Постійний огляд контактів: ціни, шаблони та порівняння MailChimp

Сьогодні в Інтернеті так багато веб-сайтів, що якщо ви були продавцем електронної комерції або навіть хтось сподівався зв’язатися і надати безкоштовну інформацію, ви, мабуть, матимете рацію хвилюватися. У світі наштовхнутих сповіщень та агресивного маркетингу надзвичайно важливим є можливість звернутися до електронної пошти. Маркетинг по електронній пошті може бути фантастичним способом залучення трафіку на ваш сайт, якщо це зроблено правильно.

Серед безлічі інших інструментів маркетингу електронної пошти, ConstantContact – це ім’я, яке постійно з’являється (каламбур не призначений). Окрім основної компетенції в маркетингу електронною поштою, сайт також розширився, включивши інші маркетингові послуги, що є плюсом.

Сьогодні ми розглянемо, що пропонує постійний контакт і досвід, який ви можете очікувати, якщо ви вирішите дати йому відгук.

Дізнайтеся більше: Перегляньте всі шаблони електронної пошти на постійному контакті.

Кожен із шаблонів містить всю основну інформацію, необхідну для того, щоб ваш електронний лист відповідав більшості стандартних норм. Сюди входить включення фізичної адреси для вашого бізнесу, обов’язкового посилання на підписку, а також іншої корисної інформації.

Якщо у вас є власні засоби масової інформації, такі як логотипи або власні зображення, вони можуть бути завантажені в систему, а також використані у ваших інформаційних бюлетенях. Вам дозволено до 2 Гб пам’яті, тому навряд чи ви закінчитеся незабаром.

Сплануйте електронні листи для автоматизованого випуску.

Після того, як ви призначили, відредагували та будете задоволені створеною вами електронною поштою, ви можете зберегти її та надіслати негайно або запланувати на наступний, автоматизований час доставки та дату. Постійний контакт слід за австралійським західним стандартним часом (AWST), тому вам доведеться перетворити місцевий час, виходячи з цього, щоб правильно запланувати електронні листи.

Єдиним незначним недоліком, який я вважав важливим, є те, що, здається, не існує жодного способу, яким система могла б бути налаштована на автоматичне реагування на відповіді користувачів. Те, що постійний контакт вважають автовідповіддю, більше нагадує ефект запуску, який відбувається у встановлені часи, щоб випустити серію електронних листів.

3. Перевірка результатів ваших кампаній

Отримуйте негайні оновлення щодо своїх маркетингових кампаній

Після будь-якої кампанії результати її можна побачити на вкладці “Звітність”.

Постійний контакт має легко читається графік ваших результатів і включає важливі статистичні дані, такі як частота кліків і відкриті показники. Якщо ви вирішите інтегрувати Google Analytics, більше інформації буде доступно. Окрім результатів однієї кампанії, ви також можете підбирати результати в різних кампаніях.

4. Постійні контактні програми та інтеграції

На ринку доступні сотні надбудов

Постійний контакт має відкритий список із понад 300 додатків та інших модулів, які ви можете інтегрувати у свій основний обліковий запис. Вони варіюються від простих програм імпорту електронної пошти, таких як ваші облікові записи Google або Outlook, аж до роботи з Zoho та Azureplus для управління взаємовідносинами з клієнтами та автоматизованого управління потенційними клієнтами та прогнозування продажів..

Програми перераховані на Marketplace, де їх можна сортувати аналогічно плагінам WordPress за назвою, рейтингами, оглядами чи навіть коли вони були додані. Ці програми пропонують безпрецедентну можливість надзвичайно масштабувати ваш маркетинг електронної пошти.

Теплова карта відстеження кліківЛегка сегментація користувачівFacebook / Інстраграм МаркетингЗнижка на некомерційні організації20 – знижка 30%20 – знижка 30%Відвідайте постійний контактВідвідайте MailChimp

Історії успіху

Впродовж останнього десятиліття Vin Bin доводив свою експертизу, пропонуючи клієнтам вишукану різноманітність вин, крафтового пива, спиртних напоїв, ремісничих сирів та гурманів. Це дітище Ріка Ломбарді, цей спеціалізований магазин, виріс із міцності в силу і зробив свою пристрасть процвітаючим бізнесом.

Постійний контакт був одним із інструментів, якими користується Рік, і він вважає це великою частиною його успіху. Система запропонувала йому доступний спосіб побудувати відносини з клієнтами та привести їх до Він Бін. Рік та багато інших, як він, використовували електронний маркетинг, щоб розширити свій бізнес та збільшити зростання.

Примітка Джеррі Лоу

Я використовую MailChimp для інформаційного бюлетеня WHSR. Близько року тому Constant Contact пропонує мені безкоштовний рахунок. Я не перемикався через кілька причин:

  1. Дешевша вартість в довгостроковій перспективі – MailChimp на 5 – 10% дешевше, ніж у конкурентів.
  2. Я задоволений майстром електронної пошти MailChimp – отже, я не в змозі випробувати інших (навіщо щось виправляти, коли це не порушено?).
  3. І найбільше, я витратив величезні зусилля та гроші, щоб освоїти використання MailChimp та налаштувати свою поточну систему автоматизації електронної пошти. Витрати на перерахування ваги грошей я можу заощадити з безкоштовного рахунку.

Однак, на мою думку, постійний контакт легко входить у трійку найкращих претендентів на інструменти маркетингу електронної пошти.

Вони схожі на попередню версію MailChimp.

Ціни на постійні контакти трохи вище, але ви отримаєте те, за що платите. Деякі маркетингові функції, такі як макетування SMS-повідомленнями, оповіщення про продаж у режимі реального часу, соціальна CRM, легка сегментація користувачів та виставлення рахунків (яких ви не можете отримати в MailChimp), можуть стати життєво важливими для організації великого бізнесу. Для початку я рекомендую прочитати історії успіху на веб-сайті постійних контактів, щоб дізнатися більше.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me