GoDaddy poodide ülevaade 2020 | 3,7 tähte


Parim

Lihtsaim kasutada

GoDaddy ülevaade

Üldine hinnang

4 viiest tärnist

Kas peate oma veebipoe kiirelt üles ehitama? Pole kiiremat platvormi, mida kasutada kui GoDaddy. Pärast mõnele lihtsale küsimusele vastamist loob GoDaddy teie saidi teie jaoks. Selle funktsioonidel puudub kvaliteet ja kohandamine on pisut piiratud, kuid te ei leia lihtsamat viisi oma poe üles ehitamiseks.

GoDaddy’veebisaidi ehitaja, Veebilehed + turundus, aitab teil oma pood kiirelt üles ehitada ja töötada. Nagu nimigi ütleb, on sellel kaasas isegi turunduskomplekt, mis aitab teil oma ettevõtet laiendada.

ADI (Artificial Design Intelligence) kasutamise abil pole kunagi olnud lihtsam paigutuse loomine, toodete üleslaadimine ja müügi haldamine!

Plussid ja miinused

Plussid

  • Kiireim ja lihtsaim toode veebipoe ehitamiseks tänu ADI-le
  • Toetab rohkem tööstusharusid kui ükski tema konkurent
  • Suurepärased turundusriistad e-posti kampaaniate jaoks ja toimivuse analüüsimiseks

Miinused

  • Mõnel selle funktsioonil puudub teiste poodiplatvormide kvaliteet ja põhjalikkus
  • Saab’t müüa tooteid otse sotsiaalmeedias
  • ADI kasutamise tõttu piiratud loominguline kontroll

Ülevaade GoDaddy poodidest

Kunagi tahtsid veebis müüa, kuid muretsesid selle pärast’d Kas poodide üles ehitamiseks ja käitamiseks on liiga keeruline? Mõtle uuesti.

GoDaddy on loonud veebisaidi koostaja, kes ehitab teile saidi. Ei, kuulsite meid õigesti, see loob sõna otseses mõttes teie veebisaidi teile!

ADI abil, mis on läbimurre veebisaidi kujundamisel, peate vaid vastama mõnele lihtsale küsimusele oma poe ja GoDaddy kohta’Ülejäänu teeb teie toode, veebisaidid + turundus.

Veebisaidid + turundus on GoDaddy’uuendatud veebisaidi koostaja, mis ilmus 2019. aasta septembris ja millel on mõned põnevad funktsioonid – eriti veebimüüjate jaoks!

godaddy veebipoe koduGoDaddy veebisaidid + turundusehitaja sobib suurepäraselt ettevõtjatele ja väikeettevõtetele.

Need uued ja täiustatud tööriistad sisaldavad läikivat uut turunduskomplekt, paremad mitme kanaliga integratsioonid ja GoDaddy Insight, mis loob teie ettevõttele kohandatud tegevuskava.

Revolutsiooniline, jah, kuid siin, veebisaidi ehitaja eksperdis, tahtsime pääseda GoDaddy alla’on vaja kindlaks teha, kui hea oli veebis müümine.

Me hindame seda oma ekspertanalüüsi ja põhjaliku testimise kombinatsiooni abil.

Meie’oleme analüüsinud kuut valdkonda, mis on teie veebipoe loomisel üliolulised, et saaksime teile öelda täpselt kuidas igas GoDaddy pood üles mahub.

Kuid esiteks – kes on mõeldud GoDaddy poodle?

Kui sa’Kuna tegemist on väikeettevõttega, kes soovib müüa mõnda toodet ja vajab kiiret veebisaiti, on GoDaddy ideaalne valik.

Seal’Selle funktsioonidel on siiski mõned piirangud, nii et massiivsed ettevõtted, kes soovivad skaleerida kogu maailmas, on parem uurida, kas neile meeldib Shopify või BigCommerce.

GoDaddy ülevaade – meie ülevaade GoDaddyst veebisaidiehitajana

Shopify vs BigCommerce – saate teada peamised erinevused kahe tänapäeval kõige võimsama pooditoote vahel

Parimad poodiplatvormid – võrrelge Godaddy, Shopify ja Bigcommerce kõiki ühes kohas

Kui lihtne on GoDaddy pood?

ADI toimimisviisi tõttu, GoDaddy sobib suurepäraselt algajatele, kellel on vähe veebisaidi loomise kogemusi või puuduvad need üldse.

Meie selleteemalisi mõtteid toetati, kui korraldasime mõned testid, aidates igapäevastel inimestel enne arvamuste küsimist ehitada GoDaddyga pood üles..

Peaasi, et inimesed ütlesid, oli lihtsalt see, kui lihtne oli alustada. Siin’s otsene tsitaat:

“Mina arvas, et see on hea viis, kuidas nad sind alustavad. Seal’s sissejuhatus ja paar menüüd, kus see õpetab teemat tegema ja kodulehe tellimusi sorteerima ning mida sa kodulehelt ja mujalt soovid.”

Tegelikult pärast meie tulemuste võrdlemist, GoDaddy pood paistis silma konkurentide vastu kõige hõlpsamini kasutatava tootega.

GoDaddy’Eelkõige on pardalemineku protsess tugev. See loob teile saidi, mis põhineb oma vastab küsimustele, seejärel räägib teile, kuidas oma saiti kohandada ja oma tooteid lisada.

Milliseid müügitööriistu ja funktsioone pakutakse?

Üldiselt on GoDaddyl üks laiaulatuslikumaid tööriistakomplekte, mis on saadaval igal poodide veebisaidi koostajal.

Seal on nii palju asju, mida saate seadistada või mille üle kontrolli saate teha, muutes oma veebipoe haldamise suhteliselt lihtsaks.

Seda ei tehta’t aga pole kõike. Sa saad’t ei tohi müüa otse nii paljudes kanalites, kui saate näiteks Shopify või BigCommerce’is. Samuti pole GoDaddy’s on sama kvaliteetne kui veebisaidi koostaja nagu Squarespace – ikkagi, see’S sai palju muid teeneid, mis teevad sellest väikese kaupluse jaoks hea valiku.

GoDaddy poodide juhtpaneelGoDaddylt’s Armatuurlaud, saate hallata kõike alates uute toodete lisamisest kuni e-turunduse kampaaniate loomiseni.

Niisiis, las’jõuame selleni ja uurime välja, mis te olete saab ja saab’t teha GoDaddy poodides.

Tooted, haldus ja analüüs

GoDaddy võimaldab teil müüa piiramatul hulgal tooteid. Saate toodetele kinnitada ka mitu varianti: näiteks kui müüte t-särke, saate kinnitada nii suuruse kui ka värvivaliku.

Samuti saate suhelda klientidega, seadistada hüljatud kärude e-posti teateid ja pakkuda oma saiti’S kupongikoodidega ostjad.

Ka kasutajate vahelehtede hoidmine on lihtne. GoDaddy pakub sisseehitatud klientide ja tulude jälgimist, aga ka võimalust teie varusid hallata. GoDaddy osana’uus nutikas õppesüsteem, GoDaddy Insightt, saate oma poe jälgimiseks ka üksikasjalikke mõõdikuid’etendus.

Kas soovite müüa turgude, näiteks Etsy, eBay ja Amazoni kaudu? Pole probleemi! GoDaddyl on uus funktsioon nimega Marketplaces, mis võimaldab teil oma tooteid müüa veebisaidil Amazon, eBay, Walmart, Jet.com ja mujal.

GoDaddy haldab teie tellimusi otse teie GoCentrali kontolt, hoides varusid sünkroonituna ühes asukohas, olenemata sellest, kus teie tooteid müüakse.

Maksed, tehingutasud ja saatmine

GoDaddy toetab mõnda maailma suurimat makse töötlejat. Saate valida PayPali, Stripe’i ja Square’i vahel.

GoDaddy ka mitte’t ei võta teilt tehingutasusid. Krediitkaarditehingute eest makstav summa on otseselt seotud makseväravaga, mis tähendab keskmiselt teid’Teilt võetakse tasu tavalise määraga 2,2% + 0,30 dollarit tehingu kohta.

Laevanduse osas teeb GoDaddy koostööd otse operaatorite UPS, DHL ja Shippooga. Viimane võimaldab teil isegi klientidele saatekirju välja printida ja etikette tagastada.

Oma rahanduse peal püsimisega on veel üks asi, millega tuleb ettevaatlik olla, kuid seda tänu GoDaddyle’Selle tööriista abil saate arveid luua, saata ja jälgida – see on jälle üsna valutu protsess.

Shopify ülevaade – see’seda hinnatakse kui parimat kõikehõlmavat e-poe platvormi turul, kuid kui hea see tegelikult on?

BigCommendi ülevaade – Vaadake meie põhjalikku ülevaadet ühe parima veebipoe ehitaja kohta

GoDaddy poodide kliendirahulolu

See’Pole hea kuulda lihtsalt seda, mida GoDaddy teha saab – soovite kuulda inimestelt, kes on seda tegelikult kasutanud! Mida nad arvavad GoDaddyst? Kas nad on sellega rahul??

Nagu me’ve ütles, et veebipoe loomine oli meie uuringutes üks peamisi asju, mis inimestele GoDaddy poodides meeldisid..

Veel üks teema, mis tuli palju kõne alla, oli GoDaddy pakutavate funktsioonide hulk. Platvorm pakub teile kõiki neid pisidetaile, mis võivad muuta poodide saidi lihtsast ja igavast põnevaks ja ainulaadseks.

“Seal oli nii palju erinevaid elemente, mida sain luua. Mulle meeldib väga võimalus, et seal, kus see asub, oleks muid asju, näiteks pilte, blogi või iseloomustusi’Seda on teistelt platvormidelt olnud üsna raske tuvastada.”

Kuidas ehitada veebipoodi – meie kasulikud näpunäited, kuidas muuta oma unistus reaalsuseks

Võrrelge parimaid poodide ehitajaid, et leida üks komplekt teie vajadustele

Kui head on teemakujundused?

Enne kui hüppate sisse ja hakkate GoDaddy ringi otsima’s mallid, peaksite teadma sa ei tea’Alustuseks peate tegelikult valima teema.

Selle põhjuseks on asjaolu, et GoDaddy genereerib teile veebisaidi, mis tähendab, et võite vahele jätta veebisaidi koostaja käsiraamatu tavalise sammu, kus võiksite valida mitmesuguste valdkonnapõhiste mallide hulgast.

Siiski, kui soovite olla traditsiooniline, võite minna GoDaddy poole’malli kogu ja sirvige selle kujundusi – neist on üle 100!

godaddy teemadGoDaddyl oli varem väga väike arv teemasid, kuid nüüd saate sirvida suurt valikut professionaalseid kujundusi.

Ükskord sa’olete valinud ühe, GoDaddy viib teid veebisaitide + turunduse redaktorisse nii et võite hakata oma veebisaiti looma. See’Kasutan endiselt ADI-d ja registreeru end kindlasti’olete valinud asjakohase tööstuse.

godaddy teema toimetajaGoDaddy kasutab teie veebisaidi loomiseks ADI-d, nii et te ei tee seda’alustamiseks peate valima teema – kuigi soovi korral saate seda teha!

GoDaddy’Projekteerimisalgoritm tähendab, et seda saab toetada üle 1500 erineva tööstustüübi.

Pärast seda, kui GoDaddy on teie veebisaidi kujundanud, annab see teile võimaluse valida 20 erineva stiili vahel Teema kohandaja, kaotamata oma sisu.

Need on erinevas stiilis ja muudavad teie veebisaidi paigutust, nii et saate enne disainilahendusele asumist läbi vaadata,’see sobib sulle.

GoDaddy teemadGoDaddy ADI loob teie veebisaidi kiiresti ja teile avaldatakse tulemustest muljet

Peale selle kogu GoDaddy’Teemad on mobiilselt reageerivad. Saate isegi näha, kuidas teie teema väiksemal ekraanil välja näeb ‘Eelvaade’ režiim.

Ainus, mis meil’d ütlevad, et kui sina’otsite veebipoodi, kus saaksite ükskõik mida kuhu iganes teisaldada, seda aga pole’t toode teile.

GoDaddy püüab kujundada parimaid tavasid, mis tähendab, et see piirab, kus saate ja mida saate’t asju lehtedele panna. Kui vajate suuremat kujundustaset, vaadake pilti Wixile, mis annab teile täieliku vabaduse asju oma südamesse viia’sisu.

‘Aga mis siis, kui ma muudaksin oma arvamust ja soovin kuskilt mujalt veel ühte teemat?’ Ärge kartke, GoDaddy katab seda.

Teemavalikut saate igal ajal muuta. GoDaddy asustab ja vormindab teie tooted ja sisu automaatselt uue kujunduse juurde.

Oh ja don’muretsege: saate kulisside taga mängida uue kujundusega, mõjutamata seda, mida teie kasutajad näevad, kuni lööte ‘Avalda’.

GoDaddy poodide abi ja tugi

GoDaddy pakub e-kaubanduse tuge mitmel viisil. Sellel on 24/7 telefoniliin; reaalajas vestluse tugi; millele kipub vastama 2 minuti jooksul või vähem; ja spetsiaalne Twitteri konto küsimustele ja küsimustele vastamiseks.

Nagu enamikul veebisaitide ehitajatel, on ka GoDaddy’l oma teadmistebaas, kuhu saate sisestada küsimusi nagu otsingumootor ja saada koheseid, kasulikke tulemusi.

Meie’d soovitame, kui teie otsingutulemused ei ole vajalikud’t ei vasta teie päringule, kasutades otsevestlust või telefoni tuge. See on reageeriv ja annab teile ajakohast teavet.

GoDaddy’Tugiteenused on enamasti selged ja sisutihedad. Kuigi seda ei tehta’t ei paku palju võimalusi, kuidas abi saamiseks pöörduda’on ikka enam kui piisav, et saaksite vajalikku tuge.

8

GoDaddy poodide hinnakujundus – kas see on hea hinna ja kvaliteedi suhe?

GoDaddyl on ainult üks hind, mis võimaldab teil veebis müüa, see on tema ‘Pood’ 25 dollarit kuus (kui arveldatakse igal aastal). Algne nimi, eks?

Sellega sina’Ma saan kõike seda’s selles arvustuses mõistliku hinnaga – tore ja lihtne.

GoDaddy pakub ka ühekuulist tasuta prooviperioodi, mis võimaldab teil seda teha ‘proovige enne ostmist’. See on tõesti kasulik, kui soovite enne päris senti kulutamist vaadata, mis kõik muretseb!

Mis hinda puutub, siis see’s on poodide puhul üks odavaimaid võimalusi.

Selle hinna sees on GoDaddy’uusim lisa oma funktsioonide loendisse – GoDaddy ülevaade, mis pakub teile Insight-skoori, võrreldes teie saiti teistega, ja kohandatud tegevuskava teie ettevõtte laiendamiseks.

See on GoDaddy’kõige silmapaistvam funktsioon, lisaks oma ADI-redaktorile, kuid on veel teisi ehitajaid, kes panevad teid oma kopsaka eest rohkem paugutama. GoDaddyl pole oma funktsioonide ja rakenduste osas tõelist kvaliteeti, kui võrrelda neid pood hiiglastega nagu Shopify ja BigCommerce, mis võiks peatada teie ettevõtte laiendamise.

Vaatamata sellele pakub GoDaddy teile enamat kui piisavalt väikese ja keskmise suurusega ettevõtte juhtimiseks.

GoDaddy poodide ülevaade: kohtuotsus

Kuna üha enam veebisaidi ehitajaid on pööranud tähelepanu ADI-lähenemisele, on GoDaddy sellest trendist tublisti eespool.

Platvorm pakub suurepärast stardialust algajatele ning sellel on kõik vajalikud funktsioonid, mida vajate veebipoe sujuvaks ja tõhusaks käitamiseks tänu oma uuele turunduskomplektile.

Lisaks sellele, et GoDaddy on hõlpsasti kasutatav, on see suhteliselt odav ja on teinud palju tööd oma pakutavate kujunduste kallal, et tasakaalustada Wixi ja Squarespace’i meeldimisi..

GoDaddy on ka suurim domeenide registripidaja maailmas, mis tähendab, et tapja domeeninime valimine ja ühendamine muutub imelihtne.

Negatiivne külg on selle rakendused ja funktsioonid puuduvad päris sügavus, mis on vajalik teie ettevõtte skaleerimiseks rahvuslikesse või isegi globaalsetesse kõrgustesse.

Teine probleem on saadud loomingulise kontrolli tase. Kui soovite soovida täielikku vabadust selles osas, mis teie saidil asub, siis meie’d soovitame tutvuda meie Wixi e-kaubanduse ülevaatega siin.

Kõiki asjaolusid arvesse võttes, GoDaddy sobib ideaalselt igale üksikisikule või väikeettevõttele, kes soovib veebimüüki ja vajab veebisaiti kiiresti üles.

GoDaddy poodide KKK-d

Miks peaksin kasutama mitte-poodikohaseid veebisaitide koostajaid??

Mõnel veebisaidi ehitajal on e-kaubanduse funktsioonid, teised aga spetsiaalselt e-kaubanduse jaoks loodud. GoDaddy on endine.

Viimased, sealhulgas sellised tooted nagu Shopify ja BigCommerce, on tavaliselt mõeldud suurtele ettevõtetele, kes peavad müüma hulgikaupa ning vajavad tõeliselt võimsaid analüüsi- ja haldustööriistu.

Kui see pole nii’Kui teie, siis pakub GoDaddy teie vajaduste rahuldamiseks rohkem kui piisavalt. Sina’Samuti on teil rohkem sõnaõigust ka saidi üldise kujunduse osas!

Millist turundustegevust GoDaddy pakub?

GoDaddy võimaldab teil viia läbi kohandatud e-posti turunduskampaaniaid. Saate valida hulga etteantud e-posti mallide seast, neid oma sisuga täita ja tellijatele massiliselt välja saata..

Kui sa’Kui te pole kindel, kuidas alustada, on GoDaddyl hulgaliselt kasulikke juhendeid, mis on ajakohased ja juhendavad teid tõhusate e-posti turunduskampaaniate läbiviimise protsessist.

Pärast seda saate GoDaddy kaudu jälgida, kuidas teie e-posti kampaania toimib’s analüütika. Statistiline teave selle kohta, kui palju on meilisõnumeid saanud inimesi, kui palju neid e-kirja avas ja mitu inimest selle toimingu tegi, on kõik juhtpaneeli kaudu saadaval..

Kui soovite asju sammu võrra kaugemale viia, saate tasuda igakuise lisandmooduli eest, mis genereerib teile automaatselt hüüdeid..

Kuidas aitab GoDaddy minu tooteid näha??

Läbi SEO võlu (otsimootori optimeerimine)!

GoDaddy pakub suurepärast sisseehitatud SEO prožektoritööriista (saadaval otse poes). Siit leiate nõuandeid toodete / ettevõtete kirjelduste kohta ja sealt leiate soovitatud otsingutermineid.

Lisaks tutvustatakse sellest, kuidas seda Google’is ja teistes otsingumootorites tutvustatakse. GoDaddy pakub lisateenust ka 4,99 dollari eest kuus, kus ta jälgib ja haldab kogu teie saiti’otsingu optimeerimine.

Veebisaidi ehitaja eesmärk on pakkuda teile ausaid andmeid. Seda’Seetõttu viime läbi oma uurimistöö ja saame otsese, isikliku ülevaate. Selle artikli analüüsid ja graafika põhinevad autentsidel allikatel, mille on kinnitanud meie ettevõttesisesed eksperdid. Hoolitseme selle eest, et meie avaldatud teave oleks usaldusväärne ja täpne. WBE ei vastuta siiski ebatäpsuse eest teabes, mida kasutajad, uuringus osalejad või muud üksused meile edastavad.

Pange tähele, et selles artiklis sisalduv ülevaade on mõeldud ainult üldiseks teabeks. Meie’vastake hea meelega küsimustele, mis teil selle artikli ja seda toetavate uuringute kohta võivad tekkida. Lisateavet leiate siit ja lisateabe saamiseks pöörduge veebisaidi ehitaja eksperdi poole otse e-posti aadressil .

See juhend on kasulik?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me