Prémiové stránky WordPress s tematikou, ktoré pomôžu vášmu podniku vyniknúť

WordPress je pravdepodobne Platforma CMS vybraná pre online podniky.

Existuje dobrý dôvod, prečo túto platformu používa viac ako 76 miliónov používateľov. Medzi jeho mnoho funkcií patrí schopnosť meniť tému podľa vlastnej vôle. Môžete nahrať tému a vylepšiť jej nastavenia, aby vaše stránky vyzerali a cítili sa úplne nové.

Na vašom webe je veľa bezplatných tém WordPress. Iní však budú používať bezplatné témy, vďaka ktorým nebude váš web vyzerať inak.

Preto musíte zvážiť použitie prémiovej témy. Poskytne vášmu webu jedinečný vzhľad, ktorý pomôže oddeliť vaše online podnikanie od konkurencie.

Pri hľadaní prémiových tém je najlepšie sa pozrieť na tematické kluby WordPress. Umožňujú vám prihlásiť sa na odber na určité obdobie a poskytnúť vám prístup ku všetkým jeho témam. V porovnaní s webmi ako ThemeForest sú tiež oveľa nákladovo efektívnejšie. Namiesto platenia 59 dolárov za tému, tematické kluby WordPress vám umožňujú platiť 89 dolárov ročne za prístup ku všetkým ich témam a doplnkom..

Ak hľadáte prémiovú tému, ktorá vám umožní rozšíriť vašu webovú stránku WordPress, už nemusíte hľadať! Nižšie sú uvedené tematické kluby WordPress, v ktorých nájdete pravdepodobne tie najlepšie témy medzi ostatnými.

1. Elegantné témy

Webové stránky: ArtisanThemes.io / Cena: 129 USD / každý

Artisan Themes nie je váš obvyklý tematický klub WordPress. Namiesto sťahovania tém s vopred pripravenými rozloženiami vám tento tematický klub umožňuje vytvoriť tému od nuly pomocou viac ako 20 modulov (výzvy na akciu, displeje s kachľami, prvky portfólia atď.).

moduly remeselníckych tém

Môžete uvoľniť moduly na ich témy. Dve z najfunkčnejších a najmodernejších tém sú Indigo a Moduly. Na rozdiel od iných tematických stránok WordPress si môžete jednotlivé motívy kúpiť len za 129 dolárov.

pripravené stránky

Ready Made Sites je ideálny pre ľudí, ktorí nechcú hádku s prispôsobovaním témy WordPress. Jednoducho si vyberte tému, ktorá najlepšie vystihuje vašu firmu, aby ste ju mohli nastaviť v priebehu niekoľkých minút. Ready Made Sites môžete použiť iba v prípade, že ste si nainštalovali motív z obchodu, ako je uvedené.

3. Témy rakiet

Web: StudioPress.com/ Cena: 129,95 dolárov / motív alebo 499,95 dolárov za celú kolekciu

Ak ste dlhoročný používateľ programu WordPress, pravdepodobne ste už počuli o štúdiu StudioPress. To je populárne pre jeho Genesis Framework, minimalistický a SEO-priateľský WordPress rámec pre všetky témy StudioPress.

rámec genézy

Bez ohľadu na vaše podnikanie na internete si môžete zaručiť, že v StudioPress nájdete tému, ktoré vyhovuje vašim potrebám. V prípade kreatívnych agentúr by mal byť program Digital Pro jednou z vašich najlepších možností. Ak predávate produkty, služby alebo online kurzy, s Altitude Pro nemôžete pokaziť.

Témy nájdené v obchode sú jedny z najrýchlejších a najúčinnejších na súčasnom trhu. Výberom ľubovoľnej z tém StudioPress môžete zvýšiť výkonnosť SEO v rámci svojich stránok, čo vedie k vyššiemu hodnoteniu vyhľadávania a vyššej návštevnosti.

štúdio tém

Prémiová téma, ktorá zahŕňa rámec Genesis, je k dispozícii za jednorazovú platbu za každú 129,95 USD. Ak si chcete stiahnuť celú kolekciu tém, môžete zaplatiť 499,95 dolárov, čo je veľa pre dizajnérov a vývojárov..

Pre vlastníkov webových stránok môžete získať skutočne témy Genesis Framework a StudioPress zadarmo, keď sa zaregistrujete s plánom služby WP..

5. Témy SKT

Web: WPZoom.com / Cena: 99 dolárov / rok pre všetky témy alebo 299 dolárov / rok s ďalšími súbormi PSD

Profesionálny a krásny je názov hry WPZOOM ako tematického obchodu WordPress. Jeho čisté a dobre usporiadané návrhy oslovia ľudí, ktorí chcú, aby ich stránky boli čo najprofesionálnejšie.

WPZOOM

Za 99 dolárov ročne získate okrem podpory a aktualizácií aj prístup ku všetkým 43 témam WordPress a ďalším témam. Ak chcete tieto funkcie a súbory PSD Photoshop všetkých tém, musíte vyslať 299 dolárov ročne.

WPZOOM má aj doplnky, ktoré môžete použiť pre svoje podnikanie. Sociálny widget, pravdepodobne jeho najlepší doplnok, obsahuje odkazy na vaše profily sociálnych médií. Na druhej strane najnovší Tweet Widget vám pomáha vytvárať tweety, na ktoré sa dá kliknúť v rámci vášho obsahu.

7. Themify

Web: ThemeFuse.com / Cena: 199 dolárov / životnosť

ThemeFuse sa špecializuje na poskytovanie funkčných tém WordPress pre blogerov, špecialistov na udalosti a vydavateľov.

Téma shop je známy pre Core, ktorý vám umožní vytvárať profesionálne WordPress návrhy z krabice. Jeho drag and drop builder je doplnený o jeho schopnosť pomôcť vám vytvoriť intuitívne kontaktné formuláre, bezproblémovú integráciu Google Maps a ďalšie.

Jadro

Core je k dispozícii za 49 dolárov (predtým 89 dolárov) a obsahuje 25 motívov, ktoré si môžete prispôsobiť a vylepšiť pre svoju firmu.

Za celoživotný prístup ku všetkým témam (okrem jadra) pre neobmedzené weby budete musieť vyslať 199 dolárov..

9. Meridiánske témy

Webové stránky: TeslaThemes.com / Cena: 99 dolárov / rok

Tesla Themes je samozvaná „Netflix pre WordPress Themes“. Už dlho je známe, že poskytuje čisté a krásne témy a výkonné funkcie. Všetky témy sa často aktualizujú, aby sa zabezpečilo, že sú kompatibilné s najnovšou verziou programu WordPress. Vyzerajú tiež skvele bez ohľadu na veľkosť obrazovky, či už ide o stolný počítač, tablet alebo smartfóny. Prémiová podpora spoločnosti Tesla Themes je viac než ochotná pomôcť s akýmkoľvek problémom, s ktorým sa stretnete s ktorýmkoľvek z ich produktov.

témy

Môžete si kúpiť motív už za 58 dolárov. Ak si chcete užiť všetkých 68 prémiových tém, musíte zaplatiť ročný poplatok 99 dolárov. Ročné predplatné zahŕňa rozsiahlu dokumentáciu, súbory HTML a súpravu dizajnu plochého používateľského rozhrania. Program celoživotného života stojí jednorazovú platbu vo výške 299 USD. Obsahuje všetko dostupné v ročnom pláne a súbory PSD Photoshop so všetkými témami.

11. CSS Igniter

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me