Chatbot для вашого бізнесу: Chatfuel, Verloop, багато чату та Gupshup порівняно

Завдяки відомим іменам, таким як SIRI та Cortana, багато хто з нас ознайомилися з тим, як відчуває себе взаємодія з машинами. Останній рік бачив підйом чатботу на значно більшу популярність. Здебільшого чати – це автоматизовані сценарії, які відповідають на запити.

Візьмемо для прикладу Facebook Chatbot із CNN.

Коли ви повідомляєте CNN у Facebook, вас вітає сценарій прийому, який пропонує вам попросити Chatbot про те, що відбувається. Після того, як ви щось введете, Chatbot витягує пов’язані новини, пов’язані з потрібною темою, розміщені в CNN.

Це додає нового виміру можливостям CNN у просторі соціальних медіа як щодо використання, взаємодії, так і швидкості.

CNN Chatbot в дії.

На даний момент ви, напевно, вже будете думати про мільйон і одну можливість, які це може відкрити для вас і вашого бізнесу. Швидке реагування на клієнтів – так; Автоматизовані процедури – перевірка; можливо, ви навіть зможете придбати Chatbot, який допоможе вам продати свої товари – чорт, ДА!

Але лише за секунду до того, як ти втечеш і почнеш ударяти по Google. Розглянемо це спочатку:

Яка мета буде мати ваш Chatbot?

Сьогодні чати є дуже універсальними і можуть робити практично все, що завгодно. Насправді, деякі настільки хороші, що вони здатні навчитися самостійно та розширити свої можливості на льоту. Однак з великою функціональністю виникають більші труднощі (а часто і більш висока ціна).

Пам’ятайте про основну передумову створення Chatbot, а це – виступати в ролі служби підтримки вашого бізнесу. Chatbot є для того, щоб допомогти своїм клієнтам, бути у наданні швидшої підтримки, більшої налаштування чи розширення вашої роботи.

Найкраща частина цієї допоміжної ролі полягає в тому, що вона значно розширює ваш бізнес. Ви можете мати можливість Chatbot реагувати на кілька клієнтів одночасно в будь-який час дня.

Подумавши про це, давайте пройдемося до чотирьох популярних чатів та їхніх постачальників. Ми поділимося з вами базовою інформацією, а також про те, в яких сферах кожен із цих чатів найкраще використовується.

1. Chatfuel

Дивіться Chatfuel в дії

Повідомлення про хіт на сторінці Tech Crunch у Facebook.

2. Верлоп

Веб-сайт: manychat.com / Ціна: Freemium

ManyChat за своєю суттю дуже схожий на Chatfuel, хоча і дещо детальніше. Він постачається з надзвичайно базовим навчальним посібником, який допоможе вам налаштувати вітальне повідомлення. Він доступний безкоштовно, але обмежує кількість певних функцій, якщо не оновлено до версії PRO. Ціни потім масштабуються відповідно до кількості активних користувачів, від яких ви очікуєте, що оброблятимуть місяць, починаючи з 5 доларів США на місяць для 500 абонентів.

Як це працює

Основна функціональність бота тут майже така ж, як і в інших подібних, в яких вона покладається на заздалегідь задані вами повідомлення. Потім вони представляються вашим користувачам наступними заздалегідь визначеними вами послідовностями. Хорошим моментом тут є те, що існує декілька основних шаблонів для повідомлень та послідовностей, які направляють вас.

ManyChatManyChat має приємний і чистий інтерфейсManyChatУ ньому також є кілька простих заздалегідь визначених повідомлень, які можна використовувати як керівництво

Що ще може зробити ManyChat?

Для більшості бізнес-сторінок це сфера, в якій ManyChat, ймовірно, світить. Як інструмент підтримки бізнесу, ManyChat пропонує інструменти зростання, які можуть допомогти вам генерувати та залучати потенційні клієнти.

Замість того, щоб покладатися лише на стандартне вітальне повідомлення, ви можете використовувати ці інструменти, щоб сегментувати своїх користувачів та пропонувати їм більш релевантну інформацію з самого початку. Кожен інструмент росту, який ви створюєте та розгортаєте, також можна окремо відстежувати, щоб побачити їх ефективність.

Для заздалегідь планування, бот також постачає послідовність повідомлень. ManyChat робить цей крок далі, дозволяючи вам автоматично розміщувати повідомлення з інших каналів, включаючи YouTube та Twitter.

Цікавою особливістю ManyChat є “Live Chat”, який дозволяє вам точно бачити, як ваша аудиторія взаємодіє з різними послідовностями, які ви створили. Він також надає зображення профілю та іншу інформацію, яку Facebook робить доступною.

ManyChat – це ще один популярний Chatbot, який простий у використанні. Це швидко налаштувати та зв’язатись із Вашою Сторіною та забезпечити хороший огляд інформації, щоб ви могли легко оптимізувати свого бота.

Підтримка:

ManyChat працює за стандартною базою знань як перший напрямок підтримки. Якщо ви можете знайти те, що шукаєте, тоді ви потрапляєте в систему квитків, через яку ви подаєте запит. Відповіді можуть тривати до 3 днів, і навіть тоді це може зайняти певний час, коли повідомлення повертаються назад і назад.

  • Хороший потенціал для виробництва свинцю
  • Нульове кодування потрібно
  • Немає потенціалу для роздрібної інтеграції
  • Не грає з Chrome

Дивіться ManyChat в дії

Повідомлення про звернення на сторінці ManyChat Facebook.

4. Гупшуп

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me