3dcarti poodide ülevaade: kas peaksite ostma?

Hea, aga seal on parem.

3dcart on poodide veebisaitide looja, mis pakub palju sisseehitatud funktsioone, kuid vähe loomingulist kontrolli. Võrreldes teiste platvormidega, see’s raske kasutada. Kuid sellel on palju rohkem maksevõimalusi. Nii on see teie jaoks? Lisateavet lugege meie 3dcart arvustusest…

Millised on 3dcarti plussid ja miinused??

3dcart plussid# 1

# 2

# 3

Kasulikke funktsioone, näiteks SEO viipasid

Võimalik teemasid igal ajal muuta

Üle 160 makseviisi

3dcart miinused# 1

# 2

# 3

Meie ‘kõige vähem soovitatakse’ ehitaja

Pole mobiilirakendust, mida müüa liikvel olles

Suhteliselt kallis

Ülevaade 3dcartist

3dcart on poodide veebisaitide koostaja, asutatud 1997. aastal Gonzalo Gilli poolt. Täna on see’mida kasutab üle 17 000 inimese, kes müüvad kõike alates supertoitudest kuni superautode varuosadeni. Funktsioonide osas on seda palju ja see sobib hästi ka SEO (Search Engine Optimization) osas.

Nii et teie kui ettevõtte omanik olete teie’olete tõenäoliselt hõivatud oma veebipoe parima poodide veebisaidi koostaja jaoks sisseoste tegemas. Lühidalt, 3dcartil on:

  • 200+ sisseehitatud funktsiooni
  • 90 tasuta malli
  • Üle 160 toetatud makseväravat

Nüüd suure küsimuse juurde: kas 3dcart sobib teie veebipoele? Me panime selle proovile – sõna otseses mõttes. Pärast ‘kasutusmugavus’ , kutsusime inimesi üles looma 3Dcartiga veebipood.

Selle katsetamise käigus uurisime kõiki võtmevaldkondi: funktsioone, disaini, abi ja tuge ning hinna ja kvaliteedi suhet. Seejärel võrreldi seda konkurentidega, et õiglaselt mõelda, kus ta asub.

Pärast testimist täitsid nad punktiarvestuslehe ja me küsitlesime neid. See võimaldas meil leida kõige täpsemad ja eelarvamustevabad tulemused. Ja need tulemused on sees…

Millegi kohta lugema meie testimismeetodid siin.

Kui lihtne on 3dcarti kasutada?

3dcart ei võimalda teid 15-päevase tasuta prooviversiooniga hõlbustada’t survestab teid maksetega. Ja pärast registreerumist saate tervitusmeili oluliste bittidega, nagu teie sait’s URL, prooviversiooni sisselogimine ja parool.

3dcart’Armatuurlaud on puhas ja lihtne, käepärase sissejuhatava juhendaja videokeskuse abil. Navigeerimismenüü on selgelt loetletud kümne valikuga. Üldiselt on paigutus korras.

3dcarti veebisaidi armatuurlaud3dcarti armatuurlaual on kasulik juhendav video

Mida meie kasutajad ütlesid? Meie testimise ajal, Enamikul inimestest oli 3dcart väga keeruline kasutada. Vaatamata visuaalsete abivahendite ja videoõpetuste nautimisele ei meeldinud nad ebajärjekindlale tüpograafiale ja värviskeemile.

Puudumine ‘tühista’ Samuti näisid, et nuppude või klaviatuuri otseteed takistavad enamikku nende ehitamise kogemusest.

Üks kasutaja ütles:

See teeb küll tööd, kuid pole eriti sujuv. Tundub, nagu oleks kõikjal natuke”.

See on 3dcarti õiglane kokkuvõte. See’ok, aga seal on paremaid võimalusi. See’pole midagi kodus kirjutada.

Positiivsemal noodil siiski, paljude inimeste arvates oli toodete lisamine väga lihtne. Neile meeldis ka abi- ja tugifunktsioon, kus üks inimene ütles:

“Mulle meeldis reaalajas vestlus, tundsin end selle funktsiooniga koduselt, nad olid pidevalt minu juhtumis, öeldes, et oleme siin, kui vajate meid.”

Kuidas oleks navigeerimismenüüga? Iga suvand pakub järgmise sammu rippmenüüd. Nii et kui klõpsate ‘Tooted’, võite otse hüpata ‘Kategooriad’, ‘Ülevaated’, ‘Pildid’ ja veel.

3D-kaardi navigeerimismenüüNavigeerimismenüü funktsioonid rippmenüüst

Kuid üleminekud pole sujuvad ja see läheb keeruliseks. Erinevalt enamikust poodide veebisaitide ehitajatest ei saa te tootekategooriaid dubleerida. See tähendab tarbetut kogust klikke, aja kulutamist ja raha mitte teenimist. See’s väsitav.

Vaatamata sellele, et saate osta ühe soodusfunktsiooni, muudavad need selle rakendamise raskeks. Peate täitma mitu välja mitmele lehele. See on veelgi rohkem aega, mis kulutatakse klõpsamisele ja mõtlemisele.

Peaksite juba nägema, et 3dcarti otsimine pole teoksil’t nii lihtne. Meie testijate arvates oli seda tõesti keeruline kasutada, eriti kui võrrelda seda eakaaslastega nagu Wix, Shopify ja GoDaddy.

Kliendirahulolu

Mida inimesed tegelikult 3dcartist arvavad? Noh, see oli kõige vähem soovitatakse kõigist meie testitud veebisaitide ehitajatest.

Miks? 3dcart on lihtsalt liiga keeruline kasutamiseks. Ja siin’mida kasutaja selle kohta ütles:

Isegi keeruline oli välja mõelda, kuidas eraldi lehti üles ehitada.”

Nüüd peaks eraldi lehtede ehitamine olema veebisaidi koostaja üks lihtsamaid funktsioone. Kuid mitte 3dcartiga. Üldiselt plusse ei teinud’t ei kaalu üles meie kasutajate miinuseid.

3dcart’s Müügivahendid ja funktsioonid

Funktsioonide abil tõestab 3dcart oma väärtust. Isegi kõige odavama hinnaplaani korral on mängimiseks palju korralikke tööriistu. Samuti on sellel võimas API (rakenduste programmeerimisliides).

Olles teinud partnerit Zapier, 3dcart on lihtsaim automatiseeritud tööriist rakenduste ühendamiseks – see võimaldab teil oma äri sujuvamaks muuta juurdepääsu üle 1000 rakendusele. Need sisaldavad Xero, Zendesk, Hubspot, ja Infusionsoft ja laadib rohkem.

Nii et las’Vaadake veel, mida veel sellel veebisaidi ehitajal ostukorvis on.

Makse, saatmine ja tehingud

Siin läheb 3dcart hästi. See pakub üle 160 maksevõimaluse – rohkem kui ükski poodide ehitaja turul. Veelgi parem, nad on teie kauplusesse makseviisid integreerinud, nii et te ei tee seda’t ei pea asja kodeerima.

Postikulud on kohandatavad tootevarude lehel. Nagu ka tegelikud meetodid – võite minna pakkujate juurde, näiteks UPS, Fedex, DHL ja palju muud.

Lisaks pakub 3dcart mitmeid rakenduste integreerimisi, sealhulgas aadressi kinnitamine ja ShippingEasy. Need muudavad kogu protsessi hõlpsamaks, eemaldades PayPali maksete lisastressi. 3Dcart toimetab siit.

Igas 3dcarti hinnakavas, tehingutasusid ei ole. Nad on pühendunud igale kasutajale’edu ja seetõttu don’t ei karista kliente nende äri laiendamise eest. Krediitkaardimakse tehakse tavaliselt maksevärava kohaselt, nagu tavaliselt.

SEO

3dcart’s SEO viited on kasulikud ja originaalsed. Erinevalt teistest ehitajatest teevad nad SEO funktsioonid kogu saidil nähtavaks, näiteks toodete lisamisel. Lisaks tuletavad hüpikud meelde, et peate mõne SEO-asja täitma, et muuta teie lehe auaste otsingumootorites kõrgemaks.

Üldiselt on nad teinud keerulise teema hõlpsasti hallatavaks.

Mobiilirakendus

Enamik kliente on tänapäeval liikvel. Aga 3dcart ei paku ühtegi mobiilirakendust. Niisiis, nagu turvapidurid, peatub teie ostukorv kohe, kui poest lahkute.

See näitab, kuidas 3dcart jääb konkurentidest maha. Shopify, Wix ja Weebly pakuvad kõik mobiilirakendust, tõestades seda’olete tehnoloogia arenduses arenenum, kohandades seda uusimate poodide suundumustega.

Lugege meie Weebly poodide arvustust siit.

Hüljatud ostukorv

Hiljutine uuring leiti 75,6% klientidest unustab veebipõhise kassasse jõuda – halvad uudised poodide jaoks. Aga ära’muretsege, 3dcart teab seda. Nende hüljatud ostukorvi teatised võimaldavad teil e-postiga saata klientidele, kes seda ei teinud’t ei lõpeta nende ostmist (kuid jättis e-posti aadressi!)

Kokkuvõttes on 3dcartil mõned korralikud omadused. Eriti tänu nende Zapieri integreerimisele, mis võimaldab teil isikupärastada oma veebipoodi 1000+ rakendusega.

Kui head on 3dcart’s malli kujundused?

3dcart pakub 91 tasuta malli – mis tahes poodiplatvorm. Ja need hõlmavad kõiki tööstusharusid, välja arvatud DIY. Seega, kui peate oma tööriistade jaoks malli looma, siis teie’Mul on tõesti vaja seda ise teha.

Müügipunkt on see, et saate malle muuta ja see vormindab teie sisu automaatselt. Midagi saab’isegi Wixil.

Kuidas nad välja näevad? Enamik teemasid on klanitud ja kujundatud kaubamärgi järgi. Kuid mõnel juhul on probleeme kujundusega, näiteks navigeerimismenüüd ei keri teiega alla.

Teema valimisel peate olema ka ettevaatlik, kuna need kõik toetavad erinevaid funktsioone. Mõni pakub kiiret ülevaadet, mõni eemaldab tooteülevaated.

Nii et 3dcarti abil on loominguliseks muutmine ilma rakendusteta keeruline. See kehtib kõigi poodide ehitajate kohta. Nad paistavad silma haldustööriistadega, ohverdades loomingulisi võimeid. Teisest küljest pakuvad kõik ümmargused ehitajad, näiteks Wix ja Weebly, palju rohkem paindlikkust – Squarespace on disaini eesrindlane.

Lugege meie Wixi poodide arvustust siit.

3dcart-mallid3dcarti mallid on lihtsad ja kergesti unustatavad

3dcarti abi ja tugi

Ööpäevaringne tugi on saadaval 365 päeva aastas. USA-s asuva klienditoe meeskonnaga saab ühendust telefoni, e-posti või otsevestluse kaudu. Telefon on kiireim lahenduste lahendaja, kus reaalajas vestlus on tundidepikkuse reageerimise ooteaja suhtes tundlik. Hoolimata 24-tunnisest lubadusest näib ka mõnikord, et need pole teatud kellaaegadel saadaval.

Don’Kas teil on aega helistada? Veebipileti esitamine on kiire ja lihtne. Neile pääseb sotsiaalmeedias ka Facebooki, Twitteri ja Instagrami kaudu.

Saidil endas on mõned peamised teabe tükid, kuid neid võib olla keeruline üles leida. Küsimärgi abinuppu on keeruline leida. Vihje: kontrollige vasakpoolset alumist nurka.

3dcarti abinuppEnamikul kasutajatel oli abinuppu raske märgata. Saad sa?

3dcarti hinnakujundus – kas see on hea hinna ja kvaliteedi suhe?

3dcart pakub nelja kuupõhist hinnakava ja 15-päevast tasuta prooviversiooni. Need on:

  • Startup Store (19 dollarit p / m)
  • Põhipood (29 dollarit p / m
  • Plusspood (79 dollarit p / m)
  • Pro Store (229 dollarit p / m)

Plus Store’i pakett on kõige populaarsem, kuid põhipoe plaaniga saate raha säästa. Meie uuringute kohaselt ei ole iga plaani palju vaja eraldada, kuigi hinnad erinevad oluliselt. Lisaks muutuvad lisandmoodulid kalliks, nii et see maksab rohkem, kui te esialgu arvate.

Lisaks sisaldab iga kava heldeid funktsioone. Sina’Te ei saa tehingutasusid, Facebooki poodi ega piiramatuid tellimusi kõigiga, nii et teil oleks parem valida odavam pakett.

Siiski Startup Plan on ainus võimalus ilma piiramatute toodeteta. See’s ülempiir 100.

Kuid 3dcart on keskmiselt odavam kui Shopify ja BigCommerce. Nii see on’see on hea variant need, kes soovivad mõnda võimsat haldustööriista ja väiksemat kulu. Ideaalne väikeste, kuid samas ambitsioonikate veebipoodide jaoks.

3dcarti ülevaate kokkuvõte

Mida me siis arvame? 3dcart on kindlasti populaarne valik (vaadake ainult liikmesuse numbreid). Ja see’See pole kindlasti halb toode, kui teate klaviatuuri ümber. Kuid see on meie hinnang ‘kõige vähem soovitab’ veebisaidi ehitaja põhjusel: see’s raske kasutada.

Üks kasutaja tegi kohandamise pettumuse kokku järgmiselt:

“Godaddy teeb seda nii palju paremini, poodide funktsionaalsuse ja loomingulise juhtimise vaheline tasakaal oli palju parem kui 3dcart.”

Teisest küljest peaksite 3dcarti kaaluma selle taskukohase Startup Store’i hinnaplaani ja võimaluse üle 1000 rakenduse abil kohandada. Ja kindlasti’s mitte kõigile, kuid kui teil on vaja võimsat platvormi ja doni’Mõne nutika bittiga tegeledes võiksite teha palju hullemat.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me