Porovnať najlepších 5 zásuvných modulov WordPress jQuery Slider

Jednou z najlepších vecí v programe WordPress je schopnosť využívať efektné vizuálne prvky bez toho, aby ste museli písať jediný riadok kódu. Využívam iba silu plugins, môžete do niekoľkých minút zahrnúť prehľadné funkcie, ako sú interaktívne kalendáre a kontaktné formuláre.

V tomto konkrétnom sprievodcovi sa zameriame na 5 najdôležitejších doplnkov jazdca jQuery, aby sme vylepšili vzhľad vašich stránok:

1. Obrovský posúvač IT

obrovský-it

V prvom rade je jednoduché použiť všetky doplnky, ktoré sú uvedené v tomto zozname; a jednou z najjednoduchších a najpriamejších možností je slider od spoločnosti Huge-IT. Pomocou jednoduchého rozhrania môžete obrázky rýchlo odovzdať a pre každú z nich poskytnúť stručný popis. Kliknutím na každý obrázok môžete tiež vylepšiť celkový dojem.

Ostatné nastavenia jazdca, ako sú výška, efekty a možnosti navigácie, sú priamo prístupné na tej istej stránke. Keď budete so svojím posúvačom spokojní, môžete ho vložiť na ľubovoľnú stránku alebo príspevok pomocou skráteného kódu. Pokiaľ ide o prispôsobenie, môžete odomknúť plnú verziu a prispôsobiť tak každý jednotlivý prvok jazdca – od farieb písma po navigačné tlačidlá.

Stiahnite si a ďalšie informácie: wordpress.org/plugins/slider-wd/

3. Slider Slideshow Plugin

slideshow

Plugin Slideshow Plugin je jednoduchý nástroj, ktorý vám pomôže rýchlo vytvoriť posúvače. Jeho najväčšou vlastnosťou je tekutinové rozhranie, ktoré vám umožňuje prepínať medzi všeobecnými nastaveniami a konkrétnou konfiguráciou snímok.

Nezabúdajte, že bezplatná verzia doplnku Slider Slideshow Plugin poskytuje prístup iba k 15 možnostiam prispôsobenia, to však neznamená, že nemôžete vytvárať rôzne posúvače bez platenia za profesionálnu verziu. Platením za licenciu získate prístup k množstvu skvelých funkcií, ako sú vrstvy videa, animácie vrstiev, pokročilá podpora skriptov (HTML5, Vimeo, JW atď.) A ďalšie animácie..

Stiahnite si a ďalšie informácie: wordpress.org/plugins/aparg-slider/

5. Hlavný jazdec

master-jazdec

Nakoniec je Master Slider populárnym doplnkom na vytváranie posúvačov, ktoré skvele fungujú pre dotykové zariadenia. Nezabudnite, že je potrebné, aby používateľské prostredie zostalo konzistentné pre vaše stolné aj mobilné publikum. Podporou čisto gestá prejdením prstom vám zaručene poskytujeme najlepší zážitok zo sledovania pre tablety a smartfóny.

Master Slider tiež ponúka špičkové užívateľské rozhranie, ktoré zefektívňuje proces vytvárania jazdca. Po vytvorení nového jazdca si môžete okamžite vybrať z nejakých predkonfigurovaných šablón alebo začať od nuly. Máte samozrejme voľnosť pri úprave konkrétnych prvkov návrhu, ako sú vlastné CSS, animácie, rozmery a posuvný „vzhľad“. Pokiaľ ide o funkcie, povedzme, že hlavný posúvač má v posúvačovom doplnku všetko, čo môžete požadovať.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me