Як налаштувати автоматизований щотижневий бюлетень, керований RSS, на MailChimp

Згідно з опитуванням програмного забезпечення, приблизно 40% маркетологів на B2B вважають, що прибутковість, яку вони отримують за допомогою власного маркетингу електронної пошти, є якіснішою, ніж потенційна з інших джерел. Не тільки важливо залучати читачів до свого блогу, але ви повинні робити все можливе, щоб зареєструвати їх у своєму списку розсилки, щоб ви могли тримати їх повернення та перетворення їх у клієнтів.

На цьому веб-сайті ми описали багато способів зв’язатися з відвідувачами, знизити показник відмов та покращити кількість конверсій. Один із способів підключення – це внутрішній список розсилки.

Якщо ви коли-небудь бачили небажаний електронний лист у своїй папці “Вхідні”, ви знаєте, як дратується це, щоб отримати щось, про що ви ніколи не просили. Замість того, щоб вигравати, ви хочете, щоб ваші читачі були раді бачити листування від вас. Проблема, яка грає, полягає в тому, що більшість блогерів настільки зайняті, що вони просто не встигають також створювати регулярні інформаційні бюлетені.

Введіть щотижневий інформаційний бюлетень MailChimp, що управляється RSS

Я один з тих блогерів, яким важко отримувати щомісячний інформаційний бюлетень. Крім того, я веду щоденник і редагую для кількох сайтів, а також власний. Це означає, що інформаційний бюлетень натискали на задній пальник. Я б інколи пропускав місяць, і коли я розсилав бюлетень, я мав би кілька підписників, які підписалися.

На жаль, люди не чули від мене щотижня, тож вони або забули, що підписалися, або більше не цікавились спорадичними розсилками.

MailChimp вирішив цю проблему для зайнятих блогерів. Їх бюлетені, керовані RSS, можна настроїти автоматично витягувати з RSS-каналу. Після створення початкового шаблону все, що вам потрібно зробити, – це публікувати свої звичайні публікації в блозі, і MailChimp витягне нові з вашого RSS-каналу та надсилатиме вашим читачам, коли захочете..

Ви можете налаштувати бюлетень, щоб він виходив щодня, щотижня або щомісяця. Особисто я рекомендую раз на тиждень. Ви не хочете переповнювати своїх читачів занадто великою кількістю електронних листів, але ви хочете залишатися перед ними, щоб вони не забували про вас. Новини моєї краб-домогосподарки виходять щоранку в п’ятницю. Для інших блогів я вибрав різні дні залежно від того, коли більша частина мого трафіку в середньому за тиждень.

Як налаштувати розсилку RSS Driven MailChimp із скріншотами

Крок 1: Вхід

Якщо ви ще не маєте облікового запису MailChimp, це безкоштовно для стількох тисяч електронних листів на місяць. Якщо ваш список починає зростати, є невеликі збори, але вони співмісні з тим, де ваш список розсилки / зір зростає. Варто коштувати на послуги за всі отримані вами вигоди.

Крок 2: Створіть кампанію

Ви почнете, натиснувши “Створити кампанію”, щоб налаштувати поточний автоматизований канал, керований RSS.

створити скріншот кампаніїПочніть з натискання темно-сірої кнопки «Створити кампанію» у верхньому правому куті, безпосередньо під панеллю приладів.

mailchimp виберіть тип екрана кампанії

Зауважте на скріншоті вище, що у вас є 4 варіанти. Як правило, ви, мабуть, їдете з звичайною кампанією. Цього разу ви збираєтесь вибрати четвертий вибір вниз – Кампанія, керована RSS.

Якщо ви раніше не використовували кампанії, керовані RSS, MailChimp підкаже вам, що у них є посібник RSS для електронної пошти. Цей посібник насправді дуже корисний для розуміння мови, необхідної для будь-яких налаштувань. Я збираюся поділитися з вами, як зробити просту колекцію публікацій, керованих зображеннями та уривками. Якщо ви хочете налаштувати за цим, посібник стане у нагоді.

Крок 3: Посилання на RSS-канал та встановлення розкладу

Скриншот RSS feed та синхронізація

На сторінці, показаній на скріншоті вище, ви підключите RSS-канал і заплануєте свою кампанію.

Зазвичай RSS-канал WordPress – це http://yourblog.com/feed або http://yourblog.com/wp-rss2.php. Якщо ви використовуєте Feedburner або щось подібне, ви також можете скористатися цим. Особисто я вважаю, що посилання безпосередньо на канал на моєму веб-сайті є набагато ефективнішим для витягування постів та постійного перебування в потоці.

Далі ви вирішите, як часто ви хочете надсилати вміст. Дивіться сірі спадні поля на скріншоті вище?

Ви можете відправляти електронні листи щодня в один і той же час, щотижня або щомісяця. Якщо ви вирішили надсилати щодня, ви можете також надсилати лише у будні дні тощо. Просто зніміть прапорці біля синіх полів поруч із днями, коли ви не хочете, щоб електронна пошта виходила.

Натисніть «Зберегти». Вам буде запропоновано список, до якого потрібно надіслати кампанію. Виберіть свій список і натисніть «Далі».

Крок 4: Дизайн шаблону

Встановіть основну інформацію, назвавши свою кампанію (це для вашого використання, тому я рекомендую щось на зразок “Щотижнева RSS-кампанія для X-списку”. Поки що залиште інші настройки за замовчуванням. Ви завжди можете змінити привітання та відстеження пізніше.

Скріншот теми дизайну mailchimp

Тепер ви збираєтеся розробити шаблон, вибравши основний макет. Звичайно, ви також можете вибрати готову тему зі списку тем. Зверніть увагу, як я прокручувався в розділі шаблони до деяких тем, що відповідають RSS. Це гарна ідея, оскільки основне кодування буде на місці, і все, що вам потрібно буде зробити, це налаштувати його.

Для цілей цього підручника я вибрав основну тему RSS у верхньому правому куті. Нижче наведено скріншот того, як виглядає шаблон до того, як на ньому буде здійснено будь-яке редагування.

mailchimp-rss-feed-template-basic-скріншот

Крок 5: Налаштуйте шаблон

Вашим першим кроком має стати заміна розділу, на якому написано “Наведіть сюди зображення”. Це має бути чимось легко впізнаваним для читача. Ваш логотип, заголовок на вашому веб-сайті, зображення, яке вони бачили раніше тощо.

Одне місце, яке дуже багато людей пропускає в шаблоні, – це сама верхня частина заголовка шаблону, де написано: “Використовуйте цю область, щоб запропонувати короткий попередній перегляд вмісту електронної пошти”. Це трохи вище зображення. Переконайтесь, що ви це відредагували чи видалили. В іншому випадку очевидно, що ви працювали з шаблону і пропустили цю деталь. Це невелика річ, але вона може змінити те, чи сприймається Ваша розсилка як професійна чи ні.

Крок 6: Додавання зображень (необов’язково)

Якщо ви хочете додати зображення до електронної пошти, вам, певно, доведеться зробити кілька речей. Чомусь, коли я додав кодування до шаблону для зображень (детальніше про те, як це зробити за хвилину), вони все ще не з’являлися. Нарешті, мені довелося встановити окремий плагін і тоді він справно працював.

Спершу я спробував би це без плагіна, оскільки ваш досвід може відрізнятися. Просто встановіть кодування та надішліть собі тестовий лист, щоб переконатися, чи працює він. Я встановив MB ImageChimp RSS Enhancer. Ви просто встановите його і активуєте, і ви закінчите. Це прекрасно працювало для мене. Ваш “пробіг може відрізнятися” від мого.

Нижче – скріншот того, як виглядають мої публікації із зображеннями. Також є підсумок публікацій у тексті із посиланнями у верхній частині електронної пошти.

mailchimp email із знімком екрана зображень

Тепер, якщо ви хочете додати зображення до вашого шаблону, ви просто додасте цю команду там, де ви бажаєте, щоб зображення з’явилося:

* | RSSITEM: IMAGE | *

Ось як це відображається в моєму шаблоні, щоб ви могли бачити його в контексті з іншими командами:

* | RSSITEM: TITLE | *

До * | RSSITEM: АВТОР | * on * | RSSITEM: DATE | *
* | RSSITEM: IMAGE | ** | RSSITEM: CONTENT | *
* | RSSITEM: TWITTER | * * | RSSITEM: LIKE | *

* | Кінець: RSSITEMS | *

Крок 7: Доопрацювання інформаційного бюлетеня

Коли ви задоволені тим, як виглядає ваш шаблон (не забудьте надсилати тестові електронні листи та навіть іншу людину переглядати його, щоб бути впевненим, що все так, як вам потрібно), натисніть кнопку Далі.

На сторінці, що завантажується, натисніть на синю кнопку в правому нижньому куті з написом “Почати RSS-канал”. Тепер ваша кампанія надсилатиме будь-яким підписникам наступну заплановану дату.

Налаштування власного інформаційного бюлетеня, керованого RSS, не повинно зайняти більше 30-60 хвилин і заощадить вам неробочі години у майбутньому. Вам ніколи не доведеться турбуватися про те, що підписчик пропустить важливу публікацію, і з часом ви, швидше за все, побачите, що ваш список зростатиме, коли люди діляться статтями в ньому.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me