Топ-8 плагінів соціального обміну для WordPress

Все більше число підприємств намагаються підключитися до своїх клієнтів через соціальні медіа. І чому б вони не? Це є дуже хорошою можливістю для будь-якого починаючого інтернет-бізнесу розширити сферу своєї діяльності. Давайте подивимось, що має сказати звіт про маркетингову галузь соціальних медіа,

 • 92% маркетологів вважають, що соціальні медіа важливі для їх бізнесу, порівняно з минулорічними 86%.
 • 89% маркетологів соціальних медіа хочуть знати, яку тактику та методи можна використовувати для залучення більшої зацікавленості на своїх веб-сайтах із мереж соціальних медіа.
 • Переважна 97% маркетологів використовують маркетинг соціальних медіа.

Згідно з опитуванням, п’ять найкращих переваг соціального маркетингу такі,

 • Збільшена експозиція
 • Збільшений трафік
 • Лояльні читання
 • Інформація про ринок
 • Покоління свинцю

Якщо ви не впевнені у важливості соціальних медіа та її ролі у вашому бізнесі, вам обов’язково слід прочитати цей звіт. Це забезпечує прекрасне розуміння. Тепер для тих із вас, хто використовує WordPress як вашу платформу для доставки контенту до масових мереж, я підкажу вам у напрямку найкращих плагінів для того, щоб ваш вміст ділився на всіх основних платформах соціальних медіа.

№1 Монарх

Монарх Створений елегантними темами, Monarch – це прекрасно створений плагін для соціального доступу. Плагін інтуїтивно зрозумілий, кнопки соціального обміну можна додавати на бічні панелі, над / під вмістом, вбудовуватися, спливаючі вікна та на носіях інформації. Ви також можете встановити затримку в часі для спливаючих і вбудованих варіантів спільного користування, активувати параметри спільного доступу, коли відвідувач доходить до кінця вмісту вашої сторінки, або активувати, коли відвідувач прокручує значну частину сторінки.

Монарх може активувати параметри спільного доступу після коментарів відвідувача на вашому веб-сайті, після здійснення покупки або після періоду бездіяльності глядача. Monarch пропонує варіанти обміну для 40 різних соціальних мереж з легкістю налаштування та 8 різних варіантів розміщення.

За допомогою статистичних даних, що надаються цим дивовижним плагіном, ви можете відстежувати та відстежувати найефективніші методи розвитку соціального догляду та накопичення соціальних часток.

Детальніше & завантаження | Оцінений у $ 14, цей цінник робить це дуже спокусливим варіантом в моїх очах.

№3 Ultimate Social Deux

UltimateSocial

Це багатомовний, чуйний, шорт-код, укомплектований плагіном соціального обміну з повноцінними параметрами управління кольором. Плагін сумісний із Easy Digital Downloads, Aesop Story Engine, WooCommerce, JigoShop та Visual Composer.

Ultimate Social Deux обіцяє швидкий час завантаження своїх кнопок спільного доступу, тому це працює без уповільнення швидкості завантаження вашого веб-сайту. Це забезпечує елегантне, ефективне рішення із положеннями для 10 соціальних мереж. Колір, розмір, зовнішній вигляд та розміщення кнопок соціальних ресурсів можна налаштувати відповідно до ваших потреб.

Детальніше & завантаження | Безкоштовна версія доступна, а платна версія коштує від 10 доларів за кожен сайт; щорічні платежі того ж необхідні для постійної підтримки та оновлень.

№5 Плаваючий соціальний бар

FloatingShareBAr

Проста плаваюча панель соціального обміну для вашого веб-сайту WordPress, створена геніальними людьми на WPBeginner. Ця плаваюча панель спільного доступу може бути додана до публікацій вашого блогу, сторінок та інших типів публікацій.

По-справжньому легка панель обміну, що не впливає значно на час завантаження вашого сайту. Цей плагін досить розумний, його сценарії завантажуються лише тоді, коли відвідувач переміщує курсор по панелі спільного доступу. В іншому випадку – це копія панелі обміну, яка не додає часу завантаження сайту. Відповідно до його мінімальної політики, лише п’ять соціальних мереж: Facebook, Pinterest, LinkedIn, Twitter та Google+.

Інтерфейс перетягування для контролю появи параметрів соціальних ресурсів на вашому сайті та метабокса для відключення плагіну для певних дописів чи сторінок. Цей плагін був розроблений для внутрішніх цілей і використовується для WPBeginner, List25 та SteadyStrength.

Детальніше & завантаження | Безкоштовно з опцією платних додатків

№7 Перо соціальних медіа

SocialMediaFeather

Легкий плагін WordPress, який допомагає додавати параметри спільного доступу та дотримуватися опцій до публікацій вашого веб-сайту, конкретних спеціальних типів публікацій та певних сторінок. Цей плагін не використовує Javascript, це так, що будь-яке навантаження на швидкість завантаження вашого сайту мінімальне.

Ви можете відобразити його на будь-якій сторінці або відключити на будь-якій сторінці, додавши короткі коди до спеціальних полів. Просте, стильне рішення для вирішення всіх загадок соціального обміну на вашому веб-сайті.

Детальніше & завантаження | Безкоштовно

Крім вищезгаданих 8 плагінів, є кілька інших варіантів, які ви можете перевірити!

 • Digg Digg
 • Шареоголік 
 • Куньйо
 • Додати це
 • Спалах
 • Поділитися цим

Ознайомтесь з моїм детальним оглядом GetSocial, плагіну соціального обміну Freemium для WordPress та невеликого спілкування з їхнім генеральним директором Жоао Ромао.

Ваш найкращий варіант

Безкоштовний плагін, який не сповільнює роботу вашого веб-сайту, мабуть, найкращий варіант для більшості веб-сайтів WordPress, хоча, коли все покращиться, хороша інформаційна панель статистики, щоб знайти найпривабливіший вміст, виявиться корисною.

Деякі з безкоштовних соціальних плагінів оснащені базовими статистичними даними, які допомагають відстежувати соціальні акції, і це повинно виявитися достатнім для більшості сайтів. Але навіть якщо ви вирішите попросити плагін преміум-класу, вони не особливо дорогі і в довгостроковій перспективі можуть коштувати кожного біта і більше..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me