Захоплення інтересів вашого читача, як голлівудський сценарист

Мета будь-якого хорошого сценариста чи будь-якого письменника насправді – привернути увагу читача і тримати його до кінця. Ваша мета для вашого блогу повинна бути точно такою ж. З того моменту, як відвідувач сайту потрапляє на вашу цільову сторінку, його увагу слід захопити достатньо, щоб він не залишав надовго.

Як хороший фільм, який залишає, що ви хочете дізнатися більше про персонажів, переглянути його знову або переглянути продовження, хороший блог залучить відвідувача і зробить його закладкою вашого сайту і підпишеться на ваш список розсилки.

Відкриваючий гачок

Кожен чудовий фільм має початкову сцену, яка захоплює вас і змушує вас продовжувати перегляд фільму. Є кілька прикладів цієї техніки, і існує багато способів зробити так, щоб глядач піклувався.

Зоряний шлях

Версія 2009 року «Зоряний шлях» у ролі Кріса Пайн у ролі капітана Кірка задає тон фільму, надаючи трохи передісторії для перезавантаження серіалу. Як власник блогу, ви повинні надати посібник для своїх читачів. Хто ти? Чому ви пишете цей блог? Які основи вашої нішевої області? Кого ви знаєте? Чому читач повинен дбати?

Щелепи

Фільм Щелепи, що вийшов у 1975 році, має жахливу сцену відкриття, де самка, що плаває в океані, їсть велику білу акулу. Якщо ви боїтеся ризикувати в океані, це, мабуть, причина цього фільму. Отже, що ми можемо дізнатись про блоги із цього сценарію (адаптованого з роману)? Іноді доводиться лякати своїх читачів. Це можна зробити через заголовки в блозі. Наприклад, “Топ-10 небезпек XX” або “Чому б не зробити X може бути найбільшою помилкою вашої кар’єри”.

Рейдери загубленого ковчега

Будь-який з серіалу «Рейдери втраченого ковчегу» кине вас прямо в дію з першого моменту фільму, і кліп, що вийшов вище, не є винятком. Авантюрист Індіана Джонс, яку зіграв актор Гаррісон Форд, приймає погане рішення, яке піддається кусанню нігтів на вашому сидінні, поки ви чекаєте, як він вийде з цієї жахливої ​​ситуації.

Як ви можете реалізувати це для написання свого блогу? Закиньте читача в ситуацію з типовим прикладом. Створіть найгірший сценарій, а потім поясніть, як блогер може вийти з цієї ситуації.

Це лише кілька прикладів того, що ви можете зробити, щоб підключити свого читача з моменту, коли вона потрапить на ваш сайт. Якщо ви зможете зачепити її за перші кілька секунд, вона, швидше за все, затримається. Ви також можете скористатися гумором, висловити вражаючий факт або все, що захопить її.

Правильний жанр

За даними BBC, світовий ринок почав змінювати Голлівуд. Асоціація Motion Picture оприлюднила цифри, які вказують на те, що більшість продажів бокс-офісів зараз на світових ринках, а не лише на внутрішньому. Через це змінюються типи фільмів, що випускаються. Є деякі жанри, які просто краще в глобальному масштабі, ніж інші жанри.

Якщо ви любите романтичні романи чи комедії, ви, мабуть, помітили, що не багато таких фільмів знімаються. Здається, потоп наукової фантастики, фентезі та драматичних фільмів. Супер герої раптом все лютують. Причиною цього зміни є перехід до більш глобальної просвітницької діяльності Голлівуду.

Це можна перекласти і у ваш блог. Якщо ви тільки починаєте, вам доступний кожен жанр. Деякі жанри, природно, генерують більше трафіку, ніж інші. Наприклад, бізнес та технології – це два дуже популярні жанри.

Метт Сміт в Інтернеті з викладачем доходів перелічує три теми як найвигідніші:

  • Здоров’я та фітнес
  • Відносини
  • Гроші та фінанси

Однак ви також повинні мати пристрасть до своєї теми. Розумний маркетинг та правильний тип контенту можуть подолати навіть менш популярну тему в межах розуму. Нещодавно Джеррі Лоу поділився досвідом свого першого веб-сайту, де він так сильно звузив свою нішу, що це не спрацювало.

Його погляд на те, які блоги є найвигіднішими, – це чудова допомога для блогерів, які намагаються зрозуміти, де їхня ніша. Прочитайте його статтю під назвою “Як заробити гроші на блогів: поради щодо досліджень, ідеї щодо ніші + 10 прийнятних стратегій дорожнього руху, щоб отримати поради щодо інсайдерської інформації про розгадку всього цього жанру”..

Персонажі, які виділяються

Дійсно чудові екранізації мають дивовижні персонажі, яких ви пам’ятаєте на довгі роки. Фільм 1980 року «Блиск» у головній ролі Джека Ніколсона – хороший приклад незабутніх персонажів. Джек Ніколсон грає Джека Торранса, письменника, який божеволіє через допомогу якихось не дуже доброзичливих привидів.

Хто міг забути виступ Ніколсона, коли він пробирається через двері і каже: “Ось Джонні”. Звичайно, момент страшний (або це було років тому, можливо, зараз не так вже й багато), але чому глядач насправді хвилює? Ми познайомилися з цією парою. Їх надії та мрії ділилися. Ми знаємо, що він, як правило, хороший чоловік і батько, але це справді не характерно для нього.

Коротше кажучи, ваш читач повинен знати, хто ви. Опублікуйте біографії на своєму веб-сайті. Поділіться кількома особистими деталями, наприклад, що ви любите щороку кататися на скачках в іншому місці, або заголовок улюбленої книги. Кожен, хто пише для вашого блогу, повинен виділитися біографією, фотографією та принаймні частиною інформації, яка недоступна в іншому місці.

Вішалки

Повернувшись, я написав статтю про використання гачків та вішалок у вашому письмі. У фільмах ви найчастіше бачите вішалки наприкінці фільму, який є першим у серії. Наприклад, в «Голодних іграх» Катніс переживає голодні ігри і навіть вдається вивести Пету з собою.

Однак у раю є біда. Столиця не рада її непокори. Кетніс попередили, що, хоча у неї є ще одна любовна зацікавленість, Гейл, їй краще здатися, що кохання вразило дурня над Петою, принаймні на публіці. Глядачеві залишається відомо, що Столиця, швидше за все, прагне помсти.

Це називається вішалка, і це повертає глядача у фільмі. Ви можете використовувати вішалки на своєму веб-сайті, щоб повернути читача до свого блогу. Є кілька способів цього досягти:

  • Повідомте вашим читачам, що наступного тижня для них вас чекає сюрприз. Обов’язково виконайте свої обіцянки.
  • Напишіть серію статей і повідомте читачеві, що настає нова частина, коли і що вони дізнаються у цій статті.

Запорука хорошої вішалки – це захоплення їх інтересу, надання їм чогось цінного і залишаючи їх бажаючих більше.

Як залучити слово до аудиторії

Найкращий у світі фільм пролетить у прокаті, якщо ніхто не знає, що він виходить чи про що йдеться. Так само, як важливо просувати фільм, також потрібно просувати ваш блог. Оголошуйте публікації в соціальних мережах та звертайтеся до тих, хто у ваших соціальних колах, щоб вони могли знати, що ви можете запропонувати. Ваш сайт може просто перетворитися на наступний блог-блостер.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me