Kuidas toodet müüa: kasum nendelt 6 ekspertnõuandelt

Niisiis, sina’olete kõik valmis ja valmis müüma hakata, kuid teie’te pole veel kindel, kuidas oma tooteid hinnastada. Sina’ei ole üksi – see’s komistuskiviks paljudele esmamüüjatele ja väikeettevõtetele. Siiski pole vaja muretseda, sest meie’siin uuesti, et teid sellest läbi käia.

Teie toodete õige hind on oluline. Küsige liiga palju ja teie kliendid lähevad otse teie konkurentide juurde. Küsige liiga vähe ja keegi ei võta teid tõsiselt. Siis seal’s kasumi, juurdehindluste ja marginaalide küsimus – kuidas arvutada toote müügihind kõigi üldkulude katmiseks?

Ettevõtjad võitlevad nende küsimustega sageli, eriti nüüd, kui turud on konkurentsivõimelisemad kui kunagi varem. Kümnest tarbijast üheksa hinnakontrolli tooteid Amazon, nii see on’on lihtne mõista, miks seal’on teie hindade õigeks muutmiseks nii suur surve.

Meie’uuesti siin aidata. See artikkel tutvustab teile peamisi asju, mida peate arvestama, anname teile mõned kasulikud valemid, mida järgida, ja lisaks saate mõned lõbusad hinnapsühholoogia näpunäited, et anda teile sisering’s peavõistlus võistluse üle.

Lase’Alustame, kas peaksime?

Lisateave

 • Kas vajate oma toodete müümiseks veebipoodi? Leidke meiega teie jaoks parim ehitaja Veebipoodide ehitajate võrdlustabel
 • Ükskord sa’Kui olete oma tootehinnad kätte saanud ja valinud ideaalse poodide ehitaja, peate oma poe üles ehitama! Meie juhend Kuidas ehitada veebipoodi aitab teil alustada 9 lihtsa sammuga.

1

Kata selg

Meie’uuesti alustades sellest, sest see’See on teie toodete hinnakujunduse kõige olulisem näpunäide. Veenduge alati’hinna määramine, mis katab teie kulud, muidu sina’Juhtite oma ettevõtet kahjumiga, mis pole lõbus.

See on kuldne reegel, mida tuleks meeles pidada, kui lähete edasi ja hakkate oma tooteid hinda pakkuma.

Sina’uuesti arvame, et me’uuesti märkides ilmne, kuid see’Konkurendi hinnasõdadesse on lihtne sattuda. Seal’Pole mõtet müüa oma tooteid odavamalt kui keegi teine ​​turul, kui saate’Te ei saa oma ettevõtet jätkata.

Meie’Näitan teile, kuidas oma kulusid varsti arvutada, kuid kõigepealt seda’aeg mõne konkurendi uurimiseks.

2

Mõista turgu

Kas sina’müüa füüsilisi tooteid nagu meik, või digitaalseid tooteid nagu allalaadimised, sina’ma pean mõistke oma kliente’ ootused hindade määramiseks. Viimane asi, mida soovite, on nutt “Kui palju?!” kajastub teie tootelehtedelt. Parim viis turu tunnetamiseks on panna detektiivimüts selga ja nuusutada.

Vaadake oma konkurente’ hinnad ja märkige üles leitud hinnaklass. Millised on kõige kallimad hinnad ja kõige odavamad pakkumised? See’s ebatõenäoline, et sa’Ma tahan oma hinnad seada kõrgeimale kui hinnasildile kõrgemad, välja arvatud juhul, kui teie toode on piisavalt ainulaadne, et olla ilmselgelt raha väärt.

Samuti võite paluda sõpru, pereliikmeid ja kolleege teie jaoks uuringuid tegema. Kui palju nad oleksid nõus teie enda või sarnaste toodete eest maksma? Millise konkurendi nad hinna põhjal kõige tõenäolisemalt valiksid? See peaks andma teile realistliku ettekujutuse sellest, mida inimesed maksaksid oodata.

Peamine näpunäide! Me kõik teame, et inimestele meeldib sooduspakkumine, kuid kas teadsite, et ei peaks’t ei hinda teie tooteid liiga madalale? Inimestele meeldib neid tunda’saate oma raha eest rohkem väärtust – üliodavad hinnad võivad kliente kahtlustada, pannes neid uskuma, et teie toode on keskpärane.kuidas toote toote dollari puu madala hinnagaEhkki Dollar Tree on madala hinnaga, pole see kvaliteetsete toodete müümise kohta teada. Kliendid on sageli nõus parema väärtuse eest rohkem maksma!

Ehkki see on meie esimene samm, on see siiski olemas’see pole ühekordne asi. Peaksite turul ja teie konkurentsil pidevalt silma peal hoidma. Kui konkurent korraldab tohutu müügi, peate sellest teadma. Kui ilmub uus kaubamärk, peaksite uurima nende hindu ja otsustama, kas peate oma strateegiat muutma.

Mõelge endast kui ülivõimast – pidev valvsus on võtmetähtsusega!

3

Arvutage oma kulud

Nüüd jõuame lõbusa osa juurde.

Lihtsaim viis toote hinna määramiseks on hind pluss hinnakujundus, mida nimetatakse ka juurdehindluse hinnakujunduseks. See tähendab, et peate välja mõtlema, kui palju teie toote valmistamine kokku maksab, ja seejärel lisage juurdehindlusprotsent.

Lisamarginaal on põhimõtteliselt see, kui palju kasumit soovite toote pealt teenida – vahemikus 20% kuni 50% on tööstuse standard.

Valem näeb välja järgmine:

Toote kogumaksumus + juurdehindlus% = lõpptoote hind

Võib-olla on teil praegu mõni küsimus, kuid ärge andke’t muretsema – meie’hakkan seda võrrandit murdma.

Hea teada… Markup-hinnakujundus on populaarne hinnastrateegia, kuna see’s nii lihtne. See’mida kasutavad igasugused ettevõtted, sealhulgas jaemüüjad, hulgimüüjad ja tootjad.

Kogumaksumus

Teie toode’kogukulud koosnevad mitmest erinevast tegurist. Kui ostate tooteid edasimüügiks, arvestage sellega, kui palju iga toote eest maksate. Vastasel juhul peate lisama järgmise:

 • Materjalide maksumus – kui palju maksavad materjalid teie toodete valmistamiseks
 • Tööjõukulud – kas maksate teistele inimestele teie toodete valmistamise eest? Kas sa ehitad neid ise? Kindlasti arvestage tööjõukuludega!
 • Üldkulud – need koosnevad kahest asjast: esimene on püsikulud, mis don’t muutused, näiteks rent, palgad, kindlustus, kohtukulud jne. Teine on muutuvkulud, mis erinevad kuude lõikes, näiteks telefoniarved, pakendamine, turundus jne.

Peamine näpunäide! Muutuvkulude arvutamine võib olla keeruline, sest need muutuvad iga kuu. Proovige hinnata aasta kogumahtu ja kasutage selle summa põhjal keskmist arvu.

Märgistuse protsent

Lisamäär on toote maksumuse ja toote müügihinna vahe. Lühidalt öeldes on juurdehindlus see, mis loob kasumit.

Lisatasu väljendatakse tavaliselt protsentides. 50% kipub olema tavaline summa, kuid see varieerub ettevõttest olenevalt sellest, millises valdkonnas tegutsete’uuesti sisse.

Lase’Kasutage näidet. Kui leiate, et teie toote kogumaksumus on 15 dollarit ja soovite lisada juurdehindluse 50%, peate tegema järgmise summa: 15 dollarit x 0,5 = 7,50 dollarit. See tähendab sind’lisate oma toote hinnale juurde juurdehindluse 7,50 dollarit.

Niisiis, kui võtta võrrand, mida me teile ülal näitasime, näeb teie müügi kogukulu välja järgmine:

Toote kogumaksumus + juurdehindlus% = lõpptoote hind
15 dollarit + 7,50 dollarit = 22,50 dollarit

Cost-pluss hinnakujundusel on palju eeliseid – see’See on lihtne, hõlbustab lõppsumma selget põhjendamist ja on üsna ühtlane. Siiski ei juhtu’t ei võta arvesse konkurentsi ega turusuundumusi, mis tähendab, et võite jõuda natuke liiga kõrgete hindadeni.

Seda’s, kus teie uuringud tulevad. Võib-olla peate konkureerivate kaubamärkidega arvestamiseks oma hindu kohandama ja hoidma klientidele atraktiivseid hindu.

Lisateave

 • Kui teil on oma veebipood, ärge unustage oma veebisaidi kulusid arvestada väljaminekute hulka. Meie lõplik hinnakujundusjuhend Kui palju peaks veebisait teile maksma? annab teile selge ettekujutuse, kui palju võite maksta.

4

Hulgimüük vs jaemüük

Kui sa’müüa teistele turustajatele, saate hulgihinna välja arvutamiseks kasutada lisatasusid hinnakujundus. See on müügihind, mida kasutaksite’kauplustesse, galeriidesse või poodidesse müümine – kõik, kes siis müüvad teie tooteid oma klientidele.

Kui aga’siis otse klientidele otse müüa, nagu enamik väikeettevõtteid ja väikesemahulisi müüjaid peate välja selgitama oma jaehinna.

Teie jaemüügihind on see, kui palju kliendid teie toote eest kauplustes ja veebis maksavad – seda’s lõpphind ja jääbki kõrgem kui hulgihind.

Kui te seda ei tee’siin on väljamõeldud hind ja hind’Veel üks lihtne viis hulgihinna ja jaehinna välja arvutamiseks:

(Tööjõukulud + materjalide maksumus) x 2 = hulgihind

Siis lihtsalt kahekordistada hulgihinda jaehinna arvutamiseks:

Hulgihind x 2 = jaehind

See on hulgi- ja jaemüügihinna arvutamise väga lihtsustatud viis. Seal’s on mõtlematu hulk muid võrrandid, mille vahel saate valida, mõned neist on palju keerukamad kui teised. Nagu alati, nii’tasub proovida mõnda meetodit ja leida see, mis sobib teie ettevõtte jaoks – ja ärge seda’Ärge unustage oma tulemustes arvestada turuhindade ja konkurentidega.

5

Konks oma klientidele

Oluline on leida oma toodetele sobiv hind. Peate oma kulud katma, kasumit teenima ja konkurentidega kursis olema. Aga seal’s viimane oluline tegur: oma klientidele!

Esimene reegel on mitte oma kliente segadusse ajada, tähelepanu kõrvale juhtida ega liiga teha. Hoidke hinnakujundus alati selge, saastamata ja hõlpsasti töödeldav. Segaduses ostjaid pole’ei kavatse kulutada palju raha.

toodete hinnakujundus superdry müükSuperdry koduleht haarab teie tähelepanu oma müügibänneriga ja teeb selgeks, kui palju võite säästa.

Õnneks on siin mõned nipid ja mõned vahvad psühholoogilised käigud, mida saate ära kasutada. Vaadake allolevaid näpunäiteid – võite leida, et see avab järgmisel korral sisseoste tehes silmad teie enda harjumustele!

Võlu hinnakujundus

Kas olete kunagi mõelnud, miks on enamiku hindadeks ümardamise asemel seatud 0,99 senti? Noh, seal’see on põhjus – inimesed pööravad vasakpoolsele numbrile tavaliselt suuremat tähelepanu mitte arvu pärast koma. Nii et 9,99 dollarit näeb lõpmata parem kui 10 dollarit!

Seda nimetatakse võlu hinnakujundus, ning see on enamiku müüjate poolt proovitud meetod. Don’Jäta kahe silma vahele – muutke kõik ümmargused hinnad, nii et need maksaksid ühe sendi võrra vähem.

võlu hinnakujunduse näide

100 reegel

Kui teil on tootevalik, mille hind ületab ja allatab 100 dollarit, siis võib see mugav nipp kasulik olla.

“Reegel 100” soovitab, et kui sina’müügi korraldamine kaupadele, mis maksavad alla 100 dollari, peaksite seda näitama kui a protsenti allahindlust. Arvestades, et kui teie’müügi korraldamine kaupadele, mis maksavad üle 100 dollari, sa peaksid näidake kokkuhoidu dollarites.

Siin’s näide:

 • ‘25% soodsamalt’ eseme jaoks, mis maksab 80 dollarit.
 • ‘98,75 dollarit maha’ objekti jaoks, mis maksab 395 dollarit.

kuidas toote 100 reeglit hinnastada

Sina’te ei võta tegelikult toote pealt lisaraha – klient säästab täpselt sama palju raha, olgu see siis’s näidatud arvu või protsendina. Kuid klient tunneb end nende moodi’säästate rohkem, muutes nad ostmise tõenäolisemaks. Alatu, eks?

Lahti saatmine

Võib olla ahvatlev tõsta oma tootehinda, et see hõlmaks ka saatekulusid – nii saate pakkuda “tasuta” saatmine klientide sissetoomiseks.

See võib olla edukas taktika, kuid kui leiate’ei tööta, see võib olla kaalumisel “eraldamine” oma kulud. Laevanduse kombineerimise asemel, eraldage kulud, nii et toote hind näib olevat madalam.

Näiteks: saatmine 12 dollarit + 2,99 dollarit, mitte 14,99 dollarit + tasuta saatmine.

See võib olla eriti kasulik taktika’müüvad veebipõhiseid pakkumisi sellistel platvormidel nagu eBay.

kuidas hinnale toote eraldada saatmine

Esitage oma kõige kallimaid esemeid

Aga võitis’see peletab mu kliendid eemale?

Mitte tingimata! Tegelikult on seda soovitatud üheks kõige tõhusamaks psühholoogiliseks taktikaks, mida saate kasutada. Selle elluviimiseks on mitu võimalust.

Üks võimalus on panna kaks sarnast toodet üksteise kõrvale, väga erinevate hindadega.

Võite olla üllatunud, kui avastate, et inimesi tõmbab kallim variant, kuna see on nii kõrgem hind lubab kõrgemat kvaliteeditaset.

Kui te seda ei tee’Arvan, et teie kliendid soovivad seda taktikat kasutada’See on veel üks viis, kuidas saate oma kallid tooted teie heaks tööle panna. Pange need lihtsalt oma veebisaidi kõrgele kohale või kuvage oma tooteid kõige kallimast odavaimani.

Nii peavad teie kliendid seda kõrget hinnasilti meeles ja nad võrdlevad kõiki hilisemaid hindu, mida nad näevad, selle etaloniga. Tulemus? Ülejäänud tooted tunduvad väga väärtuslikud!

Kasutage pakkumisi, allahindlusi ja eripakkumisi

‘Ostke üks ja ostke tasuta’ on tehingute ristiisa, aga see’s on nüüd pisut väsinud. Ole oma tehingutega leidlik – pakkuge poole hinnaga kaupu, sääste oma kliendile järgmine kord, kui nad ostavad, või isegi võimalust avada eksklusiivseid tooteid või müüki.

Hüppa suurtele müügiüritustele, nagu must reede ja küber esmaspäev, ja pakkuda sihitud müüki umbes ema ajal’s päev, isa’s päev, jõulud… saate idee. Selle idee abil saate isegi leidlik olla – kui müüte lemmikloomatarbeid, siis miks mitte korraldada riikliku kuldse retriiveri päeval müüki? (See’s muide, igal 3. veebruaril, lihtsalt nii, et teate.)

Kui sa saad’miks ei saa endale lubada kogu kaupluse müüki pakkuda sihtrühmadele allahindlusi teatud aegadel? Näiteks teisipäevad võivad olla üliõpilaste allahindluste päev, neljapäevad võivad olla pensionisoodustused ja nädalavahetused võivad pakkuda perepakkumisi.

Leidke oma ettevõtte jaoks sobiv nišš ja lisage oma klientidele midagi köitvat.

Hoidke alati kokku

See on lihtsalt hea tava, kuid kui te seda teete’peaksite müüki korraldama näidake uue müügihinna kõrval alati algset hinda. Kui sa’olete toote allahindlust teinud rohkem kui üks kord, kuvage kõik vanad hinnad läbi kriipsutatud ja praegune hind on selgelt näidatud.

müügihindade diskonteerimine mango väljundnäideSelles Mango Outlet näites näete, et müügihinda on korduvalt allahinnatud. Iga etapi näitamine aitab kliendil tunda, et nad säästavad rohkem!

See tagab teie hinnakujunduse läbipaistvuse ja näitab klientidele, kui palju nad palju maksavad’uuesti saada.

Samuti võib see olla efektiivne muuta alghind alandatud hinnast suuremaks. Visuaalselt viib see kliendi uskumiseni’säästate rohkem ja paneb nad tõenäolisemalt klõpsama nuppu Osta.

6

Don’t peatus; Jätkake testimist!

Ükskord sa’olete arvutanud teie kulud ja proovinud mõnda psühholoogilist taktikat’ve eespool kirjeldatud, don’t peatuma. Saate oma hindu muuta – nemad’pole kivisse pandud. Jätkake nende katsetamist ja ärge tehke’Ärge unustage koguda klientide tagasisidet!

Lisaks üldistele näpunäidetele ja testidele on siin mõned näited juhtudest, mil võiksite kaaluda oma hindade muutmist:

Uute toodete tutvustamisel

Kui tutvustate uusi tooteid, don’ärge kartke neid pisut kallimaks muuta kui teie vanemad esemed. Võite oma olemasolevate toodete hindu veelgi madalamal tasemel lasta, kui saate seda lubada – see võib muuta need klientidele atraktiivsemaks, lisades samal ajal teie läikivatele uutele lisandustele rohkem väärtust.!

Pärast toote maksumuse kasvu

Kui teie tootmiskulud mingil põhjusel suurenevad, veenduge, et teete seda, et müügihind kataks endiselt teie väljaminekuid.

Võib-olla olete juba mõne vigurdamisruumi lubanud, kuid kui teie juurdehindlus või kasumimarginaalid on natuke kitsad, siis on see nii’on ekstra oluline jääge peale, et raha läheks sisse ja välja. Pidage meeles, et peamine on teie ettevõtte kasum!

Kui teie tooted on juba üsna kallid, siis vaadake, kuidas saaksite oma kulusid kokku hoida ja säästa.

Väliste mõjude tõttu turule

Kui hinnad tõusevad või langevad või kui uued konkurendid hiilivad sisse, sina’d Ole mõistlik oma hindu kohandada, et need püsiksid asjakohane ja konkurentsivõimeline.

Võib olla raske leida tasakaalu atraktiivsete hindade vahel, pakkudes klientidele siiski väärtust, kuid siiski’See on võimatu, kui te seda ei tee’t hoidke turul silma peal.

Kuidas toodet hinnata: lõplikud mõtted

Toodete hinnakujundus võib olla hirmutav, eriti kui teie’alles alustad. Kuid seda ei tehta’t peavad olema. Alustage konkurentide uuringutest, tehke oma arvutused, siis muutke oma hinnad klientidele atraktiivseks ja seal saategi’Pole põhjust, miks müük ei peaks’t tulgu sisse.

Siin’s kokkuvõte meie kuuest toimingust:

 1. Kata selg
 2. Mõista turgu
 3. Arvutage oma kulud
 4. Hulgimüük vs jaemüük
 5. Konks oma klientidele
 6. Don’t peatus; Jätkake testimist!

Kuna teie ettevõte kasvab ja ka teie usaldus toodete hinnakujunduse vastu kasvab, siis ka teie’Tõenäoliselt hakkate sellesse loendisse lisama oma näpunäiteid, nippe ja siseringiteavet. Kuid praegu on meie juhend siin, et aidata teil alustada.

Enne minekut on siin mõned tarkussõnad, mis tasub sellest artiklist lahti võtta:

 • Peate alati veenduma, et teie hinnad katavad teie enda kulud. Alumine rida, see’Mida teie toodete hinnastamine endast kujutab.
 • Teie hinnakujundust mõjutab teie valitud tööstuse turg, ja muud ettevõtted’jagades seda ruumi uuesti. Hoidke oma hinnad praeguste ja konkurentsivõimelistena!
 • Hinnakujundus on kõigil erinev. Me teame, et see kõlab nagu võmm, aga see on nii’on tõsi. Mis teie jaoks töötab, võitis’t, et see töötaks kellegi teise heaks, seega veenduge, et teie hinnastrateegia oleks teie ettevõttele sobiv.

Seal sul see on – meil’olete tutvunud teie toodete õige hinna määramise põhipunktidega. See’See pole juhuslik arvamine ja see’see pole maagia – ja loodame, et meie giidiga see ka saab’pole nii raske, kui algul arvasite.

Loodame, et see juhend aitas teil müügiprotsessi sellest etapist aru saada. Kui vajate abi muudes küsimustes, tutvuge meie teiste käepäraste juhenditega:

 • Kuidas luua veebiriietuse pood? – järgige oma 10 lihtsat sammu oma veebiriidepoe seadistamiseks.
 • Kuidas ehteid veebis müüa – mida’s on parim viis ehteid veebis müüa? Siit saate teada meie juhendist!
 • Kuidas Instagramis raha teenida – olenemata sellest, kas teil on veebipood või mitte, on Instagram suurepärane viis oma toodete müümiseks… ja meie juhend näitab teile, kuidas.
 • Parim 2019. aasta poodide veebisaitide koostaja – kasutage meie teaduspõhist võrdlust ja veenduge, et valite oma ettevõtte jaoks parima kvaliteediga ehitaja
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me