Kuidas alustada veebiriietuse poodi 10 sammu edu saavutamiseks

kuidas luua veebipõhist rõivakauplustKui leiate idee ehitada oma veebirõivaste pood pisut hirmuäratavaks, ei peaks te seda tegelikult tegema’t!

Tänu veebipoodide ehitajate – näiteks Shopify, Wix ja Bigcommerce – leiutisele’Nüüd on veebipoe üles seadmine lihtsam kui kunagi varem – ja te ei tee seda’t ei pea isegi teadma, kuidas kodeerida!

Viime läbi oma uuringud, et otsustada, milline veebisaidi koostaja on erinevatel eesmärkidel parim. Vastake meie viktoriinile, et saada sellekohane soovitus’s isikupärastatud vastavalt teie vajadustele.

Veebipoodide ehitajad on lohistamisriistad, mis võimaldavad kõigil luua ilusa ja professionaalse poodisaitide.

Protsess on lihtne ja intuitiivne, nii et isegi meie seas on tehniliselt kõige vähem asjatundjad nüüd võimelised liituma poodide jaemüügikogukonnaga ja arenema selles.

Meie’uuesti siin, et juhendada teid samm-sammult veebipõhise rõivapoe loomise protsessis, et saaksite kohe üldse tegutseda ja tegutseda!

See juhend annab teile kõik, mida peate teadma oma rõivapoe veebipõhiseks saamiseks.

Ja arvake mis, võitsite’selleks ei pea taskud tühjenema!

Meie’Katame kõike alates veebipoe (teie veebisaidi) ehitamisest ja kohandamisest kuni selle leidmiseni Google’is ja nende kõigi oluliste klientide toomiseni teie poodi.

Kui järgite järgmisi lihtsaid samme, siis teie’ma saan olema müüte mõne tunni jooksul veebis riideid murdosa hinnast’d maksma t-särgi eest.

1

Test & vali oma e-poe ehitaja

“Valige kindlasti e-poe ehitaja, mis vastab teie poe vajadustele ja võib teie ja teie ettevõtte jaoks kasvada.”

wix rõivaste müümine veebisSee’Veebipoe välimuse muutmine on lihtne ja kiire selliste ehitajatega nagu Wix.

Veebipoodide ehitajad võimaldavad teil veebis hakata müüma vaid murdosa hinnast’d makske kingapaari eest.

Sina’Makse töötlejatega ühenduse loomiseks peate registreeruma poodide plaani jaoks, mis võimaldab teil klientidelt makseid võtta, kui hakkate veebis rõivaid müüma.

Lisaks sellele, et veebipoodide ehitajad on hõlpsasti ja ökonoomselt kasutatavad, hoolitsevad nad ka kogu tehnilise asja eest, nii et te ei peaks seda tegema’t peab.

Võite riideid veebis kiiresti müüma hakata, ilma et peaksite muretsema turbeuuenduste ja häkkimisriskide pärast. Veebipoodide ehitajad annavad teile ka SSL-sertifikaadi.

SSL-sertifikaadid pakuvad turvalist krüptitud suhtlust teie veebisaidi ja klientide vahel’ interneti lehitseja. See tähendab, et kõik krediitkaarditehingud ja andmeedastus on turvalised.

SSL-sertifikaadi omamine on nagu turvasiltide olemasolu kõigis teie riietes, et vältida poevargusi, välja arvatud juhul, kui te seda ei tee’t ei pea neid installima ega hooldama!

Veebipoodide ehitajad hoolitsevad selle eest teie eest, nii et teie rõivakauplus oleks häkkerite eest kaitstud – poevarustajate Interneti-vaste, ehkki nad seda teevad’otsite andmeid, mitte riideid!

Kuid millise ehitaja peaksite valima? Nii suure valiku korral võib olla keeruline teada, kust alustada.

Siit jõuame kohale, et aidata teil välja mõelda, mis teie vajadustele kõige paremini sobib. Miks mitte alustada selle diagrammiga, mis võrdleb meie kolme parimat poodiplatvormi!

Pssst! Hankige BigCommerceiga kuni kolm kuud tasuta

Tahtsime teile lihtsalt teada anda, et BigCommerce pakub praegu kuni kolm kuud tasuta kui registreerute uue plaani sõlmimiseks. Mine vaata seda!

Aastate jooksul oleme oma ettevõtte loomise kaudu proovinud ja testinud paljusid erinevaid ehitajaid. See on aidanud meil koguda suurepäraseid ressursse, mida soovivad ettevõtjad – nagu sina! – võib olla käepärane.

Soovitame kõige põhjalikumaks poodlahenduseks Shopify. Neil on lai valik teemasid ja muljetavaldav rakenduste pood, et riidepoele rohkem tööriistu lisada.

poeketi maailma veebipoodeSee’Shopify vaatamist usaldavad paljud teised kaupmehed, kuna nende poodimpeerium on üle kogu maailma!

Shopify ja Bigcommerce on suurepärased, kui teie’kas soovite avada suure veebipoe (kõik üle 50 toote), kui soovite’mõeldes millelegi väiksemale poolele (alla 50 toote), on Wix, Weebly ja Squarespace head võimalused, mida kaaluda.

Enne kui edasi liigume, lase’vaatame, mida Shopify vastusena Covid-19 pandeemiale teeb:

See’s on kindel aeg mis tahes ettevõtte alustamiseks või laiendamiseks, kuid ärge unustage’muretsege – Shopify saab selle täielikult kätte. Tegelikult on see lähikuudel väikeettevõtete toetamiseks kasutusele võtnud hulga vingeid meetmeid. Need sisaldavad:

 1. Füüsiliste ja digitaalsete kinkekaartide kättesaadavaks tegemine kõigis plaanides. Nii saavad teie kliendid teid toetada ilma füüsilisi tooteid ostmata.
 2. 200 miljonit dollarit on saadaval väikeettevõtete rahastamiseks (ainult USA). Valitsuspartnerluse raames pakub Shopify Capital rahastust, et aidata väikeettevõtetel areneda ajal, mil neil võib olla vähe sularaha.
 3. Selle tasuta prooviperioodi pikendamine 90 päevani. Shopify pikendas tasuta prooviperioodi 14 päevalt 90-le, andes kaupmeestele veelgi kauem teenust riskivaba proovida.
 4. Kogukonna tugi ja veebiseminarid. Virtuaalne ‘meetups’ koos Shopify kogukonnaga, et jagada tarkust ja tuge.

Shopify suured kiidusõnad kiire reageerimise ja pühendumuse eest toetada väikeettevõtteid nüüd ja alati.

Kui sa’kui soovite veebipoe ehitajaga leppida, on parim viis edasi ehitada paar (või rohkem kui paar) ehitajat.

Mõelge sellele, nagu telliksite rohkem kui ühe suuruse särgi või pluusi ja prooviksite, milline neist kõige paremini sobib.

Kuid erinevalt mitme suuruse tellimisest ei saa te seda teha’t ei pea ette maksma ja ootama, et hiljem oma raha tagasi saada. Enamik veebipoodide ehitajaid pakub tasuta prooviversiooni, nii et saate enne ostmist proovida.

Kui sa’Kui proovite neid uuesti proovida, mõelge endale järgmiste küsimuste esitamine, mis aitavad teil otsuse langetada:

Millist platvormi teil kõige mugavam on kasutada?

 • Kas leiate liidese intuitiivseks ja hõlpsaks kasutamiseks?
 • Kas saate hõlpsalt uusi lehti ja tooteid lisada?
 • Milline tugi on olemas, kui takerdate?

Millisel ehitajal on mallid ja kujundusfunktsioonid, mis aitavad teil soovitud rõivapoodi luua?

 • Kas proovimiseks on saadaval palju erinevaid malle?
 • Kas mallid tutvustavad minu tooteid mulle meeldival viisil?
 • Kui palju loovat vabadust annab toimetaja teile oma poe isikupärastamiseks?

Lõppkokkuvõttes soovite ehitajat, kes muudaks veebirõivaste poe loomise ja müügi kiireks ja lihtsaks!

Valige veebipoe ehitaja, mis võimaldab teil oma riideid ilusti esitleda, kuid aitab teil oma kauplust kiiresti ja hõlpsalt üles ehitada ilma panka lõhkumata.

Kui sa’te pole kindel, milline poodiplatvorm teie e-poe ehitamisel teile sobib, meie’olete kokku pannud lühikese, nelja küsimusega viktoriini, mille saate teile teie vajadustele kohandatud soovitused.

veebisaidi ehitaja viktoriin 2

Otsustage, milline plaan on teie jaoks parim

Veebipoodide ehitajate lisatasu plaanid, nagu enamik asju elus, kipuvad kulutades paremaks minema. Mida rohkem maksate, seda rohkem salvestusruumi ja malle teile tehakse’Teil on juurdepääs.

Kui me ütleme ladustamine me’me ei räägi füüsilisest ladustamisest nagu ladu, meie’räägime uuesti andmete salvestamist. Mida rohkem salvestusruumi teil on, seda rohkem pilte, videoid ja muud meediumit saate oma veebisaidil majutada.

Täiendav salvestusruum on kasulik tootevaliku laiendamiseks, suurendades nurkade arvu, mida kliendid saavad toodetest vaadata või tootevideoid lisada.

Kui sa’kui saate majutada rohkem tooteid ja näidata neid paljudel erinevatel viisidel (vaatenurgad ja videod), siis teie müük suurendab ja suurendab teie lõpptulemust!

Teil on juurdepääs rohkematele mallidele’Teil on võimalik valida selline, mis tõesti sobib teie veebiriietuse brändi tooniks, stiiliks ja iseloomuga. See’meeldib leida ideaalselt sobivad teksapüksid – tasub selle eest natuke lisatasu maksta!

Tasulise plaaniga sina’re ka ehitajast lahti saada’logo ja ühendada kohandatud domeeninimi, et anda veebipoele tõepoolest oma ainulaadne isiksus.

Teie poe aadress ei ole enam www.theclothingco.mybigcommerce.com, see on www.theclothingco.com.

Kohandatud domeeninimi muudab teie veebirõivakaupluse professionaalsemaks ja mainekamaks. See omakorda loob usalduse teie kaubamärgi ümber, mis stimuleerib lõppkokkuvõttes müüki.

Aga kuidas sa tead, milline plaan on sulle parim? See’on kõige parem arvestada sellega, mida meie’Eelpool mainitud ja vaadake ka allolevat tabelit.

Selles tabelis võrreldakse meie parimate poodide peamisi ja põhjalikke plaane ning mõnda kõige olulisemat funktsiooni, mida teete või mida te ei tee’t ei saa igaühega.

Teie ehitaja funktsioonid on põhilised Advanced Valige oma plaan Loe hinnaülevaadet Lisatasu Hüljatud ostukorvi taastamine Tasuta SSL-sertifikaat Valige oma plaan Loe hinnaülevaadet logo-wix-100x100 Valige oma plaan Loe hinnaülevaadet Lisatasu Hüljatud ostukorvi taastamine Tasuta SSL-sertifikaat Valige oma plaan Loe hinnaülevaadet suurettevõtte logo Valige oma plaan Loe hinnaülevaadet Lisatasu Hüljatud ostukorvi taastamine Tasuta SSL-sertifikaat Valige oma plaan Loe hinnaülevaadet

Kas vajate meie diagrammi mõne funktsiooni selgitust? Vaata enam…

Lisatasu – juhuks, kui teil jääb oma veebipoe ehitamine hätta, teie ise’Tahan veenduda, et teil on parim võimalik tugi. Shopify, Wixil ja Bigcommerceil on kõigil premium klienditoesüsteemid, abi on saadaval telefoni, otsevestluse või e-posti teel.

Hüljatud ostukorvi taastamine – kui teie klient teeb ostmise lõpuni, kuid ei tee seda’T tegelikult ei jälgi seda, hüljatud ostukorvi taastamine saadab neile e-kirja, kutsudes neid ostu lõpule viima. Automaatselt – te ei tea’t ei pea midagi tegema! See on suurepärane funktsioon, mis aitab teil oma alust tõsta.

SSL-sertifikaat – See kaitseb kõiki teie saidil liikuvaid andmeid. Nagu füüsilise poe turvatöötaja, hoiab see ka teie kliente turvalisena. Mida turvalisemalt nad teie saidil tunnevad, seda tõenäolisemalt jagavad nad vaevaga teenitud raha!

Arvake ära, võite proovida tasuta Shopify, Wixi ja Bigcommerce’i, et saaksite enne ostma asumist välja mõelda, mis teile kõige paremini sobib..

Registreerumiseks järgige allolevaid linke:

 • Proovige Shopify-d’s 14-päevane tasuta prooviversioon
 • Proovige 14 päeva jooksul Wixi Premium-kava tasuta
 • Proovige Bigcommerce’i 15 päeva jooksul riskivabalt

Shopify hinnakujunduskavade ülevaade – uurige põhjalikult Shopify-d’s hinnad

Wixi hinnakujunduskavade ülevaade – kõik, mida sa Wixi kohta teadma pead’hinnakujundusplaanid

Bigcommercei hinnakujunduskavade ülevaade – meie ekspertarvamus suurettevõtte kohta’hinnakujundusplaanid

Veebisaidi loomise kulud 2017 – meie kogemus – jagame oma kogemusi selle kohta, kui palju veebisaidi ehitamine maksab

Kui palju peaks veebisait maksma? – lõplik hinnajuhend – juhend selle kohta, kui palju veebisaidi loomine maksab

3

Valige oma domeeninimi

“Kui soovite oma veebirõivaste poodile lisada professionaalse pilgu, on tee kohandatud domeeninimi. Mida professionaalsem teie kauplus välja näeb, seda tõenäolisemalt ostavad inimesed teie rõivaesemeid.”

Ainulaadne domeeninimi annab teie rõivapoele veebis identiteedi. Mõelge sellele nagu telliskivide ja mördi kaupluse sihtnumber – see tuvastab teie asukoha ja aitab inimestel teid hõlpsalt leida.

Selle lehe URL-is www.websitebuilderexpert.com/how-to-start-an-online-clothing-store on domeeninimi websitebuilderexpert.com.

Domeeninime ostmiseks võite minna kas otse oma veebipoe ehitaja kaudu või osta oma domeeni tuntud domeeninimede registripidajate, näiteks Domain.com kaudu..

Huvitav, milline variant on parim? Domeeninime ostmine veebipoe koostaja kaudu võib lühemas perspektiivis osutuda lihtsamaks, kui te siiski ehitajast lahkute (nt kui teie veebiriiete pood muutub teie kasutatava jaoks liiga suureks), on selle domeeninime endaga kaasa võtmine päris tore. keeruline.

Selle ostmine kolmanda osapoole kaudu võib lühikese aja jooksul võtta veidi kauem aega, kuid pikas perspektiivis on see palju mitmekülgsem.

Kui soovite rohkem teavet, tutvuge meie juhendiga, mis on pühendatud domeeninimedele.

Domeeninime valimine võib olla keeruline, kui te seda ei tee’teil pole veel veebipõhist rõivakauplust. Kõigepealt mõelge välja ettevõtte nimi ja teie domeeninimi areneb sealt loomulikult välja.

Proovige mõelda midagi meeldejäävat, mitte liiga pikka ega sõnakest ega midagi olemasoleva suure kaubamärgiga liiga sarnast. Proovige ja pange oma ettevõttele nimi, mis kajastaks teie tooteid või teie brändi eetost.

4

Valige oma mall

“Malli valimine on väga lõbus osa. See võimaldab teil luua sellise poelava, millest unistasite, et saaksite oma kliendiga tõepoolest maa peal liikuda.”

Tänu kõigi ehitajate saadaval olevatele professionaalselt kujundatud mallidele saate mõne sekundiga luua kauni ja professionaalse rõivapoe ning te ei’selleks on vaja õppida selle koodi võõrkeel!

Teie mall määrab teie veebipoe ilme ja tunde, seega on oluline teha õige otsus. Muidugi saate oma malli pärast selle valimist kohandada, kuid teie valitud valik moodustab siiski teie poe aluse’kujundus.

Kas pole kindel, millist malli kasutada? Enne lõpliku valiku tegemist soovitame enne proovida.

“Malli eelvaade on täpselt nagu uue riietuse proovimine. Kui te seda ei tee’ei meeldi, või pole’t 100% kindel, muutke ja alustage uuesti.”

Proovige oma malli valimisel klienti silmas pidada. Kui sa’Kui te pole kindel, kes on teie sihtrühm, küsige endalt neid küsimusi:

Kes on minu kliendid?

 • Kui vanad nad on?
 • Mida nad elus teevad?
 • Kui palju nad teenivad?
 • Millist elustiili nad juhivad?

Kui olete oma klienti silmas pidanud, on malli valimine palju lihtsam. Pange end nende kingadesse, mõelge, mida nad sooviksid teie veebiriiete poest näha, ja proovige seda oma malli valikuga võimalikult palju korrata..

Kuigi seda’on oluline keskenduda oma klientidele, sina’Samuti tahan teie kauplusele selle isikupära anda, nii et ärge andke’t ka oma nägemist unustades.

Malli valimine on tasakaalustav toiming, sina’olete žongleerinud oma ette kujutatud veebiriidepoes sellega, mis sobib teie klientidele kõige paremini’ vajadustele.

Enamikul veebipoodide ehitajatest on nende pakutavate rõivaste ja moega seotud mallide osas muljetavaldav pakkumine.

Shopify pakub 49 rõivaste malli & mood’ kauplustes. Ehkki ainult 5 neist võivad olla tasuta, peate arvestama, et malli ostmine on ühekordne investeering, millest saate kasu ka tulevasteks aastateks – täpselt nagu vastupidav saapapaar!

kaupluste rõivaste teemasid poetadaShopify pakub teie veebirõivaste poe jaoks muljetavaldavat hulka teemasid, nii et teie’Saate hõlpsalt leida midagi, mis sobib teie maitsele!

Wix’s pakkumine on veidi alla poole Shopify’s eest ‘Mood & Lisatarvikud,’ kuid nende 26 mallist ainult 7 makstakse.

See, et nad on vabad, ei tee seda’Need tähendavad tegelikult kompromissi kvaliteedi osas me arvame Wix’mallivahemik on üks parimaid. Neil on üle 500 täielikult kohandatava malli ja nende kujundus on alati ajakohane uusimate trendidega.

Bigcommerce pakub pealkirja all 33 malli ‘Mood ja ehted,’ millest ainult 2 on tasuta, kuid jällegi peate arvestama suurepärase malli pikaajaliste eelistega.

Näiteks on teil hõlbus navigeerimine, et kliendid saaksid leida täpselt selle, mida nad leiavad’otsite kiiresti, nii et nad’Teete palju tõenäolisemalt ostu.

Muidugi, sa pole’t piiratud ainult mallidega, mida veebipoodide ehitajad soovitavad spetsiaalselt rõivaste või moe jaoks. Sina’võite vabalt valida sadade valiku hulgast, mis neil kõigil on.

“Valige sobiv mall, et jätta klientidele hea esmamulje ja suurendada müüki.”

5

Kohandage oma malli

Online-rõivapoe isikupärastamiseks peate oma malli kohandama. Don’Ärge muretsege, seda on ülilihtne teha ja ei tee’t ei pea teadma, kuidas üldse kodeerida!

shopify rõivapood kohandadao alustage oma malli kohandamist Shopify’s, peate vaid vajutama armatuurlaua paremal asuvat sinist nuppu – tõesti kiire ja lihtne!

Malli saate kohandada järgmiselt:

 • Uute lehtede lisamine nt. tootelehed (mida meie’uurin üksikasjalikumalt järgmises etapis)
 • Lisamine ajaveeb, kus saate avaldada uudiseid või värskendusi
 • Malli värvipaleti ja taustpildi muutmine
 • Igal lehel erinevate elementide teisaldamine, lisamine ja eemaldamine
 • Veebipoe eri sektsioonide värvi, suuruse ja fondi muutmine
 • Sotsiaalmeedia kanalite integreerimine teie poodiga

Veebipoe ehitajad’ liidesed on kõik väga intuitiivne ja hõlpsasti kasutatav, nii et seal’Malli kohandamisel ei pea te üle tundma.

Mäletan sind’olete vastutav oma veebipoe kujundamise eest. See tähendab, et sa võitsid’kui näete sama kujundusega, mis kahjustab teid’professionaalse disaineri palkamisel nägu.

Tegelikult, Võimalus jääda oma esialgsele visioonile truuks on üks peamisi põhjuseid, miks armusime omaenda veebisaitide loomisse!

Nii nagu oma malli valimisel, kui ka teie’seda kohandades veenduge, et mõtlete tõesti oma sihtrühmale. Proovige sattuda nende mõttemaailma ja kujundada vastavalt sellele ka veebipõhine rõivapood.

Malli kohandamisel seda’on tõesti oluline kindlasti vaadata, kuidas see ka mobiil- ja tahvelarvutites välja näeb.

Tänapäeval tehakse rohkem Interneti-otsinguid pigem mobiilsetel seadmetel kui traditsioonilisel töölaual

52% Interneti-liiklusest tuleb mobiilseadmete kaudu. Seega on kohustuslik omada veebis rõivakauplust, mis näeb hea välja ka mobiilis. Enamik ehitajaid muudavad teie poe välimuse eelvaate vaatamise muudes seadmetes peale töölaua väga lihtsaks.

bigcommerce rõivakaupluse tahvelarvuti vaadeBigcommerce võimaldab teil vaadata oma kauplust tahvelarvutites, nii et saate kontrollida, kas kõik kliendid tunnevad teie saiti positiivselt.

Wixil on oma mobiiliredaktor, mis võimaldab teil mitte ainult näha, kuidas teie pood mobiilil välja näeb, vaid ka vajadusel muudatusi teha’ei ole sellega rahul. Need muudatused kehtivad ainult siis ‘mobiil valmis’ versiooni, samas kui lauaarvuti versioon jääb samaks.

wix rõivakaupluse mobiilitoimetajaWixi mobiiliredaktor teeb teie saidi täpsustamise hõlpsaks liikvel sirvimiseks mõeldud kasutajatele, nii et te ei kaota kunagi müüki!

Võib-olla arvate nüüd, et see kõik tundub liiga keeruline ja võib-olla on lihtsam palgata veebidisainer, kes peaks teie eest hakkama saama, kuid kui te ei’teil on päris suur eelarve, mida võiksite uuesti läbi vaadata.

Malli kohandamine on teie võimalus optimeerida oma pood oma klientide jaoks, et saaksite suurendada oma kõike olulist lõpptulemust! 6

Lisage tooteid oma e-poele

“Teie tootelehed on teie veebirõivaste poe kõige olulisem osa, lõppude lõpuks saate siin muuta aknapoes ostjaid tasulisteks klientideks!”

Kui teie koduleht toimib teie telliskivide ja mördi kaupluse esikülje digitaalse ekvivalendina, on teie tootelehed kaupluse põranda veebiversioon.

Ja toodete lisamine ei suutnud’t olema lihtsam. Shopify abil lisage tooteid, minnes Shopify redaktori vasakus servas toote vahekaardile ja klõpsates sinist ‘Lisage toode’ nuppu paremas ülanurgas.

See’tootelehtede kohandamisel on oluline oma kliente meeles pidada. Kui muudate nad liiga hõivatuks, võite anda inimestele võimaluse halvata. Kui see’liiga hõre, kliendid võitsid’t pole üldse valikut.

Peate tagama, et kliendid leiavad vajaliku kiiresti ja hõlpsalt üles. Kõik muu on halb disain!

Kui mõelda, kuidas oma tooteid kõige paremini tutvustada, soovitame endalt küsida: kellelt minu kliendid praegu osta saavad?

Seejärel uurige neid poode, uurides, kuidas nad oma tooteid uhkeldavad, kuidas kliente ahvatlevad ja kuidas julgustavad neid ostma.

Asjad, mida konkurentidelt vaadates silma peal hoida’ tootelehed sisaldavad:

 • Kas nende tooteid kuvatakse ruudustiku või loendina?
 • Mitu toodet ühel lehel kuvatakse?
 • Kuidas on nende tooted rühmitatud??
 • Kas saate sorteerida tooteid hinna järgi, enimmüüdud, esiletõstetud?
 • Kas saate tooteid filtreerida värvi, materjali, kaubamärgi järgi?

Mõelge sellele, nagu näeksite kedagi tänaval kandmas tõeliselt suurepärast rõivastust. Sina’d on inspireeritud ja soovite proovida seda korrata, pannes samal ajal oma keerutuse, eks?

7

Seadistage makse töötleja

“Makseprotsessori seadistamine ei ole raskem kui ülejäänud veebipoodide loomise protsess, kui teie’kui olete selle pärast mures, siis tõesti ei lähe’t peab olema!”

Internetis rõivaste müügiga raha teenimise alustamiseks peate oma poe ühendama makse töötleja. Makse töötlejad on teenused, mis võimaldavad teil võtta klientidelt krediitkaardimakseid.

Kui sa’Shopify kasutamisel on neil sisseehitatud makseprotsessor ‘Shopify maksed’ (koos triibuga), mis võimaldab teil oma makseid otse nende kasutaja juhtpaneelil hallata. See tähendab, et saate oma raha reaalajas jälgida’see on ka väga lihtne!

Shopify toetab ka mitmeid teisi makseprotsessoreid, näiteks PayPal ja Amazon Pay.

Nii Wix kui ka Bigcommerce toetavad ka laia valikut maksevõimalusi, mille vahel saate valida. Selle seadistamine on vaid mõne hiireklõpsu kaugusel.

Kui teil on makseprotsessori seadistamine hätta jäänud, on enamikul veebipoodide ehitajatel muljetavaldavad tugikeskused või foorumid, kust leiate kogu vajaliku teabe.

suurettevõtte maksete tugiSuurkaubandus’s Tugikeskus pakub teile laia valikut ‘kuidas’ juhendid. Kui sa’tundes end makseprotsessori seadistamisega üleolevana, võitsite varsti’t olema!

Maksete seadistamisel soovitame käivitada testtellimus. See võimaldab teil tunda, kuidas teie kliendid edenevad kassas, et saaksite muudatusi ja täiendusi teha.

“Soovite veenduda, et ostuprotsess oleks võimalikult sujuv ja hõlbus, nii et te ei peaks seda tegema’ei kaota ostmise lehtri hilises etapis ühtegi klienti. Lihtsam kassa tähendab suuremat müüki ja suuremat kasumit!”

8

Hankige oma rõivapood Internetist

Rõivaste veebis müümine on konkureeriv ettevõtmine. Klientide meelitamiseks teie veebirõivaste poodi (ja konkurentsist eemal) peate leidma otsingumootorid.

See tähendab seda peate mõtlema oma poe optimeerimisele otsingumootoritele. Esiteks sina’Ma tahan, et teil oleks märksõnale keskendunud lehe pealkiri ja metakirjeldus.

Teie lehe pealkiri on sinine link, mida näete otsingutulemustes, ja meta kirjeldus on selle all olev tekst, mis annab teile ülevaate selle lehe kohta.

Märksõnad on need, mida inimesed otsivad, et jõuda teie veebiriidepoodi. Need on terminid, mis on seotud teie veebipoes leiduvaga.

Näiteks kui teie’naiste müümine’vanad rõivad ja aksessuaarid, võivad teie märksõnad olla järgmised: ‘vintage riided,’ naised’s vintage riided’ ‘vintage tarvikud,’ ja ‘naised’s vintage tarvikud.’

Kui soovite Google’ile näidata, et teie pood on nende märksõnade jaoks asjakohane, peate neid kasutama oma lehe pealkirjas ja metakirjelduses.

poodlema rõivakauplus seoLihtsate SEO-ülesannete täitmine Shopify kaudu ei õnnestunud’t olema lihtsam. See meelitab teie poodi rohkem kliente, suurendades müüki ja kasumit.

Teine asi sina’Tahan teha, et teie sait oleks üles ehitatud selliselt, et Google saaks kogu teie sisu üles leida.

See aitab teie poodil ilmuda rohkemates otsingutulemustes. Selle eeliseks on ka see, et teie kliendid saavad teie poes kiiresti ja hõlpsalt navigeerida.

Näiteks kui keegi otsib ‘sinine teksariidest jakk’ siis võib hea saidi ülesehitus muuta sinise teksariidest särgi tootelehe paremusjärjestuseks otsingumootori tulemuste lehtedel (SERP), kuna teie koduleht võitis tõenäoliselt’t.

Selle põhjuseks on asjaolu, et see pole kohandatud sellele konkreetsele otsinguterminile, kuna see on rohkem üldleht (mitte konkreetselt siniste teksajakkide kohta).

Loogiline saidi struktuur parandab Google’i nähtavust, mis tähendab suuremat liiklust teie saidile ja lõppkokkuvõttes suuremat kasumit.

Selleks veenduge, et teie lehed lingiksid üksteisega, näiteks oma tootelehtedel oleks näiteks link tagasi oma kodulehele.

See mitte ainult ei muuda Google’i õnnelikuks, vaid teeb ka teie kliendi õnnelikuks, kuna nad saavad hõlpsalt teie poes liikuda. Ja me kõik teame ütlust: ‘õnnelik klient on püsiklient,’ nii teie SEO strateegia pole’Ainult uute klientide saamine, kuid aitab muuta neid tagasitulekuks.

Veebipoodide ehitajad hoiavad sageli teie kätt läbi SEO protsessi, kuid meie’ve leidis, et Wix on selles eriti hea. Wixil on oma SEO Wiz, mis loob teile kohandatud SEO plaani.

wix rõivakauplus seoWix’SEO Wiz annab teile selge kontrollnimekirja asjadest, mida peate tegema, mis muudab teie rõivaste veebipoe otsingumootori ja kliendisõbralikuks muutmise väga lihtsaks.!

Wix’s SEO Wiz annab teile selge kontrollnimekirja vajalikest asjadest, muutes veebirõivaste poe otsingumootori ja kliendisõbralikuks muutmise väga lihtsaks! [/ caption]

“Veebipoodide ehitajad jätavad teid harva teie enda seadmetele. Neil on sageli ammendavad abikeskused, et näha teid oma poodide saidi seadistamisel.”

9

Eelvaade & avaldage veebipõhine rõivapood

“Poe eelvaatamine on nagu kiire peeglisse vaatamine enne majast lahkumist hommikul. Keegi ei taha veeta päeva seljatoes või seestpoolt väljas liikudes”

Pärast veebipoe loomist, kohandamist ja optimeerimist olete teie’olete vist rohkem kui pisut kannatamatu oma riideid veebis müüma asunud, eks? Kuid astuge korraks tagasi, peate selle kõigepealt üle vaatama ja testima.

See’on oluline kontrollida, kas teie pood näeb välja täpselt selline, nagu soovite. Veelgi olulisem on see, et peate tagama, et kõik töötab tõrgeteta, et tagada hea kasutajakogemus ja müüa nii palju riideid kui võimalik.

Soovitame teil paluda sõbral või pereliikmel oma poe eelvaadet aidata, sest pärast selle ehitamist ja nii kaua vahtimist võib teil olla mõni rumal väike viga.

Ükskord sa’olete oma rõivapoodi eelvaadanud ja sellega täiesti rahul’on aeg riideid veebis avaldada ja müüma hakata!

10

Turustage oma veebirõivaste poodi

Poe loomine ja käitamine on esimene samm, kuid selleks, et veenduda, et hakkate (ja jätkate) riiete veebimüüki, peate oma poodi turustama.

Soovitame oma veebirõivaste poodi turustada sotsiaalmeedias. See on tasuta ja lihtne meetod oma kaubamärgi maailmas nähtavaks tegemiseks.

Saate lihtsalt anda oma klientidele võimaluse meeldida teie ettevõttele Facebookis või jälgida teid Twitteris, mis tähendab, et nad saavad olla kursis kõigi kaubamärgi värskenduste, tööstuse uudistega, mida võite jagada, ja kõigi tulevaste tehingutega. See aitab teil ka oma kaubamärki kasvatada ja klientide vastu usaldust luua.

Samuti saate oma suhtlusvooge integreerida otse veebipoodi.

Kujutage ette, kui esitlete oma kaupluses oma Instagrami voogu, mis on suurepärane võimalus tuua oma rõivaste reale näiteid ja anda klientidele ostmiseks rohkem põhjuseid!

shopify rõivakaupluse sotsiaalmeediarakendusedValik sotsiaalmeediarakendusi Shopify’is’s App Store, mis aitab teil säilitada ja laiendada oma kliendibaasi.

Shopify, Wix, Bigcommerce ja Weebly omavad laialdasi rakenduste turge, mis võimaldavad teil laiendada veebipoe funktsioone, näiteks sotsiaalsete platvormide integreerimise kaudu..

Nende App Marketsi võim ei anna seda’seal ei peatu. Saate lisada ka funktsioone, näiteks külastajate analüüsi ja klientide kogumise meetodeid’ turunduskampaaniate e-posti aadressid.

Wixi rõivakaupluse turundusrakendusedWix’nende turundusrakenduste valik nende App Marketist, mis on loodud selleks, et aidata teil veebis rohkem riideid müüa!

Eelkõige veebipoodides saab e-posti turunduse rakendusi ja pistikprogramme hästi ära kasutada. Lõppude lõpuks, sina’Ma olen kogunud teie kliendid’ e-posti aadressid, kui nad ostsid, nii et teil on valmis vaatajaskond inimesi, kellele turundada! Võite saata värskendusi ja tutvustusi, mis aitavad teil suurendada müüki.

bigcommerce rõivakaupluse e-posti rakendusedBigcommerceil on terve rida rakendusi, mis on pühendatud ainult e-turundusele, et aidata teil oma kampaaniaid luua ja täiustada ning tuua teie poodi rohkem äri.

Teine turundusmeetod, mille üle võiksite mõelda, on ajaveebimine. Enamik ehitajaid lubab teil veebipoele ajaveebi lisada väga lihtsalt. Saate avaldada mõtteid juhtinud teoseid, näidata brändi isikupära ja luua lojaalse jälgija. Blogid võivad tõesti luua usaldusväärse kaubamärgi ja aidata korduva äritegevuse kaudu suurendada teie müüki.

Blogisisu on ka tore asi, mida sotsiaalmeedias jagada või e-turunduse kaudu reklaamida – see kõik on seotud! See aitab teie brändi tõeliselt õigustatud ja usaldusväärse konkurendina e-poe jaemüügis kinnitada.

Nende lihtsate, tõhusate ja odavate turundusmeetodite abil, teie veebiriidepood teenib kohe suuri kulusid.

Edulood

Et sulle seda näidata’Oma unistuste jälitamine pole võimatu, tutvuge mõne veebipoe ehitajatega loodud rõivapoodidega, kelle riided on lendab virtuaalse riiuli alt ära!

Korteripunkt

Flatspot on sõltumatu uisupood ja meestele mõeldud tööstuse juht’kaasaegne mood ja tänavarõivad. Nende kauplust juhib Shopify, mille kaudu nad müüvad 15 erinevat tüüpi rõivast, mütsidest kuni dressipluuside ja kottideni treeneriteni. Nende tooted on pärit 35 kaubamärgilt ja nad tarnivad neid tooteid nüüd kogu maailmas.

poodide veebipoe näideFlatspot on suurepärane näide ulatusest, mille saate saavutada sellise veebipoe ehitajaga nagu Shopify.

Beacha supelrõivad

Beacha Swimawear on ettevõte, mille asutas kolmest meeskonnast koosnev meeskond, kes otsustas kujundada ujumisriided, mis sobiksid kindlale nišile turul – muutes mugavad ja atraktiivsed ujumistrikoodid kõigile kehatüüpidele.

Nende edu näitab vaid seda, et veebis on ruumi kõigele – ükskõik, kui nišš idee ka poleks! Nad pakuvad Wixiga oma veebiriietuskauplust, kus nad saavad näidata umbes 50 tootekataloogi ja hostida videosisu.

Wix-i ​​veebiriidepoodide näideBeacha Swimawear kasutab suurt kapitali Wixil’s funktsiooni lisamiseks lohistage ‘Osta nüüd’ nuppu oma kodulehe keskele, meelitades kliente kohe konversiooni tegema.

Nende pood on elegantselt esitletud, kajastades nende ujumisriiete elegantsi ning selged kutsed üles julgustama ostmist, pakkudes head kasutajakogemust, mis muudab!

Daisy Del Sol

Daisy Del Sol on veebipõhine vintage- ja kaasaegsete rõivaste pood. Nende kauplust juhib Bigcommerce. Nad hakkasid müüma vintage rõivaid ja laiendasid hiljem moodsamat valikut, laienduse, mille on teinud võimalikuks nende e-poe ehitaja.

Suurkauplus võimaldab kauplustel oma saitidel majutada suurt hulka tooteid, muutes need tulevikus suurepäraseks valikuks kauplustele, kes mõtlevad tulevikus laienemisele.

suurkaubanduse veebiriiete poodide näideDaisy Del Sol tasakaalustab kenasti tugeva visuaalse pildi koos selgete pealkirjadega saidi ülaosas, et muuta navigeerimine kliendi jaoks lihtsaks.

Järeldus – aeg esimese müügi tegemiseks!

Sina’olete nüüd täiesti teadlik peamistest sammudest, mida peate oma veebipoe seadistamiseks ja müügi alustamiseks tegema. Sina’Tõenäoliselt leevendas seda ka teada saada’s mitte nii tehniline kui võiksite’arvasin!

Tänu veebipoodide ehitajate (nt Wix ja Shopify) lohistamisele, sina’on teil võimalik riideid Internetis müüa ilma, et peaksite teadma, kuidas koodi teha, ja panka lõhkumata.

Mõelge veebipõhise ehitaja kasutamisele nagu enda särgi või pluusi valmistamine.

Raha asemel on pigem ajainvesteering, ja saate seda teha täpselt soovitud stiilis, selle asemel, et vastata mõne teise (veebisaidi kujundaja) tehtud tootele, mis ei’t sobivad täiesti õigesti, ja et sina’Parandamiseks tuleb maksta veelgi rohkem.

Alustage veebipõhist rõivakauplust täna registreerudes ühte järgmistest tasuta prooviversioonidest:

 • Proovige Shopify’i tasuta
 • Proovige Wixi tasuta
 • Proovige Bigcommerce’i tasuta

Rõivakaupluse arendamise jätkamiseks ja oma edusammude maksimeerimiseks, registreeruge meie uudiskirjaga, kasutades allpool olevat vormi.

Kui registreerute, siis meie’Saadame teile kasulikke näpunäiteid ja disaini toetavaid näpunäiteid, mis aitavad teil e-poe järgmisele tasemele viia.

Miks ka mitte anna meile nagu Facebookis et olla kursis ehitajate näpunäidete ja parimate tavadega.

See juhend on kasulik?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me