Prechod od chrámu médií k zotrvačníku – rýchle porovnanie rýchlosti!

WordPress ponuky

Spravovaný hosting WordPress sa zdá byť v týchto dňoch čoraz konkurenčnejšou oblasťou – čo je z pohľadu zákazníka skvelá vec. Existuje stále populárny a celkom úžasný WPEngine (veľmi dobre zavedený poskytovateľ hostingu špecifický pre WordPress, ktorý ponúka širokú škálu hostingových balíčkov pre rozmanité spektrum rôznych klientov), ​​Pagely (spoločnosť zameraná hlavne na väčších klientov podnikovej veľkosti), Kinsta (do veľkej miery nové deti v bloku – a opäť zjavne zdanlivo zamerané hlavne na klientov na podnikovej úrovni), SiteGround (vynikajúci poskytovateľ hostingu so širokou ponukou mimoriadne cenovo dostupných spravovaných plánov WordPress pre menšie stránky) a jeden ďalší I ‘ Okamžite som sa pozrel na: Zotrvačník.

Ako sa uvádza v predtým uverejnenom príspevku, Flywheel sa oddeľuje od davu tým, že zameriava svoje služby predovšetkým na dizajnérov, agentúry a kreatívy. Hovoríme o službách, ako sú bezplatné demonštračné stránky, prevod fakturácie pre klientov a prepracovaný systém sftp špeciálne navrhnutý na zjednodušenie pracovných postupov webových dizajnérov a vývojárov. Okrem toho Flywheel slúži tiež neuveriteľne ľahko použiteľným a úplne ohromujúcim hostiteľským dashboardom. Tu je snímka obrazovky, bezplatná migrácia stránok a celý rad ďalších kľúčových výhod, ktoré by každá spravovaná hostingová služba WordPress mala ponúkať (podľa nášho názoru) ideálne. – vrátane integrovanej integrácie CDN!

Z chrámu médií až po zotrvačník

Prvý rok svojej existencie hostil WinningWP spoločnosť DreamHost. Potom sme v máji 2014 prešli na vtedajší prémiový hosting WordPress Media Temple, aby sme využili mnohé výhody používania servera optimalizovaného pre WordPress a plne spravovaného nastavenia hostingu. Nedávno sme však začali zápasiť s občasnými slabými časmi odozvy servera – údajne kvôli mnohým nestabilite výkonu celého systému – a neschopnosťou povoliť určité IP adresy na bielej listine, ktoré musíme, aby sme obe stránky správne integrovali s MaxCDN a sledovať dostupnosť pomocou Pingdom.

Kombinácia týchto konkrétnych problémov s pokušením vyskúšať si nesmierne sľubného nového hostiteľa, s ktorým ešte nemáme žiadne skutočne zmysluplné skúsenosti (a viac ako trochu podnietil veľký záujem vyskúšať si všetko nové a súvisiace s WordPress) a teraz sme si mysleli, že je to tak dobrý čas ako kedykoľvek predtým, aby sme vyskúšali Flywheel.

Porovnanie rýchlostí

Hostiteľskú spoločnosť si, samozrejme, vyberá oveľa viac ako len rýchlosť svojich serverov a ak sa snažíte rozhodnúť medzi dvoma vyššie uvedenými službami, nemôžem vás dosť povzbudiť, aby ste si skutočne prečítali, čo všetko každý musí ponúknuť. Medzi nimi je niekoľko významných rozdielov, ktoré by mohli ľahko ovplyvniť vaše rozhodnutie tak či onak – rýchlosť je však nielen neuveriteľne dôležitá, ale aj relatívne ľahko merateľná a porovnateľná..

Ak chcete získať prehľad o rýchlejšej službe, poďme sa pozrieť na rýchlosť WinningWP v chráme médií a potom ju porovnajte s rýchlosťou presne toho istého webu (bez zmien medzi dvoma inštanciami) hosteného na zotrvačníku *.

Na nasledujúce testy som použil GTMetrix na meranie rýchlosti načítania našej domovskej stránky (tj https://winningwp.com) z rôznych miest po celom svete (konkrétne: Vancouver, Dallas, Hongkong, Londýn, Bombaj, Sydney a Sao Paulo). – ponechať všetky ostatné nastavenia v rámci GTMetrix úplne ako štandard). Každý z týchto testov som pre obidve strany dokončil desaťkrát (podrobné výsledky nižšie) predtým, ako som urobil priemerný – konečný – výsledok. A čo viac, tiež som prešiel ďalšiu míľu tým, že som najskôr odštartoval integráciu integrovaného CDN Flywheel pre každý z testov (čím sa porovnal ako pri, pretože Media Temple neponúka integráciu CDN so žiadnym zo svojich plánov) pred aktiváciou uvedeného CDN. aby ste videli, aký veľký rozdiel má rýchlosť načítania. (Poznámka: Server Media Temple sa nachádza na Phoenixe v Arizone a server zotrvačníka sa nachádza v New Yorku.).

Výsledky testu

Z mojich testov je zrejmé (pozri nasledujúci graf), že zotrvačník vychádza na vrchole. Aj keď je povolená funkcia CDN, program WinningWP na zotrvačníku stále vykonáva rovnaké stránky, aké hostil Media Temple pri testovaní z každého testovacieho miesta GTMetrix..

Grafické výsledky:

Graf mediálnych chrámov vs testy rýchlosti zotrvačníka

Najzaujímavejšie zo všetkých je asi to, aký malý rozdiel má CDN – aj keď to zrýchľuje veci asi o pol sekundy asi z dvoch alebo troch miest (najmä z Hongkongu, Londýna a Sydney), z dvoch testovacích miest. Zdá sa, že CDN (Mumbai a Sao Paulo) spomaľujú veci o zlomok sekundy! Každý, kto to dokáže vysvetliť?!

Úplné údaje testu:

WinningWP on Media Temple – výsledky testov

WinningWP v dátových testoch Speed ​​Temple Speed

Zhrnutie:
 • Priemerná doba načítania z Vancouveru: 2.4s
 • Priemerná doba načítania z Dallasu: 2.2s
 • Priemerná doba načítania z Hongkongu: 3.8s
 • Priemerná doba načítania z Londýna: 3.5s
 • Priemerná doba načítania z Bombaja: 4.9s
 • Priemerná doba načítania zo Sydney: 3.5s
 • Priemerná doba načítania zo São Paulo: 3.7s

WinningWP na zotrvačníku (bez CDN) – výsledky testov

WinningWP na zotrvačníku - bez údajov CDN - údaje o rýchlostných skúškach

Zhrnutie:
 • Priemerná doba načítania z Vancouveru: 1.8s
 • Priemerná doba načítania z Dallasu: 1.3S
 • Priemerná doba načítania z Hongkongu: 3.3s
 • Priemerná doba načítania z Londýna: 1.8s
 • Priemerná doba načítania z Bombaja: 4.7s
 • Priemerná doba načítania zo Sydney: 3.1s
 • Priemerná doba načítania zo São Paulo: 2.6s

WinningWP na zotrvačníku (s povoleným CDN) – výsledky testov

WinningWP na zotrvačníku - s dátami CDN - Speed ​​Test Data

Zhrnutie:
 • Priemerná doba načítania z Vancouveru: 1.7s
 • Priemerná doba načítania z Dallasu: 1.4S
 • Priemerná doba načítania z Hongkongu: 2.6s
 • Priemerná doba načítania z Londýna: 1.4S
 • Priemerná doba načítania z Bombaja: 4.7s
 • Priemerná doba načítania zo Sydney: 2.7s
 • Priemerná doba načítania zo São Paulo: 2.7s

Testovanie nárazového zaťaženia

Okrem toho, že som použil GTMetrix na meranie rýchlosti WinningWP na oboch hostiteľoch, využil som tiež príležitosť urobiť malé testovanie vplyvu na zaťaženie, aby som sa ubezpečil, že stránka bude schopná zvládnuť druhy dopravných špičiek, ktoré by ste očakávali. S potešením vám oznamujem, že hosting spoločnosti Flywheel znova prešiel. Ak nie ste oboznámení s testovaním ovplyvňujúcim záťaž, predpokladom je simulovať vplyv špičky na návštevníkov stránky počas krátkeho časového obdobia, čím sa zvýši zaťaženie servera, aby sa zistilo, ako sa vyrovná. Tu sú výsledky testu, v rámci ktorého som poslal 250 virtuálnych používateľov na web, ktorý hostil Flywheel, v priebehu 10 minút – ako je znázornené, server Flywheel udržuje neuveriteľne rýchlu reakčnú dobu 150 – 200 ms *!

podpora

Doposiaľ dobré v tejto oblasti. V reakcii na niekoľko rýchlych otázok o zmene nastavení DNS bola podpora vynikajúca a všetko bolo skutočne neočakávané. Komunikácia týkajúca sa migrácie bola prvotriedna, palubná doska bola potešením z navigácie (ďaleko od podobných možností ako cPanel a dokonca aj množstvo ďalších riešení na mieru) a existuje značné množstvo jasnej a zrozumiteľnej dokumentácie – čím sa v prvom rade zníži potreba kontaktovať podporu.

Zabalenie

Flywheel je bezpochyby moderná hostingová spoločnosť, ktorú treba sledovať – ​​a ak ste dizajnérska agentúra špecializujúca sa na WordPress, odporúčame vám, aby ste si svoje služby vyskúšali čo najskôr. Teraz môžem osobne ručiť za svoje bezplatné migračné služby (boli celkovo úplne bezbolestné a fantastické) a podľa mojich testov doteraz nebola ich prevádzka nič menej ako 100%.

V skutočnosti, o jedinom mieste, kde by som sa ich mohol pokúsiť previniť, je cenotvorba ich podpory SSL, ktorá na svojich plánoch Tiny ($ 15 / mesiac) a Personal ($ 30 / mesiac) stojí ďalších 10 $ / mesiac na web – čo sa zdá trochu na vysokej strane (hoci to nie je obrovské množstvo).

V súčasnej dobe hosťuje Flywheel, WinningWP teraz načíta oveľa rýchlejšie, ako tomu bolo predtým (nielen na západnej pologuli, ale aj po celom svete), a ja som zatiaľ dôkladne teší skúsenosti z vyskúšania nových a prichádzajúcich (pre mňa) ) hostingové služby!

Príjemná práca Zotrvačník!

Ak sa zaujímate o to, čo ponúka Flywheel pre seba, prečítajte si ďalšie informácie na ich oficiálnych webových stránkach..

* Sme v profesionálnom pláne.

** Kontrastujte to s rovnakým testom na Media Temple (ktorý vyšiel asi 2000 – 5 000 ms).

Akákoľvek skúsenosť s riadením WordPress, ktoré spravuje Media Temple alebo Flywheel?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me