Weebly pood ülevaade 7 peamist asja, mida peaksite teadma


Parim

Üks, mida vaadata

Üldine hinnang

4 viiest tärnist

Weebly e-kaubandus on toimiva veebipoe loomiseks kindel valik – selle mõistlikud hinnad ja hea funktsioonide valik tähendab, et saate oma poodide plaanide abil oma raha eest hämmastavat väärtust. Seda on üsna lihtne kasutada ja sellel on hea valik lisafunktsioone, näiteks ajaveebide loomine, mis tähendab, et saate luua ümara kaupluse.

Millised on Weebly poodluse plussid ja miinused??

Plussid

 • Pakub suurepäraseid lisafunktsioone, näiteks ajaveebitööriistad
 • Lihtne kasutada, mis teeb sellest hea valiku algajatele
 • Parim hinna ja kvaliteedi suhe kõigilt poodide ehitajatelt
 • Võimaldab teil tooteid müüa oma tasuta kava alusel

Miinused

 • Piiratud väljaregistreerimisvõimalused, näiteks saate seda teha’t kohandada väljaregistreerimislehte
 • Puudub suurandmete tööriistad, näiteks varude haldamine, muutes selle suurtele ettevõtetele sobimatuks
 • Ei tee’t ei lase teil müüa paljudes kanalites, nagu Facebook ja Instagram

Ülevaade Weebly e-kaubandusest

Weebly on täna üks paremaid veebisaidi lohistajaid.

Weebly e-kaubandus on lisaks oma hulga võimaluste leidmisele ka üks lihtsamaid platvorme, mida oma veebipoe loomiseks kasutada.

Meie’oleme uurinud ja testinud Weebly e-kaubandust. Nii et meie’nüüd on teil suurepärane võimalus öelda teile täpselt, mida see tähendab’on võimeline ja kas see on investeeringut väärt.

Meie’uurin mõnda veebipoe funktsiooni, mida Weebly pakub, ja kuidas need aitavad teil oma äri laiendada, kui müüte tooteid veebis.

Weeblyl on neli hinnakujunduskava ja igaüks neist on poodide pakkumiste osas pisut erinev. Meie’Vaatame need plaanid üle, et aidata teil hinnata, mida saate iga plaani eest vastutasuks.

Üldiselt, mida sina’Leiate, et väljaspool puhtaid veebipoodide ehitajaid, nagu näiteks Shopify või Bigcommerce (mis on pühendatud üksnes inimeste abistamisele veebipoodide ehitamisel), Weebly’e-poe platvorm on üks paremaid, mida veebisaitide lohistajate seas saab.

Meie eesmärk on anda väiksematele kaupmeestele samasugune kassakogemus kui Amazonil. Lase’annab neile vahendid tõhusaks konkureerimiseks. – David Rusenko, Weebly tegevjuht & Kaasasutaja

Kui vajate võimsamaid e-kaubanduse valikuid, vaadake meie veebikaupluste ehitajate võrdlustabelit või meie artiklit parimate e-poe platvormide kohta

Kasutuslihtsus – kui lihtne on Weebly kasutamist?

Inimesed kasutavad poodide veebisaitide ehitajaid, kuna nad soovivad oma e-poe üle kontrolli saada. See’s on ka odavam alternatiiv selle jaoks, mis teile mõeldud on, ja tähendab, et saate saiti värskendada igal ajal, kui soovite.

See’Seetõttu on oluline investeerida poodide veebisaitide koostajasse’s lihtne kasutada. Aga kuidas saab tõesti ütle, kui lihtne see on’kas sa oled? Noh, ärge kartke! Meie’olete välja läinud ja testinud Weeblyt igapäevaste inimestega täpselt kui lihtne sina leidsin.

Üldiselt tuli Weebly e-kaubandus sisse kui üks lihtsamini kasutatavaid veebipoodide ehitajaid. Inimestele meeldis eriti selle pukseerimistoimetaja ja hästi struktureeritud tootevarud.

Siin on vaid mõned nende mõtted:

“Mulle meeldis, kui hõlpsalt suutis elemente lehele lohistada ja hõlpsalt tuvastada pakutavaid võimalusi, selle navigeerimisriba on ülimalt selge.”

“Lisamine tooted olid lihtsad, kirjutage sõna otseses mõttes üksus’nime, lisage hind ja tootekirjeldus. Kui ütlete, et lisasin värvi variandi, siis lisasin sinise, siis tuleb väike sinine kast, mis oli nii rahuldust pakkuv.”

Weebly ülevaade – loe kõike Weebly kohta’s mitte-pood funktsioone ja kas see’see sobib sulle.

Parimad tasuta e-poe platvormid – kas otsite odavat viisi oma e-poe ehitamiseks? Vaadake meie nimekirja

Toote-, poe- ja kategoorialehed

A) Tootelehed

Üks peamisi asju, mis Weebly e-kaubanduse silma paistavad, on nende võime lubada teil luua iga toote jaoks eraldi eraldatud tootelehed..

i) tootepildid

Nendele tootelehtedele saate sisestada mitu pilti, põhipildi ja “alampildid” põhipildi all galeriis, kus teie ostjad saavad klõpsata, et neid näha.

Kui viite hiirekursori põhipildi kohale, näitab see teile suumitud pildi versiooni, võimaldades potentsiaalsetel klientidel teie toodet üksikasjalikult näha. Selle funktsiooni üldine kogemus on väga sujuv ja toimib väga hästi.

weebly toote suum

ii) Mitme toote variatsioonid

Weebly lubab sul omada täielik kontroll tootevariantide üle, et anda klientidele võimalus valida sama toote erinevate variatsioonide hulgast. Saate seda Weebly Editoris kohandada ja oma klientidele valida mitu tootevalikut.

weebly tootevalikud

Näiteks on levinud näide kellegi võimalus osta suur roheline, kraega särk. Weebly annab teile täieliku kontrolli toodete variatsioonide (suuruse, värvi, tüübi) kuvamise üle, mis on meie arvates väga võimas ja paindlik funktsioon..

Näide, et meie’Ülaltoodud ve (värv ja suurus) on ainult näide. Saate seadistada mis tahes tootevariandid, mida soovite oma vajadustele vastavaks.

weebly tootevaliku lisamine

Pärast sind’olete oma tootevalikud konfigureerinud, kuvatakse need teie tootelehel, et kliendid saaksid valida, millist varianti nad soovivad sinult osta.

See Weebly e-kaubanduse funktsioon annab teile veebipoe haldamiseks palju paindlikkust.

(iii) Müügivõimalus, Toote kirjeldus ja Sotsiaalne jagamine

Weebly annab sulle a müügivõimalus, mis kuvab diskonteeritud hinna kõrvaldatud tavahinna kõrval. See on väga tõhus taktika, mille abil inimesi juhtida’armastust müügi vastu ja Weebly annab teile selle kuvamise valiku.

weebly toote leht

Saate lisada ka oma kohandatud tootekirjeldus oma tootelehel ja teil on võimalus teha mõned põhilised kujundused, näiteks paksus kirjas, allajoonitud, kaldkirjas ja numbrilisi või loendipunkte sisestada. Atraktiivse tootekirjelduse meisterdamine võib tõesti aidata teil rohkem tooteid müüa.

Weebly on ka sisse lülitatud suhtlusnupud iga tootelehe jaoks, muutes ostjatele teie toodete jagamise sotsiaalsete võrgustike kontode kaudu väga valutuks ja hõlpsaks. Nad peavad lihtsalt klõpsama ühel nupul ja teie toodet jagatakse. See on väga võimas viis oma tootevaliku laiendamiseks ja see funktsioon on Weebly e-kaubanduses tasuta.

(iv) lohistamistsoonid

Otse põhipildi ja tootevariandi juhtelementide all on teil täielik lohistamise tsoon, kuhu saate sellesse ala sisestada mitmesuguseid Weebly elemente, näiteks teksti kirjeldus, slaidiseanssid, pildigalerii, kaardid, videod, kontaktvormid jne..

See võimaldab teil lisada oma toodetele rohkem üksikasju või isegi kuvada tootevideoid, mis on väga võimsad viisid, kuidas oma ostjaid veenda ostma.

B) Poe leht

Üks Weebly toredaid võimalusi on see, et saate sisestada poe avalehe, kus saate valida, milliseid tooteid soovite sellel lehel kuvada.

See võimaldab teil seda teha esiletõstetud toodete esiletõstmine, et neid oma ostjatele näidata, mis on eriti abiks teie enimmüüjate, hooajakaupade või reklaamimüügi esiletõstmisel. Teie ostjad saavad tootelehtedele pääsemiseks klõpsata mõnel neist. Väga tõhus viis oma ostjate suunamiseks asjakohastele tootelehtedele.

weebly kauplus

C) kategooria lehed

Weebly lubab ka teil seda teha liigitage oma tooted erinevatesse kategooriatesse nii et teie ostjad saavad hakata otsingut kitsendama, et jõuda selleni, mida nad tahavad näha.

Saate luua mitu kategooriat ning valida ja valida, millise toote igasse kategooriasse lisada.

weebly kategooria leht

Täielikult integreeritud ostukorv

Kui lülitate oma veebipõhise funktsiooni sisse Weebly’is, menüüribal kuvatakse ostukorvi ostukorvi menüüelement, ja näitab teie ostjatele, mitu tooteartiklit nad ostukorvi on pannud.

Kui nad ostuprotsessi läbivad, jäävad teie ostjad teie andmeid täites teie poodi, kuvades samal lehel nende tellimuse kokkuvõtte, mis tuletab neile meelde, mida nad kavatsevad osta..

Kui uuendate versiooniks Weebly’s äri- või tulemusplaanid (lisateavet hinnakujunduse kohta allpool), toimub kogu protsess teie kohandatud domeeninime all. Kui otsustate nende konkreetsete plaanide juurde mitte üle minna, kasutab kontrolliprotsess, mille stiil on endiselt sama, mis ülejäänud veebisaidil (veendumaks, et teie ostjatel on püsiv kogemus), alamdomeeni Weebly.

Näiteks kui kasutate äri- või toimivusplaane, siis kassas lehel on URL järgmine (näide):

www.omade domeen.com/kontroll (“oma domeen.com” on lihtsalt teie enda kohandatud domeen)

Kui otsustate mitte kasutada äri- või toimivuslõikeid, on kassas lehe URL:

youraccount.checkout.weebly.com (“Sinu konto” on lihtsalt teie Weebly konto nimi)

Weebly e-kaubandus - ostukorv

Nii et kui tellite Weebly’s Äri- või toimimisplaanide korral ei tea teie ostjad, et teie veebisaiti toetab Weebly, ja teil jääb täielik kontroll brändingu ja kassas kasutamise kogemuse üle – teie ostjaid lohutab asjaolu, et nad on endiselt teie veebisaidil ja neid ei suunata mujale.

See on oluline tegur, mida tuleb arvestada, kuna kui teie ostjad on ostmiseks valmis, soovite minimeerida ebakindlust, mis neil võib tekkida, kui nad suunatakse ümber tundmatule URL-ile, näiteks youraccount.checkout.weebly.com

Tavaliselt peate veebipoe olemasolu korral ostma oma domeeninime all finantstehinguid (toodete müümist) ja ostma SSL-sertifikaadi (mis kindlustab teie ostukorvi – see on erinevus lihtsalt nägemise vahel “HTTP” domeeninime ees (tagamata) versus “HTTPS” (turvatud))

SSL-sertifikaat maksab tavaliselt 70 USD ja rohkem aastas (allikas: GoDaddy.com). Weebly sisaldab SSL-sertifikaati standardina kõigis oma premium-poodides.

Maksevõimalused

Kuna Weebly kuulub maksete töötlejale Square, on see spetsialiseerunud just sellele. Weebly’Seadistamisprotsess on sisseehitatud, nii et alustamiseks kulub vaid mõni klõps.

Weebly võimaldab teil valida kolme erineva juhtiva makse töötleja vahel:

 1. PayPal
 2. Triip
 3. Ruut

weebly maksevõimalused

(i) PayPal (Vajalik on Weebly Business või Performance plaanid – lisateavet leiate allpool)

On ütlematagi selge, et PayPal on kõige tuntum makseprotsessor. Nende kasutamine annab PayPali tõttu ostjatele usalduse tunde’bränd. See on põhivõimalus, mida pakuvad kõik veebisaitide koostajad.

PayPali üks negatiivne külg (mõne inimese puhul) on see, et pärast ostu lõplikku kinnitamist peavad ostjad makse sooritamiseks tegelikult lahkuma teie Weebly saidilt..

(ii) triip (Saab kasutada kõigi Weebly plaanidega)

Stripe on kiiresti kasvav makseprotsessor, mis võimaldab teil hoiustada raha otse oma pangakontole. Stripe’i konto taotlusprotsess on kiire ja valutu, nii et saate päeva jooksul üles ja tööle asuda.

Kogu väljaregistreerimisprotsess algusest lõpuni jääb teie ostjatele kogu aeg teie saidile ja kassasse kantakse teie enda ostukorv. See aitab säilitada brändingu ja suunata ostjad teisele saidile.

Raha otse pangakontole ülekandmiseks kulub 7 päeva, peamiselt seetõttu, et Stripe peab igaks juhuks reservi hoidma, kui teie klientidel on kaebusi või tagasimakseid. Samamoodi, kui peaksite PayPalist oma pangakontole raha välja võtma, võtab töötlemine ka 5–7 tööpäeva.

Selle ülevaateartikli ajal pole Stripe aga kõigis maailma riikides saadaval. Need on saadaval kaupmeestele USA-s, Kanadas, Austraalias, mõnes Euroopa riigis ja mõnes Aasias .

Need laienevad geograafiliselt, kuid praegu peavad väljaspool neid riike asuvad kaupmehed kasutama PayPali või Authorize.net’i (piiratud – vt allpool). Stripe’i värskenduste kuvamiseks klõpsake siin.

Ainult selguse huvides saate endiselt müüa rahvusvahelistele klientidele. Peate asuma mainitud riikides, et saaksite Stripe’i oma poe jaoks kasutada.

(iii) ruut (Vajalik on Weebly Business või Performance plaanid – lisateavet leiate allpool)

Square on väga kiiresti kasvav maksete töötleja, kellele kuulub Weebly. Tõenäoliselt teate neist krediitkaardiprotsessorina, mis ühendab nutitelefoni, et inimesed saaksid oma mobiiltelefoniga makseid teha (nii et saaksite makseid ka isiklikult vastu võtta).

Teie raha kantakse teie pangakontole 1–2 tööpäeva jooksul, mis on palju kiirem kui triibul.

Nii nagu Stripe, teie kliendid’ kogu ostuprotsess algusest lõpuni jääb teie veebisaidile ja seda nimetatakse teie enda ostukorviks.

Praegu peate Square’i kasutamiseks olema kaupmees, kes asub USA-s, Suurbritannias, Kanadas, Austraalias või Jaapanis. Kuid rahvusvahelistele klientidele saate siiski müüa, kuid peate lihtsalt asuma mainitud riikides.

Weebly hinnakujunduse ülevaade – tutvuge meie üksikasjaliku Weebly analüüsiga’hinnakujundusplaanid

Parim tasuta pooditarkvara – lugege meie artiklit tasuta täiustatud e-poe platvormide kohta

Muud Weebly e-kaubanduse funktsioonid

Weeblyl on ka muid praktilisi ja paindlikke poodriistu:

(i) Mobiilvalmidus (saadaval kõigile plaanidele)

Weebly on kõigi nende veebisaitide jaoks sisse viidud mobiilne ostukorv, mida kuvatakse mobiilseadmetes, et teie ostjad saaksid soovi korral ka oma telefonidelt või tahvelarvutitelt osta. Kassaprotsess on ka turvaline (nagu eespool mainitud). Nii see on’Tore, et Weebly on sellega hakkama saanud, kuna mobiilne ostlemine on tohutult kasvav trend.

Weeblyl on ka iPhone’i või Androidi mobiilirakendused, nii et saate oma veebipoodi kogu aeg jälgida ja värskendada, kui olete liikvel. Kui olete arvutist eemal, saate lisada uusi tooteid, fotosid, kirjeldusi, tootevariante / valikuid ja värskendada hindu. Samuti saate oma telefoni koheseid teatisi, kui keegi sinult midagi ostab!

(ii) Filtreeritud tooteotsing (saadaval Weebly Pro, äri- ja tulemusplaani kasutajatele)

Weebly’Filtreeritud tooteotsing võimaldab teie ostjatel kiiresti leida kõige olulisemad tooted. Saate otsida, filtreerides tooteid atribuutide järgi, nagu hind, värv või mis tahes teie seatud tootevariatsioon (vt ülaltoodud üksikasjalikku arutelu tootevariatsiooni kohta).

Mida kiiremini saate oma klientidel soovitud toote juurde pääseda, seda tõenäolisem, et nad teie käest ostavad. See Weebly funktsioon, kui seda õigesti kasutada, aitab teil oma müüki kasvatada.

(iii) paindlikud saatmisvõimalused (saadaval äri- ja tegevusplaani kasutajatele)

Kui tellite äri- või tulemusplaanid, on teil võimalus oma tariife vastavalt hinnale, kaalule täpsustada ja määratleda ka saatmisettevõtted (nt UPS, USPS, Fedex) ja tarneaja tähtaeg (maapealne, 3-päevane, üleöö) ).

Saate veohinda kohandada vastavalt geograafilisele asukohale ja kaevata alampiirkondadesse, näiteks osariikide või provintside kaupa.

Võite isegi valitud tellimuste korral pakkuda tasuta saatmist.

iv) üksikasjalik maksukontroll (saadaval äri- ja tegevusplaani kasutajatele)

Don’Ärge unustage makse! Weebly abil pakuvad ja säilitavad nad teie jaoks kehtivaid USA, Kanada linnade, osariikide ja provintside maksumäärasid.

Kui asute USA-s, on neil isegi automaatne maksukalkulaator, mis teeb kõik teie jaoks rasked raskused. Peate sisestama lihtsalt USA aadressi ja kõik vastavad maksud arvutatakse teile. Seda’see on üsna mugav!

Kui asute väljaspool USA-d või Kanadat, saate oma maksumäärasid käsitsi määratleda.

v) Varude jälgimine & Juhtimine (saadaval äri- ja tegevusplaani kasutajatele)

Saate kuvada ja jälgida oma toote varude taset. Kuid näidates, kui palju ühikuid toote kohta on saadaval, saate oma ostjatele teada anda, kui teil on veel palju tooteid laos või kui olete ajutiselt otsas.

vi) müüa digitaalseid tooteid (saadaval äri- ja tegevusplaani kasutajatele)

Kui müüte digitaalseid tooteid (e-raamatuid, muusikat, tarkvara või muid mittefüüsilisi tooteid), lubab Weebly e-kaubandus seda teha.

Teie digitaalsed tootefailid edastatakse turvalise lingi kaudu e-posti teel, et kliendid saaksid oma ostud nii alla laadida.

(vii) toodete importimine Etsyst, Shopifyst või CSV failist (saadaval kõigile plaanidele)

Weebly on teinud hõlpsaks, kui soovite tooteid väliselt importida (kas Etsyst, Shopifyst või CSV-failist).

Valige lihtsalt üks, millest soovite importida, ja laadige failid üles. Etsy ja Shopify võimaldavad teil oma toote üksikasjad CSV-faili eksportida (mõelge sellele nagu Exceli arvutustabel), nii et te ei’t ei pea palju teavet käsitsi taastama.

weebly imporditud tooteid

Kui te ei kasuta Etsy või Shopify, saavad enamik teisi veebipoodide ehitajaid eksportida teie toote üksikasjad CSV-faili, nii et saate selle Weeblysse üles laadida.

See muudab teistelt platvormidelt Weebly e-kaubandusele ülemineku palju hõlpsamaks ja kiiremaks.

(viii) Kupongi ehitaja (saadaval äri- ja tegevusplaani kasutajatele)

Weeblyl on kupongiehitaja, mis võimaldab teil luua ja hallata kupongisüsteemi otse oma Weebly poe armatuurlaual. Kuponge saate luua koodi, kuupäeva ja koguse järgi. Kupongid võivad olla dollaripõhised või moodustada protsendi müügist.

Samuti saate piirata kupongide kasutamist ainult konkreetsete toodete puhul, tellimuste korral, mis ületavad teatud dollarisummat ja ainult teatud tootekategooriate korral. Saate klientidele isegi tasuta saatmise seadistada kuponge!

Meie arvates on see väga laiaulatuslik kupongiehitusmootor, mis annab teile kupongi seadistamise osas palju suurema paindlikkuse, võrreldes mõnede teiste poodide e-poe ehitajatega.

xi) kiirraamatud ja CSV-eksport (saadaval äri- ja tegevusplaani kasutajatele)

Kas peate tegelema raamatupidamisega? Panustate, eriti kui soovite hallata edukat veebipoodi. Weebly annab teile võimaluse eksportida oma tellimused / müügid faili, mille saab otse importida Quickbooksi raamatupidamistarkvara, mis on väga mugav.

Don’Kas te ei kasuta kiirraamatuid? Weebly saab teie müügiandmeid eksportida CSV-failivormingus (põhiline arvutustabel), mis on tööstusharu standardfail, mida saab hõlpsasti enamikku raamatupidamistarkvaradesse importida.

weebly eksporditellimused

Võimalus oma andmeid eksportida säästab iga kuu palju aega ja haldustööd. Isegi kui kasutate raamatupidajat, saavad nad teie eksporditud faili lihtsalt hankida ja üles laadida oma raamatupidamistarkvarasse võrreldes käsitsi sisestamisega. Mida vähem aega teie raamatupidaja veedab, seda vähem nad teilt tasu võtavad.

xii) Kinkekaartitooted (saadaval jõudluskava kasutajatele)

Kui tellite Weebly’s Toimivusplaan: saate seadistada kinkekaardid, et teie kliendid saaksid teatud nimiväärtuse osta ja digitaalsed kinkekaardid saadetakse e-postiga kõigile, kellele nad soovivad selle kaardi kinkida.

Seejärel saavad saajad külastada teie veebipoodi ja lunastada teie toodete kinkekaardid. Need kaardid ei lähe’t lisatasusid ja need ei aegu kunagi!

Klient saab lihtsalt valida dollarisumma, mille ta soovib kinkida, sisestada oma nime, sisestada saaja’oma nimi ja e-post ning sisestage kingisõnum (valikuline). Kui see on tehtud, lisage lihtsalt kaart ostukorvi ja kassasse nagu tavaliselt.

Kui ost on lõpule jõudnud, saate Weebly’e-poe platvorm saadab kinkekaardi saajale e-posti teel lunastuskoodiga automaatselt e-posti aadressi ja nad saavad seda koodi teie toodete ostmisel kasutada. Kinkekaardi saaja saab kaarti kasutada mitu korda, kui kaardil on veel saldo.

(xiii) hüljatud ostukorvi taastamine (saadaval jõudluskava kasutajatele)

Kas teadsite, et uuringud on näidanud, et 100-st kassasse jõudvale ostjale otsustavad umbes 69 neist ostu mitte osta ja lahkuvad teie veebisaidilt? Seda’s 2 3-st ostlejast!

Ostjad loobuvad ostukorvidest mitmesugustel põhjustel. Võib-olla nad segasid ja jätsid arvuti pooleli. Võib-olla on neil küsimusi, mida teie veebisait ei teinud’t vastus. Võib-olla nad ei saanudki’t ei leia kupongi koodi (kõik armastavad palju)

weebly kaubandus loobub ostukorvi taastamisestAllikas: Baymard.com

Mingil põhjusel olid need ostjad kavatsenud osta, kuid nad ei teinud seda’t.

Hüljatud ostukorvi taastamise tööriist võimaldab teil saata neile automaatselt e-kirja, et alustada nendega vestlust, et julgustada neid ostude lõpetamiseks teie poodi naasma. Samuti saate neile motivatsiooni saamiseks saata e-postiga kupongikoodi.

Selle tööriista ilu seisneb selles, et uuringud on näidanud, et suur osa ostjaid tuleb tagasi! Ja see tööriist lülitub automaatselt sisse, ilma et peaksite midagi tegema.

Weebly’e-poe platvorm tuvastab automaatselt loobumise ja kustutamise “e-posti varuaadressid” neile. Saate oma e-kirju stiilida ja kohandada, nagu soovite.

weebly kaubandus - hüljatud ostukorvi statistika

Kuidas süsteem teab, kellele e-kirju saata?

Noh, kui teie ostja täidab oma e-posti aadressi kassas ostuprotsessi ajal, Weebly “mäletab” e-posti aadressi ja nii siis, kui ostu polnud’Täielik, teab Weebly neile e-kirja saata, et neid tagastamisele suruda.

See tööriist võib sõna otseses mõttes aidata teil taastada palju müüke, mis oleks pragude kaudu langenud. See’See on meie arvates väärt investeering, isegi kui ostude lõpetamiseks naasete ostjaid lihtsalt kätt täis.

Mida’s Weeblyst puudu?

Nüüd, kui me seda Weeblyt näeme’s e-kaubanduse funktsioonidel on palju tööriistu, mis aitavad teil veebipoodi jõuda, kas neil pole midagi olulist?

Siin on vaid paar mõtet:

A) Mitme kanaliga integreerimine

Oma veebisaidilt müümise võimalus on tähtsam kui kunagi varem. Turgudel, näiteks Amazon ja eBay, või sotsiaalmeedias, nagu Facebook ja Instagram, müümine avab teile suure hulga vaatajaskondi.

Praegu ei luba Weebly teil otse turgudel ega sotsiaalmeedias müüa. Seda on alati peetud ainult poodide tööriistadeks ‘puhas’ veebipoodide ehitajatel (nt Shopify ja BigCommerce) on.

Nüüd lubab Squarespace teil oma tooteid Instagramis integreerida, see tähendab, et sotsiaalmeedia brauserid saavad teie tooteid osta otse Instagramist. Meie’olete kindel, et see on asi, mida Weebly tutvustab, kuid praegu’Puudub oma poodide pakkumine.

B) Laiad kassasuvandid

Ehkki te ei soovi või ei pea oma kassast lehte kohandama, on see siiski nii’Tore on lisada oma ettevõtte logo. Või vähemalt midagi kaubamärgisemaks muutmiseks.

Praegu saate oma kassasse lehte kohandada’s esteetiline pole võimalik. Jällegi, võib-olla meie’on see pisut karm, kuna seda kontrolli saavutatakse tavaliselt ainult poodispetsiifiliste ehitajatega.

Üks veel üks viga on see, et külaliste kassas võimalust pole. Paljud esmakordsed ostjad teie kauplusest ei pruugi soovida konto loomise vaeva näha. Tegelikult saate’Kui Weebly sellest mööda minna, võib see teie müüki mõjutada.

C) Täiustatud e-kaubanduse analüüs

Veel üks kasulik tööriist, millest Weebly puudub, on täiustatud poodianalüütika. Mõne muu poodide veebisaitide koostaja jaoks pakuvad nad õige hinnakujunduskava korral teile põhjalikku statistikat, et saaksite oma ettevõtte toimivusest paremini aru saada.

Teil võib olla ülevaade juhtpaneelil, mis võtab kindla ajavahemiku jooksul kokku teie tulud, müüdud ühikud, tellimuste arvu, ümberarvestuskursid jne. Samuti saate kaevata statistika iga toote kohta, sealhulgas ka selle, kust klient pärit on ( Google, Facebook, Yahoo jne) ja millist seadet ta kasutas (lauaarvuti, tahvelarvuti, nutitelefon).

Need analüütilised teadmised on hindamatud, kuna saate paremini mõista, kuhu teie kliendid tulevad ja millist toodet nad ostavad.

Näiteks saate kiiresti oma müügistatistikat läbi filtreerida ja teada saada, et toode A on teie enimmüüdud müüja ning enamus selle toote ostnud kliente kasutasid oma nutitelefoni ja nad leidsid teie veebisaidi Facebooki kaudu. Nüüd saate koostada plaani selle müügikanali edasiseks optimeerimiseks või muude toodete täiustamiseks, kuna see konkreetne toode läheb hästi.

See, mida selle teabega teete, on teie enda otsustada. Kuid vähemalt need andmed peaksid olema sõrmede otsas.

Weebly võimaldab teil oma poe Google Analyticsiga integreerida’ poodide jälgimise funktsioon. Kuid võrreldes teiste veebipoodide ehitajatega, näiteks e-poe täiustatud e-kaubanduse analüüsi juhtpaneeliga, pole kasutajakogemus nii hea. Shopify, BigCommerce või isegi Ruuturuum.

See on asi, mida Weebly võiks tutvustada teie ettevõtte täiustamisel, hoides teid paremini kursis klientide suundumuste ja mustritega.

Weebly poodide hinnakujundus (kas seda väärt?)

Võite kasutada mõnda Weeblyst’s e-kaubanduse funktsioonid igal plaanil, isegi vabakava. Kui aga uuendate nende äri- või jõudlusplaanide juurde, saate märkimisväärselt võimsamaid funktsioone kui tasuta või Pro-plaanides.

Nagu erinevates jaotistes eespool mainitud, annab nende äri- või toimimisplaanidele üleminek teile:

 • Täielikud saatmiskonfiguratsiooni valikud
 • Kohaletoimetamine & Maksukalkulaator
 • Sooduskoodi mootor
 • Reaalajas saatehinnad (saadaval ainult jõudluskava kasutajatele)
 • Hüljatud ostukorvi taastamine (saadaval ainult jõudluskava kasutajatele)
 • Kinkekaartide tooted (saadaval ainult jõudluskava kasutajatele)

Veel mõned eelised, mida Weebly pakub’Ettevõtte ja tulemuslikkuse plaanid, mida me ei teinud’ülalmainitud on järgmised:

 • Piiramatu arv tooteid – Pro-plaani abil saate sisestada kuni 25 toodet
 • Null tehingutasud – Pro-kavaga arvestab Weebly iga müügi eest 3% teie tuludest

weebly poodide plaanide funktsioonide loend

Äri & Tulemuslikkuse plaani hinnastruktuur

Weebly’s Äri- ja tulemusplaanide tasude struktuur on järgmine:

Weebly hinnakujundusplaanid1 kuu ($ / kuu) 1-aastane ($ / kuu) säästud (%) 2-aastased ($ / kuu) kokkuhoid (%)Äri

Etendus

35 dollarit25 dollarit29%21 dollarit40%
46 dollarit38 dollarit17%35 dollarit24%

Weebly e-kaubandus - ettevõtte tulemuslikkuse kava hinnakujundus

Pange tähele ka seda, nagu räägib Weebly’s Teenusetingimused, kõik need tasulised plaanid kaasnevad 30-päevase raha tagastamise garantiiga. Nii et kui te pole nende plaanidega rahul, saate alati tühistada ja taotleda tagasimakset. See viib kõik rahalised riskid efektiivselt teilt ära.

Weebly e-kaubanduse hinnavõrdlus

Weebly’Hinnakujundus kuus on mõnevõrra hinnalisem teistele lohistajatele, kellel on ka head e-poe tööriistad. Olles seda öelnud, Weebly’e-kaubanduse funktsioonid on tema kaaslaste seas ühed parimad:

 • Ruutruumi kaubandusplaanid – 40 dollarit kuus või 26 dollarit kuus 1-aastase plaani korral (vaata meie arvustust siit)
 • Jimdo äriplaan – 240 dollarit aastas (vastab 20 dollarile kuus)

Kui peaksite Weeblyt võrdlema’e-poe plaan teistele puhta veebipoe ehitajatele:

 • Shopify plaanid – 29–299 dollarit kuus (vaata meie arvustust siit)
 • BigCommendi plaanid – 29,95 – 249,95 dollarit kuus (vaata meie arvustust siit)

Nende puhaste veebipoodide ehitajate kõrgemad plaanid on palju kallimad. Kuid ilmselt on nende tööriistad ka palju võimsamad.

Sellegipoolest tunneme, et Weebly e-kaubanduse hind tema äri- ja tulemuslikkuse plaanide osas on võrreldes eakaaslaste ja teistega väga õiglase hinnaga..

Muud eksperdiarvamused Weebly kohta – vaadake, mida teised juhtivad eksperdid Weebly kohta ütlevad

Veebipoodide ehitajate võrdlustabel – vaadake, kuidas Weebly on võrreldav teiste veebipoodide ehitajatega

Weebly poodide ülevaade – järeldus

Weebly’s poodifunktsioonid on oma eakaaslastega hästi kursis.

See pakub teile võimalust omada spetsiaalseid tootelehti, kategoorialehti ja poelehte ning hõlbustab mitme tootevariandi kasutamist, et teie ostjad saaksid valida sama toote erinevaid stiile.

Samuti on sellel väga lihvitud pildigalerii, kus teie ostjad saavad tootepiltidesse suumida, et teie tootepakkumisi palju lähemalt uurida. Weebly muudab ostjatel teie tootelehtede sotsiaalseks jagamiseks (Facebook, Twitter ja Pinterest) ülilihtsaks, et aidata teil jõuda laiema vaatajaskonnani..

Täielikult integreeritud ostukorv võimaldab teie ostjatel jääda kogu veebiprotsessi vältel teie veebisaidile, mis aitab suurendada teie konversioonimäära, kuna paljud ostjad muretsevad, kui nad suunatakse teisele veebisaidile (mida juhtub paljude veebipoodide puhul palju ).

Weebly pakub teile ka paremaid maksevõimalusi, kui teil on integreeritud PayPal, Stripe, ja Ruut selle sisse pood platvorm. See makse töötlejate valik on laiem kui mõnel Weeblyl’eakaaslased, võimaldades teil rohkem paindlikkust valida oma vajadustele vastav. Nende makse töötlejate integreerimine teie Weebly veebipoodi võtab vaid paar klõpsu.

Üldiselt koos kõigi Weebly e-kaubanduse pakutavate funktsioonidega koos veebisaitide lohistamisplatvormiga koos on Weebly suurepärane platvorm oma veebipoe loomiseks.

Selle e-kaubanduse tööriistad on teile saadaval ka siis, kui te ei kasuta ettevõtte või toimivuse plaane, kuid saate veebipoe tööriistadele ainult piiratud juurdepääsu. Fakt, et saate Weebly’is esemeid müüa’Tasuta plaan on tohutu pluss ja võimaldab teil enne pühendumist proovida poodivett.

Juurdepääs saidile Weebly’s edasijõudnud pood funktsioone, registreeruge äri- või jõudlusplaanide jaoks ja pidage meeles ka seda, et raha tagastamise garantii on 30 päeva. See eemaldab täielikult kõik rahalised riskid, kuni te seda proovite proovite.

See juhend on kasulik?

Veebisaidi ehitaja eesmärk on pakkuda teile ausaid andmeid. Seda’Seetõttu viime läbi oma uurimistöö ja saame otsese, isikliku ülevaate. Lisateabe saamiseks klõpsake siin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me