Безпека соціальних медіа: 5 небезпек, про які повинен знати кожен вплив

Кожен, хто має Інтернет, є вразливим до потенційних загроз. Для впливових, які діляться інформацією про свою сім’ю та друзів, небезпека збільшується, але як професіонал, вам потрібно бути там. Чи можете ви захистити себе і все-таки поділитися речами публічно?

Цей посібник допоможе вам зменшити ризики безпеки, зберігаючи присутність в Інтернеті.

5 порад щодо безпеки соціальних медіа

1. Небезпека: переслідування соціальних медіа

Всі ми чули страхіття того, хто покинув місце проведення соціальних медіа або закрив обліковий запис і відкрив новий через того сталкера, який не піде. Зловмисникам потрібно захистити свою присутність в Інтернеті. Або про те, як тоді я переглядав “Перевернути чи перекинути” одну ніч, а наступного дня ця реклама була на всій моїй стрічці у Facebook. Ваша інформація купується і продається весь час, тому впливові повинні остерігатися.

Рішення: Захистіть свої соціальні медіа
налаштування facebook

Facebook відомий питаннями безпеки та змінами політики конфіденційності. Хороша новина полягає в тому, що він пропонує кілька варіантів, які ви можете використовувати для захисту свого облікового запису. Користувачі Facebook можуть встановити, хто може бачити кожне з ваших публікацій: Друзі, Знайомства чи Громадські, щоб усі бачили.

Будучи впливовим, я зберігаю деякі чи більшість своїх публікацій приватними або лише для друзів, але публікую зауваження, окрім публічного поділу своїх кампаній. Не тримайте все приватне та пам’ятайте, що ви можете публікувати окремо від фан-сторінки та особистих сторінок.

Якщо ви позначаєте неправильний варіант у публікації у Facebook, наприклад, якщо публікація “Тільки для друзів” – “Загальнодоступна”, ви можете повернутися та змінити ці налаштування.

 • У розділі “Конфіденційність” виберіть налаштування, щоб обмежити аудиторію для попередніх публікацій.
 • Тут ви можете змінити їх на “Тільки друзі”, а не на “Громадські” або “Друзі друзів”.
 • Обмежте, хто може зв’язатися з вами у Facebook, використовуючи сувору фільтрацію та заблокуйте незнайомих підписників.
 • Ви можете встановити подібні параметри в Google+.

Нарешті, не публікуйте свій номер телефону або адресу в налаштуваннях своїх соціальних медіа, оскільки їх можна легко зламати або продати третій стороні для маркетингових цілей. Також додатки мають доступ до вашої інформації, що робить вас маркетинговою ціллю. Вам слід періодично шукати через підключені програми та видаляти всі, які ви більше не використовуєте.

2. Небезпека: конфіденційність місцезнаходження

Смартфони зробили складним завдання збереження конфіденційності вашого місцезнаходження. Крім того, майте на увазі, що якщо ви відправляєте повідомлення під час подорожі, це може бути великою спокусою для злодіїв, які знають, що ваш будинок зараз незайнятий..

Рішення: Захистіть свій смарт-телефон

Захистіть свою конфіденційність, вимкнувши все, що може «знайти» вас на смартфоні, коли він не використовується: налаштування розташування, Bluetooth, Wi-Fi та NFC. Ваша безпека варта додаткового кроку, і це економить ресурс акумулятора. Крім того, відкритий Wi-Fi може зробити ваш телефон уразливим, тому користуйтеся ним ощадно, уникайте доступу до захищених паролем або фінансової інформації в цих мережах і не забудьте вимкнути його, коли закінчите.

Реєстрація – це ще один спосіб ви можете зробити себе вразливим. У Facebook слід вибрати “Тільки друзі” для реєстрації, якщо це не потрібно для події впливових. Я б ретельно ступав із цим варіантом, якщо ваш будинок на той час є вільним.

Нарешті, зробіть усе, що ви робите для захисту свого комп’ютера:

 • Встановлення паролів та PIN-кодів на телефоні
 • Активуйте додаткову безпеку
 • Зберігайте захист у системі за замовчуванням телефону
 • Резервне копіювання даних
 • Завантажуйте програми лише у надійних постачальників.

FTC надає перелік порад, залежно від ОС вашого телефону. Крім того, ви можете розмістити на своєму телефоні додаткове програмне забезпечення для захисту, наприклад програми, які можуть заблокувати або знайти ваш телефон, або захист від крадіжок у вашого постачальника.

3. Небезпека: крадіжка фотографій

Крадіжка фотографій – велика проблема. Є багато казок блогерів, які знаходять свої фотографії своїх дітей, викрадених і повторно використаних компаніями, з якими АБО не працювали, і навіть їх можна знайти на порно-сайтах.

Рішення: Захистіть свої фотографії

Щоб зберегти вашу родину, я рекомендую не показувати дітям будь-яку шкіру – підгузники, купальники – оскільки цим можна страшенно зловживати. Використовуйте хорошу графічну програму, щоб стратегічно встановити водяні знаки або обрізати обличчя на фотографіях ваших дітей, щоб вони мали менше шансів на викрадення – і більш чіткі. Це також забезпечує захист авторських прав.

Також слід пам’ятати, що вам потрібен дозвіл інших публікувати свої фотографії публічно – це означає, що друзі та родина, вчителі та персонал, навіть ваш подружжя та дорослі діти! Однак фотографії з більшою кількістю людей в ньому рідше можуть бути викрадені. Обрізати інших з кадру або розмити обличчя, щоб їх не було впізнати.

Якщо ваші особисті фотографії були викрадені або використані без дозволу компанією, зв’яжіться з ними та попросіть їх видалити. Якщо вони відмовляться, перш ніж продовжувати справу, з’ясуйте, чи підписали ви права на свою фотографію в будь-якій угоді. Можливо, вам знадобиться звернутися до юрисконсульта, якщо вони не будуть відповідати. Ви також можете подати повідомлення про Закон про захист авторських прав у цифрове тисячоліття (DMCA) через Google.

4. Небезпека: занадто багато особистої інформації

Дуже багато блогерів про це не думають, але те, що ви пишете про своїх дітей, буде назавжди в Інтернеті. Майбутні роботодавці та школи можуть повідомити їх Google і знайти ваші публікації про стан здоров’я, змочування ліжка або неналежну поведінку. Написання чи публікація про інших чи роботу також може потрапити у гарячу воду.

Рішення: встановлення меж

Кожен впливовий повинен пам’ятати про конфіденційність своєї родини, друзів та будь-кого іншого у своєму повсякденному житті. Хоча квиток на дорожній рух або торговельне фіаско можуть робити забавний пост, врахуйте ці питання, перш ніж поділитися історією:

 • Чи робить цей пост хтось погано виглядає чи шкодить його бізнесу?
 • Чи може це негативно вплинути на те, як людина буде дивитися на мою дитину / подружжя / родича в будь-який час у майбутньому?
 • Чи є можливість, що ця ситуація може закінчитися в суді?

Я рекомендую змінити імена людей, місць та подій, з якими ви ділитесь, а ще краще – написати про проблему загалом. Для своєї сім’ї встановіть чіткі межі щодо того, що ви хочете, і не будете про них обговорювати. Наприклад, я ніколи не веду блог нічого, окрім позитивної інформації про свого чоловіка, навіть якщо він не ідеальний! Щоб захистити свій шлюб, це межа, яку я не перетну.

5. Небезпека: інформація в цілому

Існує казка про блогера, який нещодавно отримав телефонний дзвінок вдома від читача, запитуючи про одне з її дописів. Вам потрібно захистити свою персональну інформацію.

Рішення: Захистіть свої дані & Інформація

Ви можете бути здивовані, що вашу адресу та номер телефону неймовірно легко знайти. Наприклад, ця інформація може відображатися під час пошуку законного статусу вашої URL-адреси, якщо ви не вживатимете під час реєстрації свого домену. Подумайте про використання налаштувань заблокованого та / або приватного домену, щоб зберегти приватну інформацію телефону, адреси та іншої інформації про домен.

Висновок

Захист ваших даних є складним завданням, оскільки їх можна купувати та продавати через сховища даних, але ви можете відмовитися від списків пошуку інформації. Це не завжди так просто, як це звучить. Деякі змусять вас зареєструватися та ввімкнути спочатку. PrivacyRights.org має широкий перелік інформаційних брокерів. Прочитайте “Як видалити себе з веб-сайтів пошуку людей”, щоб дізнатися, як це зробити успішно.

Крім того, ви можете використовувати сторонні рішення для захисту вашої інформації в Інтернеті:

 • Відключення блокує зловмисне програмне забезпечення та відстежувачі, дозволяє користувачам бачити, хто їх відслідковує, і пошуки залишаються приватними.
 • Abine захищає паролі, електронну пошту та платежі та допомагає користувачам робити вибір щодо того, хто бачить їх дані.
 • Ghostery допомагає користувачам зрозуміти дані, які збираються про них, і хто їх збирає.

Окрім цих 5 порад щодо безпеки соціальних мереж, не забудьте захистити свій блог від злому та спаму. Для власників веб-сайтів може знадобитися також політика конфіденційності для вашого веб-сайту. Немає гарантії, що ваша інформація завжди буде захищеною, але логічні заходи можуть захистити вас і вашу сім’ю від шкоди.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me