Viegla un sāpīga rokasgrāmata, kiev pievienot Google karti vietnē WordPress

Google Mapy.

Neatkarīgi no tā, vai esat liela Organizacija vai uzņēmējsabiedrības īpašnieks vai pat tikai neliela kafejnīca, kurā ir norādīta jūsu uzņēmuma vieta pakalpojumā Google Maps!

Bet, ja jūs esat tāds liels iesācējs kā man, tad jums jāpievieno Google Mapa WordPress Tīmekļa Vietnam var likties pilnīgi noslēpumaina.

Nu, tev veicas!

Mušky, ktoré sú proti sebe, mumbo-jumbo, ktoré sú esam izveidojuši šo vienkāršo un neskaidru ceļvedi, kas palīdzēs jums pievienot Google karti savai vietnei.

Tāpat kā vecā adage, "každý, ktorý nie je schopný vidieť, “hovorí o tom, ako vyzerá zemský dolár, bez toho, aby si mohol nainštalovať Mapy Google, ak si chcete prečítať všetky divízie galvenajiem veidiem.

Viss, kas Jums nepieciešams, lai sāktu darbu, ir tikai daži pamata zināšanu kodēšanas paēēmieni vai arī jāzina WordPress informācijas paneļi, un jūs esat zelts!

Metóda č. 1: pievienojot tos manuāli

Ja jūs jūtat praktisku darbību, vari izvēlēties manuāli pievienot Google karti savā WordPress vietnē kā pastu vai rakstu.

Vispirms vispirms ir jāatrod atrašanās Vietnam, Kuru vēlaties rādīt Google Maps. Kad esat to izdarījis, noklikšķiniet uz kopīgošanas ikonas:

Noklikšķiniet uz pogas Kopīgot pakalpojumā Google Maps

Kad to izdarīsit, pakalpojumā Mapy Google ir jāatver jauns logs ar atrašanās vietas kodu (iframe). Šeit var nokļūt mazliet dicey.

Noklikšķiniet uz pogas Iegult kartes un pēc tam varat kopat at the visan vietas kodu, ko tie jums sniedz. Ko jūs varat arī izdarīt, ir izvēlēties kartes lielumu vai iestatīt pielāgotu izmēru. Lai ko jūs darāt, neaizmirstiet kopēt atrašanās vietas kodu!

Kopējiet atrašanās vietas kodu no sadaļā Ievietot

Tāpēc tagad jums ir atrašanās vietas kods. Ar ko tu nodarbojies?

Labi, ielādējiet veco WordPress Informácie o paneli, lai iegultu atrašanās vietu savā WordPress ziņā vai lapā.

Pārejiet uz Post> Pridať nový vai atveriet ziņu / lapu, kuru jau esat izveidojis rediģēšanas režīmā. Tajā šeit atlasiet opciju Text (Teksts), nevis Visual (Vizuālā) un ielieciet atrašanās vietas kodu teksta vietā.

Teksta režīmā ielīmējiet visu atrašanās vietas kodu savā WordPress rakstā / ziņojumā

Kad esat ievietojis kodu savā ziņojumā, pārejiet atpakaļ uz vizuālo displayu, lai pārbaudītu un pārliecinātos, vai mapa ir pareizi iegulta.

Pēc atrašanās vietas koda ielīmēšanas pārslēdziversity atpakaļ uz vizuālo režīmu.

Voila, esa pabeidzis, un jums ir lapa ar savu Google Map! Ja tas nav ielādēts pareizi, pārbaudiet, vai atrašanās vietas kods ir pareizi nokopēts un ielīmēts.

Metóda č. 2: Izmantošana Plugin

Najčastejšie používaná metodika sa neudáva ir pārāk grūti, tad neuztraucieties! WordPress ne tikai ļauj jums viegli uzsākt vietni, tie arī padara par super viegli pievienot funkcejas, piemēram, Google Maps, ar spraudņiem.

Prejdite si Mapy Google a získajte viac podrobností, aby ste si mohli vytvoriť mapy Google. Webové stránky sú funkciou milénia a funkcie..

Google Maps logrīku

Všetky súbory nie sú k dispozícii, ale nie sú k dispozícii Mapy Google, ale nie sú k dispozícii žiadne ďalšie WordPress..

Tas aizoem tikai vienu minūti, lai installētu, un pēc tam jūs varat pielāgot savu karti un ievietot to savā WordPress vietnam dažu minūšu laikā.

Joprojām ir vajadzīga palīdzība? Šeit ir parocīgs video no WebFactory Folks:

Protams, ja jūs patiešām vēlaties padarīt savu karti izcilu, ir vērts to ismēģināt Google Maps logrīks PRO versija.

Ar PRO versiju kartē varat piestiprināt vairākas adresas un paplašināt spraudni, lai tajā iekļautu vairāk nekā 50 funkcíjas. Tas arī nodrošina vairāk nekā 20 + lightbox ādas, 15 motokáry korčule un vairāk nekā 1 500 pasūtījuma kartes spraudņus.

Ja tas nav iespaidīgs, tad vienkārši izskatiet to pilnu funkceju sarakstu:

 • Atbildīga un ātra
 • Saderīgs ar visiem WordPress motīviem un spraudņiem
 • Pielāgotas informācijas burbuļi ar neierobežotu tapām kartē
 • Vairāk nekā 15 motívov z kože
 • Vairāk nekā 20 gaismas kafijas skins
 • Vairāk nekā 1 500 pielāgotas kartes tapas
 • Neierobežotas kartes vienā lapā
 • Pielāgojama kartes valoda
 • 4 kartes režīmi: virzieni, skats, iela un skats uz ielu
 • Ātrāka ielāde kartēs ar uzlabotu kešatmiņu
 • Pilns atbalsts odasās koda un slēptas sānu joslai, lai ērti lietotu īsās koda versijas
 • Viegla vietņu migrācija ar eksporta un importa instrumentiem
 • Integrácia s nástrojom Google Analytics, implementácia a overovanie motívov
 • Lielisks atletst e-pasta, kas atrodas ASV
 • Regulāri ielāpi, atjauninājumi un jaunas funkcejas.

Papildus visām apbrīnojamām funkcejām, kuras iegūstat ar PRO versiju, Google Maps logrīks tiek uzskatīts par visātrāko Google Map spraudni programmā WordPress.

Nie je k dispozícii žiadne pripojenie k internetu, prehliadka je k dispozícii, máp Google Maps, Vietnam, Vietnam, Slovensko, Slovensko. Tas samazina nepieciešamo pārsūtīto datu apjoms apmeklētājiem un jūsu interneta uzņēmējas, tādējādi padarot viss slodze ātrāk.

Protams, ja jūs tikko sākat darbu, unesat pārliecināts, vai jums vajadzētu ieplūst spraudņā, Google Maps logrīku PRO piedāvā 7 pätových stôp atmaksas pārbaudes laiku!

Tādā veidā varat izmēģināt to tik daudz, cik vēlaties, un pārbaudiet, vai tas darbojas jūsu vietnē vai ar citiem Instalētiem spraudņiem. Ja jums liekas, ka jums tas nav vajadzīgs, tad vienkārši atgrieziments oriģinālā, bezmaksas versijā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me