بهترین خدمات VPN 2020: 10 برتر VPN در مقایسه

انتخاب بهترین مطلوب بهترینها کار ساده ای نیست. بستگی زیادی به آزمایشات گسترده انجام شده دارد ، اما بخش عمده آن نیز به شما بستگی دارد – کاربر. هر کس نیاز خود را با توجه به شرایط مختلف دارد سرویس شبکه خصوصی مجازی (VPN) و دوست دارید یا نه, پیدا کردن مطلبی که بهترین چیز در همه چیز باشد آسان نیست.

به طور کلی, با در نظر گرفتن بسیاری از VPN ها, متوجه شدم که چند نام بزرگ وجود دارد که بارها و بارها به آن ها رسیده است و بسیار در همه رده های کلیدی رتبه بندی شده است. این شامل حریم خصوصی و ناشناس بودن ، سرعت و ثبات ، سطح خدمات مشتری ، ویژگی های فنی و البته ، وژگیارر.

مقایسه قیمت گذاری VPN ها و بررسی برنامه ها (به روز شده, maj 2020)

برای تعالی کلی تقریبا در کلیه مقولات, سه ارائه دهنده VPN وجود دارد که باید در سال 2020 به آن توجه کنید: NordVPN, Surfshark و ExpressVPN.

بهترین قیمتورود به سیستمامتحان رایگان سرورپشتیبانی Netflix پشتیبانی P2P دستگاه ها
3,49 $ / mesecروز 303.000 +5
1,99 $ / mesecروز 303.000 +5
0,83 $ / mesec10
2,42 $ / mesec5
7,99 USD / mesec31. december2.000 +تا اندازه ایروز 30700 +تا اندازه ایروز 71.100 +تا اندازه ای نکاتی مفید برای خریداران VPN

1- NordVPN کر 70 70 70 70 70 ٪خ –خ – برای سفارش اینجا کلیک کنید (30 روز آزمایشی رایگان).

2- چگونه یک VPN انتخاب کنیم؟ –

3- موارد استفاده مختلف برای VPN Na voljo je naslednje:

بهترین خدمات VPN 10. julij 2020

1 NordVPN

NordVPN - انتخاب برتر VPN

طرفداران NordVPN

 • قیمت های طرح بلند مدت معقول
 • قابل اعتماد و ویژگی بسته بندی شده
 • شبکه سرور عظیم

وب سایت: https://www.expressvpn.com/

ExpressVPN je na voljo v okviru VPN-ja za VPN, ki ga lahko uporabljate v skladu s spletnim mestom. مستقر در جزایر ویرجین انگلیس ، خدمات آنها قابل اعتماد ، ایمن و پایدار است.

میزبانی بیش از سرورهای 3000 در کشورهای 94 در سراسر جهان, شبکه وسیع آن کاربران را از تقریبا هر نقطه دسترسی به نقاط دسترسی سریع به کاربران ارائه می دهد. فهرستی از قابلیت های آن ارائه شده است طولانی و متمایز, از جمله رمزگذاری بالا, دسترسی به محتوا در محدود خدمات جغرافیایی مانند Netflix و iPlayer بی بی سی و پشتیبانی از به اشتراک گذاری فایل P2P.

البته ، یک تن اضافی وجود دارد که با سرویس ارائه می شود که شماره ی یکی از این لیست هاست.

قیمت ها از 8.32 دلار در هر ماه به بعد شروع می شود که متأسفانه در سطح بالایی قرار دارد.

در مورد بررسی ExpressVPN بیشتر بدانید.

مضرات ExpressVPN

 • گران

ExpressVPN تست سرعت

Izvedite hitrost 83 Mb / s, hitro pa hitro vstavite ExpressVPN. این در مورد چند VPN چندان هم نیست.

نتیجه تست سرعت از سرور ایالات متحده.

نرخ پینگ از سرور سنگاپور نشان می دهد 11 ms ، که به عنوان کیفیت خوب در نظر گرفته می شود.

نتیجه تست سرعت از سرور سنگاپور.

P2P و torrenting

سرعت برای تورنتینگ صاف بود. فکر می کنم ترافیک P2P قادر به به دست آوردن سرعت بهتر از حد معمول است.

3 Surfshark

VPN deskanje

طرفداران Surfshark

 • قیمت گذاری سخت
 • سریع و پایدار
 • امنیت بالا
 • هرت خوب

وب سایت: https://torguard.net/

این اسم شاید برای خیلی از شما خیلی آشنا نباشد ، اما من احتمالاً به همان اندازه که الان احساس می کنید تعج. G Tor گ گ Torی Torک Gک Torک Torک Gه Gی یه هیه Gی Gی G Gه G G.

با این حال گزینه های چندگانه ای که در سرویس به آن اضافه شده است به همراه سرعت اتصال قابل توجه یا ا آ ز توانایی تنظیم سطوح رمزنگاری ممکن است به نظر یک ایده عالی نرسد ، اما به کاربران اجازه می دهد که که با اا میش ام.

TorGuard je imel na voljo več informacij o VPG, ki so na voljo v programu WireGuard, ki so na voljo v VPN-ju in na VPN-ju..

قیمت ها با قیمت پایین 4,99 در هر ماه شروع می شوند.

در این بررسی درباره TorGuard VPN بیشتر بدانید.

منفی از TorGuard

 • رابط کاربری به کمی مورد نیاز است
 • قیمت کمی بالاتر است

5 NajhitrejeVPN

NajhitrejeVPN

مزایای Najhitreje VPN

 • سرعت های شدید
 • طرح های بلند مدت ارزان قیمت
 • خط مشی ورود به سیستم
 • در دسترس بودن و سرعت بالا

مزایای PrivateInternetAccess

 • شبکه سرور عظیم
 • ادغام اضافی مانند adblocker و anti-malware
 • Sروکسی SOCKS5 گنجانده شده است
 • عالی برای جریان رسانه ای

مزایای هات اسپات شیلد

 • اختصاصی ، پشتیبانی فنی 24/7 زنده است
 • حریم خصوصی کامل از sledilci
 • دوره تضمین پرداخت پول بسیار طولانی است

طرفداران PureVPN

 • سرورهای آماده ازن
 • سرور اختصاصی P2P
 • سرورها برای جریان بهینه سازی شده اند

مزایای VyprVPN

 • واقع در سوئیس
 • دسترسی کامل به Netflix و سایر محتویات محدود شده
 • هیچ سرور شخص ثالث وجود ندارد
 • آسان برای استفاده از برنامه

طرفداران IPVanish

 • سازگار با TOR
 • دسترسی به هزینه های VOIP پایین تر را دریافت کنید
 • مانع بازرسی بسته های عمیق

VPN Pošlji sporočilo برای بهترین ناشناس:

 • NordVPN – Če želite, da VPN pošljete sporočilo, pošljite sporočilo, da ga pošljete (preusmerite).
 • Surfshark – Surfshark کلیه کارتهای اعتباری اصلی را برای پرداخت (VISA ، Master ، AMEX ، odkrivanje).

وی VPی VPN #لید # 2- امنیت

از پروتکل های رمزگذاری گرفته تا ویژگی های امنیتی نرم افزار مشتری ساخته شده است ، VPN. البته مهمترین آن امنیت و یکپارچگی ارتباطی است که بین شما و اینترنت برقرار است.

یک ویژگی دیگر که بسیاری از ارائه دهندگان سرویس VPN ارائه می دهند ، یک سوئیچ کشتن است. این بدان معنی است که هر زمان که ارتباط بین دستگاه شما و سرور VPN به هر دلیلی شکسته یا از دست رفته باشد, سرویس گیرنده VPN همه داده ها را از بیرون رفتن یا ورود به دستگاه شما متوقف می کند.

سایه اندازی

VPN ها نیز به اندازه کافی بلند هستند که برخی از وب سایت ها و یا حتی دولت ها در شناخت فعالیت های VPN. ارائه دهندگان خدمات VPN همچنین این را می دانند و یک ویژگی به نام onemogočanja, sencah یا VPN prikrivanje را معرفی کرده اند (اصطلاحات متفاوت هستند, اما معمولا به معنای یکسان بودن). یاککمکمیی VP VP عع VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VPNNN VPNNNNNNNNNNN VPN NستNو می کنند اشتباه بگیرند.

VPN دو

بعضی از VPN ها به اندازه کافی طول می کشد تا به مشتریان خود هویت خود را پنهان کنند و با یک ویژگی به نام VPN دو نفره یا چند هاپ این بدان معناست که شما به یک سرور VPN وصل می شوید و اتصال از طریق سرور VPN دیگری قبل از برخورد به اینترنت هدایت می شود. ته از مسیریابی ، رمزگذاری نیز دو برابر شده و یک لایه امنیتی اضافی را اضافه می کند.

ویژگی دوتایی VPN ارائه شده توسط NordVPN.NordVPN از رمزنگاری مضاعف برای اطمینان از حفظ حریم خصوصی و امنیت سطح بالا (اطلاعات بیشتر در ما استفاده می).

Nته از این و ویژگی های اضافی به بسیاری از سرویس های VPN در همه زمان ها نظیر اسکن بدافزار ، مسدود کرد بر ا برم برر بر ا بر ا بر ا بر ا بر ا بر ا بر ا بر ا برا برا برا برر برر برا برا بررک اک. در حالی که همه اینها مفید هستند ، هرگز هدف اصلی را فراموش نکنید – اتصال خود را امن و ناشناس نگه دارید.

VPN برتی بهترین سرعت توصیه می شود:

 • ExpressVPN – میزبانی بیش از 3.000 سرور در 94 کشور در سراسر جهان ، شبکه گسترده آن تقریباً از هر کشور دسترسی به نقای طکشر دورد بررط برتط برت برر برر بطرط بررط بکشرط بکشرط بکشرط بکشرط بکشرطد کشکشرددر.

ExpressVPN سرعت آزمون

Poiščite ExpressVPN - ExpressVPN یکی از سه VPN برتر است.نتیشه آزمایش ExpressVPN از سرور آسیا. گینگ = 11 ms ، دانلود = 95,05 م ابیت در ثانیه ، آپلود = 114.20 min..Poiščite ExpressVPN - ExpressVPN, če želite, da VPN ni na voljo.نتیشه آزمایش ExpressVPN از سرور استرالیا. گینگ = 105 ms ، دانلود = 89,55 min. در 38انیه ، آپلود = 38,76 milj. Sekund در ثانیه.

ویژگی شماره اصلی VPN شماره 4 – کلاهبرداری محل سکونت

به یاد داشته باشید که همیشه در مورد سرعت نیست ، بلکه در دسترس بودن است. Če želite, da je Netflix, ki ga uporabljate za Netflix, pa najdemo VPN, ki ga lahko uporabljate, in VPN, če želite, da ga pošljete v VPN. Nخ اا VP VP VP VP VP VP VPک VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP VP به همین ترتیب ، در انگلستان اگر به دنبال پخش محتوای iBBC هستید.

اگر شما در کشورهایی هستید که سانسور اینترنت را به شدت انجام می دهید یا به یکی از آنها سفر می کنید, مانند چین, مطمئن شوید که یک سرویس VPN را انتخاب می کنید که در کنار بلوک ها مناسب است. این امر به ویژه در چین مشکل است زیرا تقریبا همه چیز در اینترنت سانسور می شود و تمام سرویس های N و VPهه.

برای غلبه بر این ، برخی از شرکت های VPN از انسداد سرور استفاده می کنند که می تواند در دور زدن برخی مود برخی مود این تضمین می کند که VPN شما در کشورهایی با سانسور شدید کار می کند.

VPدمات VPN دوستانه P2P

 • TorGuard – بهترین سرعت سیاههها ، ارزش بسیار خوبی دارند ، و توسط بسیاری از سرویس دهنده ها می توانید از طریق تور.

ویشی شماره 6 VPلیدی VPN – خدمات به مشتری

Naložite si TorGuard - TorGuard, VPN, VPN, ki je na voljo za 4 mesece.TorGuard – یکی از بهترین خدمات VPN پشتیبانی شده, یک انجمن فعال را برای پشتیبانی از کاربران خود اجرا می کند (اطلاعات بیشتر در این زمینه را کسب کنید بررسی TorGuard تیموتی).

همانطور که با هر صنعت ، انجمن VPN دارای سگ های برتر و سگ های کم در خدمات مشتری هستند. من نمی خواهم نامی که آنها در اینجا هستند ، اما اطمینان دارم که من آنها را در این بررسی در بررسی VPN.

نکته ای که من باید بر آن تأکید کنم این است که برای خدماتی که به اندازه VPN از نظر فنی فنی باشد, هیچ عذر و شکی برای شرکتی که در این زمینه تخصص دارد ارائه نکرده است که پشتیبانی مشتری خوبی را ارائه دهد. لازم است. اگر در حال ثبت نام برای سرویس VPN هستید ، حتماً برخی از بررسی ها را طی کنید تا ببینید که چگونه بایبا.

اینکه برخی به سیستم فروش بلیط متکی هستند ، به اندازه کافی بد است ، اما ممکن است به سادگی سن خود را نهنش نانش نانش رااشر. آیا می توانید تصور کنید که در خانه نشسته اید و ناامید می شوید زیرا هر ایمیلی بعد از یک یا دو روز به شما باز می گردد – به یاد داشته باشید که هزینه استفاده از خدمات آنها را پرداخت می کنید.

کرا یک VPN Lifetime ممکن است توافق خوبی نباشد

برخی از ارائه دهندگان خدمات VPN این مفهوم را دارند که "معامله مادام العمر" را بر روی خدمات خود ارائه دهند. در حالی که این ممکن است برای کسانی که تصور می کنند یک VPN با طول عمر ممکن است 100 دلار باشد ، دزدر به به به.

VPN ها با توجه به ماهیت خود ، کرکت ها را ملزم می کنند تا مبلغ هنگفتی را برای توسعه محصول ، ازرزز،زززز ا اگر آنها می خواهند یک بار پول شما را بگیرند و طول عمر خود را به شما بدهند – چه اتفاقی می افتد وآک

به عنوان یک طرح پونزی فکر کنید ، جایی که خدمات جدید شما با استفاده از خدمات ثبت نام جدید در این بر بریی. وقتی این طرح برای حمایت از بودجه جدید بسیار سنگین می شود ، به هم می خورد. در طرح های پونزی مالی که منجر به ضرر مالی خواهد شد.

در یک VPN آشکار نیست. ممکن است بدون خارج شدن خدمات ، علائم را متوجه شوید. سرعت آهسته تر ، مشکل در اتصال و بدتر از همه – نقاط ضعف امنیتی بالقوه ناشی از سرویس و پشتیبانی ناکافی.

از طرف دیگر ، ارائه دهنده خدمات ممکن است با فروش داده های شما سود خود را یارانه دهد ، ه حتتسرخ ازارس ازارسارز السسسزسزرررررر بنابراین قبل از اینکه کارت اعتباری خود را برای یک برنامه عمر پایین بکشید ، به خطر بالقوه ای که مکککککککک هیچ کس توانایی پرداخت خدمات را به صورت رایگان ندارد.

استفاده از موارد VPN – چرا باید VPN را در نظر بگیرید؟

1. VPN برتر برای مشاغل

VPN پی نهادی برای دانشجویان: NordVPN (15 خ ت٪فیف دانشجویی)

همه ما به عنوان دانش آموز در آنجا بوده ایم. همیشه به پول نقد کوتاه و دچار مشکل شوید. به لطف انفجار رسانه های دیجیتالی و اجتماعی ، امنیت و حفظ حریم خصوصی در اینترنت به یک نوای.

اگرچه در اکثر موارد دانش آموزان صرفا ارزانترین خدمات را انتخاب می کنند, چرا وقتی یک دلار بیشتر هزینه می کنید, می توانید یکی از بهترین VPN های بازار را بخرید. NordVPN متناسب با این دسته از قیمت ها و قیمت ها کنار می رود ، مجموعه ای از ویژگی های اضافی را به دانشجویا.

برنامه های تلفن همراه و برنامه های افزودنی مرورگر آنها همچنین آنها را برای دانشجویان در حال حرکت ایده آل می کند و این امکان را برای کار امن در لپ تاپ ها و تلفن های هوشمند خود در هر جای دانشگاه فراهم می کند.

3. ارزانترین VPN سرویس

VPN برای رفع انسداد توصیه مو شود: ExpressVPN, NordVPN

برخی از سرویس های پخش رسانه ای به دلیل عوامل مختلف مانند قوانین خاص کشور ، قوانین سانسور یا توافو نا،ا و بوم ننن Predvajalnik iPlayer je na voljo na Netflixu. برای اطمینان از این ، یک سرویس VPN کمک می کند اما نه تنها هر VPN انجام خواهد شد.

بعضی از VPN ها در آن بهتر از دیگران هستند ، زیرا اکثریت به سادگی در مکان های سرور متکی هستند. بهترین ها به طور فعال IP های سرور را مرتب می کنند و فعالیت های سفیدی را بر روی IP های قبلا ممنوع شد. در حقیقت برخی از VPN ها می دانند که نمی توانند از Netflix پشتیبانی کنند و صادقانه بگویند.

ExpressVPN in NordVPN با دارا بودن سرعت بسیار عالی و دامنه شبکه سرور بسیار گسترده ، احتمالاً دو بهترین در ططرطط Prenesite si različna različica HD HD posnetka v Netflixu in Netflixu, ki je na voljo v Netflixu. "می خواهد" قرار دارد.

5. VPN Proste Android

VPN Povezava z različicami: ExpressVPN, TorGuard

برخی از شما ممکن است شنیده باشید که VPN ها اشتراک گذاری فایل P2P (تورنت) را سریعتر می کنند ، اما کاملا. واقعیت این است که در بعضی از کشورها تورنت در بعضی از کشورها ممکن است شما را به مجازات مجازات و مجازات محکوم کند, در صورتی که به دلیل گرفتن مواد اشتباه گرفتار شوید.

در بسیاری موارد, ارائه دهندگان خدمات اینترنت نیز وجود دارند که از ادعا می کنند که سهامداران فایل P2P بیشتر از پهنای باند موجود را می خورند, از تورنت غافل می شوند. این اغلب منجر به پرتاب شدن و کاهش سرعت کاربران P2P می شود.

Naročilo VPN-ja – Spletna stran TorGuard je na voljo, če želite, da je ponudnik internetnih storitev ponudnik internetnih storitev ponudnik storitev ponudnika internetnih storitev za spletno mesto. در حقیقت ه هنگام استفاده از VPN برای استفاده از دریچه گاز ، ISP شما حتی نمی داند که مشکوک هستید.

7. VPN برای آزادی دیجیتال

افشای درآمد

ما از این لینک ها در این مقاله استفاده می کنیم. WHSR از شرکت های ذکر شده در این مقاله هزینه ارجاع دریافت می کند. نظرات ما براساس تجربه واقعی و اطلاعات سرور واقعی است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me