Viegla un sāpīga rokasgrāmata, kā pievienot Google karti vietnē WordPress

bản đồ Google.

Neatkarīgi no tā, vai esat liela organizācija vai uzņēmējsabiedrības pašnieks vai pat tikai neliela kafejnīca, Kurā ir norādīta jūsu uzņēmuma vieta!

Đặt cược, ja jūs esat tāds liels iesācējs kā man, tad jums jāpievieno Google karte WordPress Tīmekļa vietne var like pilnīgi noslēpumaina.

Nu, tev veicas!

M zs zinām, cik viegli ir pazust visu tehnisko mumbo-jumbo, tāpēc mēs esam izveidojuši šo vienkāršo un neskaidru ceļvedi, kas palīdzē.

Tāpat kā vecā ngạn ngữ, "kaķim ir vairāk nekā viens veids, Jūs varat derēt par savu zemāko dolāru, ka ir arī daži veidi, kā instalēt Google Maps, taču mēs pievērsīsimies tikai divi.

Viss, kas Jums nepieciešams, lai sāktu darbu, ir tikai daži pamata zināšanu kodēšanas paņēmieni vai arī jāzina WordPress notifyācijas paneļi, un jūs es!

Metode # 1: pievienojot tos manuāli

Ja jūs jūtat praktisku darbību, varat izvēlēies manuāli pievienot Google karti savā WordPress vietnē kā pastu vai rakstu.

Vispirms vispirms ir jāatrod atrašanās vieta, kuru vēlaties rādīt Google Maps. Kad esat to izdarījis, noklikšķiniet uz kopīgošanas ikonas:

Noklikšķiniet uz pAF Kopīgot pakalpojumā Google Maps

Kad to izdarīsit, pakalpojumā Google Maps ir jāatver jaun log ar atrašanās vietas kodu (iframe). Vareit var nokļūt mazliet xúc xắc.

Noklikšķiniet uz pAF Iegult kartes un pēc tam varat kopēt visu atrašanās vietas kodu, ko tie jums sniedz. Ko jūs varat arī izdarīt, ir izvēlēies kartes lielumu vai iestatīt pielāgotu izmēru. Lai ko jūs darāt, neaizmirstiet kopēt atrašanās vietas kodu!

Kopējiet atrašanās vietas kodu no sadaļā Ievietot

Tāpēc tagad jums ir atrašanās vietas kods. Ar ko tu gật đầu?

Labi, ielādējiet veco WordPress notifyācijas paneli, lai iegultu atrašanās vietu savā WordPress ziņā vai lapā.

Bài viết của Pārejiet uz> Thêm vai mới atveriet ziņu / lapu, kuru jau esat izveidojis rediģēšanas režīmā. Tajā šeit atlasiet opciju Văn bản (Teksts), nevis Visual (Vizuālā) un ielieciet atrašanās vietas kodu teksta vietā.

Teksta režīmā ielīmējiet visu atrašanās vietas kodu savā WordPress rakstā / ziņojumā

Kad esat ievietojis kodu savā ziņojumā, pārejiet atpakaļ uz vizuālo displeju, lai pārbaudītu un pārliecinātos, vai karte ir pareizi iegulta.

Pc atrašanās vietas koda ielīmēšanas pārslēdzations atpakaļ uz vizuālo režīmu.

Voila, esat pabeidzis, un jums ir lapa ar savu Google Map! Ja tas nav ielādēts pareizi, pārbaudiet, vai atrašanās vietas kods ir pareizi nokopēts un ielīmēts.

Metode # 2: Plugin izmantošana

Ja šī pēdējā metode tev vēl nedaudz ir pārāk grūti, tad neuztraucations! WordPress ne tikai ļauj jums viegli uzsākt vietni, tie arī padara par super viegli pievienot funkcijas, piemēram, Google Maps, ar spraudņiem.

Lai gan Google Maps ir pieejams simtiem spraudņu, iesakām to izmantot Google Maps logrīku ar WebFactory par ātrumu un milzīgu funkciju sarakstu.

Đăng nhập Google Maps

Tieši uz leju, viena no labākajām lietām par Google Maps logrīku ir tā, ka tos var brīvi lejupielādēt no WordPress spraudņu kataloga.

TAS aizņem tikai vienu minūti, lai instalētu, un pēc tam jūs varat pielāgot savu karti un ievietot to savā WordPress vietnē dažu minūšu laikā.

Joprojām ir vajadzīga palīdzība? Video không có video nào không có người dùng WebFactory:

Protams, ja jūs patiešām vēlaties padarīt savu karti izcilu, ir vērts to izmēģināt Google Maps logrīks PRO Versija.

Ar PRO Versiju kartē varat piestiprināt vairākas adreses un paplašināt spraudni, lai tajā iekļautu vairāk nekā 50 funkcijas. TAS arī gậtrošina vairāk nekā 20 + lightbox ādas, 15 kartes skates un vairāk nekā 1.500 pasūtījuma kartes spraudņus.

Ja tas nav iespaidīss, tad vienkārši izskatiet to pilnu funkciju sarakstu:

 • Atbildīga un ātra
 • Saderīss ar visiem WordPress motīviem un spraudņiem
 • Pielāgotas notifyācijas burbuļi ar neierobežotu tapām kartē
 • Vairāk nekā 15 kartes da
 • Vairāk nekā 20 gaismas kafijas da
 • Vairāk nekā 1.500 pielāgotas kartes tapas
 • Neierobežotas kartes vienā lapā
 • Pielāgojama kartes valoda
 • 4 kartes režīmi: virzieni, skats, iela un skats uz ielu
 • Ātrāka ielāde kartēs ar uzlabotu kešatmiņu
 • Pilns atbalsts sās koda un slēptas sānu joslai, lai ērti lietotu sās koda Versijas
 • Viegla vietņu Migrācija ar eksporta un importa instrumentiem
 • Integrācija ar Google Analytics, lai izsekotu, cik apmeklētāju atver kartes
 • Lielisks e-pasta atbalsts, kas atrodas ASV
 • Regulāri ielāpi, atjauninājumi un jaunas funkcijas.

Papildus visām apbrīnojamām funkcijām, kuras iegūstat ar PRO Versiju, Google Maps logrīks tiek uzskatīts par visātrāko Google Map spraudni chương trình WordPress.

Daļa no tā izriet no tā, ka tā vietā, lai ielādētu lielu interaktīvu karti savā vietnē, Google Maps logrīks vietā padara kartes sīktēlu. TAS samazina nepieciešamo pārsūtīto datu apjoms apmeklētājiem un jūsu interneta uzņēmējas, tādējādi padarot viss slodze ātrāk.

Protams, ja jūs tikko sākat darbu, un neesat pārliecināts, vai jums vajadzētu ieplūst spraudņā, Google Maps logrīku PRO piedāvā 7 dienu pilnas atas!

Tādā veidā varat izmēģināt to tik daudz, cik vēlaties, un pārbaudiet, vai tas darbojas jūsu vietnē vai ar citiem instalētiem spraudņiem. Ja jums liekas, ka jums tas nav vajadzīss, tad vienkārši atgriezations oriģinālā, bezmaksas Versijā.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me