Odporúčané doplnky WordPress (pre rok 2020)

Akonáhle budete mať nové prostredie WordPress v prevádzke, ste pripravení pridať obsah. Predtým, ako začnete, možno budete chcieť pridať niekoľko špičkových doplnkov na zlepšenie svojich stránok (z hľadiska použiteľnosti a / alebo dizajnu), zvýšenie bezpečnosti, správu záloh a pridanie akýchkoľvek ďalších funkcií, ktoré budete potrebovať..

Zostavili sme zoznam tých najlepších najlepších dostupných doplnkov WordPress – bezplatných aj prémiových – z ktorých mnohé používajú desiatky tisíc (v niektorých prípadoch dokonca milióny) webových stránok na celom svete.!

Začnime.

1. Jetpack

jetpack

Jetpack je skvelým východiskovým bodom pre úplne nového používateľa WordPress.

Vyvinutý spoločnosťou Automattic (ľudia zodpovední za WordPress.com), ponúka eklektickú kombináciu funkcií – prináša všetko od CDN pre rýchlejšie zobrazovanie obrázkov do súvisiacej miniaplikácie, nástrojov sociálneho zdieľania, štatistík stránok a dokonca útoku hrubou silou. ochrana. Je to konečný doplnok typu všetko v jednom.

Toto sú funkcie, ktoré používatelia WordPress.com považujú za samozrejmé, prenášané na platformu s vlastným hosťovaním v jednom mimoriadne výhodnom balíku. A keďže Jetpack spravuje spoločnosť Automattic, môžete veriť, že doplnok je mimoriadne dobre kódovaný, ľahko použiteľný a vždy kompatibilný s najnovšou verziou WordPress..

Niet divu, že tento všestranný powerhouse je jedným z najpopulárnejších doplnkov WordPress všetkých čias, s doteraz viac ako 30 miliónmi stiahnutí..

(Prečítajte si viac o Jetpack.)

(Najlepšie alternatívy: Žiadne!)

Oficiálna web stránka

2. Akismet

Akismet

V priebehu niekoľkých minút od zverejnenia blogu sa začnú objavovať prvé prípady nevyžiadanej pošty. Najprv sa to môže zdať lichotivé – „Páni! Ľudia už čítajú moje príspevky a zanechávajú komentáre. “ Rýchlo sa však dozviete, že veľká väčšina komentárov WordPress je, žiaľ, spam – a po chvíli to bude nesmierne frustrujúce. Ako taký potrebujete efektívny systém ochrany pred nevyžiadanou poštou na zmiernenie záťaže.

Akismet – ďalší doplnok, ktorý vám prináša Automattic – ponúka najlepšiu ochranu pred spamom. Doplnok sa v predvolenom nastavení dodával s každou novou inštaláciou programu WordPress, ako napríklad potreba boja proti spamu.

Akismet pracuje na pozadí, automaticky zachytáva všetko, čo vyzerá ako spam, a priamo blokuje najzreteľnejšie prípady. A keďže spameri stále hľadajú nové triky na prekonanie filtrov, spoločnosť Akismet analyzuje údaje z celej miliónovej siete používateľov. To mu umožňuje naučiť sa najnovšie stratégie a zabezpečiť, aby bol vždy o krok vpred.

Oficiálna web stránka

3. Ste SEO

Váš SEO

Optimalizácia vyhľadávacích nástrojov (SEO) zostáva najlepším spôsobom, ako prilákať návštevníkov na vaše webové stránky pomocou vyhľadávacích nástrojov. A pokiaľ ide o optimalizáciu obsahu, málo doplnkov môže konkurovať vášmu SEO, pokiaľ ide o sadu funkcií a použiteľnosť..

Najznámejšou vlastnosťou vášho SEO je nástroj na analýzu stránok. Týmto sa skontroluje váš obsah, či sa v ňom nenachádzajú osvedčené postupy v oblasti SEO, a okamžite vám oznámi, kde je váš obsah silný, kde je priestor na vylepšenie a akúkoľvek taktiku SEO, na ktorú ste jednoducho zabudli..

Medzi ďalšie užitočné funkcie SEO patrí generátor súborov Sitemap XML (na získanie indexovania) a nástroj na ukážku úryvkov (pre lepšiu MP)..

(Prečítajte si viac: SEO All in One vs Yoast SEO.)

(Najlepšie alternatívy: všetko v jednom balíčku SEO.)

Oficiálna web stránka

4. Formuláre Ninja

Formuláre Ninja

Každá webová stránka WordPress potrebuje doplnok kontaktného formulára, ktorý čitateľom umožní nadviazať kontakt alebo požiadať o otázky. Na WinningWP odporúčame bezplatný doplnok Ninja Forms.

Prečo? Jednoducho povedané, je to najjednoduchší doplnok kontaktného formulára, ktorý sa dá použiť, s jednoduchým rozhraním a intuitívnym nástrojom na vytváranie a presúvanie myšou.

Nedovoľte, aby vás tento prehľad oklamal. V rámci užívateľsky príjemného balíka nájdete niekoľko pokročilých funkcií. Zahŕňajú odosielanie formulárov AJAX (takže návštevníci nebudú musieť stránku obnovovať), výkonnú anti-spamovú reCAPTCHA a pokročilé polia, ako je napríklad výber dátumu..

(Čítať ďalej: Gravity Forms vs Ninja Forms.)

(Najlepšie alternatívy: gravitačné formuláre, WPForms, kontaktný formulár 7.)

Oficiálna web stránka

5. Monarcha

monarcha

Pri prístupe na webové stránky sociálnych médií, ako je Facebook, si okamžite všimnete obsah, ktorý zdieľajú vaši priatelia. Nebolo by skvelé, keby sa váš obsah zdieľal aj prostredníctvom sociálnych kanálov?

Ak sa chcete zapojiť do zdieľania v sociálnej sieti, budete potrebovať doplnok pre danú úlohu a Monarch je vaša najlepšia stávka.

Spoločnosť Monarch, ktorá je súčasťou vysoko uznávanej rodiny elegantných tém, vám umožňuje pridať tlačidlá sociálneho zdieľania pre viac ako 20 sietí. K dispozícii sú tiež takmer nekonečné možnosti prispôsobenia, ktoré vám umožňujú vytvárať remeselné tlačidlá, ktoré vyzerajú nádherne a povzbudzujú kliknutia. Tieto tlačidlá sa môžu zobraziť takmer kdekoľvek na vašej stránke – dokonca aj vo vyskakovacích oknách s oneskorením.

(Prečítajte si našu hĺbkovú kontrolu.)

(Najlepšie alternatívy: Pridávač jednoduchých zdieľacích tlačidiel, tlačidlá zdieľania podľa AddThis, Shareaholic.)

Oficiálna web stránka

6. Diskutácia

Disqus

Chcete zmeniť časť komentárov vo svojom blogu na prosperujúci úľ konverzácie? Potom sa oplatí upgradovať natívny systém komentárov WordPress.

Diskrétne komentáre, výkonné kontroly proti spamu a e-mailové upozornenia sú výborným náhradným systémom komentárov. Ešte lepšie je, že návštevníci môžu pridávať obrázky a videá, komentáre nahor / nadol a čítať odpovede v reálnom čase. Výsledok: Pravdepodobne najlepšia platforma pre budovanie aktívnej komunity.

Jo, a Disqus tiež zareaguje na vzhľad vašich stránok, takže tiež vyzerá na ich časť.

(Prečítajte si viac: Sedem najlepších komentárov.)

(Najlepšie alternatívy: Jetpack (modul komentárov), Postmatic, ReplyBox.)

Oficiálna web stránka

7. SearchWP

SearchWP

Natívne funkcie vyhľadávania WordPress sú známe ako neúčinné. Ak ho chcete inovovať, nehľadajte nič viac ako SearchWP.

Namiesto použitia presných termínov, ako vstavaná vyhľadávacia funkcia WordPress, SearchWP používa stonky kľúčových slov. To znamená, že výsledky vyhľadávania návštevníka budú pravdepodobne presnejšie. K dispozícii sú tiež vstavané analýzy, vďaka ktorým môžete sledovať, čo návštevníci hľadajú.

SearchWP je tiež plug-in-and-play, takže nie je čo konfigurovať – ​​aj keď môžete vylepšiť vyhľadávací algoritmus podľa svojich predstáv. Doplnok dokonca používa natívne vyhľadávacie widgety WordPress, takže nebudete musieť tráviť čas aktualizáciou svojich bočných panelov.

(Prečítajte si našu hĺbkovú kontrolu.)

(Najlepšie alternatívy: Relevanssi, Vlastné vyhľadávanie Google, Daveho WordPress Live Search.)

Oficiálna web stránka

8. VaultPress

VaultPress

Zálohovanie vašich webových stránok je základnou úlohou – a úlohou, ktorú prehliada príliš veľa správcov webu. Ak je pre vás váš web dôležitý, dobrá služba zálohovania webových stránok vám poskytne pokoj, ktorý potrebujete v noci ľahko spať.

Uvidíte, že bez zálohovania webových stránok by sa niečo pokazilo, ste sami – a mohli by ste prísť o prácu. Ak však dôjde k najhoršiemu, pri správnej zálohe jednoducho kliknete na niekoľko tlačidiel a obnovíte webovú stránku na poslednú známu dobrú konfiguráciu. Je to ako udrieť na dôležitý dokument.

Pokiaľ ide o renomované a spoľahlivé služby zálohovania webových stránok, len málo z nich môže konkurovať VaultPress. Spoločnosť VaultPress, ktorú vlastní a prevádzkuje spoločnosť Automattic – opäť tím za WordPress.com, môže vaše webové stránky zálohovať v reálnom čase alebo v pravidelných intervaloch. Každá stránka, príspevok, komentár a mediálny súbor budú v cloude bezpečné a zvukové.

Ak by došlo k katastrofe, oprava vašich webových stránok je rovnako jednoduchá ako stlačenie tlačidla obnovenia. Trvá to iba pár minút – možno aj sekúnd, je to dobré. V zákulisí bude VaultPress na vašom webe vykonávať pravidelné kontroly, pričom zisťuje škodlivý kód a iné hrozby.

(Prečítajte si viac: Sprievodca používaním aplikácie VaultPress.)

(Najlepšie alternatívy: BackupBuddy, BlogVault.)

Oficiálna web stránka

9. WP Rocket

WP Rocket

Mať bleskový web je niečo, o čo sa všetci vlastníci stránok usilujú. Prečo, počujem, že sa pýtaš? Pretože rýchly web znamená spokojných návštevníkov. A keďže vyhľadávacie nástroje milujú rýchly web, malo by to tiež viesť k dvojitej nálade väčšieho počtu návštevníkov.

WP Rocket je pravdepodobne jediný najlepší doplnok, do ktorého môžete investovať na zrýchlenie webovej stránky WordPress. Naplňuje všetky funkcie optimalizácie rýchlosti, ktoré by ste mohli chcieť, do jedného nesmierne užitočného balíka. Za pár sekúnd môžete odomknúť ukladanie stránok do vyrovnávacej pamäte, ukladanie do prehliadača, lenivé načítanie, minifikáciu a funkcie kompresie GZIP a mnoho ďalších..

Je to najlepší doplnok pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte WordPress? Rozhodne. Viac ako to si však myslíme, že je to najlepší plugin pre optimalizáciu rýchlosti WordPress, obdobie.

(Prečítajte si našu hĺbkovú kontrolu.)

(Najlepšie alternatívy: WP Super Cache.)

Oficiálna web stránka

10. Skener Sucuri

Šučur

Dobrý bezpečnostný doplnok je perfektným doplnkom záložného doplnku pre webové stránky. Bezpečnostný doplnok je prvou obrannou líniou; záložný doplnok, posledná možnosť.

Sucuri je jedným z najväčších mien v bezpečnostnom priestore WordPress. Ich bezplatný doplnok, Sucuri Scanner, chráni váš web pomocou troch základných funkcií:

 • Audity činnosti — tieto sa zameriavajú na to, čo na vašom webe robí v reálnom čase. Protokol auditu sa potom uloží do cloudu Sucuri, takže útočník nemôže vymazať údaje na pokrytie svojich stôp.
 • Monitorovanie integrity súborov — urobí sa tak snímka vašej webovej stránky v perfektnom funkčnom stave a potom sa vyhľadajú zmeny v základných súboroch.
 • Skenovanie škodlivého softvéru — Týmto sa používa bezplatný skener Sucuri, SiteCheck, aby sa zabezpečilo, že vaše webové stránky sú zbavené škodlivého softvéru.

(Prečítajte si viac: Najlepšie doplnky a služby WordPress Security.)

Oficiálna web stránka

11. OptinMonster

OptinMonster

Plánovali ste niekedy zarobiť peniaze zo svojich webových stránok? Existuje jedna osvedčená rada, ktorú si pravdepodobne budete čítať znova a znova: Peniaze sú v zozname e-mailov.

Ak si chcete vypracovať zoznam e-mailov, musíte najskôr povzbudiť návštevníkov, aby sa prihlásili na odber. Na tento účel potrebujete doplnok formulára pre optin.

WinningWP verí, že najlepším doplnkom pre túto úlohu je OptinMonster. Doplnok sa dodáva s niekoľkými typmi foriem optinov – vrátane automaticky otváraných okien – a každý variant ponúka veľa nádherných šablón. Tieto šablóny je možné prispôsobiť pomocou drag and drop builderu OptinMonster.

Medzi ďalšie užitočné funkcie patrí zacielenie na úrovni stránky, testovanie A / B, komplexná analýza a technológia zameraná na ukončenie. Kombináciou všetkých týchto funkcií získate najlepšiu šancu na maximalizáciu miery konverzie optinu a čo najrýchlejšie rozšírenie tohto zoznamu e-mailov..

(Prečítajte si našu hĺbkovú kontrolu.)

(Najlepšie alternatívy: Bloom, SumoMe, WordPress PopUp.)

Oficiálna web stránka

12. Soliloquy

monológ

Soliloquy vám umožní zostaviť krásne a citlivé posúvače obrázkov. V skutočnosti môžete do svojich jazdcov pridať oveľa viac ako len obrázky vrátane obsahu blogu, videí a posudkov, aby sme vymenovali niekoľko možností. Môžete dokonca sťahovať obrázky priamo z webových stránok sociálnych médií, napríklad z Instagramu.

Konštrukcie jazdcov soliloquy sa dajú ľahko zostaviť – vďaka vytváraniu drag-and-drop doplnku stačí iba pár kliknutí. Môžete tiež použiť množstvo nádherných šablón, vrátane obrázkového karuselu.

Najlepšie zo všetkého je, že Soliloquy je najrýchlejší a najbezpečnejší posuvný doplnok zo všetkých – kód bol dokonca auditovaný hlavným vývojárom WordPress Markom Jaquithom.!

(Prečítajte si našu hĺbkovú kontrolu.)

(Najlepšie alternatívy: Posuvná revolúcia, Posuvník Meta, LayerSlider.)

Oficiálna web stránka

13. Beaver Builder

Beaver Builder

Doplnky na tvorbu stránok sa v poslednom období tešili veľkej obľube. Umožňujú vám ohromiť vlastné rozloženia kombináciou flexibilného a intuitívneho rozhrania, majú veľa výkonných modulov (stavebné bloky) a funkciou drag-and-drop spájajú tieto stavebné bloky.

Pokiaľ ide o doplnky na tvorbu stránok, len veľmi málo z nich môže konkurovať Beaver Builderu z hľadiska všestranného zážitku. Je dodávaný s pôsobivými 30-plusovými modulmi, ktoré môžete navzájom spájať v ľubovoľnej kombinácii. Moduly zahŕňajú:

 • formy prihlásenia
 • posuvníky obsahu
 • galérie obrázkov
 • slideshow
 • tlačidlá výzvy na akciu
 • cenové tabuľky
 • mapy
 • videá.

Beaver Builder obsahuje aj 30 preddefinovaných šablón, ktoré môžete použiť na uvedenie do prevádzky. Svoju tvorbu si môžete pozrieť aj v reálnom čase, s láskavým dovolením živého editora front-end, ktorý vám umožní sledovať, ako sa váš návrh ožije priamo pred vašimi očami.

Ak nie ste úplne predaný, môžete vyskúšať Lite verziu Beaver Builder zadarmo z oficiálneho adresára. Potom, keď ste pripravení odomknúť celú škálu funkcií, môžete sa ponoriť a kúpiť si plnú verziu.

(Prečítajte si našu hĺbkovú kontrolu.)

(Najlepšie alternatívy: Elementor, Visual Composer, Thrive Content Builder.)

Oficiálna web stránka

14. Panel oznámení Themify

Panel oznámení Themify

Máte dôležité oznámenie pre vašich návštevníkov? (Napríklad podrobnosti o vašej najnovšej propagácii.)

Najlepší spôsob, ako maximalizovať povedomie, je pomocou oznamovacej lišty Themify. Doplnok vám umožňuje zobraziť pútavé a vysoko prispôsobiteľné panely oznámení v hornej časti obrazovky. Podobné oznámenia môžete na svojej stránke dotýkať pomocou krátkych kódov a miniaplikácií.

Najlepšie zo všetkého je, že si môžete naplánovať, aby sa tieto oznámenia zobrazovali v určitých časoch a na konkrétne trvanie, takže sú ideálne pre časovo citlivé oznámenia, ako je napríklad výpredaj s bleskom..

(Prečítajte si viac: Päť najlepších zásuvných modulov s oznámením rozbaľovacej ponuky.)

(Najlepšie alternatívy: Hello Bar, BugMeBar, WP Notification Bar.)

Oficiálna web stránka

15. WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce je elektronický obchod, čo je WordPress pre CMS – obidve dominujú v príslušných odvetviach. V skutočnosti je spoločnosť WooCommerce dominantnejšou z týchto dvoch spoločností a poháňa takmer neuveriteľných 39% všetkých online obchodov..

Tento elektronický obchodný juggernaut vám umožňuje predávať na vašom webe WordPress fyzické aj digitálne produkty a zvládať celý proces nákupu od začiatku do konca..

Stačí vytvoriť špecializované stránky pre svoje produkty – kompletné s obrázkami, popisom, špecifikáciami a samozrejme cenami – a potom ich nechať návštevníkom prezerať ich vo svojom voľnom čase. Ak sa im páči to, čo vidia, môžu pomocou funkcie WooCommerce pridať produkty do košíka, zobraziť a aktualizovať svoj nákupný košík a potom prejsť na platbu a uskutočniť platbu. WooCommerce tiež prichádza s množstvom ďalších funkcií, ktoré sú mimoriadne dôležité pre internetové obchody, ako sú prepravné a zľavové kupóny.

WooCommerce tiež ponúka neuveriteľných 140 platobných brán – od mien domácností, ako sú PayPal a Stripe, až po brány špecifické pre daný región. Niektoré z týchto platobných brán sú voľne dostupné, zatiaľ čo iné vyžadujú zakúpenie prémiového rozšírenia.

Vzhľadom na ohromujúcu popularitu spoločnosti WooCommerce sú k dispozícii stovky (možno aj tisíce) ďalších rozšírení, ktoré sa dodávajú v bezplatnej aj prémiovej variante..

(Prečítajte si viac: Úvod do najlepších doplnkov elektronického obchodu WordPress.)

(Najlepšie alternatívy: iThemes Exchange, eCommerce MarketPress.)

Oficiálna web stránka

16. Spravovať WP

ManageWP

Pre tých z vás, ktorí prevádzkujú viac webových stránok, si rýchlo uvedomíte, že prepínanie medzi všetkými vašimi prihlasovacími údajmi WordPress je hlavným časom. ManageWP je dômyselné riešenie, ktoré vám umožňuje spravovať všetky vaše stránky z jedného centrálneho panela – budete si musieť pamätať aj jedno heslo.!

Medzi ďalšie funkcie patrí vstavaná analytika, bezpečnostné kontroly, zálohovanie v cloude a optimalizácia výkonu. Najlepšie zo všetkého je, že platíte iba za funkcie, ktoré potrebujete, a to na základe jednotlivých webových stránok.

(Prečítajte si našu hĺbkovú kontrolu.)

(Najlepšie alternatívy: JetPack (Manage Module), MainWP, iThemes Sync.)

Oficiálna web stránka

17. WP Migrate DB Pro

WP Migrate DB Pro

Hľadáte migráciu svojej webovej stránky WordPress? Potom WP Migrate DB Pro odovzdá najlepšie riešenie. Je ideálny na presúvanie stránok do novej domény alebo nového hostiteľa alebo na nastavenie oddychového prostredia.

Stačí nainštalovať program WP Migrate DB Pro do starého a nového prostredia a potom pomocou doplnku preniesť celú databázu naprieč – alebo toľko z vašich webových stránok, koľko chcete migrovať..

(Prečítajte si našu hĺbkovú kontrolu.)

(Najlepšie alternatívy: duplikátor, migrácia WP typu všetko v jednom, BackupBuddy.)

Oficiálna web stránka

18. iThemes Security Pro

iThemes Security Pro

O ochrane vašich webových stránok sme už hovorili dosť, takže dúfajme, že máte náznak, že ide o veľmi dôležitú tému. Ak však chcete nainštalovať iba jeden bezpečnostný doplnok WordPress, nech je to iThemes Security Pro. Je to komplexný bezpečnostný balík typu všetko v jednom, ktorý je určený na odstránenie viac ako 30 zraniteľností.

Ochrana proti útoku hrubou silou, ako aj silné vymáhanie hesla a skrytie prihlasovacej stránky WordPress sú len niektoré z funkcií. K dispozícii je tiež skenovanie škodlivého softvéru, detekcia zmeny súborov a zálohovanie databázy.

A ak viete, že v daný deň nebudete na svojom webe pracovať, môžete dokonca použiť iThemes Security Pro na aktiváciu režimu „preč“. Tým sa zabráni akýmkoľvek zmenám v správcovi WordPress počas vašej neprítomnosti.

(Prečítajte si viac: Najlepšie doplnky a služby WordPress Security.)

(Najlepšie alternatívy: všetko v jednom zabezpečení WP a brána firewall, VaultPress, SecuPress.)

Oficiálna web stránka

19. Informačný panel Google Analytics pre WP

Informačný panel Google Analytics pre WP

Google Analytics je najlepším priateľom vlastníka stránok. Na prvý pohľad vám môže povedať všetko, čo potrebujete vedieť o svojich návštevníkoch – veľkosť publika, ako dlho zostávajú, odkiaľ pochádzajú atď..

Panel Google Analytics je skutočne dobre navrhnutý a ľahko použiteľný. Je však oveľa pohodlnejšie prezerať údaje o návštevníkoch priamo z ovládacieho panela WordPress, namiesto prepínania medzi oknami prehliadača..

Ak chcete toto pohodlie pre seba, všetko, čo potrebujete, je modul Google Analytics Dashboard for WP plugin. Môžete dokonca zobraziť správanie návštevníkov v reálnom čase!

(Najlepšie alternatívy: MonsterInsights.)

Oficiálna web stránka

20. LifterLMS

LifterLMS

Ak je cieľom vášho obsahu vzdelávať, prečo nevychádzať všetky a konvertovať svoje príspevky na online kurz? Najjednoduchší spôsob, ako to dosiahnuť, je inštalácia systému riadenia výučby a podľa nášho názoru je LifterLMS tým najlepším.

LifterLMS vám umožňuje vytvoriť vyhradenú eCourse s modulmi, kvízmi a hodnotením. Najlepšie zo všetkého je, že k obsahu kurzu majú prístup iba prihlásení študenti – obsah je „uzamknutý“ pre nečlenov.

Môžete si vybrať, či chcete obsah obsahu kurzu uvoľniť naraz, alebo ho môžete odkvapkávať – ​​buď na základe pokroku študenta, alebo napríklad rýchlosťou jedného modulu týždenne.

Jadro doplnku LifterLMS je úplne zadarmo – sú to však prémiové doplnky, ktoré prinášajú skutočne vzrušujúcu funkčnosť. Napríklad inštaláciou jedného z doplnkov platobných brán – buď WooCommerce, PayPal alebo Stripe – sa LifterLMS zmení na plnohodnotný obchod s elektronickým obchodom, ktorý je schopný predávať prístup k vašim kurzom. K dispozícii je dokonca aj doplnok AffiliateWP, ktorý vám umožňuje vytvoriť program pridruženia, ktorý povzbudí ostatných správcov webu, aby propagovali vaše kurzy..

(Prečítajte si viac: Doplnky Top Five Learning Management System (LMS).)

(Najlepšie alternatívy: WP Courseware, Sensei, LearnDash.)

Oficiálna web stránka

21. WooSidebars

WooSidebars

Widgety sú malé bloky obsahu, ktoré sú špeciálne vytvorené pre oblasti bočného panela a päty. Väčšina tém WordPress podporuje tieto rozšírené oblasti a sú základnou súčasťou dizajnu a poskytovania obsahu vašich stránok.

Predvolená verzia WordPress vám teraz umožňuje vytvoriť jeden „sortiment“ miniaplikácií na plochu miniaplikácie, ale to, čo funguje na jednej stránke, nemusí fungovať na inej stránke. Napríklad oblasť bočného panela na predajnej stránke môže slúžiť na iný účel ako bočný panel na štandardnom blogovom príspevku, nie? Bez doplnku ste však narazili na rovnaké miniaplikácie a to ani zďaleka nie je ideálne.

WooSidebars je najlepším riešením tejto hádanky, ktorá vám umožňuje konfigurovať ‘podmienené’ oblasti widgetov. To znamená, že môžete vytvoriť oblasť miniaplikácií, ktorá sa zobrazí na konkrétnej stránke, a potom ju vyplniť prispôsobenými miniaplikáciami. Môžete tiež vytvoriť vlastné priestory miniaplikácií pre konkrétne typy príspevkov alebo kategórie príspevkov.

(Prečítajte si viac: 25 hlavných doplnkov WordPress pre bočné panely a widgety.)

(Najlepšie alternatívy: postranné panely s informačným obsahom, widgety displeja, logika widgetov.)

Oficiálna web stránka

22. SyntaxHighlighter Evolved

Vyvinul sa SyntaxHighlighter

Doplnok SyntaxHighlighter Evolved pomáha návštevníkom lepšie pochopiť útržky kódu, ktoré uverejníte. Toto sa dosiahne zvýraznením jednotlivých riadkov v úryvkoch, čo čitateľom pomôže identifikovať skutočne dôležité bity.

Oficiálna web stránka

23. Presmerovanie

presmerovanie

Keď návštevník pristane na adrese URL na vašom webe, ktorá neexistuje, je uvítaná chybou 404. To neznamená, že vaše stránky sú nefunkčné, ale skôr to, že server nemohol nájsť konkrétnu stránku, ktorú hľadali – pravdepodobne v dôsledku preklepu alebo zlého odkazu..

Aj keď chyba 404 nemusí byť vaša chyba – a zvyčajne to tak nie je – je to stále zlý prvý dojem pre návštevníka. Ako také a všade, kde je to možné, je potrebné týchto 404 chýb opraviť.

Našťastie je doplnok pre presmerovanie vynikajúcim riešením tohto problému. Presmerovanie aktívne monitoruje 404 chýb pri ich generovaní a potom umožňuje nasmerovať návštevníkov na správne miesto nakonfigurovaním 301 presmerovaní. Môže tiež aktívne vytvárať tieto presmerovania, čo je užitočné, ak sa niekedy rozhodnete zmeniť permalinkové štruktúry svojich stránok.

(Najlepšie alternatívy: Rýchly doplnok pre rýchle presmerovanie strán / správ, bezpečný správca presmerovaní, jednoduché presmerovania 301.)

Oficiálna web stránka

24. Súbory Google XML Sitemap

Súbory Google XML Sitemap

Ako všetci majitelia stránok vedia: Návštevníci majú rovnaké peniaze. A pokiaľ ide o generovanie prenosu, vyhľadávacie nástroje ovládajú hrob (prinajmenšom v dohľadnej budúcnosti). Predtým, ako budete dokonca môcť uvažovať o stratégii SEO, váš web musí byť indexovaný. Ak chcete indexovať svoje webové stránky, nehľadajte nič viac, ako doplnok Google XML Sitemaps.

Súbory Google XML Sitemaps fungujú už viac ako deväť rokov, stiahli očarujúce oko 19 miliónov krát a v oficiálnom adresári sa môžu pochváliť ratingom 4,9 / 5 libry. Ale čo presne to robí?

Stručne povedané, vygeneruje XML súbor Sitemap vašich webových stránok – akýsi cestovný plán na všetky jednotlivé stránky, ktoré tvoria váš web – ktoré Googlebots používajú na objavenie a indexovanie všetkých jednotlivých adries URL. Používatelia vyhľadávacích nástrojov vás teraz môžu nájsť!

Doplnok bude dokonca informovať vyhľadávacie nástroje o zmene súboru Sitemap, t. J. O pridaní nových webových adries. Vďaka tomu je bezpochyby najjednoduchší, najrýchlejší a najefektívnejší spôsob, ako dostať svoj web na Google.

(Prečítajte si viac: Súbory Google XML Sitem vs Yoast SEO.)

(Najlepšie alternatívy: Váš SEO.)

Oficiálna web stránka

25. WPML

WPML

WPML je najznámejší a najobľúbenejší viacjazyčný doplnok pre WordPress. Je ideálny pre každého, kto chce zvýšiť prístupnosť svojich webových stránok tak, že ich preloží do viacerých jazykov.

Doplnok vám umožňuje preložiť každé jedno slovo na vašom webe – stačí si vybrať jazyky, ktoré chcete ponúknuť, a potom preložiť pomocou verzie vizuálneho editora WordPress. Ak potrebujete pomocnú ruku, môžete dokonca priradiť iným používateľom systému WordPress úlohu prekladateľa.

Keď sú preklady pripravené, návštevníci používajú miniaplikáciu bočného panela na výber svojho preferovaného jazyka z rozbaľovacieho zoznamu.

(Prečítajte si viac: Sedem najlepších viacjazyčných doplnkov.)

(Najlepšie alternatívy: Polylang, qTranslate, MultilingualPress.)

Oficiálna web stránka

26. BuddyPress

BuddyPress

BuddyPress vám umožní vytvoriť plnohodnotnú komunitu okolo vašej skromnej webovej stránky zavedením funkcií sociálnych sietí.

Po nainštalovaní doplnku sa návštevníci môžu prihlásiť na váš web, prispôsobiť si stránku osobného profilu, pripojiť sa k skupinám vytvoreným používateľmi a dokonca odosielať súkromné ​​správy. Základný doplnok sa dodáva s množstvom užitočných miniaplikácií, ktoré pomôžu vašej novej komunite fungovať.

Oficiálna web stránka

27. bbPress

bbPress

bbPress je ďalší doplnok WordPress založený na komunite, ale táto možnosť predstavuje funkčnosť diskusného fóra.

Doplnok je veľmi ľahko integrovateľný s existujúcim webovým serverom a automaticky vytvára všetky špecializované stránky fóra, ktoré váš web potrebuje. Návštevníci sa potom môžu prihlásiť na vaše webové stránky a podľa potreby sa zapojiť do diskusií.

Mnoho ľudí diskutuje o BuddyPress a bbPress ako o situácii alebo o situácii. Podľa môjho názoru sú však dokonalými doplnkami – obaja sa zameriavajú na samostatný prvok budovania komunity, ktorý v kombinácii zabezpečí, aby sa návštevníci vracali znova a znova.

Oficiálna web stránka

28. Kontrola tém

Kontrola tém

Doplnok Theme Check vám dáva pokoj, že vaša téma WordPress nie je chlap. Prevedie tému pomocou prísneho testovacieho procesu, ktorý zabezpečí, že bude v súlade s najnovšími štandardmi a osvedčenými postupmi WordPress..

V skutočnosti každá téma WordPress, ktorú nájdete v oficiálnom adresári tém, prešiel týmto testom – jednou z mnohých požiadaviek recenzenta je spustiť test potenciálnych vstupov pomocou tohto doplnku. Aj keď však viete, že téma už raz prešla, spustením ďalšieho testu sami zistíte, či téma ešte dnes prešla.

(Najlepšie alternatívy: Recenzia témy (služba – nie doplnok).)

Oficiálna web stránka

29. WP-PageNavi

WP-PageNavi

Stránkový systém WordPress štandardne používa staršie a novšie príspevky. Doplnok WP-PageNavi vám umožňuje prispôsobiť prepojenia stránkovania, čím uľahčuje návštevníkom orientáciu vo vašom blogu. Je to jednoduchá vec, ale dodáva na vaše stránky osobný dojem, ktorý návštevníci ocenia.

Oficiálna web stránka

30. MailChimp pre WordPress

MailChimp pre WordPress

Ak chcete maximalizovať mieru rastu vášho zoznamu e-mailov, väčšina odborníkov odporúča prémiový doplnok pre optin. To však neznamená, že existuje nedostatok bezplatných možností.

Ak máte rozpočet, odporúčame vám doplnok MailChimp pre WordPress, ktorý vám umožní vytvárať čisté a jednoduché formuláre optin, ktoré sa integrujú do vášho e-mailového zoznamu MailChimp. MailChimp je pravdepodobne najlepšou službou automatickej odpovede pre začiatočníkov – má veľa funkcií, ľahko sa používa a je zadarmo až pre 2 000 predplatiteľov.)

Ak sa vám páči to, čo vidíte, zvážte inováciu na MailChimp pre WordPress Pro.

Oficiálna web stránka

31. Krátke kódy Ultimate

Krátke kódy Ultimate

Vo svete WordPress sú krátke kódy hranaté zátvorky pre oveľa komplikovanejšie a niekedy aj skvelejšie funkcie. Napríklad skopírovaním a prilepením krátkeho kódu môžete na svoj web pridať napríklad interaktívny posúvač obrázkov. Stačí pár sekúnd vstupu a výsledok sa oplatí. A najlepšie zo všetkých je, že krátke kódy pracujú s akoukoľvek témou WordPress.

Ak chcete na svoj web pridať krátke kódy – a kto by to neurobil? – potom je pre vás doplnkom Shortcodes Ultimate. V tomto skromnom doplnku sa nachádzajú neuveriteľné 50-krátke kódy, ktoré odomykajú také funkcie, ako sú:

 • citácie
 • Ohlasy
 • cenové tabuľky
 • harmoniky
 • posúvače príspevkov
 • galéria
 • ukazovatele priebehu
 • obrazové karusely
 • lightboxes
 • tlačidla.

V podstate sú všetky funkcie, ktoré väčšina správcov webových stránok považuje za samozrejmé. A ak chcete ešte viac krátkych kódov – ako aj niekoľko ďalších štýlových možností – môžete si kúpiť jeden z troch nadštandardných doplnkov..

(Prečítajte si viac: Ako používať skratky WordPress v šablónach motívov.)

(Najlepšie alternatívy: elegantné krátke kódy, krátke kódy WordPress, jednoduché krátke kódy.)

Oficiálna web stránka

32. WP-Optimize

WP-optimalizácia

Vedeli ste, že zakaždým, keď uložíte koncept pre daný príspevok, uloží sa do vašej databázy WordPress? Ako niekto, kto pravdepodobne pred uverejnením uloží príspevok desať až 20-krát, sa tieto koncepty môžu sčítať. Ale akonáhle zverejníte príspevok, sú niektoré z týchto návrhov skutočne potrebné? Takmer určite nie. A to znamená, že tieto koncepty tam len sedia, upchávajú databázu a spomaľujú vaše webové stránky.

WP-Optimize je mimoriadne efektívny doplnok na optimalizáciu databázy. Každý týždeň – alebo v časových intervaloch, ktoré určíte – doplnok vymaže z vašej databázy všetky nepotrebné koše. Okrem konceptov zahŕňajú aj komentáre k spamu, spätné sledovania a pingbacky. Tým sa udržiava databáza MySQL v špičkovej podobe, čo najoptimálnejšia a najefektívnejšia.

Oficiálna web stránka

33. Režim údržby WP

Režim údržby WP

Žiadny návštevník nechce mať prístup k polovičnej webovej stránke. Ak potrebujete na svojich webových stránkach vykonať zmeny, vykonajte ich v režime údržby.

Ak je režim údržby aktivovaný, návštevníci uvidia namiesto vašich stránok dočasnú úvodnú obrazovku. V zákulisí však budete mať stále možnosť vidieť svoj web ako normálne, čo vám umožní pracovať na ňom súkromne.

Doplnok Režim údržby WP vám umožňuje zapnúť a vypnúť režim údržby jediným kliknutím. Obrazovky v režime údržby vyzerajú neuveriteľne štýlovo a sú vybavené vlastným obrázkom na pozadí, farbami a textom.

Tento doplnok môžete tiež použiť na vytváranie stránok, ktoré budú čoskoro k dispozícii, spolu s animovaným časovačom odpočítavania.

(Prečítajte si viac: Šesť z najlepších bezplatných modulov údržby.)

(Najlepšie alternatívy: Čoskoro sa blíži & Režim údržby, údržba, ľahký príchod.)

Oficiálna web stránka

34. Tvorca máp

Tvorca máp

Firmy, ktoré sú v režime offline, potrebujú prežiť svojich zákazníkov. Stále však existuje potreba prítomnosti online a jedným z dôvodov je ukázať ľuďom, kde vás môžu nájsť.

Najlepším spôsobom, ako to dosiahnuť, je doplnok Maps Builder. Stručne povedané, umožňuje vám vložiť dynamické Mapy Google priamo na vaše stránky.

Vaše mapy môžu pôsobiť úžasne pomocou radu štýlových filtrov – vďaka hladkej integrácii s mapami Snazzy – a vlastnými ikonami. Mapy si tiež môžete prezerať v reálnom čase, keď ich vytvárate, čo zaručuje nádherný dizajn.

(Prečítajte si viac: Šesť najlepších doplnkov Google Maps.)

(Najlepšie alternatívy: Mapy WP Google, Google Maps Bank.)

Oficiálna web stránka

35. BBQ: Block Bad Queries

BBQ: Blokovanie zlých dopytov

Block Bad Queries je najrýchlejší doplnok brány firewall WordPress a tiež najprijateľnejší pre používateľa.

Doplnok má jednu úlohu: Ak chcete, aby bol váš web vždy v bezpečí blokovaním všetkých škodlivých prichádzajúcich žiadostí.

Blokovať Bad Queries nevyžaduje vôbec žiadnu konfiguráciu. Stačí nainštalovať, aktivovať a nechať to urobiť na pozadí – skutočné plug-in-and-play.

Oficiálna web stránka

36. UberMenu

UberMenu

UberMenu je pravdepodobne dokonalý doplnok navigačnej ponuky WordPress. Mega ponuky, ktoré vytvára, sú užitočné nielen na pomoc návštevníkom obísť váš web, ale sú tiež jedným z jeho pútavejších konštrukčných prvkov..

Program UberMenu vám okrem toho, že naberá veľa odkazov do priestoru ponuky, umožňuje pridať do ponúk aj množstvo skvelých vecí – skvelé veci, ako sú obrázky, ikony, karty a dokonca aj ďalšie widgety. To všetko je vyrobené tak, aby vyzeralo ešte pôsobivejšie pomocou štýlových prechodových animácií UberMenu.

Doplnok je dodávaný s neuveriteľnými 50 nastaveniami prispôsobenia a vaše zmeny sa zobrazujú v reálnom čase pomocou nástroja UberMenu Customizer..

Oficiálna web stránka

37. Jednoduchý widget obrázkov

Jednoduchá miniaplikácia obrázkov

Žiadne ceny za uhádnutie toho, čo robí doplnok Simple Image Widget – umožňuje vám pridávať obrázky do ľubovoľného priestoru pre miniaplikácie bez ozdôb a minimálneho množstva rozruchu.

Jednoducho umiestnite miniaplikáciu a potom vyberte požadovaný obrázok z knižnice médií. Pod ňu môžete umiestniť aj text, prispôsobiť veľkosť a pripojiť odkaz.

(Prečítajte si viac: 25 hlavných doplnkov WordPress pre bočné panely a widgety.)

(Najlepšie alternatívy: Widget obrázka.)

Oficiálna web stránka

38. FooGallery

Foo Gallery

Foo Gallery je úžasný bezplatný doplnok na pridávanie galérií obrázkov na vaše stránky. Umožní vám nahrať obrázky do galérie a potom ich znova usporiadať pomocou drag-and-drop. Môžete tiež vytvoriť samostatné albumy.

Tieto galérie môžete pridať na ktorúkoľvek stránku svojho webu iba skopírovaním a vložením jednoduchého skráteného kódu. Miniatúry sa zobrazujú super ostré vďaka podpore sietnice a keď návštevníci kliknú na miniatúru, obrázok sa zobrazí v plnej veľkosti v štýlovom lightboxu.

(Prečítajte si viac: Šesť najlepších doplnkov Galérie obrázkov.)

(Najlepšie alternatívy: Envira Gallery, NextGen Gallery, Justified Image Grid.)

Oficiálna web stránka

39. Obmedzte Content Pro

Obmedziť obsah Pro

Chcete pre svojich členov vytvoriť exkluzívny obsah? Potom budete potrebovať softvér Obmedziť obsah Pro, nesporného kráľa členských doplnkov. Použite ho na ochranu akéhokoľvek obsahu, čím vytvoríte plnohodnotnú webovú stránku pre členstvo v okamihu.

Dosiahne sa to priradením úrovne prístupu k obsahu blogu. Používatelia s dostatočne vysokou úrovňou prístupu si ju môžu zobraziť, zatiaľ čo ostatní používatelia ich uzamknú.

Najlepšie je, že službu Obmedziť obsah Pro môžete upgradovať prostredníctvom prémiových rozšírení. Najvýznamnejšie z týchto prémiových rozšírení sú platobné brány, medzi ktoré patria Stripe a PayPal Pro. Tieto platobné brány vám umožňujú účtovať poplatky za prístup k prémiovému obsahu, dokonca ponúkajú členom možnosť automatickej mesačnej obnovy. Vďaka tomu je skvelý spôsob, ako speňažiť svoje webové stránky.

(Prečítajte si našu hĺbkovú kontrolu.)

(Najlepšie alternatívy: MemberPress, WooCommerce Membership, iThemes Exchange Membership.)

Oficiálna web stránka

40. Dobré recenzie pre WordPress

Dobré recenzie pre WordPress

Dobré recenzie pre WordPress je zjednodušený doplnok, ktorý vám umožňuje pridať štýlové recenzie a posudky na váš web – spolu so značkami schém, ktoré poháňajú bohaté úryvky spoločnosti Google. Aj keď to bolo postavené predovšetkým s ohľadom na reštauratéri, v skutočnosti môžu byť recenzie použité v akomkoľvek odbore.

Recenzie je možné pridať do ktorejkoľvek oblasti príspevku, stránky alebo widgetu. Zahŕňajú hodnotenie hviezdičkami, obrázok recenzenta (pre väčšiu dôveryhodnosť) a odkaz na webovú stránku recenzenta. A pre tých, ktorí chcú zobraziť viac recenzií, doplnok podporuje režim zoznamu alebo jazdca.

(Najlepšie alternatívy: WP Review Pro, Taqyeem, WP Product Review Lite.)

Oficiálna web stránka

41. PowerPress

Doplnok podcastu PowerPress

Je ľahké pochopiť, prečo je PowerPress pre používateľov WordPress číslo jedna podcastovým riešením. Doplnok vám umožňuje nastaviť a hostiť prvý podcast v niekoľkých jednoduchých krokoch, avšak ak sa ponoríte hlbšie, nájdete veľa možností prispôsobenia.

PowerPress ponúka plnú podporu pre Apple Podcasts a Google Podcasts a je dodávaný s integrovanými audio a video prehrávačmi HTML5 pre vaše webové stránky. Podcasty je možné importovať z kanálov RSS a z iných doplnkov podcastov WordPress a dokonca vám umožňuje hosťovať viacero podcastov z jednej webovej stránky WordPress..

Používanie PowerPress je 100% bezplatné. Spoločnosť za doplnkom Blubrry generuje peniaze predajom riešení pre podcast hosting od 12 dolárov mesačne; Nie ste však povinní hosťovať s nimi, aby ste mohli hostiť svoje súbory podcastov kdekoľvek chcete.

(Top alternatíva: Seriously Simple Podcasting

Oficiálna web stránka

42. Organizátor podujatia

Organizátor udalostí

Doplnok Organizátor udalostí ponúka všetky funkcie, ktoré potrebujete na správu svojej poslednej udalosti od začiatku do konca. Jednoducho vytvorte udalosť na informačnom paneli WordPress, vyberte dátum, vložte špendlík na mapu Google, nahrajte nejaké obrázky a napíšte propagačný popis. Potenciálni účastníci potom budú mať všetky dôležité informácie.

Pre tých, ktorí organizujú pravidelné akcie, je organizátor udalostí vybavený množstvom funkcií šetriacich čas, aby im pomohol. Môžete napríklad vytvoriť opakujúce sa udalosti – napríklad raz za mesiac. Doplnok sa môže pochváliť aj množstvom užitočných miniaplikácií – miniaplikácia kalendára alebo zoznamu udalostí poskytuje prehľad o tom, čo sa chystá, napríklad.

Vďaka prémiovým rozšíreniam – alebo doplnku Event Organizer Pro – dokáže doplnok zvládnuť aj predaj lístkov a dokonca vyberie platby.

Oficiálna web stránka

43. Súvisiace príspevky pre WordPress

Súvisiace príspevky pre WordPress

Ak má návštevník nejaký príspevok, povedzme, ako byť úspešný v partnerskom marketingu, je celkom pravdepodobné, že ho budú zaujímať ďalšie príspevky v partnerskom marketingu, však? Toto je predpoklad súvisiacich widgetov súvisiacich príspevkov – zobrazujú návštevníkom ďalší relevantný obsah, ktorý ich povzbudzuje k tomu, aby sa pohybovali po vašom blogu a zostali na mieste dlhšie.

Súvisiace príspevky pre WordPress sú najrýchlejším a najúčinnejším doplnkom vo svojej kategórii. Vyžaduje iba super krátke nastavenie, počas ktorého sa doplnok rozdeľuje, ktoré príspevky sú najlepšie prepojené. Potom môžete zobraziť súvisiace príspevky vo formáte skráteného kódu alebo widgetu.

K dispozícii je aj prémiová verzia doplnku. Toto pridáva skvelé funkcie, ako je napríklad váženie obsahu, ktoré vám umožňuje vybrať si, ktoré príspevky sa majú zobraziť, čo vám pomôže zvýšiť návštevnosť vášho najvýkonnejšieho obsahu..

(Prečítajte si viac: Šesť najlepších súvisiacich doplnkov.)

(Najlepšie alternatívy: Jetpack (modul Súvisiace príspevky), Ešte ďalšie súvisiace príspevky – Plugin, Súvisiace príspevky.)

Oficiálna web stránka

44. Zakázať komentáre

Zakázať komentáre

Vaše webové stránky pravdepodobne dostanú komentáre týkajúce sa spamu aj s kvalitným doplnkom proti spamu, ako je napríklad Akismet. Ak je pre vás príliš veľa na to, aby ste ich zvládli, alebo ak web nie je vôbec blog, a preto jednoducho nevyžaduje žiadnu funkciu komentovania, zvážte doplnok Zakázať komentáre..

Doplnok jednoducho uzavrie sekciu komentárov na celom vašom webe alebo na konkrétnych stránkach. Je to jediný spôsob, ako 100% odstrániť nevyžiadanú poštu.

Oficiálna web stránka

45. Cue od Audiotheme.com

Cue by Audiotheme

Aj keď to nie je bežne používané, pridanie hudby na pozadí na web môže skutočne zvýšiť atmosféru a podporiť žiaduce vnímanie vašej značky. Ak sa vám tento zvuk páči, doplnok Cue by AudioTheme.com vám umožňuje spravovať zoznamy skladieb na pozadí vašich webových stránok..

Pomocou skráteného kódu môžete pridať zoznam skladieb na ľubovoľnú stránku svojho webu. Tieto zoznamy skladieb sú tiež plne prispôsobiteľné – a túto funkciu by ste mohli dokonca použiť na prehratie podcastu alebo hlasového komentára, ak chcete. Môžete nahrať zvukové súbory z externých zdrojov alebo z mediálnej knižnice WordPress, potom môžete pomocou funkcie presunutia myšou zmeniť poradie skladieb a nahrať vlastné umelecké diela..

Oficiálna web stránka

46. ​​Schema Pro

Schema Pro

Naším obľúbeným doplnkom Schema a Rich Snippets pre WordPress je Schema Pro. Doplnok môže pomôcť automaticky pridať označenie schémy na vaše stránky a pomôcť im vyniknúť vo vyhľadávačoch pomocou hodnotenia hviezdičkami, obrázkov, miniatúr videa, zoznamov adresárov a ďalších informácií..

Schema Pro podporuje 13 typov schém: Recenzia, miestne podnikanie, článok, služba, produkt, kurz, recept, osoba, pracovné ponuky, softvérová aplikácia, kniha, udalosť a video objekt. Doplnok podporuje všetky vlastné typy príspevkov a podporuje aj vlastné polia.

Ak hľadáte spôsob, ako zlepšiť zoznamy vyhľadávacích nástrojov a zvýrazniť svoje stránky, riešenie Schema Pro je pre vás riešením. Ceny začínajú už od 79 dolárov.

(Najlepšia alternatíva: útržky typu všetko v jednom – bezplatná verzia schémy Pro)

Oficiálna web stránka

47. CSS Hero

CSS Hero

CSS Hero je reimaginovaný doplnok na tvorbu stránok. Namiesto vytvárania vlastného rozloženia od nuly pracuje CSS Hero s tým, čo už máte: s témou WordPress. (Nakoniec ste si vybrali svoju aktuálnu tému, pretože sa vám páčil jej dizajn, nie?)

CSS Hero vám umožňuje prispôsobiť ľubovoľnú časť vašej aktuálnej témy pomocou intuitívneho rozhrania point-and-click – kliknite na ľubovoľný prvok na obrazovke a potom ho prispôsobte obsahu svojho srdca. Možnosti prispôsobenia zahŕňajú písma (s možnosťou výberu viac ako 600), farby, medzery a orámovanie. A napriek priamej úprave CSS nemusíte sami písať jediný riadok kódu – doplnok automatizuje všetko na základe vašich možností.

(Prečítajte si našu hĺbkovú kontrolu.)

Oficiálna web stránka

48. Divi Builder

Divi Builder

Po celé roky boli Elegantné témy jedným z dominantných mien vo svete WordPress. Ich vlajkový produkt, Divi, je fantastická viacúčelová téma schopná vybudovať takmer akýkoľvek dizajn, ktorý si dokážete predstaviť pomocou výkonných funkcií vytváračov stránok..

V roku 2015 spoločnosť Elegant Themes uviedla doplnkovú verziu tejto témy – Divi Builder. S nainštalovaným programom Divi Builder môžete prispôsobiť vzhľad ľubovoľná téma ako to uvádza webová stránka, „nekonečné možnosti rozloženia“.

46 modulov je možné umiestniť pomocou drag-and-drop, potom ich môžete vytiahnuť a vyladiť, až kým sa nevrátia dohromady. Moduly podporujú mnoho možností stylingu a prispôsobenia farieb a je možné ich upravovať tak, aby sa zmestili takmer v akomkoľvek priestore. Moduly zahŕňajú:

 • sekcia blogu
 • galéria
 • mapy
 • posuvník videa
 • portfólio
 • cenová tabuľka
 • e-mail optin
 • Kontaktný formulár
 • svedectvo
 • tlačidlá sociálnych médií.

Ak máte na svojom webe dizajn, že žiadna téma nedokáže vytvoriť, Divi Builder môže byť iba doplnkom, ktorý hľadáte.

(Prečítajte si našu hĺbkovú kontrolu.)

Oficiálna web stránka

49. Klasický editor

Klasický editor

S hodnotením 2 z 5 hviezdičiek na WordPress.org je možné povedať, že nie každému sa nový editor Gutenberg páči. Našťastie tím WordPress vyvinul Classic Editor pre tých, ktorí chcú pokračovať v používaní klasického editora WordPress a zaviazali sa podporovať doplnok Classic Editor minimálne do roku 2022.

Doplnok vám umožňuje vybrať predvolený editor pre všetkých používateľov a dať používateľom možnosť vybrať si ako preferovaného editora Gutenberg alebo Classic. Každý príspevok alebo stránka, ktorú upravíte, sa otvorí pomocou posledného editora, ktorý ste použili, editor však môžete kedykoľvek prepnúť.

Ak nemáte radi nový spôsob úpravy obsahu pomocou Gutenberg, Classic Editor je pre vás doplnok WordPress.

(Najlepšie alternatívy: Zakázať Gutenberg, Nie Gutenberg

Oficiálna web stránka

50. Shortlinks by Pretty Links

Odkazy pomocou pekných odkazov

Shortlinks by Pretty Links je univerzálny nástroj na vytváranie adries URL, ktorý vám umožňuje vytvárať krátke obchodovateľné adresy URL, ktoré sledujú prekliknutia. Tí z vás, ktorí propagujú pridružené odkazy na vašom webe, môžu pomocou odkazov zmeniť dlhé škaredé pridružené adresy URL na krátke čisté adresy URL pomocou vlastného názvu domény..

Doplnok bol aktívne vyvíjaný niekoľko rokov a predtým bol uvádzaný na trh ako Pretty Links. Okrem skrátenia adresy URL, sledovania adresy URL a presmerovania adresy URL umožňujú krátke odkazy aj umiestňovanie odkazov do skupín. Odkazy možno označiť ako dofollow alebo nofollow a správu o kliknutiach na odkazy si môžete stiahnuť aj vo formáte CSV.

Pretty Links Pro je k dispozícii od 59 dolárov ročne. Pridáva ďalšie funkcie, ako napríklad schopnosť automaticky vytvárať nové odkazy, maskovanie odkazov a výmenu kľúčových slov.

Ak hľadáte väčšiu kontrolu nad odchádzajúcimi odkazmi na vašom webe, Shortlinks je naše hlavné odporúčanie.

(Najlepšia alternatíva: smädné afilácie

Oficiálna web stránka

51. Redakčný kalendár

Redakčný kalendár

WordPress je ideálna platforma na publikovanie blogu. Základná verzia programu WordPress bohužiaľ nerobí ľahké spravovanie rušného rozvrhu príspevkov, pretože príspevky blogu sú uvedené ako zoznam v oblasti správy WordPress..

Redakčný kalendár vám pomáha spravovať blog efektívnejšie tým, že zobrazuje svoje príspevky na blogu v mesačnom kalendári. Z hlavnej stránky kalendára môžete pomocou drag and drop presunúť príspevky do rôznych dní a časov. Pre každý príspevok je k dispozícii funkcia rýchlej úpravy, ktorá vám umožňuje zmeniť názov, obsah, čas a stav príspevku. Môžete to urobiť bez opustenia kalendára.

Neplánované koncepty sú uvedené na boku kalendára, môžu byť však kedykoľvek presunuté do hlavného kalendára a naplánované na zverejnenie..

Či už píšete pre svoj vlastný blog alebo spravujete veľký blog pre viacerých autorov, redakčný kalendár vám pomôže spravovať rozvrh príspevkov.

Oficiálna web stránka

Záverečné myšlienky

Keď spustíte úplne novú webovú stránku, stane sa úplnou až po inštalácii a aktivácii správnych doplnkov. Od zabezpečenia po rýchlosť, od elektronického obchodu až po správu spravodajcov, je potrebné urobiť toľko, aby ste vytvorili perfektný web.

Aj keď sme sa tam naozaj usilovne snažili zhromaždiť najdôležitejšie – a najobľúbenejšie – doplnky, nepochybne budú nejaké ďalšie, ktoré budete potrebovať pre svoj vlastný projekt / nika. Skúste vyhľadať ďalšie úložisko doplnkov WordPress a / alebo CodeCanyon. Veľa štastia!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me