000webhost Recenzie

Spoločnosť 000webhost, založená v roku 2007 ako dcérska spoločnosť spoločnosti Hostinger, sa trochu líši od vášho poskytovateľa webhostingov typu run-of-the-mill, dokonca aj tých bezplatných. Namiesto toho sa označuje ako „vzdelávacia platforma pre začiatočníkov, ktorí začínajú svoju cestu na internete“..

000webhost ponúka množstvo lacných riešení webhostingu s úplne bezplatným štartovacím plánom a umožňuje používateľom jednoduchý krok smerom k budovaniu – a hosťovaniu ich prvých webových stránok. To znamená, že tieto nízkonákladové plány sa spájajú s dvoma ďalšími dôležitými komponentmi užitočnými pre začiatočníkov – tvorcami webových stránok a učením sa kódu.

Asi 000webhost

  • Sídlo: Kaunsas, Litva
  • Založené: 2004
  • Služby: Zdieľaný hosting

Ako funguje bezplatný webhosting

Než som sa ponoril do matíc a skrutiek 000webhost, myslel som si, že je rozumné zahrnúť krátku sejbu na bezplatný web hosting. Akýkoľvek druh webhostingu vôbec, či už je to zadarmo alebo inak vyžaduje rovnaké vybavenie zo strany poskytovateľa webhostingu.

V prvom rade je potrebné poznamenať, že servery, softvér a šírka pásma si vyžadujú značné kapitálové investície. Tieto investície sa musia nejakým spôsobom získať späť, takže zvyčajne môžete očakávať, že sa dostanú pod tlak na aktualizáciu účtu. V niektorých prípadoch môže bezplatný webhosting odovzdať vaše údaje aj partnerom.

Na inej úrovni existuje veľa obmedzení týkajúcich sa bezplatných účtov. Tieto sa líšia v závislosti od hostiteľa – niektoré vynútia povinné reklamy na vašom webe, prísne obmedzenia zdrojov servera a vy budete môcť používať iba určité formáty názvu domény. V prípade 000webhost by to bolo:

yoursitename.000webhostapp.com

Nakoniec existujú riziká, ktorým čelíte, keď sa z dôvodu nákladov na kapitálové investície voľný hostiteľ pokúsi šetriť na zabezpečení. Napríklad 000webhost bol v roku 2015 napadnutý hackermi, čo viedlo k odcudzeniu údajov o viac ako 13 miliónoch zákazníkov.

Z týchto dôvodov dôrazne odporúčame, aby ste 000webhost považovali za pieskovisko, kde si môžete vyskúšať nové veci alebo nápady. Ak máte vážne problémy s hostingom stránky, choďte namiesto toho s platenou hostingovou službou.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me