20 ідей націлювання на основі нецікавих інтересів для наступної рекламної кампанії у Facebook

Ви коли-небудь прокручували ваш Facebook Newsfeed і натрапляли на рекламу, настільки добре підібрану, що вона виглядала моторошною? Це було так, як рекламодавець міг прочитати вашу думку або переслідував вас.

Можливо, ви планували відпустку, і раптом ви стикаєтеся з керівництвом з виживання самотньої планети. Або, можливо, ви перебуваєте в міжміських стосунках, і раптом ви бачите рекламу квітникаря, що здійснює доставку по всьому світу.

Я щойно читав інформацію про подорожі на Осаці, Японія минулої ночі… І здогадуюсь, що з’являється на моїй стіні Facebook сьогодні вранці?

Це дивно, правда?

Насправді це не так дивно, як ви думаєте. Facebook знає багато про вас (і які веб-сайти, які ви відвідали), і він використовує цю інформацію, щоб рекламодавці Facebook орієнтували свої оголошення на вибір груп людей.

Наприклад, цей флорист може орієнтувати свою рекламу саме на людей, які перебувають у відносинах на великі відстані.

Як рекламодавець, ви можете ідентифікувати та охопити цільову аудиторію, якщо ви знаєте, які варіанти націлювання використовувати. У цій статті я висвітлюю 20 нецікавих орієнтацій і (сподіваюся) дам вам кілька нових ідей для наступної кампанії.

Читайте також: 24 основні правила маркетингу соціальних медіа (застосовуються до всіх основних соціальних мереж).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me