsy
 2. Snapped4U
 3. 500 pikslit

1. Etsy

etsy koduleht

Etsy on tohutu originaalsete ja käsitöötoodete turg. Üle 2 miljoni inimese müüb platvormil igasuguseid kaupu, huulepalsamist käsitsi valmistatud sünnipäevakaartideni. Etsy võtab teie töö müümiseks 20-sendise noteerimistasu, millele lisandub 3,5% müügihinnast, mis on väga hea hind.

Hea uudis fotograafidele on see, et tooteid, mida müüte Etsy saidil’t peavad olema käegakatsutavad. Fotograafia digitaalseid allalaadimisi saate müüa sama lihtsalt kui käsitsi valmistatud käsitööd. Kuid kuna saidil on nii suur vaatajaskond (ligi 40 miljonit ostjat), võib olla raske oma tööd rahva hulgast eristada. Etsy on aga postitanud müüja käsiraamatu, mis sisaldab täis näpunäiteid, et protsess oleks võimalikult lihtne.

Vaadake, kuidas Etsy võrreldakse Shopify ja WordPressiga digitaalsete allalaadimiste müük.

2. Snapped4U

snapped4u koduleht

Snapped4U on turg, mis on täielikult pühendatud sündmusfotograafia müümisele. See’on suurepärane võimalus algajatele järgmiste võimaluste saamiseks, sest kord olete’Kui olete üritusel pilte teinud, saavad kohalolijad vaadata teie galeriid saidil Snapped4U ja osta neile meeldivaid fotosid.

Konto seadistamine maksab 10 dollarit, kuid Snapped4U hoiab tavaliselt ainult 10–12% igast teie tehtud müügist – mitte nii madala hinnaga kui Etsy, kuid siiski palju madalam kui enamikul teistel platvormidel..

3. 500 pikslit

500 piksline koduleht

500 pikslit on omamoodi hübriid laoseisu / turuplats, mis võimaldab teil jälgida teisi fotograafe ja saada tagasisidet oma töö kohta. Veelgi parem, uute üleslaadimiste korral on 500 piksli tõttu hea võimalus märgata’ajatundlik hindamissüsteem, mis annab igale fotole hinnangu 1-100, tuginedes algoritmile, mis arvestab foto meeldimiste ja kommentaaridega. Päeva tutvustamiseks on olemas isegi leht’populaarseimad fotod, nii et uuem töö võitis’t eksida rahvamassi.

500 pikslit sobib suurepäraselt kogukonna loomiseks oma töö ümber, kuid sellel on ka suurem varjukülg. Sait võtab vähemalt 40% igast teie tehtud müügist, mis on palju rohkem kui Etsy ja Snapped4U. Kui sa’kui proovite võimalikult kiiresti raha teenida, ei pruugi see teie jaoks valida.

Kuidas olla edukas

Kui teil on oma fotod ja oma platvorm, saate ka teie’Pean teid kindlasti kontrollima’suure publiku juurde jõudmine ja kaasamine. Lõppude lõpuks, mis kasu on fotode müümisest, kui seal on’Kas keegi ei soovi neid osta ?! Meie’oleme kogunud parimad näpunäited oma publiku meelitamiseks:

1. Otsingumootori optimeerimine

Kui sa’re veebisaidi ehitaja kasutamine, siis on parim, mida saate oma vaatajaskonna maksimeerimiseks teha, väike otsingumootori optimeerimine (SEO).

Enamik veebisaitide ehitajaid lubab teil lisada alt sildid iga foto juurde. Need on lihtsad pealkirjad, näiteks “Jalgpall” või “šokolaadikook,” mis võimaldavad Google’il sildistatud pilti indekseerida (leida) ja tuua teie saidile tasulised silmad. Märksõnu leiate ka tööriista nimega Google Ads abil, mis võimaldab teil näha, mida inimesed veebis otsivad.

2. Sotsiaalmeedia

Enda jaoks nime tegemisel on sotsiaalmeedia teie sõber. Tänu nendele sisseehitatud vaatajaskondadega jagamise tööriistade valmisvõrkudele saate oma veebisaiti piiksutada, jagada seda Facebookis või ajakohastada LinkedInis – kuid mis kõige parem – fotograafide jaoks saate selle linkida Instagramiga.

Puhtalt fotode jagamiseks loodud Instagram sobib ideaalselt. See’s ka tasuta, nii et sina’d Ole mõistlik liituda oma 1 miljardi igakuise kasutajaga.

Teie töö linkimine selliste platvormidega nagu Instagram ja Tumblr suurendab teie nähtavust. Sina’on teil juurdepääs palju laiemale vaatajaskonnale, samas kui sellised tööriistad nagu Hashtagify suurendavad teie Interneti-kohalolu, võimaldades teil praegusi trende jälgida.

Lisateave Instagramist raha teenimise kohta

3. Bränding

Üks kindel viis fotograafina veojõu saamiseks on oma töö ümber tugeva kaubamärgi loomine. Nii saavad potentsiaalsed ostjad hea ettekujutuse sellest, kes sa oled ja milliseid fotosid sulle meeldib teha.

Esimene samm suurepärase brändi loomisel on leidke oma nišš. Kuidas see siis töötab? Lihtsamalt öeldes peate leidma oma piltide jaoks peateema. Arvestades teie kirgi või isiklikke huve, võib see teie jaoks hõlpsalt kätte jõuda või võib vaja minna mõnda uurimist.

Näiteks kui veedate oma nädalavahetused metsade vahel jalutades, peaksite mõtlema loodusfotograafiale.

Teisest küljest võite armastada inimsuhteid ja omavahelisi suhteid, nii et ka teid’tõenäoliselt meeldib teile portreede tegemine. Siit saate valida tonni võimalusi: kas soovite pulmi pildistada või teha ettevõtte peakomplekti? See’s sõltub sinust.

Ükskord sa’Kui olete otsustanud oma valdkonna üle, on hea viis seda oma vaatajatele näidata – ajaveebi loomine. See annab teile kohandatava ruumi, kus potentsiaalsed ostjad saavad teid veebis tundma õppida ja saate oma töö kvaliteeti näidata nii palju kui soovite!

Kui sa’Kui kasutate oma fotode müümiseks veebisaidi ehitajat, saate selle lisada mõne klõpsuga ajaveebilehele. Isegi kui sina’müüte seda laos foto või turuplatsil’tasub võtta aega ajaveebi seadistamiseks, kuhu saate linkida.

Valmis sukelduma? Tutvuge meie juhenditega blogi käivitamine, logo tegemine, ja brändi loomine veebis.

Kuidas fotosid veebis müüa: kokkuvõte

Vahel veebisaitide ehitajad, fotode saidid ja veebiturud, seal’Valikutest pole puudu kõigile, kes soovivad veebis fotosid müüa ja raha teenida.

Kui sa’olete ikka kinni, millist meetodit kasutada, siin’s meie kiire jaotus:

 • Veebisaidi koostajad sobivad kõige paremini: fotograafid, kes soovivad luua tugeva kaubamärgi ja omavad protsessi üle palju kontrolli
 • Stock fotopaigad on kõige paremad: fotograafid, kes soovivad oma publikut kasvatada
 • Online-turuplatsid sobivad kõige paremini: fotograafid, kes on valmis oma monetiseerimispüüdlusi mõõtkava järgi muutma

Veebi kohaloleku kindlakstegemiseks võite kasutada ka mitut ülaltoodud platvormi. Näiteks võite oma piltide müümiseks kasutada laosfoto saiti ja teie kaubamärgi tutvustamiseks veebisaitide koostajat.

See’Oluline on omada veebisaiti, kus kliendid saavad teie ja teie töödega tuttavaks saada. See pole see’t nii raske, kui see kõlab – saidid, nagu SmugMug ja Squarespace, pakuvad teie tutvustamiseks täiesti kohandatavat veebinurka. Ütle juust!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me