Rámce a štartovacie témy pre vývojárov WordPress

Pri vytváraní webovej stránky WordPress existujú dva spôsoby, ako to urobiť. Jedným z nich by bolo použitie prémiovej témy z rozsiahlych ponúk početných tematických domov alebo bezplatnej témy dostupnej na WordPress.org. A v prípade potreby môžete pridať všetky potrebné kódy na účely prispôsobenia a upraviť vzhľad webovej stránky, ktorú vytvárate. Inou možnosťou by bolo použitie štartovacej témy alebo rámca WordPress.

Prečo by ste mali používať rámcovú štartovaciu tému WordPress?

Rámce šetria obrovské množstvo času, inak sa trávia budovaním tém od základov. Okrem toho v minulosti správcovia a vývojári programu WordPress strávili hodiny pokusmi replikovať vlastné zmeny pri aktualizácii svojej verzie programu WordPress..

Rámce WordPress vyvinuli webové komunity a rozsiahlu dokumentáciu, ak by ste cítili potrebu na ne odkazovať. Rámce sú vo všeobecnosti postavené v súlade s najprísnejšími normami, čím zaisťujú vysokú úroveň bezpečnosti, vysoké rýchlosti načítania a optimalizáciu vyhľadávacích nástrojov. Rámce ponúkli flexibilitu a čo je dôležitejšie, slúžili ako základná doska pre vývoj bezpečných a úžasne vyzerajúcich webových stránok.

11 Rámcov a úvodných tém pre vývojárov WordPress

Tu je niekoľko lepších rámcov a úvodných tém, ktoré vám pomôžu začať.

1. Genesis

screencapture-www-StudioPress-COM-funkcie

Aj keď dobré obsahové a marketingové stratégie sú nevyhnutné na rozvoj lepšieho publika a výsledkov stránok vyhľadávacieho nástroja, na dosiahnutie dobrých výsledkov vyhľadávania je rovnako dôležitá webová stránka s čistým a optimalizovaným kódom. Genesis poskytuje profesionalitu na vašom webe a veľa krásnych funkcií pre váš obsah, postavený na HTML5.

Ak si zakúpite rámec, dostanete aj neobmedzenú podporu, aktualizácie a používanie na ľubovoľnom počte domén. Takže ak ste vývojár s viacerými projektmi, Genesis môže byť použitý pre všetky z nich bez ďalších poplatkov. Webové stránky WordPress sú vo všeobecnosti chránené pred infiltráciou škodlivými prvkami na internete, ale keď k takýmto udalostiam dôjde, je to zvyčajne preto, že WordPress nebol aktualizovaný. Ľudia sa trochu váhajú s aktualizáciou, pretože to môže vrátiť riešenie mnohých problémov, ktoré vývojár tvrdo pracoval. Ale s programom Genesis sú aktualizácie hračkou, pretože veci už boli dôkladne testované.

Genesis framework tiež ponúka rozsiahlu prispôsobiteľnosť pomocou widgetov vrátane bočných panelov, tlačidiel na zdieľanie sociálnych médií, formulárov na prihlásenie a oveľa viac. Rámec ponúka skvelú funkciu komentárov, aby sa zabezpečilo čo najlepšie prostredie pre návštevníkov. Genesis je reklama pripravená a pracuje s programami Google AdSense, Azoogle Ads a Clicksor. Poskytujú obrázky s automatickou veľkosťou a výukové programy WordPress, ak ste nováčik WordPress.

Ako získate rámec?

buygene

Viac informácií & K stiahnutiu

3. Diplomová práca 2

DIYthemes - Spustite webovú stránku Killer s témou WordPress Thesis

Rámec dizertačnej práce 2.0 je jednoduchý a zjednodušený. Nákup ich profesionálneho plánu, ktorý vás vráti späť 197 dolárov, zahŕňa rámec Thesis 2.0, klasický responzívny vzhľad, 404 strán, hostiteľa neobmedzených domén, celoživotnú aktualizáciu & emailová podpora, Mailchimp & Schránky AWeber optin, prístup k fóram len pre členov, schránkam na zdieľanie sociálnych médií, k vývojárskym nástrojom a ďalším. Na vytvorenie svojich webových stránok môžete získať lepšie výsledky vyhľadávania pomocou funkcie Mark Schema. Rámec bol optimalizovaný aj pre vyhľadávače.

Viac informácií & K stiahnutiu

5. Tesla Themes Framework

ScreenCapture-teslathemes-com-demo-wp-Hotelia

Všetky témy vytvorené spoločnosťou Tesla Themes používajú tento vlastný rámec. Rámec je zabudovaný do tém na rozdiel od verzií rodičov a detí používaných v systéme Genesis Framework. Rámec nie je naložený príliš veľa možností a je ľahko použiteľný.

Použite tému z témy Tesla Themes a pridajte favicon, vlastné logá, nastavte predvolené farby a obrázky na pozadí. Rámec má rozsiahlu dokumentáciu a živé fórum podpory. Témy spoločnosti Tesla poskytujú skvelý rámec pre vývojárov služby WordPress pre nováčikov.

Viac informácií & K stiahnutiu

7. Tematické

Ukážka náhľadu Náhľad iného blogu WordPress

Popis na WordPress.org sa zdal lepší ako čokoľvek, čo by som mohol poskytnúť, a preto som sa rozhodol ho použiť – „Tematická téma je bezplatný, otvorený zdrojový, vysoko rozšíriteľný, optimalizovateľný WordPress Theme Framework s 13 vyhľadávacími oblasťami, na základe vzorov rozloženia, navrhovania populárnych doplnkov a celej komunity za tým. Je ideálny pre začínajúcich blogerov a odborníkov na vývoj WordPress. ““

Túto tému môžete použiť ako takú alebo ako základ na vytvorenie vlastnej témy WordPress.

Viac informácií & K stiahnutiu

9. Kostra

Chrbtica WordPress Theme Framework ColorLabs Company

Chrbtica je mimoriadne čistý výkonný rámec s množstvom možností prispôsobenia. Môžete zmeniť rozloženie, pridať funkcie a zabezpečiť najlepšiu možnú optimalizáciu SEO. Chrbtica ponúka rýchlosť a flexibilitu bez zníženia výkonu. Je inzerovaná ako téma pre veteránov WordPress.

Viac informácií & K stiahnutiu

11. Korene

HTML5 WordPress Starter Témy koreňov

Roots je ďalšia štartovacia téma navrhnutá tak, aby vám pomohla vylepšiť WordPress témy pomocou HTML5 Boilerplate, Bootstrap, Grunt a Bower. Téma obsahuje minimálne dostupné značkovanie založené na Boilerplate HTML5 spolu s rolami ARIA a mikroformátmi. Značenie WordPress sa dodatočne vyčistí pomocou pôdy.

Označenie šablóny je ovládané wrapperom témy. Téma ponúka štart a čisté URL aktivácie témy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me