9 способів особистого блогера може перетворитись у нішу Blogger

Хто персональний блогер?

Сонник, хтось би сказав. Людина, яка має занадто багато вільного часу, хтось ще скаржиться.

Я не те, ні інше, кажу.

Я особистий блогер.

Але я теж нішевий блогер.

Джеррі Лоу призначає мене як учасник WHSR. Я працюю позаштатним письменником, блогером та копірайтером для інших клієнтів. Я веду нішеві блоги, і я весь тиждень займаюся “серйозними” копіями.

Чому тоді все ще особистий блогер?

Це просто: ви ніколи не виростаєте з особистого блогінгу.

Подивіться, як я представив цю публікацію в блозі – Я зробив це особисто. Я дозволяю своєму справжньому самому себе говорити. Можливо, пізніше до цього допису я додам анекдот чи два, де вважаю за потрібне.

Даррен Роуз із Problogger.net також почав працювати як особистий блогер. Його пости говорять власним голосом. Ви можете відчути Даррена прямо там, ніби він розмовляв з вами, віч-на-віч.

Ви не перестаєте бути особистим блогером, коли переходите до нішевих блогів. Здатність писати серцем і змушувати письмово відчувати себе як “ти” – це користь, яка може принести користь лише тобі в довгостроковій перспективі. Читачі люблять достовірні, сердечні історії та – вірите чи ні – повісті – це переможець у копірайтерінгу, особливо коли це викликає у людей справжні емоції.

Крім того, ви завжди можете вести особистий блог разом зі своїм нішевим блогом. Ніхто не сказав, що вам доведеться перестати вести блог заради розваги, правда? 😉

Ви пишете як особистий блогер?

Особистий вітальний блогер

Якщо вам цікаво, це серйозне питання, тому запитайте його самі і відповідайте чесно, перш ніж читати далі.

Ви пишете як особистий блогер, якщо:

 • Ви вільно говорите про те, що вам найбільше подобається
 • Ви заглиблюєтесь у свої інтереси
 • Ви повертаєте коментарі та спілкуєтесь із читачами
 • З вами легко зв’язатися
 • Ви пишете добре і часто

Ти такий доброзичливий, комунікативний письменник? Так?

Тоді у вас є все необхідне, щоб почати з нішевого блогінгу.

9 способів перейти до нішевого блогів із особистого ведення блогів

1. Витягніть більше ніш для блогу

Я впевнений, що у ваших архівах заповнені публікації в блозі про щонайменше дві або три нішеві теми між вашими історіями про собаку та останнім фільмом, який ви переглядали.

Шукайте шаблони: про що ви найбільше ведете свій блог? Про що ви насправді так часто змушені писати? Ці теми (або підтеми) у вашому особистому блозі можна згрупувати, щоб сформувати стартовий матеріал для вашого нового нішевого блогу.

Приклад: скажіть, що 70% ваших особистих публікацій стосуються моди – ви можете використовувати ці дописи як основу для запуску свого професійного блогу про моду та стиль.

2. Відточуйте свої дослідницькі навички

У вас їх уже є! Згадайте останній раз, коли ви прочитали та відзначили думку про дитячу коляску, яку ви купили та опублікували досліджуваний пост у своєму блозі; або фільм, який ви переглядали, або прочитану книгу. Процес пошуку інформації, оглядів, тематичних досліджень та бюлетенів або виходу з зони комфорту для надсилання відповідних людей на ваш блог – це дослідження.

Блогерів, як правило, приваблює інформація, тому навряд чи найдосвідченіші писатимуть лише про загальну, неінформовану думку. Все, що вам потрібно зробити, – удосконалити ці дослідницькі навички та вивчити трохи журналістики (тобто репортаж, інтерв’ю). Якщо ви боїтесь розпочати роботу, позаштатна письменниця Керол Тіс має чудову посаду в Make A Living Writing, щоб ви почали без стресу..

Накресліть, дослідіть, а потім напишіть!

3. Займайтеся своєю читацькою аудиторією

Це те, що ви, як особистий блогер, дуже добре вмієте. Особисті блоги процвітають у тісних стосунках із читачами, людьми, які потенційно можуть перетворитись на ваших друзів і які можуть зашкодити вам лише згадкою про те, щоб назавжди перейти в офлайн (був там, зробив це).

Як особистий блогер, ви розважаєтеся з довгими розмовами зі своїми читачами, дбаєте про те, що вони думають, злиться, якщо вони говорять негативні речі про історію, яка вас хвилює, дивуєтесь, чому читач більше не коментує, і ви сумуєте за нею. Як нішевий блогер, ця взаємодія є життєво важливою: ви не будете процвітати без читачів і передплатників, і поліпшення без зворотного зв’язку не буде.

Чим більше ви взаємодієте зі своєю читацькою аудиторією, тим більше ви зрозумієте це. Пам’ятайте: ваш нішевий блог – це ваш медіа, а читацька аудиторія – ваша аудиторія.

4. Будьте персональні з читачами

Блоги народжувалися як щоденники. Вони були – і досі є – онлайн-альтернативою тому паперовому щоденнику, який ви використовували під подушкою, щоб писати перед сном..

Хоча паперовий щоденник призначений лише для ваших очей, однак інтернет-щоденник відкритий для публіки, тому у вас є – читачі. Я вже писав про важливість взаємодії з вашою читацькою аудиторією на шляху № 3, але я ще раз зазначу, що читачі можуть виявитися кращими вашими друзями, якщо ви слухаєте, що вони говорять, і станьте з ними зрозумілішими..

Під “персональним” я маю на увазі –

 • Ви ретельно вислуховуєте їхні потреби
 • Ви відповідаєте на їх коментарі
 • Ви контактуєте електронною поштою, якщо читач натякає на приватніші відгуки
 • Ви згадуєте своїх найкорисніших читачів у своїх дописах у блозі

Також особисті блогери часто надсилають електронну пошту своїм читачам. Вони стають друзями. Як нішевий блогер, зробіть те саме, створивши інформаційний бюлетень для своїх читачів: ви будете вибудовувати довіру та лояльність, і, звичайно, електронні листи дозволять легко будувати справжні, справжні дружні стосунки. Те, що ви “серйозно” ставитесь до своєї ніші, не означає, що вам слід холодно та розмовляти ділом цілий день!

5. Зберігайте ідею завжди повною

Як особистий блогер, ваша ідея добре завжди сповнена. День не проходить без того, що трапиться, і це стане хорошим матеріалом для публікації: закінчення вашого сина, ваш шкільний танець в кінці року, книга, яку ви дуже любили, певні думки, які ви мали про особисте письмо, ваші нові проекти скрапбукінгу тощо.

Ідеї ​​не знають меж!

І це благо для вашого наступного кроку в блозі про ніші, адже чим більше ідей ви можете зібрати – навіть більше, ніж ви насправді можете використовувати – тим краще оснащеним ви будете, коли муза покине, і все, що вам залишилося, – це порожня сторінка дивитися на екран.

Приклад з мого життя – кілька місяців тому я пробув до півночі, щоб поговорити з парою друзів, що живуть під мною. Наш чат стосувався Google SEO та як процвітати в ці важкі часи. Зрештою, я дав друзям справжню безкоштовну консультацію! І цей чат перетворився на пост для WHSR, який, сподіваємось, буде опублікований через кілька тижнів. 😉

Легко, правильно?

6. Ніколи не переставайте весело вести блоги!

Ви почали вести блог для себе, тому що вам було цікаво, цікаво та зняти стрес. Добре, тоді – хто сказав, що нішевий блог повинен бути стресовим за будь-яку ціну?

Звичайно, пишучи для ніші – і для голодних читачів – просить додаткової роботи, щоб ваш блог став ресурсом у вашій галузі, але, безумовно, отримайте задоволення, пишіть до вмісту свого серця і насолоджуйтесь ремеслом так, ніби це було найбільше розслабляючу діяльність на Землі.

Ендорфіни мають значення, коли мова йде про успіх у дорослому житті!

Особиста порада: іноді, коли я вранці повільно, я займаюся домашніми справами або спочатку виходжу з товаришем, а потім занурююся в роботу, щоб відпочити. Я спокійна людина, тому після втомлювальних фізичних навантажень я не можу дочекатися, коли сідаю за свій стіл і займаюся інтелектуальною діяльністю. Я використовую цю характеристику своєї психіки, щоб бути більш продуктивною.

Крім того, це допомагає переключати обов’язки між тілом і розумом – після того, як ви трохи втомилися, ваш розум стає більш готовим до інтенсивного, глибокого робочого сеансу.

Повірте – я написав чернетку для цієї посади на дивані між міні-дрімотниками. 😉

7. Ніколи не здавайся ні на які свої інтереси

Блоги не повинні їсти весь час. Якщо ви ніколи не робите нічого цікавого, як ви можете написати щось цікаве для своїх читачів? Ви б відмовились від ведення блогів, як тільки ви висихаєте (див. №5) і підете робити щось інше.

Просто добре керуйте своїм часом і переконайтесь, що час вашої письма не обмежується протягом однієї або двох годин на день. Решта – життя та ідеї, що збираються для ваших наступних постів!

Ваші інші інтереси також додають більше корисних речей, як, наприклад, нішеві гості та інші блоги. Якщо ви брали до уваги кілька блогів, ви, можливо, захочете прочитати мою іншу публікацію тут на WHSR про те, як ефективно і без напруги вести кілька блогів..

8. Особисті анекдоти допомагають читачеві підключитися

Я впевнений, що ви помітили, наскільки я особисто в цій публікації: я додав анекдоти зі свого життя, поради зі свого досвіду, речі, які я дізнався.

Я до тебе.

Читачі блогів не схожі на читачів газет чи академічних рефератів: вони шукають історії, які їх захоплюють, вони можуть стосуватися, і, в кінцевому рахунку, це цікаво і швидко читати.

Анекдоти допомагають публікації безперебійно проходити на очах читача! І вони також додають довіри, тому що читач може побачити, що за цією посадою стоїть справжня людина з реальними почуттями та життєвим досвідом, що робить справжнім доказом те, що ви говорите, не є добре продуманим обманом..

Ось що говорить Софі Ящірка з Блогер-фрілансера в інтерв’ю Раубі Марі Перлі на CopyPress.com:

Я люблю його неформальну природу, де сленг є прийнятним, а звичайне мовлення є обов’язковим. Це ефективне поєднання особистих анекдотів та посилань на інші інтернет-ресурси, що корисно читачам, і це мій улюблений тип написання. – Софі Ящірка на CopyPress.com

9. Додайте додатковий, особливий догляд у розробці публікацій свого блогу

Ви робите це вже зі своїми особистими повідомленнями, але, як я вже згадував у Шляху №6, нішеві пости вимагають більше роботи.

Я знаю, що може вас налякати від спроб, але будь ласка – будьте спокійні та читайте далі. Все, що вам потрібно, це підготувати особливий, додатковий догляд у таких сферах:

 • Граматика
 • Нішевий жаргон
 • Перевірка фактів (дослідницький матеріал)
 • Інтерв’ю / відвідування конференції.

Останнє стосується не написання, а матеріалу для збору для ваших публікацій. Читачі з нішею люблять інтерв’ю та звіти про конференції!

Зрештою, все зводиться до того, щоб бути корисним для вашої аудиторії.

Особисті І Ніша?!

Блог ... на папері?Автор Пол Якобсон через Compfight (CC)

Так, ви можете мати і те, і інше. Здивований?

Подумайте про всіх тих мамських блогерів там – вони ведуть блоги про своїх дітей та сімей, які стосуються батьківської ніші.

Подумайте про Метта Кеттса, чий блог розповідає про його життя та його речі в Google.

Однак найкраще мати два окремі блоги, тому не сприймайте блог Cutts як хороший приклад.

Я вибрав ці приклади, розповім, як можна вести ведення блогів як для себе, так і в ніші, не відмовляючись від особистого блогу.

Лише слово обережності –

Не дозволяйте вашому особистому блогу зруйнувати вашу нішу.

Бути особистою не означає писати полум’я, тролінг, дискримінацію, порушення прав інших людей на конфіденційність чи звинувачення та використання поганої мови.

Подумайте, що потенційний читач вашого нішевого блогу подумає про вас, коли вона знайде ваш особистий блог – чи не хочете, щоб вона знала вас краще, але все одно бачите чесність та повагу в тому, як ви звертаєтесь до своїх читачів особистого блогу?

Крім того, вам може бути важко знайти час для вашого особистого блогу вже після того, як ви почнете нішевий блог. Однак з часом ви навчитесь краще керувати своїми завданнями і навіть працювати над кількома публікаціями одночасно.

Моя остання порада для цієї посади – завжди розпочніть день з трохи особистого письма– це зігріє вас за нішеві блоги.

До вашого успіху! 🙂

Кредит зображення (комічний): Verónica Bautista 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me