Doplnok na zdieľanie WordPress pre sociálne médiá v sociálnych sieťach – recenzia

Premýšľali ste niekedy nad tým, prečo sa vaše blogy nezdieľajú viac na sociálnych médiách? Vaše príspevky môžu byť dokonca veľmi dobre napísané a poučné.

Úvod – Branding sociálnych médií

V dnešnom svete sociálnych médií, kde sa príbehy šíria ako požiar, je nevyhnutné, aby podnik premietal najlepší možný obraz. To je možné prostredníctvom značky sociálnych médií. Ľudia hovoria o sociálnych účtoch právnických osôb oveľa viac ako kedykoľvek predtým. To predstavuje príležitosť a doplnky na zdieľanie sociálnych médií prejdú dlhou cestou k vytvoreniu úžasnej značky pre všetky podniky na sociálnych sieťach..

Dobrá sociálna značka sa premieta do dobrého prenosu zo stránok sociálnych sietí. Výsledkom bude väčšia čitateľnosť vášho blogu.

Funkcie, ktoré možno očakávať od doplnku zdieľania sociálnych médií pre

  • Sociálne médiá zahŕňajú mnoho populárnych webových stránok, takže každý doplnok musí spracovať niekoľko webových stránok so sociálnymi médiami.
  • Umiestnenie tlačidiel na zdieľanie sociálnych médií. Jedným z jednoduchých dôvodov, prečo sa váš príspevok nezdieľa tak, ako by ste mohli očakávať, je obmedzená dostupnosť tlačidiel zdieľania na vašom webe. Ich umiestnenie nemôže byť zakryté dizajnom webových stránok alebo nejakou fantáziou. V ideálnom prípade je najlepším umiestnením pre každé tlačidlo zdieľania poloha, kde je najdostupnejšie. Doplnky na zdieľanie sociálnych médií zvyčajne môžu umiestniť lišty zdieľania nad, pod a na bok vášho obsahu. Zdieľané pruhy majú rôzne orientácie; môžu to byť vodorovné, zvislé alebo dokonca plávajúce zdieľané lišty.
  • Čisté, moderné a elegantné ikony & tlačidlá, ktoré sa hodia na vaše webové stránky. Veľkosť a vzhľad tlačidiel môže zmeniť celú pleť webovej stránky.
  • Analytics pre sociálne médiá na meranie počtu ľudí, ktorí zdieľajú vaše webové stránky, pomeru konverzií predaja, zdroja nových návštevníkov atď. Pomôže vám to posúdiť vaše silné a slabé stránky a zlepšiť oboje.
  • Sledovanie panela s adresou, ak niekto skopíruje vašu adresu URL a zdieľa ju, budete o tom vedieť.
  • Potom existuje niekoľko funkcií pre určité doplnky, ktoré vytvárajú možnosti zdieľania, ktoré sú vyvolané obdobím nečinnosti, používateľom, ktorý komentuje príspevok, alebo keď si používateľ zakúpi položku..
  • Existuje niekoľko doplnkov pre sociálne médiá, ktoré vám pomôžu integrovať komentáre, sledovať stránky na platformách sociálnych médií a uzamknúť obsah.

GetSocial

Podľa Štatista.com sú v súčasnosti v súčasnosti zhruba 2 miliardy používateľov sociálnych médií a očakáva sa, že tento počet bude v nasledujúcich rokoch smerovať na sever. Existuje veľa bezplatných doplnkov, ktoré môžu túto prácu urobiť za vás, dnes však preskúmam doplnok GetSocial.

GETSOCIAL

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me