9 põhjust, miks peaksite WordPressi kasutama (ja millal ei tohiks seda kasutada)

WordPress on vaieldamatult populaarseim veebisaitide avaldamise platvorm maailmas ja on palju põhjuseid, miks peaksite kaaluma selle kasutamist oma järgmisel veebisaidil. Võimsus 32% maailmast’veebisaidid, WordPress’ turgu valitsev seisund on tingitud selle kohanemisvõimest ja tõsiasjast, et see võib toimida standardsete ajaveebide, poodide veebisaitide ja isegi staatiliste veebisaitide taustana.

WordPress on tasuta avatud lähtekoodiga tarkvara, mida igaüks saab alla laadida ja kasutada. See pakub paljasid luid igasuguse veebisaidi jaoks, millest võite unistada – aga kas WordPress sobib teile? Kui hostite oma veebisaiti, siis tõenäoliselt see nii on.

WordPressi pole eriti keeruline hallata, kuid kui midagi peaks valesti minema, võivad algajad platvormi eest hoolitsemisel segadust tekitada’koostisosad. Neile, kes juba tunnevad oma saidi haldamist, saab see aga suurepäraselt hakkama.

Kogenud saidiomanike jaoks on siin 9 põhjust, miks WordPress peaks olema teie järgmise veebiprojekti mootoriks.

 1. WordPress on laialt toetatud
 2. Saate valida oma veebi
 3. Pistikprogrammid lisavad funktsioone ja täiustusi
 4. WordPress on loodud SEO jaoks
 5. Kohandatavad teemad
 6. WordPress on tasuta
 7. Enamik veebimajutajaid pakub ühe klõpsuga installimist
 8. Teie ajaveebisse saab panustada mitu kasutajat
 9. Lahedad lapsed kasutavad seda

Hea teada: Absoluutsete algajate jaoks, kes on huvitatud WordPressist, oleme meie’d soovitan kõigepealt proovida WordPress.com. See teenus võimaldab teil luua WordPressi saidi tasuta, ilma et peaksite tegelema saidihalduse probleemidega, mis on kindlasti kerkinud. 1

WordPress on laialt toetatud

Kui sa’Kui teil on WordPressiga probleeme, on tõenäoline, et keegi teine ​​on sama probleemiga tegelenud. On palju kohti, kus abi saamiseks abi saamiseks pöörduda, sealhulgas nii ametlik foorum kui ka WordPressi abisait, mis on täis kasulikku teavet. Seal on ka palju blogisid, YouTube’i videoid ja ettevõtteid, kes pakuvad kohandatud tuge teie WordPressi teekonnal.

Paljudel veebimajutajatel on ka kasulikke WordPressi tugilehti, mis sisaldavad konkreetseid näpunäiteid veebimajutajaga suhtlevate WordPressi osade käsitlemiseks’s taristu.

2

Saate valida veebi

Nagu sina’olete arvatavasti praeguseks välja mõelnud, WordPress võimaldab teil oma saiti majutada. See on oluline eelis edasijõudnutele, kes seda ei tee’ei taha WordPress.com piiranguid, mis piiravad saidi kohandamist.

Enda hostimise valimine tähendab ka seda, et saate oma teenusepakkuja liikumist ja / või hostikavasid vahetada, kuna teie saidi liikluse ja salvestusruumi nõuded suurenevad.

Ehkki kõik veebimajutusplaanid algavad, pakuvad paljud suuremad veebimajutajad WordPressi saitidele kohandatud kavasid. Nendes plaanides on tavaliselt sellised funktsioonid nagu WordPressi automatiseeritud värskendused ja mõnikord lisafunktsioonid, näiteks e-posti turundus. Kui soovite WordPressi hostimiskava, tasub sisseoste teha.

Soovitame Bluehostit veebisaitide jaoks, mis on loodud WordPressi abil. See tõusis meie uurimistöös esile oma WordPressi hostimiskavade osas ja tegelikult soovitab WordPress ise. A2 hostimine ja HostGator on samuti suurepärased võimalused.

Rohkem informatsiooni

Vaadake meie veebimajutuste võrdlustabelit, et leida meie kõrgeima reitinguga hostimisteenuste pakkujad.

Kas soovite rohkem teada saada WordPressi veebimajutusest Bluehost? Vaadake meie Bluehost ülevaadet kõigi selle plusside ja miinuste kohta.

3

Pluginad lisavad funktsionaalsust ja täiustusi

Ehe WordPressis’ kroon on rikkalik pluginaid, mida see pakub, mis täiustavad kasutajate funktsionaalsust’ saidid. Enamiku WordPressi installimistega on juba installitud kommentaaride vastane rämpsposti pistikprogramm. Veebisaidi toimivuse ja statistika jaoks saate lisada funktsioone, näiteks Jetpack..

Teiste lemmikute hulka kuuluvad pistikprogrammid kasutaja registreerimise lisamiseks (saitidele, mis soovivad kaasata külastajate liikmestaatust), poodide tugi üksuste veebis müümiseks, VaultPress automatiseeritud varukoopiate jaoks ja MailChimp uudiskirja tellimisvormi lisamiseks oma saidile. Seal on tuhandeid tasuta ja freemium WordPressi pistikprogramme, samuti eraettevõtete ja sõltumatute arendajate tasulisi pistikprogramme.

kõige populaarsemad WordPressi pluginadWordPressi pistikprogramme saate sirvida populaarsuse järgi ning vaadata nende kasutajareitinguid ja seda, mitu korda nad on installitud. 4

WordPress on loodud SEO jaoks

WordPress on juba otsimootori optimeerimise jaoks ette nähtud (SEO). Pistikprogrammid võivad teie saiti veelgi paremaks muuta’otsingumootori võimalused. Populaarne valik on Yoast, millega saab analüüsida uut postitust’SEO ja aitab teil parandada Google’i ja muude otsingumootorite paremate tulemuste tõenäosust. Yoasti veebisaidil on isegi ulatuslik juhend, mis juhendab teid kogu WordPressi saidi parendamise protsessis’s SEO.

Seal on ka palju muid pluginaid, mida saate lisaks Yoastile kasutada ka oma SEO-mängu üleslaadimiseks. Näiteks Google XML Sitemaps loob saidi kaardi XML-i märgistuskeeles, et muuta teie sait Google’i jaoks loetavamaks.

5

Kohandatavad teemad

Uus WordPressi installimine algab tühja saidi kujundusega. Selles on lihtne saidi pealkiri, näidisblogipostitus, kommentaaride jaotis, postiarhiivi jaotis ja mõned muud osad. Piisab, kui öelda, et väga vähesed inimesed lahkuvad oma WordPressi saidilt sellisena, nagu see on’s liiga üldine.

Seda’s kuhu tulevad teemad. Teemad on ühe klõpsuga lahendused, mis muudavad teie saidi ilme täielikult ümber. Neid saab ka kohandada, mis tähendab, et saate valitud teema isikupärastada, et see eralduks teiste kasutajate hordidest, kellele meeldis sama kujundus.

Tasuta teemasid on arvukalt ja värske WordPressi install sisaldab paari põhivalikut. WordPressil on otse CMS-is ka teematurg, samal ajal kui arvukad veebidisainerid pakuvad oma teenuseid kohandatud teema loomiseks, mis’s teie spetsifikatsioonide järgi.

teemametsade populaarsed WordPressi teemadWordPressi teemaraamatukogud, näiteks ThemeForest, võimaldavad teil ilma piiranguteta WordPressi teemasid osta, alla laadida ja neid täielikult kohandada. 6

WordPress on tasuta

WordPress pakub palju tugiteenuseid, rohkem kohandatavust, kui võiksite loota, ja pistikprogrammide kaudu kuhjaga veebisaiditööriistu. See’s on uskumatu süsteem ja põhiplatvorm on sada protsenti tasuta kahel väga olulisel viisil.

Esiteks on WordPress avatud lähtekoodiga tarkvara, mis tähendab, et igaüks saab selle lähtekoodi vaadata. Tegelikult võiks igaüks, kellel on teadmisi ja võimeid, soovi korral seda ka muuta ja lähtekoodi iseseisvalt ümber jagada. Kuigi enamik inimesi võitis’isegi ei viitsi koodi vaadata, see, et igaüks oskab vigu lugeda ja avastada, muudab WordPressi turvalisemaks ja julgustab platvormi uusi funktsioone lisama.

Lisaks võitis WordPress’t ei maksa teile sentigi ega vaja platvormi installimiseks ühekordseid ega kuutasusid. Laadite lihtsalt alla ja see’s sinu oma.

7

Enamik veebimajutajaid pakub ühe klõpsuga installimist

Enamik veebimajutajaid (näiteks Bluehost ja HostGator) pakuvad ühe klõpsuga installimist, mis teeb uue saidiga alustamise väga lihtsaks. Sina’Peab ikkagi kulutama aega oma teema täpsustamiseks ja pistikprogrammide installimiseks, kuid üles saamine ja käitamine on suhteliselt kiire ja lihtne.

Leiate ühe klõpsuga WordPressi installid enamikes suuremates veebimajutajates, samuti spetsialiseerunud VPS-i pakkujad, näiteks Digital Ocean. Enne registreerumist veenduge siiski, et ühe klõpsuga WordPressi install oleks saadaval. Muidu teie’Võite jääda omaenda LAMP-virna ette valmistades ning oma MySQL-i andmebaasi üles seades.

8

Mitu kasutajat saab veebisaidile oma panuse anda

Kui soovite, et veebisaiti värskendaks mitu kasutajat, uute kasutajate lisamine on lihtne kui pirukas. Saate lihtsalt avada WordPress CMS, minna jaotisse Kasutajad ja lisada uus kasutaja. Seejärel saavad need inimesed oma kasutajanime ja parooli, mille administraatorid saavad vajadusel peatada või kustutada. Samuti saate kasutajatele määrata konkreetsed rollid, näiteks kaasautor, autor, toimetaja või administraator.

Enamiku inimeste jaoks on kaastöötaja tõenäoliselt parim variant kasutamiseks. See võimaldab teistel oma postitusi lisada, kuid nad ei saa neid kustutada ega avaldada. See tähendab administraatori või toimetaja jaoks lisatööd, kuid see tähendab’see on parem kui inimestele lubade andmine’t vaja.

9

Lahedad lapsed kasutavad seda

WordPress pole’t ainult inimestele, kes proovivad luua fanfici veebisaiti või Etsy kõrval asuvat ettevõtet. See’s ka populaarne valik kuulsuste jaoks – superstaarid, sealhulgas Katy Perry, Snoop Dogg ja Chris Brown, kõik rokivad WordPressi saite, samas kui muusikatähed ei arene’t oma asi, ka malelegend Garry Kasparov on fänn.

Tõsiselt aga. Superstaaride kopeerimine ei ole põhjus WordPressi valimiseks, kuid see näitab siiski, et isegi suurema vaatajaskonnaga inimesed kasutavad seda hea meelega.

valss disney wordpress saitWordPress ei meeldi ainult kuulsustele; tohutud ettevõtted, näiteks Walt Disney, kasutavad WordPressit ka oma veebisaitide kujundamisel ja ehitamisel.

WordPressi puudused

WordPress on päris vahva, kuid siiski’s ei ole täiuslik ühegi venituseta. Siin on mõned WordPressi käitamise miinused.

See’s suur sihtmärk

WordPressil on tohutu kasutajaskond, mis on oluline toetamiseks, kolmanda osapoole pistikprogrammide ja teemade leidmiseks. Kuid see tähendab ka seda WordPress on häkkerite jaoks suur sihtmärk. Kui paha mees leiab tundmatu haavatavuse, paljastatakse tohutu arv saite. Sel põhjusel saab WordPress regulaarseid värskendusi ja peate püsima nende peal, et tagada oma saidi võimalikult kaitse..

Lisaks kasutab enamik WordPressi kasutavaid veebisaite oma operatsioonisüsteemina Linuxi versiooni, näiteks Ubuntu. Sina’Pean püsima ka nende värskenduste peal, mis nõuab mõni minut käsurida nüüd ja siis.

Mõned veebimajutajad hoolitsevad teie värskenduste eest, sõltuvalt teie pakutavast paketi tüübist.

Originaalsus maksab teile

WordPress on tasuta ja on palju eelhäälestatud teemasid, mida saate tasuta saada, kuid kui soovite midagi, mis näeks välja originaalne, siis see’ma maksan sulle. See võib tähendada tasulise teema ostmist, mida vähesed inimesed kasutavad, või disaineri palkamine originaalse ilme saamiseks. Kui teil on mingisuguseid kodeerimisoskusi, siis võite seda ise teha – aga kui te seda ei tee’Mul pole disaini jaoks õiget silma, see ei pruugi õnnestuda.

Pistikprogrammid ja lisad vajavad täpset tasakaalu

WordPressi pluginad on abiks, kuid liiga paljude installimine võib teie veebisaiti mõjutada’etendus. Viimane asi, mida soovite, on see, et külastajad peavad ootama teie uusima postituse laadimist, kuna taustal vaevavad pistikprogrammid. See ei ole ületamatu probleem, kuid vajalike pistikprogrammide lisamiseks ja nende otsustamiseks, mida saate teha, on vaja testida..

On ka alternatiive

Kui WordPress seda ei tee’t teile sobivalt, on olemas ka alternatiive. Näiteks, veebisaidi koostajad on tööriistad, mis võimaldavad teil veebisaiti kujundada, muutes ja muutes elemente lihtsalt hiirega (ilma et peaksite käsitsi kodeerima). Veebisaitide koostajaid on uskumatult lihtne kasutada, tänu millele saate veebisaidi mõne tunni jooksul luua ja avaldada. Kaks selle ruumi suurimat nime on Ruut ja Ruum.

ruutruumi veebisaidi koostajaVeebisaidi koostajad, nagu näiteks Squarespace, võimaldavad teil veebisaidi luua kiiresti ja hõlpsalt, ilma et oleks vaja tehnilist oskusteavet.

Rohkem informatsiooni

Tutvuge meie veebisaidiehitajate võrdlustabeliga ja meie parimate veebisaidiehitajate hulgaga, et leida, milliseid ehitajaid me soovitame.

Kas soovite kasutada ruutu Squarespace oma veebisaidi loomiseks? Vaadake meie ruutaruumi ülevaadet, et teada saada, kas see on olemas’on teie jaoks õige veebisaidi koostaja.

Kas soovite Wixi alandamist? Lugege meie Wixi arvustust, et teada saada, mida me sellest arvame.

Miks kasutada WordPressi: Roundup

Muidugi, seal on mõned varjuküljed, kuid üldiselt, WordPress on suurepärane tööriist järgmise veebisaidi loomiseks. See’on uskumatult kasulik tööriist ja see muudab teie veebikogemuse avaldamise hõlpsaks. Enne kui saate oma veebisaiti maailmale näidata, on teil veel natuke tööd teha, kuid kogenenumate kasutajate jaoks ei tohiks see seda teha’t pole probleem.

Kokkuvõtlikult siin’Seetõttu armastame WordPressi:

 1. WordPress on laialt toetatud
 2. Saate valida oma veebi
 3. Pistikprogrammid lisavad funktsioone ja täiustusi
 4. WordPress on loodud SEO jaoks
 5. Kohandatavad teemad
 6. WordPress on tasuta
 7. Enamik veebimajutajaid pakub ühe klõpsuga installimist
 8. Teie ajaveebisse saab panustada mitu kasutajat
 9. Lahedad lapsed kasutavad seda

Pidage lihtsalt meeles, et kui saate’t tegeleda regulaarsete värskendustega, saab’t lahendada jõudlusprobleeme või ära tee seda’kui teil on võime (või vahendeid) veebisaidi kujundamiseks, siis võib parem alternatiiv olla veebisaidi koostaja, näiteks Squarespace või Wix.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me