Sumo (fomerly SumoMe) Recenzia: Ultimate All-In-One sada online marketingových nástrojov pre majiteľov webových stránok?

WordPress ponuky

Ciele správcu webu WordPress sú relatívne jednoduché: Zvýšte návštevnosť, vytvorte zoznam e-mailov, generujte hlášky na sociálnych médiách a konvertujte ako blázon. Samozrejme, tieto veci sa ľahšie povedia, ako urobia!

Čo keby som vám povedal, že existuje jediný nástroj typu všetko v jednom, ktorý môže výrazne zvýšiť vaše úsilie v takmer všetkých týchto kritických oblastiach?

Predstavujeme Sumo (predtým SumoMe) – kompletný balík marketingových nástrojov zameraných na pomoc webmasterom pri zvyšovaní návštevnosti a konverzií.

Pozrime sa podrobne na všetky tieto neuveriteľné súbory nástrojov, ktoré môže ponúknuť – s ohľadom na to, či poskytuje hodnotu za peniaze a či vyhovuje očakávaniam alebo nie …

Predstavujeme Sumo

Sumo nie je typický doplnok WordPress. V skutočnosti to vôbec nie je doplnok. Je to sada nástrojov kompatibilných s rôznymi platformami, čo znamená, že sa dá použiť na ľubovoľnom webe (s podporou WordPress alebo inak).

sumo

Takže ak to nie je iba pre WordPress a nie je to plugin, čo to je?

Jednoducho povedané: Sumo je výkonná sada aplikácií typu všetko v jednom – skupina samostatných nástrojov, ktoré zvyšujú výkonnosť vašej stránky rôznymi spôsobmi..

S novými aplikáciami, ktoré sa pravidelne pridávajú, sa možnosti spoločnosti Sumo zlepšia iba. Doposiaľ však aplikácie Sumo spadajú do šiestich kategórií: tvorba zoznamov, analýza na mieste, sociálne zdieľanie, podpora prenosu, komunikácia a elektronický obchod..

Najlepším spôsobom, ako demonštrovať, čo môže Sumo urobiť, je predstaviť úplný doplnok aplikácií Sumo. Dnes je k dispozícii 13 aplikácií:

Budovanie zoznamu

 • Zoznam Builder – kontextové formuláre.
 • Scroll Box – formuláre opt-in na aktiváciu v rohu, ktoré sa spustia, keď návštevník dosiahne konkrétny bod posunu.
 • Inteligentný panel – lišta oznámení.
 • Vitajte Mat – výzva na akciu na celú obrazovku.

Analýza na mieste

 • Google Analytics – Google Analytics na hlavnom paneli WordPress.
 • Analýza obsahu – farebné navigačné mapy zobrazujúce, koľko z vášho obsahu čítajú návštevníci.
 • Tepelné mapy – zobrazuje, kde návštevníci klikajú na vaše stránky.

Sociálne zdieľanie

 • zdieľam – tlačidlá sociálneho zdieľania.
 • Zdieľanie obrázkov – tlačidlá pre sociálne zdieľanie obrázkov.
 • Zvýrazňovač – Návštevníci môžu zvýrazniť váš obsah a zdieľať ho alebo tweetovať.

prevádzka

 • Discover – vzájomné zdieľanie obsahu medzi používateľmi Sumo.

komunikácia

 • Kontaktný formulár – Návštevníci vám môžu poslať e-mail priamo z vášho webu.

E-commerce

 • Tlačidlo Kúpiť – zjednodušená funkčnosť elektronického obchodu.

Ako vidíte, Sumo sa stará o veľa dôležitých úloh – úloh, ktoré si obyčajne môžu vyžadovať sedem, osem alebo dokonca deväť samostatných doplnkov. Vďaka takým rozmanitým, užitočným a výkonným funkciám nie je súprava Sumo určená iba na pestovanie webovej stránky, ale aj na rozvoj celého podnikania..

V tomto článku sa chystám pokryť celú škálu funkcií spoločnosti Sumo, aby som vám ukázal, ako by vám tento nástroj mohol pomôcť, a následne prehodnotím každú aplikáciu, aby som ukázal, čo môže každý urobiť..

cena

Najprv je tu však malá záležitosť zákona. Alebo v prípade Suma nemusí ísť o účet vôbec.

Keď sa pozriete na komplexné funkcie a funkcie zvyšujúce výkon Suma, okamžite sa napijete a pýtate sa, koľko to bude stáť – pravdepodobne dosť veľa, však? Je neuveriteľné, že je k dispozícii aj verzia pre nič.

Nula. Nada. PSČ. Zilch.

navždy.

To je správne. Každá z aplikácií spoločnosti Sumo je k dispozícii zadarmo – iba s malými obmedzeniami. Mnoho vývojárov doplnkov ponúka bezplatnú alebo malú verziu doplnku, ktorý slúži ako brána k platenému produktu. Sumo sa odlišuje tým, že bezplatná verzia je sama osebe skutočne užitočným nástrojom. Jediným skutočným kompromisom je nedostatok VIP podpory a navyše sa budete musieť vydržať so značkou Sumo.

Sumo je k dispozícii aj v prémiovej verzii. Ceny začínajú na 20 USD mesačne až pre 5 000 návštevníkov a ich cena sa zvyšuje až na 119 dolárov mesačne, čo predstavuje chladný milión návštevníkov mesačne.

Sumo ceny

Prémiové licencie zahŕňajú testovanie A / B, prehľady Pro Insights, rozšírené pravidlá zobrazovania, integrácie a kolekciu pro šablón.

Rýchle odhalenie: Aj keď sa mnoho funkcií a funkcií prekrýva, v dnešnej recenzii som vyskúšal platenú verziu Sumo.

Začíname so programom Sumo

Sumo je kompatibilný s celým radom nástrojov na vytváranie webových stránok vrátane Shopify, Tumblr, Weebly, Squarespace a Blogspot. My, používatelia WordPress, to však máme najjednoduchšie, pretože môžeme nainštalovať vyhradený doplnok Sumo, ktorý na našu webovú stránku pridá celý rad funkcií..

Ak chcete nainštalovať Sumo, prihláste sa na informačný panel WordPress a prejdite na Pluginy > Pridať nové > hľadať „Sumo“ > kliknite na Inštalovať > Aktivujte doplnok.

Nainštalujte program Sumo

Ďalším krokom je prepojenie účtu Sumo s webom WordPress. Kliknite na ikonu modrej koruny, ktorá sa mala objaviť v pravom hornom rohu obrazovky, potom sa prihláste pomocou prihlasovacích údajov účtu Sumo – môžete si tiež vytvoriť účet, ak ho ešte nemáte..

Opätovným kliknutím na modrú korunu otvoríte príslušné rozhranie Sumo. Táto prvá obrazovka zobrazuje celú škálu aplikácií Sumo.

Sumo Apps

Aplikácie sa štandardne deaktivujú, takže jednoducho zvoľte tie, ktoré chcete prepnutím vypínača vedľa každej aplikácie. Dokonca aj bezplatní používatelia môžu používať všetkých 13 aplikácií súčasne.

Sumo Activate Apps

Po aktivácii aplikácií môžete každú nakonfigurovať kliknutím na ikonu aplikácie. Vyskúšajte niektoré z nich.

Budovanie zoznamu s Sumom

Prvou je funkcia vytvárania zoznamov Suma, ktorá je rozdelená do štyroch aplikácií: List Builder, Scroll Box, Smart Bar a Welcome Mat..

Sumo je plne kompatibilný so všetkými veľkými menami v e-mailovom marketingu. Jediným kliknutím ho môžete prepojiť s programami MailChimp, Aweber, Constant Contact alebo s jednou z 25 ďalších služieb, ktoré pravdepodobne používate..

Všetko, čo musíte urobiť, je prejsť na ktorúkoľvek z aplikácií na vytváranie zoznamov, kliknite na kartu Služby, vyhľadajte svoju službu a potom do kontextového okna zadajte kód rozhrania API. Je rýchly, ľahký a bezbolestný a robí Sumo prístupným každému e-mailovému obchodníkovi.

Sumo e-mailový marketing

Zoznam Builder App

Začnime testovaním aplikácie List Builder, ktorá sa používa na vytváranie automaticky otváraných formulárov. Keď kliknete na ikonu Tvorca zoznamu, zobrazí sa vám prehľad kľúčových štatistík – rozpis zobrazených vyskakovacích okien, odberateľov a dôležitý konverzný pomer za deň.

Ak chcete vytvoriť svoj kontextový prihlasovací formulár, musíte najprv pridať novú kampaň. Ďalej prejdite do vyskakovacích okien & Testy A / B pred kliknutím na Pridať nové kontextové okno.

Kliknutím na rozbaľovacie okno, ktoré ste práve vytvorili, otvorte editor Sumo. Môžete prispôsobiť všetko a tiež s minimálnym rozruchom. Rozhranie je veľmi intuitívne na používanie a umožňuje vám vybrať si z 37 šablón pred prispôsobením textu, farieb a veľkostí. Môžete tiež zvoliť cieľ pre kontextové okno – zbierať e-maily, tlačidlo s výzvou na akciu alebo rozvíjať svoje sociálne aktivity.

Sumo vyskakovacie šablóny

Svoje zmeny si môžete zobraziť v reálnom čase a navyše môžete prepínať medzi správou „prihlásiť sa na odber“ a „úspechom“..

Sumo Úspech

Pred dokončením skontrolujte všetky karty. Polia, ktoré chcete zobraziť, si môžete vybrať na karte Polia, potom sa kontextové okno spustí pomocou karty Správanie – Sumo umožňuje zvoliť medzi časovým oneskorením a zámerom ukončenia..

Sumo vyskakovacie polia

Na ďalších kartách môžete do formulára pridať vlastný kód HTML a sledovacie pixely. Po dokončení stlačte tlačidlo Uložiť.

Po vyskúšaní niekoľkých doplnkov prihlásenia sa oplatí zdôrazniť, že to robí program Sumo nie majú zložitosť alebo silu, povedzme, prospešných potenciálov. Nemyslím si však, že je to zlá vec. Aj keď je ľahké s mnohými doplnkami stratiť, vždy som sa so Sumom cítil ako doma. Stále si môžete prispôsobiť všetky aspekty svojich automaticky otváraných okien, ale cítil sa oveľa efektívnejší proces – prispôsobenie bez bolesti hlavy..

Funkcie testovania a zacielenia A / B

Budovanie zoznamov samozrejme nie je aktivitou určenou na zabudovanie. Aby ste maximalizovali konverziu, musíte neustále vylepšovať a vylepšovať formuláre prihlásenia. Našťastie sa Sumo dodáva so vstavanou funkciou testovania A / B.

Akonáhle ste vytvorili viac ako jedno vyskakovacie okno, spustí sa funkčnosť testovania rozdelenia. Teraz môžete pomocou jednoduchého posúvača určiť, ako často sa má každé vyskakovacie okno zobrazovať..

Sumo AB Test

Po krátkom spustení testu budete môcť zobraziť výkonnosť každého kontextového okna vedľa seba. Ak budete radi, že ste určili víťaza, môžete nechcené kontextové okno zahodiť a začať pracovať na vytvorení nového. Je to pomerne praktický prístup, ale znamená to, že si nad procesom budete mať úplnú kontrolu.

Ďalšou podstatnou funkciou je zacielenie na formu. To vám umožní zúžiť zobrazenie miesta, kde sa zobrazí kontextové okno. Svoje formuláre môžete zacieľovať na základe veľkého množstva parametrov – adresy URL, používateľské zariadenia, poloha používateľa, doména sprostredkovania, počet zobrazení stránky atď..

Sumo Targeting

V neposlednom rade máte tiež možnosť vytvoriť spúšťač kliknutí. Spúšťače kliknutia vám umožňujú pridať odkazy na váš obsah, ktoré po kliknutí spustia kontextové okno. Ak chcete, aby sa vaše kontextové okná cítili pre návštevníkov menej, je to vynikajúca funkcia.

Ostatné aplikácie na vytváranie zoznamov

Ostatné aplikácie na vytváranie zoznamov používajú rovnaké rozhranie, ale vytvárajú rôzne typy formulárov prihlásenia.

Môžete napríklad vytvoriť snímky …

Sumo zasuňte

Panely nástrojov …

Sumo Smart Bar

Alebo uvítacie rohože.

Sumo Vitajte Mat

Všetky sa dajú ľahko nakonfigurovať, takže si môžete zahrať s rôznymi formami prihlásenia a zistiť, ktorá webová stránka je pre vás najvýhodnejšia.

Rastúca prevádzka s Sumo

Sumo je však viac ako len doplnok na vytváranie zoznamov. Môžete ho tiež použiť na zvýšenie svojej prevádzky. V tejto časti preskúmania sa pozrieme na tri analytické aplikácie na webe – Google Analytics, Heat Map a Content Analytics – ako aj na potenciálne objavujúcu aplikáciu na zvýšenie návštevnosti..

Google Analytics

Drvivá väčšina webmasterov v súčasnosti využíva službu Google Analytics na sledovanie svojich návštevníkov a dolaďovanie výkonnosti svojich stránok pomocou analýzy kľúčových metrík na webe.

Google Analytics je skutočne úžasný nástroj, ale môže byť obťažné prechádzať sem a tam medzi Analytics a vašim dashboardom WordPress. Aktiváciou aplikácie Google Analytics od spoločnosti Sumo už nemusíte – metriky svojich stránok si môžete prezerať priamo z používateľského rozhrania Sumo na ovládacom paneli WordPress..

Po kliknutí na ikonu Google Analytics je prvým krokom synchronizácia služby Google Analytics s webom stlačením tlačidla Pripojiť. Tým sa otvorí kontextové okno, ktoré vám umožní prihlásiť sa do služby Google a potom udeliť Sumovi požadované povolenie.

Vyberte webovú stránku zo svojho portfólia a kliknite na Ďalej. A to je všetko.

Po kliknutí na ikonu Analytics sa vám zobrazí prehľad služby Google Analytics – vrátane údajov o návštevnosti, miere odchodov a trvaní relácie.

Sumo Aplikácia Google Analytics

Analýza obsahu

Majitelia webových stránok sú zbytočná parta. Predpokladáme, že pretože náš obsah musí byť prvotriedny, naši návštevníci ho budú čítať zhora nadol.

Ale sú to tak? naozaj?

Aplikácia Sumo pre analýzu obsahu je ďalším skutočne skvelým nástrojom, ktorý vám umožňuje definitívne odpovedať na túto otázku. Sleduje, ako ďaleko sa návštevníci posúvajú pred opustením stránky.

Sumo Content Analytics

Prečo je to užitočné? Mnoho správcov webových stránok umiestňuje výzvu na akciu na koniec svojho obsahu. Určite je to zacielenie na najpútavejších čitateľov, ale ak sa iba 10% návštevníkov dostane na koniec blogového príspevku, nebolo by rozumnejšie umiestniť CTA vyššie na stránku, kde zasahuje viac očí.?

Ak chcete použiť tento neoceniteľný nástroj, aktivujte aplikáciu Content Analytics a potom kliknite na tlačidlo Nahrať novú kampaň pre túto stránku.

Ďalej prejdite na kartu Automatické nahrávanie, ktorá vám umožní vybrať, na ktoré stránky sa majú zacieliť – alebo ak chcete, môžete jednoducho zvoliť sledovanie všetkých stránok..

Pravidlá automatického nahrávania Sumo

Keď prejdete na obrazovku s prehľadom, uvidíte, aké percento vášho obsahu čítajú vaši návštevníci v priemere.

Tepelné mapy

Po nainštalovaní a aktivácii služieb Google Analytics a Content Analytics budete pravdepodobne dobre rozumieť tomu, ako vaši návštevníci interagujú s vašimi webovými stránkami. Ak však chcete porozumieť tejto úrovni na vyššiu úroveň, aplikácia Sumo Heat Maps bude hneď na vašej ulici.

Sumo Heat Maps

Aplikácia Heat Maps je nakonfigurovaná rovnakým spôsobom ako Content Analytics – kliknutím spustite nahrávanie a potom nakonfigurujte, ktoré stránky sa sledujú na karte Automatický záznam..

Namiesto sledovania toho, ako sa vaši návštevníci posúvajú, však vytvára tepelnú mapu toho, kam vaši návštevníci klikajú.

Prečo sú tieto informácie užitočné? Pretože vám umožňuje umiestniť vašu výzvu na akciu do „horúcich“ oblastí vášho webu, aby ste získali ešte viac kliknutí.

Objavte aplikáciu

Toto je malý rozdiel od analytických aplikácií na zhromažďovanie údajov, ktoré sme práve preskúmali. Discover vám umožňuje využívať užívateľskú sieť Sumo na generovanie bezplatnej návštevnosti vašich webových stránok.

Najlepším spôsobom, ako opísať túto aplikáciu, je sekcia sponzorovaného obsahu. Ak na svojom webovom serveri zobrazujem ďalší obsah Sumo, zarobím si kredity, ktoré môžem použiť na to, aby sa môj obsah zobrazil na webe iného používateľa – poškriabam si chrbát, poškriabam tvoj.

Sponzorovaný obsah Sumo

Obsah ostatných môžete zobraziť vo formáte mriežky alebo ako posuvné pole – druhé je ideálne pre oblasti miniaplikácií. Máte plnú kontrolu nad počtom záznamov, ktoré chcete zobraziť, a ak chcete zabezpečiť, aby bol obsah relevantný pre vaše publikum, môžete si vybrať jazyk a kategóriu obsahu. Ak sa chcete spojiť s konkrétnymi vlastníkmi stránok, môžete tiež vytvoriť súkromnú sieť zdieľania obsahu.

Sumo Discover App

Kedykoľvek môžete kliknúť na informačný panel Discover a zistiť, koľko kreditov ste zarobili / vynaložili.

Sociálne zdieľanie so Sumom

Teraz všetci vieme, čo sú sociálne médiá. A čo je dôležitejšie, všetci vieme výhody pravidelného zdieľania nášho obsahu na sociálnych sieťach. Preto je nevyhnutné mať skvele vyzerajúce tlačidlá na zdieľanie v sociálnych sieťach, na ktoré sa dá kliknúť.

Našťastie je Sumo vybavené funkciou zdieľania v sociálnych sieťach, ktorá je zabalená do troch samostatných aplikácií – zdieľanie, zdieľanie obrázkov a zvýrazňovač. Táto kombinácia troch aplikácií ponúka takmer všetko, čo by ste mohli potrebovať od doplnku pre sociálne zdieľanie. Preto sa musí považovať za jednu z najlepších funkcií spoločnosti Sumo.

Zdieľať aplikáciu

Najprv aplikácia Zdieľať, ktorá slúži na pridávanie tlačidiel na zdieľanie v sociálnej sieti.

Možnosti sú určite komplexné. Sú podporované neuveriteľné služby 70 rokov. Pomocou drag-and-drop môžete vybrať, ktoré chcete, a môžete tiež obmedziť maximálny počet zobrazených tlačidiel.

Sumo Share Setup

Môžete tiež nakonfigurovať vzhľad tlačidiel na zdieľanie s výberom troch veľkostí, troch štýlov a neobmedzených farieb pozadia.

Triedenie tlačidiel je pravdepodobne moja obľúbená funkcia. Na výber je medzi inteligentným triedením, ktoré optimalizuje poradie tlačidiel pre maximálny počet kliknutí, a manuálnym triedením. Môžete si tiež zvoliť zobrazenie počítadiel zdieľania a nastaviť minimálny prah pre zobrazenie.

Aplikácia Sumo’s Share má ďalšiu elegantnú funkciu, ktorá je k dispozícii na karte Rozloženie. Uvidíte interaktívny obrázok prenosného počítača a mobilného zariadenia, ktorý ukazuje, kde môžete zobraziť tlačidlá. Stačí kliknúť na biele štvorčeky a zvoliť pozíciu tlačidiel na obrazovke (môžete vybrať viac ako jedno).

Rozloženie zdieľania Sumo

Snímka obrazovky ukazuje, ako vyzerajú tlačidlá zdieľania – čisté a štýlové a podľa môjho názoru prinajmenšom rovnaké ako akýkoľvek vyhradený doplnok..

Tlačidlá zdieľania Sumo

Zdieľanie a zvýrazňovanie obrázkov

Aplikácia Image Sharer pridáva k vašim obrázkom tlačidlá sociálneho zdieľania so štyrmi podporovanými sieťami. Kliknutím môže návštevník zdieľať obrázok priamo na sociálnych sieťach.

Konečnou aplikáciou sociálnych médií je zvýrazňovač. Po aktivácii môžu návštevníci zvýrazniť malé úryvky vášho príspevku, ktoré môžu priamo uverejniť na Twitteri alebo Facebooku.

Sumo zvýrazňovač

Ďalšie funkcie Sumo

Predtým, ako skončíme, je potrebné prediskutovať ďalšie dve aplikácie.

Kontaktné formuláre

Začnime kontaktnými formulármi. Väčšina doplnkov kontaktných formulárov WordPress teraz používa formuláre na umiestňovanie formulárov. S Sumo umiestňujete svoje formuláre rovnako ako tlačidlá sociálnych médií – vyberiete miesto na interaktívnej obrazovke prenosného počítača a potom necháte Sumo postarať sa o zvyšok..

Kontaktné formuláre môžete zostaviť pomocou rovnakého rozhrania pre tvorcov, aké sme použili pri tvorbe našich formulárov prihlásenia, s piatimi šablónami a množstvom možností prispôsobenia, s ktorými môžete hrať.

Kontaktný formulár Sumo

Okrem štandardnej funkčnosti kontaktného formulára má Sumo dve skutočne užitočné funkcie. Po odoslaní správy sa kontaktný formulár okamžite zmení na opt-in formulár na rozšírenie vášho zoznamu e-mailov.

Po druhé, všetky prijaté správy si môžete prezerať z rozhrania Sumo. To znamená, že už nikdy nebudete musieť opustiť svoj web, aby ste skontrolovali e-maily, ktoré slúžia ako šetrič v reálnom čase.

Tlačidlo Kúpiť

Konečnou aplikáciou Suma je tlačidlo Kúpiť. Umožní vám to zmeniť váš web na zjednodušený obchod s elektronickým obchodom synchronizáciou s platobnou bránou Stripe. Nie je to také silné ako povedzme, WooCommerce, ale nastavenie je neuveriteľne rýchle a ľahké.

Ak chcete použiť túto funkciu, vytvorte kampaň a potom vytvorte nové tlačidlo. Pomocou známeho editora môžete vytvárať návrhy pre každý krok procesu – od tlačidla Kúpiť do košíka a pokladne, až po stránku úspechu..

Nastavenie tlačidla Sumo Buy

Ďalej musíte nakonfigurovať produkt. Môžete mu dať meno, popis, nahrať obrázok, kontrolovať stav zásob a samozrejme nastaviť cenu.

Nastavenie produktu Sumo

Po dokončení sa môžete vrátiť späť do sekcie Kampaň a prejsť na kartu Útržok kódu. Získate tak kód HTML, ktorý môžete vložiť do textového editora WordPress.

Po zverejnení vášho obsahu uvidia návštevníci v ňom tlačidlo Kúpiť.

Tlačidlo Sumo Buy

Kliknutím na ňu zobrazíte nákupný košík. Návštevníci tu môžu upraviť svoje množstvo.

Sumo Nákupný košík

Kliknutím na tlačidlo Checkout sa pokladňa otvorí v rozbaľovacej ponuke. V tomto okne môžu návštevníci zadať podrobnosti o svojej karte a dokončiť nákup.

Sumo Checkout

V zákulisí môžete sledovať a spravovať všetky objednávky z ovládacieho panela aplikácie Kúpiť.

Osobne som zistil, že je to naozaj pekná vlastnosť. Táto funkcia je efektívnejšia ako výkonná, takže by pravdepodobne nevyhovovala plne rozvinutému obchodu s elektronickým obchodom. Ak však máte blog a chcete predať, povedzme, eCourse, Sumo by faktúru perfektne zapadla. V priebehu niekoľkých minút som mal pripravený produkt a webovú stránku, ktorá dokáže spracovať platby kartou s povolením Stripe.

Verdikt

Wow. Samotná hĺbka funkčnosti zaplnená do 13 aplikácií spoločnosti Sumo je jednoducho ohromujúca.

Zo všetkých doplnkov WordPress, ktoré som testoval a prehodnotil, nemôžem myslieť na jediný, ktorý môže konkurovať schopnosti spoločnosti Sumo transformovať a vylepšovať web tak komplexne v tomto cenovom bode. Áno, ako viacúčelový nástroj má Sumo výraznú výhodu v porovnaní s jednoúčelovými doplnkami, ale vykonávanie je fantastické – vývojári vykonali hviezdnu prácu.

Aj keď jednotlivým aplikáciám možno chýba maximálna sila samostatných doplnkov, bol som skutočne ohromený tým, čo môže Sumo urobiť. Sumo podporuje drvivú väčšinu funkcií, ktoré sa nachádzajú v špičkových doplnkoch na trhu, a ak vôbec niečo, zistil som, že rozhranie Suma je efektívnejšie a ľahšie sa používa.

Z tohto dôvodu by som povedal, že Sumo je ideálny pre malé a stredné webové stránky, ktoré potrebujú cenovo dostupnú službu, ktorá sa dá rýchlo a ľahko nastaviť a používať. Táto sada funkcií je pôsobivá a umožňuje výkonné funkcie, ako napríklad sledovanie horúcich máp, prístupné pre každodenných používateľov systému WordPress bez porušenia banky.

Keby som bol nútený uviesť kritiku, bolo by to tak, že by sa Sumo necítil taký integrovaný s WordPress, ako by mohol byť. Rozhranie je čisté a užívateľsky prívetivé, ale má pocit, že je oddelené od obvyklého nastavenia doplnku WordPress – používateľské rozhranie sa zobrazí v rozbaľovacej ponuke a nie je súčasťou samotného dashboardu WordPress..

Keďže však Sumo nie je zostavené výlučne pre používateľov WordPress, je tento prístup úplne pochopiteľný. A treba povedať, že vývojári Sumo skutočne vyvinuli veľké úsilie, aby vytvorili špecializovanú, ľahko použiteľnú verziu softvéru vhodnú pre WordPress..

K dispozícii je bezplatná aj cenovo dostupná platená verzia balíka. Dôrazne odporúčam spoločnosti Sumo každému, kto chce rozšíriť zoznam e-mailov, zvýšiť návštevnosť, zvýšiť spoločenskú prítomnosť a lepšie porozumieť správaniu publika..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me