Початок ідеї: 20 фраз, які допоможуть вам придумати теми, про які потрібно писати

Чи болить ваш мозок від того, щоб придумати нові ідеї для вашого блогу? Незалежно від того, чи є ви письменником та початківцем ідеї, або ви призначаєте теми іншим людям, роздумуючи теми щодня або іноді кілька тем на день, ви можете вичерпати найкреативніші настрої.

У путівнику Художника, посібнику, що звільнить вашу творчість, автор Джулія Кемерон називає це виснажене почуття порожнім “творчим колодязем”. Є кілька речей, які ви можете зробити, щоб поповнити свій колодязь, і ми говоримо про них десятьма способами подолання блоку письменника під час ведення блогів, але один із найпростіших способів придумати ідеї, коли ви не думаєте, що у вас залишилося щось дати – це використовувати початкові ідеї.

Ідею стартера також називають підказкою. Це просто фраза, яка покликана пробігнути ваш мозок і перенести ваші творчі соки. Коли ви втрачаєте ідеї, можете звернутися до цих підказок і придумати щось, про що написати. Крім того, ці підказки використовують хороші SEO та привертаючі увагу методи, як описано у 35-ти заголовках зразків Джеррі Лоула із блогерів списку A.

20 підказок – нові ідеї для ваших статей!

Для підказок, наведених нижче, ви візьмете заголовок і заповнить бланк. Це послужить вашою ідеєю для нової статті. Є кілька способів закінчити кожне підказки. Навіть якщо ви втрачаєте нові ідеї, з цими підказками ви ніколи більше не зіткнетеся з цією проблемою.

1. Посібник для початківців ___________

Укажіть у підказці вище тему, яку той, хто взагалі не розуміє тему вашого блогу. Наприклад, якщо ви ведете блог про випікання тортів, то вищезазначене підказка може стати: Посібник для початківців з гладкої глазурі.

2. Топ 5 способів __________

Цей заголовок достатньо загальний, щоб ви могли писати на будь-яку тему від початкового до середнього до просунутого. Наприклад, якщо ваш блог стосується відкриваючих дверей гаражних дверей, ви можете написати статтю під назвою “Найпопулярніші 5 способів підтримувати відкриття дверей гаражних дверей в робочому порядку”.

3. Як запобігти __________

Цей заголовок підказки – заклик до дії. У вашій ніші є щось, що хвилює читачів. Що це? Якщо у вашому блозі йдеться про бойовики, то такою назвою може стати: Як запобігти вигоранню екшн-фільму.

4. Що __________ повинен знати про __________

Цей заголовок привертає увагу певної аудиторії. Ви заповните першу порожню в цільовій демографічній, а другу тему. Отже, якщо у вас є агентство з прокату автомобілів, ви можете написати: Що повинні знати відпочиваючі про отримання найкращих цін на оренду пасажирських вагонів.

5. Спеціальний звіт про те, що _________ Подумайте __________

Приклади та спеціальні звіти надають інформацію про власні повноваження на ваш сайт. Скажімо, на вашому сайті йдеться про рослинні засоби для собак. Ви можете перетворити цей заголовок на щось подібне: Спеціальний звіт про те, що власники собак думають про молочницю для функції печінки.

6. 10 брехні, про які ти розповідав про __________

Це заголовок стилю попередження. Це притягує читача, оскільки вона хоче знати, що вона робила не так. Одним із прикладів може бути веб-сайт знайомств. Заголовок став би на кшталт: 10 брехні, які ти раніше розповідав про те, чому ти ще не одинокий.

7. Найкращі способи залишатися в безпеці протягом __________

Цей тип заголовка відповідає тій же ідеї, що і попередження. Це грає на наше відчуття, що ми хочемо бути безпечними, розумними та щасливими. Давайте скористаємося прикладом охоронної компанії. Ця стаття може стати: Найкращі способи бути безпечними під час домашнього вторгнення.

8. 4 Етапи до здобуття __________

Це заголовок “як набір”, але з певним кроком для проходження від А до Я. Отже, будівельна компанія може написати щось на зразок: 4 етапи до отримання повністю водонепроникного підвалу.

9. Чому слід триматися подалі від __________

Це ще одне попередження для читача. Ви можете заповнити бланк майже про будь-яку тему, яку можна уявити. Якщо ви спеціаліст з SEO, ви можете перетворити цю назву на: Чому слід уникати оплати за розміщення в пошуковій системі.

10. Найкращі поради щодо створення __________

Цей заголовок має бути зарезервований для ваших найкращих порад для читачів. Він повинен виходити з інтерв’ю експерта, особистого досвіду чи наукових досліджень із поважних джерел. Скажімо, ви запускаєте сайт, який продає одяг. Ви можете написати наступне: Найкращі поради щодо створення ідеального вбрання напередодні Нового року.

11. 3 кроки до навчання __________

Цей заголовок дуже універсальний. Щоб заповнити пропуски до цієї назви, подумайте про те, що ваші читачі потребують та хочуть дізнатися та які спеціальні знання у вас є. Якщо ви запускаєте школу кулінарії, ви можете правильно сказати про: 3 кроки, щоб навчитися робити ідеальне суфле.

12. Плюси і мінуси __________

Які найпоширеніші плюси та мінуси стосуються вашої галузі? Якщо ви керуєте компанією зі зв’язків з громадськістю і хочете охопити потенційних клієнтів, ви можете написати тему на кшталт: Плюси та мінуси друкованої реклами в цифровому світі сьогодні.

13. Все, що вам потрібно знати про __________

Це вичерпна стаття типу путівника. Які основні теми для вашого сайту? Якщо у вас є сайт про котів, ви можете написати щось про те: Все, що вам потрібно знати про представлення кошеня іншим кішкам або все, що вам потрібно знати про котячий лейкоз.

14. __________ Посібник по __________

Якщо говорити про путівники, як ви можете надати надзвичайно конкретну пораду своїм читачам, яку більше ніхто не пропонує? Якщо ви продаєте швейні приналежності, ви можете написати щось на кшталт: Посібник для підлітка з пошиття власного випускного плаття.

15. Збільшити __________ на __________% за допомогою __________.

Грайте на бажання читача вдосконалити себе за допомогою цього заголовка. Скажімо, ви запускаєте сайт, який пропонує поради щодо фінансового планування. Ви можете написати щось на зразок: Збільште свій пенсійний портфель на 50% за допомогою Penny Stocks.

16. Швидка допомога для __________

Якщо хтось страждає, то чого вони бажають? Правильно … швидке полегшення. Ця назва відповідає цій потребі. Давайте скористаємося прикладом батьків батьків. Ви можете написати щось на тему: Швидка допомога від холіку або Швидка допомога від ангіни у дітей.

17. Вас турбує __________?

Заголовки “Чи ти” – це ще один спосіб зачепити занепокоєння, яке може викликати відвідувачів вашого сайту. Потім у статті представлено рішення цієї проблеми. Отже, якщо ви запускаєте сайт, де люди обговорюють політичні питання, ви можете написати щось на кшталт: Ви хвилюєтесь щодо майбутніх виборів? або Ви переживаєте за те, щоб проголосувати за неправильну особу? Подумайте, як ваші читачі, і спробуйте з’ясувати, що їх найбільше хвилює.

18. Отримайте __________ Як __________ (відома людина)

Ще одна техніка – використовувати ім’я відомої людини, щоб залучити людей до статті. Скажімо, ви запускаєте веб-сайт із рекомендацій щодо дієти. Ви можете написати щось подібне: Отримайте біцепси, як Ченнінг Татум.

19. Для людей, які __________

Цей заголовок може охоплювати широкий спектр тем. Ідея – заповнити бланк із бажанням. Отже, ви можете написати щось на кшталт: Для людей, які хочуть скинути 30 фунтів, або для людей, які хочуть вдосконалити свою гольф-гойдалку.

20. X Перевірені способи __________

Ви пропонуєте цінність для цього типу заголовка. Ці способи є “перевіреними”, і фахівці рекомендують їх або ви самі їх протестували. Для веб-сайту про написання ви можете придумати: 20 перевірених способів закінчити перший роман.

Не бійтеся додавати до заголовків, але намагайтеся тримати їх менше ніж 10 слів, інакше ви ризикуєте втратити увагу читача. Надзвичайно довгі заголовки також дивно виглядають у мобільних пристроях. Згідно з даними Pew Internet Research, дві третини користувачів мобільних телефонів відвідують Інтернет. Майте це на увазі, формулюючи цікаву, але коротку назву. Тож Топ-5 способів спекти торт, можна розширити до Топ-5 способів спекти ідеальний торт.

Надзвичайна техніка пошуку ідеї

кластеризаціяфотокредит: juhansonin через фотопік

Якщо ви спробували кожне із запитів написання вище, і досі не маєте твердої ідеї писати, спробуйте безкоштовну техніку асоціації під назвою кластеризація. Селестін Чуа, засновниця особистого досвіду, рекомендує методику кластеризації у своїй статті 25 Корисні методи мозкового штурму. Це техніка, яку я успішно використовував, щоб придумати ідеї для науково-дослідних тем, статей і навіть працювати над сценами для романів. Це просто, але ефективно. Ось як це працює:

  • Візьміть великий шматок дошки для плакатів або знайдіть білу дошку, на якій можна писати.
  • На мить закрити очі і звільнити розум від відволікань.
  • Тепер почніть писати! Напишіть перше, що вам спадає на думку, по колу в центрі вашої дошки.
  • Наступне слово, яке вам спадає на думку, запишіть у коло, яке виходить з основного кола, як на зображенні нижче.
  • Продовжуйте, створюючи все більше і більше скупчень кіл, поки у вас не з’явиться потяг думок або кілька кроків.

Тепер відступимо назад і подивіться на свій кластер. Чи можете ви придумати ідею з написаного? Шукайте шаблони та великі ідеї. Якщо ви все ще застрягли після спроби цієї вправи, заручайтеся допомогою інших людей або через віртуальну зустріч, або особисто. Повторіть цю вправу, але дозвольте всім викинути ідеї, що додають до кластерів.

Використовуючи підказки вище та цю кластерну вправу, ви повинні позбавитись від будь-якої недостатньої креативності та вдаритись по тій геніальній ідеї, яка приведе читачів на ваш сайт та збереже їх там.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me