Kuidas viime läbi oma poodide veebisaidi ehitaja uuringuid

Teame, et oma veebipoe ehitamine võib olla hirmutav ülesanne. Kust alustada? Kui palju see maksab? Kui raske see saab olema?

Need kõik on suured küsimused. Suured küsimused, mis väärivad põhjalikke, hästi informeeritud vastuseid. Sa ei tea’Tänapäeval ei lähe isegi uude restorani, ilma et peaksite arvustusi otsima. Kuid keda usaldate tõenäolisemalt – arvustust tee ääres elavast Bobist või professionaalset toidukriitikut?

Seda’kuhu me sisse tuleme. Veebisaitide ehitaja on ressurss number üks, mis annab teavet selle kohta, kuidas võrku saada. Me ei tea’t lihtsalt proovida platvormid – viime läbi professionaalseid, põhjalikke uuringuid ja tõesti pane nad proovile.

Veebipoe ehitamisel on lihtsaim ja kulutõhusam võimalus kasutada poodide veebisaitide koostajat. Veebisaidi koostajad on veebiplatvormid, mis pakuvad teile raamistikku ja tuge, mida vajate oma poodide veebisaidi kujundamiseks.

Loomulikult on mõned paremad kui teised. Meie’Oleme testinud parimaid platvorme, et leida lõplik vastus selle kohta, milline neist on parim oma vajadustele.

Alates igapäevaste inimestega rääkimisest, nagu ka teie, saime teada, millised valdkonnad on kõige olulisemad. Meie allpool’Räägin igast uurimisvaldkonnast pisut detailsemalt.

1

Kasutuslihtsus

Oma olemuselt peaks poodide veebisaidi koostaja muutma veebipoe loomise lihtsaks protsessiks’kõigile kättesaadavad. Nagu sina’d aga loodan, et mõnda platvormi on lihtsamini kasutada kui teisi.

Selle testimiseks panime kokku rühma elanikkonna vabatahtlikke ja palusime neil luua oma ehituse abil veebipood, kasutades selleks spetsiaalset ehitajat, kes töötasid läbi ise koostatud ülesandekaardi.

Vabatahtlikel paluti anda hinnang, kui hõlpsad või rasked nad iga ülesande leidsid. Sealt saime mitte ainult üldist arvutada ‘kasutusmugavus’ skoori iga veebisaidi koostaja kohta, aga vaadake ka, millised konkreetsed ülesanded olid igal platvormil lihtsad ja rasked.

2

Müügiomadused

Funktsiooni võib pidada atribuudiks, mis veebisaidi koostajal on või mida ta suudab kasutada. Kui saate luua näiteks ajaveebi, on sellel platvormil ajaveebi funktsioon.

Kuna testida on nii palju funktsioone, jagasime need osadeks ‘müük’ funktsioonid ja ‘veebisait’ Funktsioonid. Müügifunktsioon viitab mis tahes atribuudile, mis aitab kaupmeestel tooteid müüa.

Allpool on toodud kolm näidet uuritud valdkondadest:

  • Varud – vaatasime selliseid asju nagu platvormi kvaliteet’laohaldus, tootevariantide arv, mis teil võiks olla (nt värv, suurus ja t-särgi suurus), ja kas platvormid jõustasid toote piirangu, kui palju võiksite müüa.
  • Mitme kanaliga integratsioon – hinnatakse, millised platvormid on integreeritud sotsiaalmeediaga ja mis võimaldasid teil müüa otse nendel platvormidel, aga ka turgudel nagu Amazon või eBay.
  • Müügitüüp – näete, kas saate müüa mitte ainult füüsilisi tooteid, st digitaalseid allalaadimisi või teenuseid.

3

Veebisaidi funktsioonid

Veebisaidi funktsioon viitab standardsematele atribuutidele, millel ei pruugi olla otsest mõju müügile, kuid mis on sellegipoolest veebisaidi keskne osa’edu. Siin uurisime nende funktsioonide kvaliteeti koos muude aspektidega, näiteks kui funktsioon oli sisseehitatud või lihtsalt rakendusena saadaval.

Selles jaotises uuritud ja katsetatud kolm valdkonda olid:

  • SEO – see ala jaotati kaheks osaks: saadud redigeerimiskontrolli maht (nt metapealkirjade / kirjelduste, URL-i näppude ja päisekoodi muutmine) ja SEO-teenused, mida platvorm teile pakub (nt märksõna tugi ja SEO spetsiifilised rakendused).
  • Turundus – tahtsime teada, kas platvormil oli sisseehitatud e-posti turundus või kas ta tugines kolmandate osapoolte pistikprogrammidele. Samuti süvendasime tähelepanu iga platvormi kvaliteedile’automatiseeritud turunduskampaaniaid ja uurisid, millised täiendavad rakendused olid saadaval.
  • Rakenduste integreerimine – mitte igal platvormil pole oma rakenduste turgu, kuid nende hulgast, kes seda teevad, tahtsime teada saada, kui palju rakendusi nad pakuvad, kas need olid tasuta või tulid lisatasu eest ja kas neid saab integreerida ilma teadmata kuidas kodeerida.

4

Kujundusfunktsionaalsus

Veebidisaini kvaliteet võib olla subjektiivne küsimus. Seda’Seetõttu värbasime tööle disaini, UX (kasutajakogemus) ja brändingutele spetsialiseerunud juhtivate ekspertide abi.

Tahtsime välja selgitada, mis olid hea veebidisaini põhikomponendid. Ekspertide arutelude taga sõnastasime kriteeriumide loetelu, mille iga platvorm koosnes’s teemad pidid vastama. See, kuidas igaüks meie kriteeriumidele vastu pidas, moodustasid kaubamärgi, disaini ja UX-i hinde.

Uurisime ka selliseid asju nagu mobiilne reageerimine (st tegema platvormi’s-teemad kohandavad ekraani suurust automaatselt nii, et see sobiks mobiil- ja tahvelarvutitega) ja kui pilditöötlusriistad oleksid olemas.

5

Raha väärtus

Tasakaalu leidmine taskukohasuse ja kvaliteedi vahel on see, mille poole kõik püüdlevad. Kaalusime seda, tasaarvestades oma ‘funktsioonide kvaliteet’ skoor platvormi keskmise hinnaga.

See andis meile hea näite, kas teie’saada oma raha tagasi’see on väärt, kui tegemist on iga platvormiga’s võimeid.

6

Abi ja tugi

Kui vaadata saadud toetuse taset, siis seda’Tähtis on mitte ainult kvaliteedi hindamine, vaid ka erinevad kanalid, kust saate abi otsida. Mõned inimesed võivad eelistada tuge e-posti teel, teised aga soovivad vahetumat suhtlust, näiteks telefonikõnet või reaalajas vestlust.

Uurimisvaldkonnad:

  • Mitu abiteenust (nt telefonitugi, e-post, otsevestlus jne) oli saadaval
  • Miinimumhind, mida pidite maksma vähemalt nelja erineva abiteenuse saamiseks
  • Kui ehitajal oleks taastamisvalik ja / või automaatse salvestamise funktsioon

7

Kliendi skoor

Viimane küsimus, millele tahtsime vastata, oli ‘mida potentsiaalsed kliendid teada tahavad’. Selleks võtsime eelmiste kategooriate teabekogu ja koostasime hinde. Mõne uue valdkonna kõrval kaaluti selliseid valdkondi nagu hinna ja kvaliteedi suhe ning UX.

Samuti saime soovitusliku hinde oma hõlpsasti kasutatavatest intervjueeritutest, lähtudes sellest, kui tõenäolised nad on’d soovitada sõbrale varem kasutatud platvormi.

8

Lõpptulemused

Kõigil meie viiel parimal platvormil on oma koht turul. Mida’õigus teie vajadustele ei pruugi kellegi teise jaoks suur olla’s. Seda silmas pidades iga platvormi ülevaate saamiseks’s võimeid, sina’Soovin tutvuda meie põhjaliku võrdlustabeliga siin.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me